МАЧЪТ С ФЕЙЕНОРД - НОВИНИ И КОМЕНТАРИ!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 9:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде наш, те!Всички ИСТИНСКИ ЛОКОМОТИВЦИ на 14. 09 на Армията. Жалко, че не в Надежда, но знае се кои са виновни за тая работа. Няма лошо, горе главите и САМО ЛОКО!А като ги гледам бившето величие Фейеноорд в първите два мача 0-3 и 0-0 си мисля, че шансовете са поне50-50. Да не би говедата да могат повече, а?Щом те успяха и ние ще можем!

Сагласен сам с тебе щом тапите говеда могат значи и ние можем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

няма кво да го мислим тва ... а дайте да почваме хореография ако има идея за такава ... ако мое се напраи преди мача с варната ... :roll: :idea: :arrow: :?: :!:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 10:07    Заглавие: otivame da se dereme i kvoto stane Отговорете с цитат

Na 14 trea da kre6time kato jivotni
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
няма кво да го мислим тва ... а дайте да почваме хореография ако има идея за такава ... ако мое се напраи преди мача с варната ... :roll: :idea: :arrow: :?: :!:


Е с кой да я почваме бе! На срещата тая седмица нямаше никой. Кога да прайм проект, кога да се обсъжда, кога да се удобрява, кога да се пазаруват материали и т.н.? Тва е пичове че сме много идейни ама сме много разпасани.
Повечето знаят че има там 5-6 ахмака дето да се бъхтят нонстоп само и само да не се изложим и ги боли гъзъ да помагат. Само че лудите умреха. Отсега ви казвам че имам проект, който дори няма да легне и много пари, само че този път няма да висна цяла седмица до 10 часа за да станат нещата.
Очертава се излагация и то баш когат не треа, ама тва е положението..... :( :( :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 10:36    Заглавие: Отговорете с цитат

ti kaji kva ti e ideqta nie 6te ba4kame, nqma tebe da te angajirame za ni6to! Ne moje v nai-vajniq ma4 v istoriata na lokomotiv da se izlojim, tva nema da stane!!!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

ДРУГАРИ_ДРУГАРИ дайте да дадем :P

Сериозно са там некви призраци щеха да бродат-давайте да се ловиме за работа 8)
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ra4mO написа:
няма кво да го мислим тва ... а дайте да почваме хореография ако има идея за такава ... ако мое се напраи преди мача с варната ... :roll: :idea: :arrow: :?: :!:


Е с кой да я почваме бе! На срещата тая седмица нямаше никой. Кога да прайм проект, кога да се обсъжда, кога да се удобрява, кога да се пазаруват материали и т.н.? Тва е пичове че сме много идейни ама сме много разпасани.
Повечето знаят че има там 5-6 ахмака дето да се бъхтят нонстоп само и само да не се изложим и ги боли гъзъ да помагат. Само че лудите умреха. Отсега ви казвам че имам проект, който дори няма да легне и много пари, само че този път няма да висна цяла седмица до 10 часа за да станат нещата.
Очертава се излагация и то баш когат не треа, ама тва е положението..... :( :( :oops:



ми бате ние само си говорим ... тряя се напраи нещо ... дай на срещата във вторник кажи си идеята,дай да купуваме работите и да почваме ... няя кво да се жалваме..прав си така е ...ама...ако тряя дай са събота неделя да се купят матриалите и 2ник почваме ... ще е срамота да не направим нещо за тоя мач... ?! :?: :idea: :arrow: :wink: :shock: :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:


Сериозно са там некви призраци щеха да бродат-давайте да се ловиме за работа 8)



Призраците ми се вижда трудно да бродат по финансови, технически и времеви причини. Това което съм замислил ще ползува фандъка от последното корео (плат и бои), НО ще трябва голямо допълнение от картони, балони или знаменца. И тъка идва трудната част.....

Аз предлагам неделя вечер да се видим поне 10-15 човека(по-малко нема сми), които са готови да бачкат, заедно с представители на фенклуба и да ви изложа проекта който съм замислил, да го коригираме ако треа и да го действаме. 8) :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

абе 4е сте има публика пове4е от с евреите така е ама какви са тия призиви да напълним стадиона :?: и.т.го каза имало една група която била неотлъ4но до отбора ама другите трябвало да се пробудят 8) не може 10 години да тъп4еш един 4овек и после да му кажеш ела 4е ми трябваш а 4е и наща публика е малоумна две мнения няма МОЛЯ ВИ спрете с тези глупости сте сме хиляди сте се дереме и т.н. стото добре се знаеме и после пак сте се броиме по едени4но на стадиона 8)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Е дай се понеже сме малко да дигнеме краката и да чакаме. Така повече няма да станем. Ако се погледне реално и хард ядрото се увеличава, само че за революционен бум на масите не може да се говори.
Къде са сега льольовците дето преди 5 години ми чертаеха картини как само и само отборът да тръгне, тълпи от хиляди фенове са готови да се затичат към стадиона.... :P Smile :D

Истината е следната - докато нямаме последователна клубна, медийна и фенклубна стратегия към феновете чудото няма да стане....
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ZmEiaT
Гост





МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

мисля че ще сберем 5 000 човека. Малко по-подбре ще бъде от мача с еврейчетата със сигурност ама в предишния си пост казах какви хора ще са на стадиона за жалост...
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

ZmEiaT написа:
мисля че ще сберем 5 000 човека. Малко по-подбре ще бъде от мача с еврейчетата със сигурност ама в предишния си пост казах какви хора ще са на стадиона за жалост...


Е ми тва е щото наще не идват :!: :evil: :x Вчера един доволно познат нам охлюв от "А" сектор звънял на Джуджес да му реве що мачът бил от 21:15, как той нямало да стъпи, с кво щял да ходи и т.н.
Е МИ ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА!!! Тва е мача на живота за едно поколение локомотивци. Ако ще и в 4 сутринта в Требич да се играе ти треа да си там. А за съжаление 60% от нашите фенове са така и затова ни се подиграват.... :roll: :cry:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 11:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
ZmEiaT написа:
мисля че ще сберем 5 000 човека. Малко по-подбре ще бъде от мача с еврейчетата със сигурност ама в предишния си пост казах какви хора ще са на стадиона за жалост...


Е ми тва е щото наще не идват :!: :evil: :x Вчера един доволно познат нам охлюв от "А" сектор звънял на Джуджес да му реве що мачът бил от 21:15, как той нямало да стъпи, с кво щял да ходи и т.н.
Е МИ ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА!!! Тва е мача на живота за едно поколение локомотивци. Ако ще и в 4 сутринта в Требич да се играе ти треа да си там. А за съжаление 60% от нашите фенове са така и затова ни се подиграват.... :roll: :cry:


епа ко ти пука ? ние да си напраим хореото , си напраим шоуто да ни е кеф...пък и 2ма да сме , мне е ли така
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 11:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Яд ме е батка. Щото тоя отбор заслужава много повече като посещаемост и съпорт. Ти си малък и не помниш ама навремето на мачове с Пирин или Шумен съм се мръщил на 3-4 хиляди публика, а сега на софийско дерби ако има толко е ебати кефа.

И ме е яд и на наще шефове щото ми тръгнали да събирът фенове, а халхабер си нямат как става това.... :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ZmEiaT
Гост





МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 11:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
И ме е яд и на наще шефове щото ми тръгнали да събирът фенове, а халхабер си нямат как става това.... :evil:


напиши им и-мейл, писмо или нещо кратко и формулирано да им кажеш как става Smile според мен никой не може да дойде в нас и да ме хване за ушите и да ми каже ела на мач Smile на който му се идва, ще дойде Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Следваща
Страница 2 от 17

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum