ЛОКОМОТИВ(СФ)-МИНЬОР(ПК)-21.03.11-18Ч(ПОНЕДЕЛНИК)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 10:21    Заглавие: Отговорете с цитат

САМО ПУБЛИКАТА НИ БЕШЕ НА НИВО ПОДКРЕПА ДО КРАЯ ТОВА НИКОЙ НЕ ГО МОЖЕ ПРИ ТАКЪВ РЕЗУЛТАТ!! ДА НАДВИКАМЕ ОРКИТЕ ПРИ ТРОЙКА, ТОЗИ ОТБОР НЕ НИ ЗАСЛУЖАВА!!
КОЛКОТО ДО МАЧО ПОРЕДНАТА РЕДЕНА ИСТОРИЯ, ТРИ ГРЕШКИ НАРОЧНИ ТРИ ГОЛА-СРАМНА РАБОТА!!
НИКОЙ НЕ КОМЕНТИРА И СМЕШНИТЕ ЗАСАДИ И СЪДИИТЕ СА В ДАЛАВЕРАТА!!
ДОКАТО НЕ СЕ ИЗКОРЕНЯТ ТЕЗИ УГОВОРКИ И ПРОСТОТИИ ФУТБОЛ НЯМА ДА ИМА!!
САМО ЛОКО!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

ОЩЕ ПОМНИМ КАКВО СТАНА МИНАЛАТА ПРОЛЕТ!
ПОМНИМ КАКВО СТАНА И ПОМИНАЛАТА!
ЗНАЕМ КАКВА ЩЕ БЪДЕ И ТАЗИ!
УРОЖАЯ ЗА БЛАГОДЕТЕЛЯ ЩЕ БЪДЕ БОГАТ И ПРЕБОГАТ!

ЛОКОМОТИВ НЕ СЪЩЕСТВУВА ОТДАВНА-НЯМА ШКОЛА,НЯМА СТАДИОН,А ЦЕЛИТЕ СА МУ ПОКУПКО-ПРОДАЖБА И ШУРОБАДЖАНАЩИНА!
ИГРАЧИТЕ НЕ СА ВИНОВНИ-ЗА ТРИ СЕЗОНА МИНАХА НЯКОЛКО ДУЗИНИ,И ДОБРИ И НЕКАДЪРНИ,А ФИНАЛА Е ЕДИН И СЪЩ!
НЕ ОБИЧАМ ДА КЪЛНА,НО ДАНО СИ ПОЛУЧАТ ЗАСЛУЖЕНОТО ГРОБОКОПАЧИТЕ НА ЛОКОМОТИВ

АЗ ЛИЧНО СЕ РАДВАМ,ЧЕ ТОЗИ МАЧ ДОЙДЕ В НАЧАЛОТО НА ПОЛУСЕЗОНА.ЧЕСТИТО НА МИНЬОР И СТОЙЧО СТОЕВ!

ДАНО ХОРАТА КОИТО ОБИЧАТ ЛОКОМОТИВ,ПРОДЪЛЖАТ ДА ГО ПОДКРЕПЯТ-ЛОКОМОТИВ Е ЖИВ САМО ЗАРАДИ НАС!ВСИЧКИ КОИТО И ПРИ 3:0 НЕ СПРЯХА ДА ВИКАТ СА ГОЛЕМИ,ВЕЛИКИ ЛОКОМОТИВЦИ!
ЛОКО СОФИЯ ТОВА СМЕ НИЕ!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 10:34    Заглавие: Отговорете с цитат

имам усещането, че откак един наш директор отиде да работи в Тотото, отбора стана прекалено Тото...За Ч.Цветков не искам да говоря, ясно е, че тази персона няма място в Локомотив и всички знаете защо
за треньора - не искам да му пиша слаби оценки, защото според мене разбира от футбол. Друг е въпроса при какви условия е поставен - нямам предвид футболни, а конюктурни...и дали не му е поръчано нещо
за Стойчо Стоев - моля ви, не правете изводи от един мач. Мисля, че Младен Стоев каза доста неща за него, когато го изгониха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 11:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://www.novsport.com/video136581_1003.html

bye bye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye


Леле копеле вижте ги след излиянията на Кайчо позната тумба мазни тунеядци как пърхат около Бащицата и се правят на загрижени и разбиращи.А всъщност очичките им светят за далаверката...И тия са толко виновни колкот и кликата на Лъжеца. angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 bad bad bad aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 11:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Георги Марков: В последните години не сме играли толкова слабо


Един от треньорите на Локомотив (София) – Георги Марков, остана много разочарован от загубата с 0:3 от тима на Миньор (Перник), предаде репортер на Novsport.com. Срещата се игра на националния стадион „Васил Левски” и бе последна от програмата на 19-ия кръг на родната „А” група.

„Не знам Локомотив да е играл толкова слабо в последните години. Може би нямахме късмет или шанс, не знам. Сега трябва да се съвземем и да продължаваме смело напред. Допуснахме няколко лесни гола, явно правим подаръци на конкурентите ни за европейските турнири. Сега трябва на всяка цена да бием Берое, за да докажем, че сме Локомотив, а не някой средняшки отбор, който се бори за оставане в елита. В Каварна пак бяхме слаби, но тогава Господ ни погледна и стигнахме до успеха”, каза Марков след края на дву
боя.

Така еее...един от треньорите..един от шефовете...хранилка да има. bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ORLIIIN
Гост





МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Да паднеш с 3:0 у дома от по-слаб отбор не е трагедия. Това се случва и на големите отбори като Милан, Барселона и Реал. Но големите отбори при такива резултати си правят изводи и вървят нагоре. Ние освен че днес не си правим изводи трябва да признем ,че чуковете са по-добри от нас. Преди 3 години на "стадиона на мира" пасяха крави а ние бяхме в Надежда, днес те си играят у дома а ние не знаем къде сме. Преди 3 години когато още бяхме в Европа а те в Б група изгонихме едно червено-черно сърце и то направи Миньор от един селски отбор днес един много симпатичен отбор. Името му го знаете Тони Велков. Преди 2 години за първенство ги бихме 5:1 , днес падаме 3:0. Преди 1 година разбихме с 5:1 един друг отбор Спортист Своге на ,който треньор бе друго червено-черно сърце. Името му също го знаете Стойчо Стоев. Днес искам да честитя на един отлюбимците ми през 80-те години Стойчо Стоев, който милиони пъти ме е радвал. Днес ние освен ,че съсипахме школата си и разрушихме стадиона си започваме да забравяме и нашите си кадри. Друго нещо много важно ,което ние трябва да направим за Локомотив като публика е и ние да слезем на земята и да започнем да уважаваме българските отбори , а не да ги наричаме селяни. Коментарите преди мача ни правят смешни с изрази като винкел, голф, копачи и др. Накрая да ви кажа ,че въпреки всичко аз съм оптимист. Сега далаверите на Кайчо ще намалеят. Трудно ще взима на кило футболисти без пари и ще ги дава както направи с Генков и Асамоа.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 11:41    Заглавие: Отговорете с цитат

ORLIIIN написа:
. Сега далаверите на Кайчо ще намалеят. Трудно ще взима на кило футболисти без пари и ще ги дава както направи с Генков и Асамоа.


Ебати..>Все още имало вярващи.... connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 11:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявай ама няма да се съглася с теб!
Аз не обиждам отбора.Отбора им ми е през оная работа.Аз обиждам орките, копачите,полухороата които си го заслужават.
Ако според теб е нормалнро най-изпълняваната им песен да започва с "ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА" евала ти правя.Уважавам хора който го заслужават.
Има такива в Перник и то не 1-2 ,но са малцинство.Простотията и селянията се еразпростряла в този град и сее зараза в цялата околност.Говоря го от лични наблюдения.
Така ,че този твой призив в моите очи изглежда смешен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

МОЩЕН КУР ЗА ПЕРНИК ! Да го духат, това че са ни разнебитили с 3-0 в София непроменя факта че са наи-утепаната мръсна селска сган, която може да съществува 0022-a118
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 14:04    Заглавие: Отговорете с цитат

ORLIIIN написа:
Да паднеш с 3:0 у дома от по-слаб отбор не е трагедия. Това се случва и на големите отбори като Милан, Барселона и Реал. Но големите отбори при такива резултати си правят изводи и вървят нагоре. Ние освен че днес не си правим изводи трябва да признем ,че чуковете са по-добри от нас. Преди 3 години на "стадиона на мира" пасяха крави а ние бяхме в Надежда, днес те си играят у дома а ние не знаем къде сме. Преди 3 години когато още бяхме в Европа а те в Б група изгонихме едно червено-черно сърце и то направи Миньор от един селски отбор днес един много симпатичен отбор. Името му го знаете Тони Велков. Преди 2 години за първенство ги бихме 5:1 , днес падаме 3:0. Преди 1 година разбихме с 5:1 един друг отбор Спортист Своге на ,който треньор бе друго червено-черно сърце. Името му също го знаете Стойчо Стоев. Днес искам да честитя на един отлюбимците ми през 80-те години Стойчо Стоев, който милиони пъти ме е радвал. Днес ние освен ,че съсипахме школата си и разрушихме стадиона си започваме да забравяме и нашите си кадри. Друго нещо много важно ,което ние трябва да направим за Локомотив като публика е и ние да слезем на земята и да започнем да уважаваме българските отбори , а не да ги наричаме селяни. Коментарите преди мача ни правят смешни с изрази като винкел, голф, копачи и др. Накрая да ви кажа ,че въпреки всичко аз съм оптимист. Сега далаверите на Кайчо ще намалеят. Трудно ще взима на кило футболисти без пари и ще ги дава както направи с Генков и Асамоа.


100% съм съгласен с това мнение. Обиди, епитети, изписване на отборите, с които играем по меко казано дебилен начин, за мен това е тотална глупост и не е място за тези неща във форум. Нивото на форума пада с тези "остроумини постове", но както и да е..важно е да е "весело"...
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 15:23    Заглавие: Отговорете с цитат

ORLIIIN написа:
Да паднеш с 3:0 у дома от по-слаб отбор не е трагедия. Това се случва и на големите отбори като Милан, Барселона и Реал. Но големите отбори при такива резултати си правят изводи и вървят нагоре. Ние освен че днес не си правим изводи трябва да признем ,че чуковете са по-добри от нас. Преди 3 години на "стадиона на мира" пасяха крави а ние бяхме в Надежда, днес те си играят у дома а ние не знаем къде сме. Преди 3 години когато още бяхме в Европа а те в Б група изгонихме едно червено-черно сърце и то направи Миньор от един селски отбор днес един много симпатичен отбор. Името му го знаете Тони Велков. Преди 2 години за първенство ги бихме 5:1 , днес падаме 3:0. Преди 1 година разбихме с 5:1 един друг отбор Спортист Своге на ,който треньор бе друго червено-черно сърце. Името му също го знаете Стойчо Стоев. Днес искам да честитя на един отлюбимците ми през 80-те години Стойчо Стоев, който милиони пъти ме е радвал. Днес ние освен ,че съсипахме школата си и разрушихме стадиона си започваме да забравяме и нашите си кадри. Друго нещо много важно ,което ние трябва да направим за Локомотив като публика е и ние да слезем на земята и да започнем да уважаваме българските отбори , а не да ги наричаме селяни. Коментарите преди мача ни правят смешни с изрази като винкел, голф, копачи и др. Накрая да ви кажа ,че въпреки всичко аз съм оптимист. Сега далаверите на Кайчо ще намалеят. Трудно ще взима на кило футболисти без пари и ще ги дава както направи с Генков и Асамоа.


Добър пост! Общо взето всичко е така и е вярно! Само с едно изключение: орките, са тъпи, долни селяци и това е ясно на всеки! Да живееш в Перник е диагноза!!! Това е изборът на собствената ти личност да си в "мината"!!! Това е моето мнение!!! Иначе, другите неща са верни в поста.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
Извинявай ама няма да се съглася с теб!
Аз не обиждам отбора.Отбора им ми е през оная работа.Аз обиждам орките, копачите,полухороата които си го заслужават.
Ако според теб е нормалнро най-изпълняваната им песен да започва с "ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА" евала ти правя.Уважавам хора който го заслужават.
Има такива в Перник и то не 1-2 ,но са малцинство.Простотията и селянията се еразпростряла в този град и сее зараза в цялата околност.Говоря го от лични наблюдения.
Така ,че този твой призив в моите очи изглежда смешен.


agree
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 17:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също съм съгласен с ЖСК-СОФИЯ.Изписвайте отборите с истинските им имена,и уважавайте противника!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 18:00    Заглавие: Отговорете с цитат

При 6 модератора на този форум има и други начини...
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 18:16    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖСК СОФИЯ написа:
При 6 модератора на този форум има и други начини...


Всичката Мара втасала та у модераторите се огледаха...То има начини и от 200 души на стадиона да викат поне 150 ама викат 50, нали? chicken bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum