Медиите за нас II
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 66, 67, 68  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 9:55    Заглавие: Отговорете с цитат

тва е варианта,
само че от информация която имаме е че нямал пари сам да издържа Локомотив,
дано се намери оптимален вариант,Кайчо е бита карта така или иначе bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 9:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Нов собственик купува Локо София от Николай Гигов


Локомотив (София) почти сигурно ще има нов собственик от Нова година. Става въпрос за бившия футболист на "железничарите" и настоящ председател на съвета на директорите на клуба Иван Василев-Бозата. Той изпълнява и длъжността вицепрезидент.

Настоящият бос на Локо (Сф) Николай Гигов няма пари за издръжка на клуба и вече е взел решение да се оттегли. Засега единственият човек, който е готов да извади пари, е именно Иван Василев. Според информация на "Теам Спорт" бизнесменът е готов да извади 1 милион евро и да придобие собствеността над тима от "Надежда". Това се очаква да се случи през зимата. Василев е склонен да осигури бюджет от 1,5 милиона лева лични пари на година. Като прибавим към тях приходите от реклами и телевизионни права, той би могъл да достигне 2 милиона лева.

Отдавна се знае, че Бозата минава за един от близките хора на Гигов. През 80-те години Василев бе сред голмайсторите на Локо (Сф). Допринася за класирането на "железничарите" на 1/4-финалите в турнира за Купата на УЕФА през 1980-а. Той е и представител за България на италианска парфюмерийна компания.

Според запознати наскоро Гигов е предлагал клуба и на бащата на настоящия халф на "червено-черните" Байкал. Той имал сериозен бизнес в Швейцария, но отказал.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Ега! Амин! И дай Боже!!! clapping clapping clapping Само това е начина да се разкара Лъжльо и да почнем начисто acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

За Бозата знам, доколко си говорихме с Бойко преди месец (макар че в днешно време това е доста време), че не иска да поема представителния отбор (май не само заради финансите). Предпочитал да се занимава с школата и там да прави нещо.

При все е хубаво, че го има, защото поне знаем, че има един човек който да се занимава с това и то с желание. Сега ако реално се намери и някой, който да издържа "А" отбора това вече ще е приказката за Пепеляшка, ама към тоя момент всички тия неща за мен са просто спекулации.


А това за бащата на Байкал ми се струва ебати смешката - купуваш футболист да играе в твоя отбор и предлагаш на баща му да купи отбора. Айде малко по-сериозно, а? black_eye

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Кайчо няма да пусне акциите,
тоя филм сме го гледали,става Бозата от Нова година президент на Локомотив,оня минава в сянка да не го псуват и да не изискват нищо от него,
веднъж го играхме тоя филм, когатос е беше отеглил във Франция,тука отбора го въртяха Тонев и Бозата.
Знаете ли кой се води президент на ЛИтекс?
Някакъв храст Трифон Попов,за тва говоря...

Дано наистина да хвърли акциите на Бзата ама се съмнявам,тая баница не се изпуща...
А няма откъде да разберем каква е истината,тва към момента са си чисти спекулации....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7153
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 11:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Бозата купува Локо София, ама друг път



Председателят на борда на директорите на Локомотив София Иван Василев няма никакво намерение да изкупува акциите на Николай Гигов.

Sportni.bg потърси известният с прозвището си Бозата бивш футболист и настоящ ръководител на "червено-черните" във връзка с публикация във вестник "Тема спорт", заимствана тази сутрин и от редица сайтове.

"Пише ли коя година ще купувам Локомотив? Не знам кой ги пуска тези глупости в публичното пространство, но подобно твърдение не е сериозно. Първо, ние с г-н Гигов сме заедно и не е коректно да се твърди, че имам апетит към собствеността на клуба. Второ, моят бизнес не е достатъчно силен, за да мога да издържам Локомотив в качеството ми на мажоритарен собственик.

Аз съм локомотивец в сърцето и винаги съм помагал и ще помагам на клуба с каквото мога. На този етап единствено Николай Гигов може да каже колко струва Локомотив и дали ще се продава. Засега няма никакви перспективи собствеността да бъде сменена", увери Иван Василев.

Председателят на борда на директорите на "железничарите" уточни, че дори стадионът в квартал Надежда да не бъде взет на концесия или апортиран към собствеността на клуба, Николай Гигов няма да хвърли акциите си на вятъра.

"Собственикът е инвестирал толкова години и финанси, че е абсурдно да се вярва в евентуалното закриване на клуба, както се пише. От нова година може да има нова редукция на бюджета, но Локомотив ще го има. Просто финансовата криза натиска и бизнеса, и обикновените хора. Виждате, че Европа може би ще влезе във втора рецесия и това няма как да не се отрази и у нас", коментира Василев.

Той допълни, че ръководството продължава да вярва в благоприятната развръзка по темата с базата край Илиенци. Бозата увери, че шефовете на "червено-черните" ще направят всичко възможно стадионът да бъде ремонтиран и приведен според лицензионните условия на БФС. За да се случи това обаче Локомотив ще трябва да получи рамо от държавата и общината.

connie_29 bye connie_29 bye connie_29 black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

По-скоро ще получим коленце, заеби. connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Иван Василев: Дори не ми е минавало през главата да купя Локо Сф
Светослав Табаков / 2 ноември 2011 14:01 Размер на шрифта: T- | T | T+
© снимки: frognews.bg Вицепрезидентът и председател на УС на Локомотив София Иван Василев отхвърли като несериозни информациите в някои медии, че ще откупи акциите на клуба от настоящия собственик на Локо Сф Николай Гигов.

„От сутринта телефонът ми звъни непрекъснато с въпроса дали купувам Локомотив. Истината е обаче, че дори не ми е минавала през главата тази възможност. Да, аз съм локомотивец и милея за клуба, но за да издържаш тим като нашия, се изискват сериозни финансови възможности. Освен това, напоследък даже не сме се виждали с Гигов, за да му предложа каквото и да било. Днес му се обадих по телефона да се посмеем заедно на тези публикации“, обясни Иван Василев.

| Принтирай |
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 15:31    Заглавие: Отговорете с цитат

значи ок,
хващайте се с Кайчо под ръчичка и хоп от моста директно angry2

еййй
тва е тъп филм comando


от друга страна КАйчо и на Метушката да го даде отбора с милиони назад нищо няма да направи човека,
тва е истината.... comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokomotiv_sofia_iztok



Регистриран на: 20 Юни 2011
Мнения: 247
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 15:49    Заглавие: Отговорете с цитат

ТИЯ ОТ ТЕМА СПОРТ ПИШАТ ГЛУПОСТИ КОЛКОТО ДА ИМ ВЪРВИ ВЕСТНИКА !!!! angry2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 18:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Феновете на Локо София ще подкрепят отбора при визитата на Лудогорец
написана от HELLMANTI размер на шрифта Печат Е-мейл Добавете коментар

Феновете на Локомотив (София) ще пътуват до Разград, за да под­крепят тима си срещу Лудогорец.

Срещата е в събота от 14:30 часа. В последния мач срещу Литекс „червено-черните” фенове бойкотираха и не присъстваха на „Българ­ска армия" да подкрепят столичното Локо.

Основната причина, заради която недоволстват ултрасите, е, че тимът не играе на клубния стади­он в „Надежда”, а сменя софийските терени за домакинствата си.

Фе­новете обаче заявиха, че ще пътуват за двубоя в Разград, за да вдъхнат кураж.


Батки само не им дъхайте като дойдете щото нема да има оживели....
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Чет 03 Ное, 2011 8:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Това за Бозата е партенка. Човека е казал на Бойко ,че няма такива пари за за 1 отбор. И аре да не го псуваме който не бил в Надежда от доста време да мине да види как става терена за децата. Вчера примерно се режеха всички стари дървета около терена за да не прецакват доборто му качество. Всеки ден се бачка по това и по добре тозе човек да се концентрира върху школата.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Чет 03 Ное, 2011 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Лудогорец се уплаши от Локо София


В Лудогорец са силно притеснени от предстоящото домакинство на Локо София.


"Това ще е една от срещите до края на есента, в която трябва да играем на максимума на своите възможности. Локомотив е класен тим и не отстъпва по възможности на най-добрите", заяви треньорът Ивайло Петев.


"Мястото, на което се намира в момента, заблуждава и трябва да положим много усилия, за да спечелим", допълни младият специалист.


Освен възстановяващият се от контузия Димо Бакалов, сериозен проблем пред наставника е и контузията на Йордан Минев. Десният бек беше сменен принудително в последния мач срещу Монтана (3:0).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 03 Ное, 2011 17:41    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
Това за Бозата е партенка. Човека е казал на Бойко ,че няма такива пари за за 1 отбор. И аре да не го псуваме който не бил в Надежда от доста време да мине да види как става терена за децата. Вчера примерно се режеха всички стари дървета около терена за да не прецакват доборто му качество. Всеки ден се бачка по това и по добре тозе човек да се концентрира върху школата.


Само така! Това е начина...Ако той и още един двама се фанат, макар и бедни ще оцелеем и ще сме истински ! bb clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пет 04 Ное, 2011 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Иван Василев явно си знае силите. Предполагам даже би взел отбора ако можеше. Няма смисъл да се конфронтира с Гигов.

Ремонта дето го е подел си е доказателство, че без Гигов ще слезем из групите, но ще ни бъде и ще се възродим с нова сила.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 66, 67, 68  Следваща
Страница 45 от 68

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum