кошче / плювалник / място за спорове и чешене на езиците II
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 18 Юни, 2017 19:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е от преди близо 4 години......
01.07.2013 година

Искам всички хубаво да го прочетете.




Тази неделя след поднасянето на венец на паметника на Никола Котков, имахме насрочена среща с част от ръководството на ПФК Локомотив - а именно спортият директор Кичо Добрев и изпълнителният директор Георги Марков, на която среща обаче може би малко изненадващо присъства и Иван Василев (може би като миротворец?). Събитието протече общо взето в добър тон и продължи поне час повече от предвиденият половин час, като се обсъдиха някои от най-наболелите в последно време въпроси, които ще опитам да възстановя тук:

Състоянието на школата - може би най-наболелият въпрос. Засега целта е най-накрая тази година, на мястото на сгурията да се построи прословутият изкуствен терен. Всички са на мнение, че с настоящите си условия, тази школа не само не може да привлича деца (от набор 2003/2004 тази година са дошли едва 12 хлапета!), ами директно ги отблъсква и по въпроса бързо трябва да се направи нещо, като според тримата представители на ПФК, панацеята за това нещо е именно изкуственото игрище, с което ние нямаше как да сме напълно съгласни, но на този етап това са (най-вече) финансовите възможности. Даде се и друга идея, за която обаче трябва да се говори с Даме Стойков от СК (спортния клуб), който да отпусне някоя зала за тази цел. В този ред на мисли, от ПФК искат да организират среща с Даме, на която да присъстват и наши представители, за да може двете дружества да изяснят взаимоотношенията помежду си и какъв ще бъде общият план за развитието на стадиона, тъй като до момента (както е известно) ПФК и СК не мелеха брашно помежду си. Стана ясно и за нещо като мини-конфликт относно това къде какъв терен ще се строи до стадиона и кой ще го ползва (става въпрос за новото игрище за ръгби до стадиона). Има плахи идеи за асфалтиране пред "А" сектор, но за тази цел трябва да се предизвика среща и с кмета на община "Надежда".
Отношението на агитката и голяма част от феновете към ръководството на ПФК - както споменах в началото на статията, срещата премина мирно и в добър тон. Половин час ни се оясняваха познатите приказки, че ако го няма Гигов няма да има кой да дава пари за ФК Локомотив и отборът ще изчезне от "професионалната" футболна карта на България, нещо, с което ние продължаваме да не можем да се съгласим (даде се пример с ЦСКА... макар че техните задължения са в рамките на десетки милиони, а не на (както изяснихме на място) нашите 1-2 милиона лева). От представителите на ръководството опитаха да инициират да се срещнем с Николайчо Гигов, което бе посрещнато с групово сумтене, дюдюкане или просто казано - присмех. Обясни им се, че колкото и да сме срещали с него досега (поне четири пъти за последните три години), от това не са произтичали нищо друго освен постоянните тупания в гърди и впоследствие лъжи и неизпълнени обещания от негова страна, поради което и отношението ни към него. С течение на разговора стигнахме до темата за спирането на протестите и скандиранията ни от последната година и половина... или поне временното им прекратяване, докато не видим, че в този клуб наистина нещо започва да се случва. За кризата от последните години бяха намесени факторът, за който всички знаем - властта на правителството на ГЕРБ и това как Бойко Борисов има лична неприязън към Гигов.
Състоянието на сектор "В" и кога ще можем наистина да се върнем "у дома" - Георги Марков побърза да ни увери, че няма проблеми да се завърнем в него още на първия мач... при което моментално бе прекъснат от Иван Василев да не дава така лекомислено обещания, ами първо да направи проучване по въпроса. Доколкото ми стана ясно имаше обаждане до небезизвестият комисар Антон Златанов, в което се изясни, че секторът щял да бъде отворен след (според мен и не само мен) драконовски ремонт - изцяло пребетониране, така че под седалките да не се вижда никаква арматура, заменяне на стъклените блокчета на гърба на сектора, изолирането на самата козирка, поставянето на поне една камера, на която да се усмихваме при влизане на стадиона. Нещо, което е пълно безумие и бих искал от МВР да посочат на колко от лицензираните стадиони в цяла България тези мерки са спазени (бих посочил директно стадиона на Славия, с неговите чугунени седалки от началото на 80-те години). Говори се за намирането на материали за нова ограда, която ние да си поставим, но предвид разговора със Златанов темата замря. Даде се идеята за кръщаването на сектор "А" и секторо "В" съответно в трибуна "Атанас Михайлов" и трибуна "Никола Котков", която идея бе по-скоро добре приета от представителите на ръководството.
Сезонни карти за мачовете на ПФК Локомотив - да! Сезонните карти се завръщат, като с доводи успяхме да се преборим за цена от 60 лв на бройка (първоначалната идея на ръководството бе тази цена да бъде 80 лв). Обсъди се идеята цените на билетите за сезона да бъдат на цена 10 лв, като ще се провери дали ще може чрез мрежата на Евентим тази дена да бъде в деня на мача, а преди него билетите да се продават в мрежата на Евентим за 6-7 лв. Също така всички са съгласни, че клубът има нужда от реално работещ феншоп, с реално работно време... но темата остана плаваща. Единственото ясно в частта за приходите от картите бе, че първоначално всички те ще отидат за текущите нужди на ДЮШ. На ветераните на Локомотив ще бъдат раздадени безплатни карти, а тези във ВИП ложата ако не се бъркам (не слушах много внимателно тук), ще бъдат на цена 400 лв.
Липсата на официален сайт на ПФК Локомотив - доста болезнена тема, за която, смея да твърдя, не получихме подобаващата чуваемост. От публика и ръководство сме на едно мнение, че такъв сайт е кощунствено да няма, но от феновете сме на мнение, че ще е по-добре за него да се отделят малко повече средства, за да бъде лесен и удобен за поддръжка и ръководене, а не предлаганият от ръководните органи бърз, кръпка-план. Това остана тема, по чието значение явно в най-скоро време ще трябва още да говорим и набиваме в главите на ръководството.

От агитката държим ръководните органи да са наясно, че ако не видим конкретни резултати по набелязаните точки, протестът ни ще се завърне по-шумен и по-видим от всякога!
acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 21 Юни, 2017 0:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Прочетохме...и? blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Юни, 2017 6:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука е такова безвремие,че и след 10 години ще е актуално за съжаление...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 21 Юни, 2017 10:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами всичко,което сме искали тогава сега е факт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Юни, 2017 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

a по тея въпроси нещо?

Цитат:
Състоянието на сектор "В" и кога ще можем наистина да се върнем "у дома" - Георги Марков побърза да ни увери, че няма проблеми да се завърнем в него още на първия мач... при което моментално бе прекъснат от Иван Василев да не дава така лекомислено обещания, ами първо да направи проучване по въпроса. Доколкото ми стана ясно имаше обаждане до небезизвестият комисар Антон Златанов, в което се изясни, че секторът щял да бъде отворен след (според мен и не само мен) драконовски ремонт - изцяло пребетониране, така че под седалките да не се вижда никаква арматура, заменяне на стъклените блокчета на гърба на сектора, изолирането на самата козирка, поставянето на поне една камера, на която да се усмихваме при влизане на стадиона. Нещо, което е пълно безумие и бих искал от МВР да посочат на колко от лицензираните стадиони в цяла България тези мерки са спазени (бих посочил директно стадиона на Славия, с неговите чугунени седалки от началото на 80-те години). Говори се за намирането на материали за нова ограда, която ние да си поставим, но предвид разговора със Златанов темата замря. Даде се идеята за кръщаването на сектор "А" и секторо "В" съответно в трибуна "Атанас Михайлов" и трибуна "Никола Котков", която идея бе по-скоро добре приета от представителите на ръководството.


трибуна Котков, Михайлов...
завръщане в сектор В...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 21 Юни, 2017 10:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе казано, че ако искаме може да се работи по въпроса да се преместим, там дето сега е гостуващия сектор, а гостите да се преместят в северната част на А.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Юни, 2017 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Бе казано, че ако искаме може да се работи по въпроса да се преместим, там дето сега е гостуващия сектор, а гостите да се преместят в северната част на А.


това пък въобще не ми се коментира angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 21 Юни, 2017 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Pride написа:
Бе казано, че ако искаме може да се работи по въпроса да се преместим, там дето сега е гостуващия сектор, а гостите да се преместят в северната част на А.


това пък въобще не ми се коментира angry2


Бая хора дето бяха на последния мач, питаха за това.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 21 Юни, 2017 15:59    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Pride написа:
Бе казано, че ако искаме може да се работи по въпроса да се преместим, там дето сега е гостуващия сектор, а гостите да се преместят в северната част на А.


това пък въобще не ми се коментира angry2

Що? Имаш ограда-мечта, виждат ти се знамената по телевизора, имаш по-добро ехо, чувстваш се като агитка... НЕ СИ В "А". Какво повече?

"В" няма да го отворят в близките години, ако въобще го отворят някога отново. Набийте си го това в главите. За Локомотив "държавни" пари за належащия ремонт на стадиона няма. Минимум последна дупка на кавала сме.

Това е положението.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 22 Юни, 2017 9:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Поздрави локомотивци, чичката до вашия фен-клуб готви много готино и е евтино, хахаха... Успех Smile

acute biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 22 Юни, 2017 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

А не може ли ние да бъдеме в срещуположния сектор на гостуващите агитки, т.е. така нареченият Б сектор. Там където преди имаше голяма емблема на Локомотив . Спомням си, че и преди стоеше този въпрос за този сектор и дори бяха започнали да отремонтират / да махат седалки от него. Само Локо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 22 Юни, 2017 14:37    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
А не може ли ние да бъдеме в срещуположния сектор на гостуващите агитки, т.е. така нареченият Б сектор. Там където преди имаше голяма емблема на Локомотив . Спомням си, че и преди стоеше този въпрос за този сектор и дори бяха започнали да отремонтират / да махат седалки от него. Само Локо


Там е зле, цялата замазка е на парчета, стъклата са яко счупени, покрива тече, няма и ограда. Трябват едно минимум 15 000 лв. за ремонт и то ако ние го правим.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 13 Юли, 2017 20:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Гостуването на Хайдук е под юбилейния номер 100 за Левски в европейските клубни турнири. Досега отборът има едва 13 победи, 25 ремита и 61 загуби далеч от София с голова разлика 94:171. Левски няма успех навън в Европа вече в 10 поредни срещи като за последно победи ирландския Дъндолк с 2:0 в края на юли 2010 година.

Новспорт

Интересно ми е на ЦСКА гостуванията ако изкарат статистика black_eye
Това ли са грандове ???!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Юли, 2017 20:42    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Гостуването на Хайдук е под юбилейния номер 100 за Левски в европейските клубни турнири. Досега отборът има едва 13 победи, 25 ремита и 61 загуби далеч от София с голова разлика 94:171. Левски няма успех навън в Европа вече в 10 поредни срещи като за последно победи ирландския Дъндолк с 2:0 в края на юли 2010 година.

Новспорт

Интересно ми е на ЦСКА гостуванията ако изкарат статистика black_eye
Това ли са грандове ???!


Кво ти дреме...Наща статистика да не мислиш, че е по-различна?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Юли, 2017 11:41    Заглавие: Отговорете с цитат

наща статистика е по фифти-фифти от тяхната,
а те участват абсолютно всяка година, да се "обиграят"
хаха
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50  Следваща
Страница 48 от 50

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum