Медиите за нас II
Иди на страница 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 8:45    Заглавие: Медиите за нас II Отговорете с цитат

Не знам какво стана с миналата тема,но след като тя стана 200 и кусур страници мисля,че е време за нова. Така че айде да е хаирлия и да е пълна само с приятни новости. clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 12:45    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras.bg/3336/Kude-vsushtnost-se-provezhda-bulgarskoto-purvenstvo%3F-.html

bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 13:51    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/news.php?news=293334
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 15:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Поне е оптимист човека biggrin

“Ако футболистите ни имат психика, те са готови да станат шампиони на България! Съвсем сериозно и спокойно го казвам,” обяви пред Гонг членът на Управителния съвет на Локомотив София Петко Димитров. Според него психиката и мотивацията на играчите е проблем във всички клубове у нас. Той обаче сподели, че няма нищо лошо, дори напротив футболистите да посещават нощните заведения. “Нищо лошо не виждам в това! Когато родните футболисти имат поводи, добре разпускат в нощна София! Тези, които добре разпускат без да имат поводи - бързо свършват с футбола!” поясни той.

Ето още какво каза за Локомотив София Петко Димитров:

Посещавам редовно мачовете на Локомотив София. Вчера се прибрах от Каварна, знаете с гол в последната минута победихме. Обичам да ходя на мачовете в провинцията, не ме притеснява публиката и това е нещо, което наистина ме радва.

Казах на голмайстора ни Идриси, че много се радвам, да продължава така и му пожелах успех.

Искаме да сме в зона Европа! Надявам се да стане. Силно се надявам момчетата наистина да се мотивират малко повече. Това за момента им липсва. Бих направил всичко възможно тези играчи да постигат повече защото знам, че го могат. Физически са подготвени, а единствено нещо, което им липсва е психиката. Ако имат психика, те са готови да станат шампиони на България! Съвсем сериозно и спокойно го казвам.

Психиката и мотивацията е проблем не само в Локомотив София, а в абсолютно всеки един български отбор. Нещо, което казват ваши колеги спортни журналисти и виждам, гледайки мачове от Шампионска лига или Лига Европа, когато на един отбор му вкарат гол, той тръгва ва банк и се вдига. А при нас - ето го проблемът, вкарваш им един гол и те тотално се смачкват. Не мога да си обясня защо така и защо спират да играят когато им поведат с 1:0 или 2:0. Имаш още време, може да се вдигнеш, да обърнеш мача с 2, 3 и 4 гола. Историята познава и по 5 гола на полувреме. Какъв е проблемът? Нито ги превъзхождат с физика, нито с екипи. Във всеки един български отбор трябва да се работи за психиката на играчите!

В последно време треньорът Диян Петков опитва да прави някакви промени. И аз да бях, и аз щях така да направя макар, че не съм капацитет. Той е човек, който знае какво върши и му желая успех. Постоянно говорим с него, особено като сме на лагери. Аз бях с момчетата на лагера в Турция, в Сандански и на всички мачове. Ние само това говорим и гледаме. Имаме един наличен потенциал и трябва да намираме най-добрата стиковка на играчи, за да се получи това, което искаме.

Мисля, че без проблем ще запазим четвъртото си място в класирането. Ние го заслужаваме, а дори заслужаваме по-високо място. Пак повтарям, ако тези момчета сами се мотивират по някакъв начин или ние успеем да ги мотивираме, те могат да постигнат много повече, могат дори да станат шампиони! Това е моето желание.

Не знам дали е проблем, че повечето мачове на Локомотив София са в понеделник. Някои колеги казват, че е така. За мен дали ще играят в понеделник, събота, неделя, няма значение. Важното е да победим.

Не виждам нищо лошо един млад човек, който се труди постоянно Не знам дали на много хора е ясно как минава един ден на футболиста - двуразови тренировки, постоянно лишение, много труд, но друг е въпросът какви са резултатите. Нищо лошо не виждам от време на време тези млади хора да излязат и да се повеселят, без това да означава да се напият, да мърсуват или неща против нормалното поведение. Хубаво е да излизат и да се срещат с други млади хора. Нищо лошо не виждам в това!

Когато родните футболисти имат поводи, добре разпускат в нощна София! Тези, които добре разпускат без да имат поводи - бързо свършват с футбола! Но пак казвам: не виждам проблем, когато победиш, да отидеш, да разпуснеш, да възстановиш както психически, така и физически. Няма разлика в празнуването на футболисти, волейболисти и другите спортисти. Всички са млади хора. Най-хубавото е, че с този тип хора като спортистите, при нас ексцесии не сме имали. Те се държат и веселят много нормално. Това е похвално, означава, че имат дисциплина и самодисциплина.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 15:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебати оптимиста...Ако беше верно и тва дето го казваше.. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
martin



Регистриран на: 03 Окт 2009
Мнения: 345
Местожителство: София Град

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 16:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Мисля, че без проблем ще запазим четвъртото си място в класирането. Ние го заслужаваме, а дори заслужаваме по-високо място. Пак повтарям, ако тези момчета сами се мотивират по някакъв начин или ние успеем да ги мотивираме, те могат да постигнат много повече, могат дори да станат шампиони! Това е моето желание.

Тоя не знам дали е оптимист, говори много тъпотии, но със сигурност казва нещо вярно. Играем за животните. Щом сега сме на четвърто място, на края на сезона сме 6-ти.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 17:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Лахчев от Локо Сф на линия за Миньор, останалите контузени след паузата

Защитникът на Локомотив Сф Милен Лахчев ще бъде готов за участие в шампионатния мач срещу Миньор идния понеделник.

Бранителят попадна в групата още при гостуването на Калиакра, но треньорският щаб взе решение да не рискува здравето му и той не влезе в игра.

В същото време останалите трима от отбора, които лекуват травми, един по един подновиха тренировките си с отбора, макар и индивидуално. Дарко Савич, Искрен Писаров и Иво Иванов ще бъдат на линия след паузата заради мачовете на националния отбор.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 21:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Цветан Генков откри головата си сметка в Полша. Нападателят на Висла (Краков) вкара майсторски за 2:0 при равенството 2:2 в реванша с Подбескидже от 1/4-финалите за купата на страната.

Краковяни обаче отпаднаха, след като загубиха с 0:1 първия двубой. Висла поведе с 2:0 до 58-ата, но допусна нелеп обрат при гостуването си и отпадна.

До момента Генков има три мача за своя тим в полския шампионат. В другия двубой от 1/4-финалите вторият в първенството Ягелония направи 1:1 у дома с четвъртия Легия от Гданск.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 6:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Уволненият от Черноморец Трендафил Терзийски е пред завръщане в Локомотив (София), пише "7 дни спорт". Кондиционният треньор е бил потърсен лично от собственика на червено-черните Николай Гигов. Най-вероятно днес двамата ще се видят и ще преговарят на четири очи. Трендафил Терзийски познава отлично обстановката в Локомотив (Сф), където работи преди време, включително и като старши треньор. Трендо, който направи кариера като кондиционен треньор в Спортинг (Лисабон) през 90-те години, може да бъде назначен на същия пост в Надежда. Очаква се яснота по въпроса да има най-късно до понеделник.



Са чичо ти Трендо като им дигне кондицията и излитат.Шампиони ,групите на ШЛ и после полуфинал поне
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 6:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееее верно ли бе?!?! Тва ако стане направо неам думи как ще се изкефа. clapping clapping clapping Ама надали...Щото физкултурникът Пунчев така се е бетонирал там че не си е работа...А и примадоните мноо бързо ще се разпищат щото при Трендо нема 6/5...

Бай дъ уей колко от вас са наясно че този човек като старшки треньор ни е класирал за турнирите?! blum2 bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 7:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Азис пее за шеф на Локо (Сф)
И Гонзовица се кърши на купона в Night Flight


Азис пя за Петко Димитров, един от собствениците на най-актуалния нощен клуб в София Night Flight. Бизнесменът е и член на УС на футболния Локо (Сф). Костинбродския славей бе във вихъра си и реши да изненада Петко с новата си песен „Мразиш”. Димитров, който има връзка с тв водещата Ели Гигова, бе в компанията на Мая Асенова от “Агресия”. В сряда той стана лице на модната къща.
По традиция Азис се появи с ботуши с висок ток, а освен това показа на феновете новата си татуировка.
Сред публиката бе и мъжемелачката Светлана Василева, спрягана за бивше гадже на Георги Иванов-Гонзо. Гонзовица празнуваше със спортисти, въпреки че наскоро обяви това съсловие за безинтересно.
Междувременно стана ясно, че Василева също ще бъде част от журито на конкурса “Мис и Мистър УНСС”. Освен нея в журито е и спортният мениджър Георги Градев, както и Мисис България 2009 Лазарина Стефанова, която е съпруга на волейболиста Краси Стефанов.

Тоя па от къде се пръкна бе? comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 14:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Днеска от 16 часа повторение на мача от Каварна по РИНГ БГ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martin



Регистриран на: 03 Окт 2009
Мнения: 345
Местожителство: София Град

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 14:54    Заглавие: Отговорете с цитат

brun4ev написа:
Днеска от 16 часа повторение на мача от Каварна по РИНГ БГ

Аааааааааааа, НЕ, тва няма да го гледам никога отново.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха
по добре съветски военен филм,
как серьожа губи снимката на любимата си biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 16:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Трендо: Аз доведох Буковац, а той ме изгони
Пет, 2011-03-18 11:53
Уволненият кондиционен треньор на Черноморец Бургас Трендафил Терзийски не твърди, че не напуска с лоши чувства. Едва ли. Само преди два дни той си тръгна от Бургас, като беше натирен от новия мениджър Душан Буковац. Трендо дойде в Черноморец като част от екипа на Красимир Балъков, но в последно време отговаряше само за възстановяването на контузените играчи. Ето какво каза Терзийски пред "7 дни спорт".

- Чувствате ли се предаден и изгонен?

- Животът е кратък, така че трябва да гледаме реално на нещата. Дойдох преди две години като част от екипа на Красимир Балъков с идеята да правим нещо, което няма аналог у нас, и до голяма степен успяхме. Нормално е при формирането на нов екип да се избират хората, с които да се работи. Аз останах след напускането на Балъков, защото шефовете са били доволни. Изведнъж в края на зимната подготовка пристигна италианецът Федерико Панонсини и лека-полека ме дистанцираха от основната ми работа. Усетих, че съм излишен. По ирония на съдбата ние с Балъков доведохме Душан Буковац, а си тръгваме един след друг.

- Обиден ли сте от отношението към вас?

- Реших да направя реверанс в интерес на ситуацията, която е деликатна за футболистите и ръководството. По-добре да жертвам част от себе си. Отнесох се интелигентно с новия си колега. Панонсини има качества. Федерико е изключително организиран и мотивиран, работи добре на терена, но това не е достатъчно, тъй като му липсва така важната комуникация с играчите.

- Оставяте ли много приятели в Бургас?

- Естествено. Напускам с усмивка, защото не се знае дали един ден няма да се върна. Тук има чудесни хора.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  Следваща
Страница 1 от 68

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum