Медиите за нас II
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 27 Дек, 2011 18:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... ПЛАТИ СИ ПАРНОТО, СПАСИ ЛОКО! boast boast blum2

Звучи като една благородна кауза. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 27 Дек, 2011 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

стига плюли бе
вие/ние верно сме нема такива ламери,чеСно..

тва евентуално е някаква алтернатива ,някой ако има мейла на Абрамович или на Шейх Мансур, МОЛЯ да им пише да ни вземе.

Ако Боко верно се е заел с нашата кауза,евала ше му направа!!!

САМО ЛОКО.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 27 Дек, 2011 20:23    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
... Ако Боко верно се е заел с нашата кауза,евала ше му направа...

А ако се е заел през пръсти (на каквото ми прилича това)?

Другият вариант занеш ли как си мисля, че се е заел?

"Кайчо, подписвам ти за хилихофтерите, обаче е с тия n-милиона оправяш цялото стадион, и ти го оставям да си го дондуркаш дорде свят светува, ЧНГ."

В тоя случай какво ще му кажеш?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 27 Дек, 2011 22:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е сериозно,братле.Кво да ти отговоря?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 27 Дек, 2011 23:43    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Не е сериозно,братле.Кво да ти отговоря?


Ще станем ли отбор на властта!? По-добре не, по-добре у "В".... Така мисля аз agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря 28 Дек, 2011 0:35    Заглавие: Отговорете с цитат

абе стига с тая В група, отидеме ли там наистина няма да ни има, все не сме доволни и ние, 30 човека с 300 претенции, ако Боко се е заел ше му затвори устата на мишока Гигов и пак нема да му плати хеликоптерите biggrin
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Сря 28 Дек, 2011 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Предпочитам нов собственик, пред ново начало от А окръжна.

Варианта В го забравете трябват куп пари за там дето няма смисъл да се хвърлят и много трудно ще се намерят.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 28 Дек, 2011 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив София ще прави селекция най-вече от четрите "В" групи. Само играчи от третия ешелон са склонни да играят в "А" група с "червено-черния" екип при минимално възнаграждение.

След като стана ясно, че треньорът Антон Велков ще трябва да гради чисто нов отбор около Вальо Галев, Кичо Добрев и Марчо Дафчев, първото ново попълнение изглежда уредено. Става дума за един от най-добрите футболисти в Югоизточната "В" група - 21-годишният Антонио Цанков. Досега юношата на Марица риташе в аматьорския ФК Раковски 2011.

Още по темата

Продължава да расте броят на напускащите Локо Сф
21.12.2011 17:56 0 | видяна 1887
Очаква се младокът да започне тренировки с тима от Надежда след Нова година когато "железничарите" стартират зимната си подготовка след Нова година. Цанков обаче първо ще бъде тестван от Велков преди да получи предложение за професионален договор.

Локомотив спешно се нуждае от попълнения, но финансовата криза ще позволи селекция само от свободни агенти и аматьори congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Сря 28 Дек, 2011 15:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Което пък може и да е за добре - поне се надявам да се раздават, при положение, че това е шансът на живота им, вместо "звезди", които вечно се чувстват недооценени. acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 28 Дек, 2011 17:01    Заглавие: Отговорете с цитат

voyagerx написа:
Което пък може и да е за добре - поне се надявам да се раздават, при положение, че това е шансът на живота им, вместо "звезди", които вечно се чувстват недооценени. acute


Е да де...То това е единственото "положително" в целия тоя кенеф...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 29 Дек, 2011 9:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Футболът няма да го има без хора като мен, Гриша Ганчев и Домусчиев, смята благодетелят на Калиакра
Лудогорец е почти сигурен шампион на България, според Цонко Цонев. Кметът на Каварна и благодетел на местния Калиакра смята, че в Разград се работи по-правилно от ЦСКА и Левски. Той е горд с постигнатото през годините за морския клуб и се надява 2012-а да е по-добра от изтичащата година.


Г-н Цонев, каква бе отминаващата годината за вас и в частност за Калиакра?
- Трудно можеше да се желае повече от годината. Можем да отчетем, че беше добра с оглед това, че спечелих кметските избори в Каварна и Калиакра запази мястото си в елита. Мисля, че за един малък град като нашия е чест да разполага с отбор в А група и да има добър стадион с осветление. Общо взето резултатите говорят сами за това, което постигнахме.

Ще продължи ли отбора да има толкова голяма сигурност, след като хората в града ви гласуваха отново доверие?
- Отборът постигна сериозни успехи през годините и обещавам още по-голяма сигурност за Калиакра
Работим върху тима вече девета година. Стигнахме от В група до А и успяхме да се задържим в елита. Като отбор от Б група играхме два пъти в рамките на три години на полуфинал за Купата на България. Това не беше постигано от никой друг отбор.

Очаквате ли удари под кръста през пролетта в битката за спасение?
- В последните месеци нямаме проблеми с футболния съюз, а предишните бяха заради грешни решения и преднамереност. Относно борбата за оставане в елита мисля, че ще бъде много напрегната. С оглед кризата, в която живеем всеки тим гледа да се осигури за напред, за да може да се развива нормално.

Изненада ли ви мястото на Локо Сф в дъното на таблицата, който се очертава да ви е основен конкурент за спасение напролет?
- Никой не е очаквал, че отбор като Локо ще се намира на 12-то място. Лично аз съм много изненадан, защото това е тим с много големи традиции. Да се получи такъв срив в играта?! Не ми го побира акъла.
air_kiss
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 29 Дек, 2011 9:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Новият изпълнителен директор на Левски Иво Тонев обеща големи инвестиции от страна на новите спонсори на клуба, главно в базата на "сините". Той коментира, че тя трябва да стане най-модерната в България, защото само така ще могат да бъдат посрещнати нуждите на отбор като Левски. "Клуб като Левски трябва да има възможно най-добрите условия, все пак започва 2012 година и знаете при какви условия работят в европейските клубове", сподели Тонев. "Искам Левски да е най-добрият отбор, с най-добрата база, най-модерната. И всеки в клуба да знае точно какви функции изпълнява и каква му е работата, за да работи тази машина перфектно", допълни босът.

Той конкретизира и първите цели, към които ще бъдат насочени усилията за модернизиране на базата на клуба. "Днес с Баждеков и Георги Иванов разгледахме цялата база. Основно с това се занимавах днес и затова бях на "Герена". Огледахме с какво разполагаме и къде се нуждаем от най-скоростни реконструкции. Например съблекалните за първия тим и детско-юношеската школа. Там смятам, че най-бързо можем да направим инвестиции и да има резултати. Надявам се с крайни резултати хората да видят, че намеренията ни са сериозни", сподели Тонев и отказа да коментира плановете на новите инвеститори, тъй като били "прекалено амбициозни".
КЪДЕ ГО ЧУКАШ КЪДЕ СЕ ПУКААААААААААА А НАС КУЧЕТА НИ ЯЛИ НАЛИ aggressive2 aggressive2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 29 Дек, 2011 9:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде да спрем вече да коментираме каквото и да било по остта И.Т.-Говеда banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 29 Дек, 2011 14:22    Заглавие: Отговорете с цитат

ЮДА пасти да яде... bye congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Чет 29 Дек, 2011 14:48    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
ЮДА пасти да яде... bye congratulate

А, до скоро беше доблестният локомотивец, който си тръгнал, несъгласен с управлението на Гигов...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68  Следваща
Страница 66 от 68

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum