МАЧЪТ С ФЕЙЕНОРД - НОВИНИ И КОМЕНТАРИ!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 12:12    Заглавие: Отговорете с цитат

ZmEiaT написа:
Metala написа:
И ме е яд и на наще шефове щото ми тръгнали да събирът фенове, а халхабер си нямат как става това.... :evil:


напиши им и-мейл, писмо или нещо кратко и формулирано да им кажеш как става Smile според мен никой не може да дойде в нас и да ме хване за ушите и да ми каже ела на мач Smile на който му се идва, ще дойде Smile




Абе не става. Я говедата като промият мозъка на хората по "Гонг" да кажем с реклами през полвин час дали не става. Само че като не ме питат няма аз да им отварям очите, я. Нали са много знаещи и можещи.

Ако в тоя клуб се взимаше акъл от хората, които знаят и могат, а не от тия дето само се мазнят и са връзкари нещата щяха да съ къде, къде по-добре.. :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 13:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Холандският гранд Фейенорд, съперник на Локомотив София в първия кръг на турнира за Купата на УЕФА, привлече гръцкия нападател Ангелос Харистеас от Аякс, предаде агенция Ройтерс.
Според медиите Фейенорд ще плати 2.5 милиона евро за Харистеас. Това е първи трансфер за Фейенорд за футболист от Аякс в последните 14 години.

26-годишният нападател, който вкара победния гол на финала на Евро'2004 срещу Португалия, се съгласи на тригодишен контракт.

Харистеас премина в Аякс през януари 2005 година от Вердер Бремен и има 10 гола в 31 мача.
Кофти новина....Доколкото си спомням византиеца беше с голям принос за титлата на Евро 2004,при това с голове на финала и срещу Франция.А най-лошото е че играта му е предимно с глава а там ни енай-голямата слабост.С,а к,во ше прай Бай Гроздан ума не ми го побира,особено ако има глупостта да пусне пак ЛЮБИМОТО си дърво Върбанов(трагичен в Скопие,с най-голям принос за гола на маклайните).За жалост холандците се усетиха бързо че са вир -вода и реагираха.Да видим нашия отговор. :?:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 13:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Метъла е абсолютно прав за мнго неща и за публиката и най-вече за ръководството.Само че няма място за вайкане и оплакване,а трябва да се бориме за всеки човек повече на стадиона .Обаче истински фен който го е еня за ЛОКО,а не такива дето им се плащат билетите и после си викат(примерно А и В сектор към Б )"СЕЛЯНИ,СЕЛЯНИ"...Между другото какъв беше "официалният "сайт на клуба? :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 14:09    Заглавие: Отговорете с цитат

на Локо-то е www.ultrasloko.com i www.lokomotiv-sofia.com ;)
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 14:50    Заглавие: Отговорете с цитат

кви са тея кражби бе бате...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 15:06    Заглавие: Отговорете с цитат

хахаха малки хаха кфо ти пука ;) важното е да иам тунджа :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

колко човека се очакват горе-долу да доидат ? :?: :?:
Върнете се в началото
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 15:30    Заглавие: Отговорете с цитат

А кога ще пуснат билетите за мача с Феинорд?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

VOJDA написа:
А кога ще пуснат билетите за мача с Феинорд?


Е тва е един много хубав въпрос. Доколкото знам едни по-специални билетчета, ще се продават на стадиона за наши хора ама от кога никой не ти казва. Абе въобще е малко мъглява ситуацията, ма щом се изясни ще разберете. :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 15:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да попитам какво да разбираме под "по специални" билети?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 16:08    Заглавие: Отговорете с цитат

VOJDA написа:
Само да попитам какво да разбираме под "по специални" билети?


сиреч за нас си ;)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 16:15    Заглавие: Отговорете с цитат

OK.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 17:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе,ако на този мач не отидем на кой тогава?Не ми пука колко ще сме,важното е да сме там и да викаме мощно.Тия дни ще се обадя да уговоря спането ми и съм на линия дори и да се прецака нещо.А за феновете от холандия,ще са много повече от колкото досегашните ни съперници,но чак 1000?! :shock: :lol: :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

да ве са да дойдат повече от нас ше е ебаси срама ама не вярвам мисля че ще се събереме поне 5-6 хиляди ние с макетата се сабрахме 3 хиляди (а с/у евреите нз.) пак камоли ан тоя важен мач
Върнете се в началото
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Сеп, 2006 21:18    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕТО МЕ И МЕНЕ У НОВИО ФОРУМ.

ТА ЗА ПУБЛИКАТА ИЛИ ПО ТОЧНО ЗА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ЛОКОМОТИВ ПО ПРИНЦИП СА КАЛЪФИ И НИЕ НЕ МОЖЕМЕ ДА ГИ ПРОМЕНИМЕ. ОТБОРА ВЪРВИ ПОВЕЧЕ ОТ ДОБРЕ. УЕФА ЛИ ИСКАТ ДА ВЗЕМЕМЕ ЗА ДА ДОЙДАТ. КОЙТО Е ОТ ЛОКОТО И НЕ ДОЙДЕ НА МАЧА С ХОЛАНДЦИТЕ ЗА МЕНЕ Е НЕКЪВ БЕЗЧУВСТВЕН ГЬОН. И НА ТИЯ ИМ КАЗВАМ ДА ГО ДУХАТЕ МАМА ВИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Следваща
Страница 3 от 17

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum