Литекс-Локо(Сф) 23.09.06,събота 17ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 17:25    Заглавие: Отговорете с цитат

заминахме 2:0 :cry: :cry:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 18:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Литекс нанесе първо поражение на Локо (Сф)

23 септември 2006 | 18:58 | Агенция "Фокус"

Ловеч. Ловешкият Литекс победи с 2:1 Локомотив (Сф) и попречи на “железничарите” да си върнат лидерската позиция в класирането предаде кореспондент на Агенция “Фокус”. Единстевеното попадение през първото полувреме бе дело на Живко Желев, който с глава преодоля Урош Голубович. Малко преди това Желев смени контузения Росен Кирилов. В 23-та минута на второто полувреме холандското крило Тайс Слайтер отбеляза гол директно от корнер и направи резултата 2:0 за ловчанлии. В последните минути на мача Георги Марков върна един гол след като довкара отбитата от Вутов топка. Това, обаче бе всичко до което стигнаха столичани и така срещата завърши 2:1 за Литекс.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Triena_Loko



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 242

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

еееееее не по наглесено първенстов не бях видял :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
_________________


Капитан Марин Маринов - командващ Бдинския полк, нарежда щикова атака - „На нож“, като сам повежда бойците си и загива в боя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 19:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Triena_Loko написа:
еееееее не по наглесено първенстов не бях видял :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



Прекали с емоциите май,не сме непобедими.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 20:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Triena_Loko написа:
еееееее не по наглесено първенстов не бях видял :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



Еми като няма-няма! :x :x Явно не сме дорасли като отбор да бием там или незнам. Незнам и как сме играли ама според коментара по радиото си мисля че сме били зле. Тоя мач дойде да ни отрезви че не всичко тоя сезон ще е цветя и рози.

Все пак не бива да се отчайваме и да изоставяме отбора. Големите битки тепърва предстоят така че - СТЯГАЙТЕ РЕДИЦИТЕ!!!

САМО НИЕ ! САМО ЛОКО!

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 20:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе аре бе какво говорите,не помните ли мачовете от рода 0:0 с Несебър в София и сезона 2002/2003 когато трудно вкарвахме кото домакини,камоли като гости.Мисля че това което постигна отбора ако наистина сме фенове :!: :!:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 20:12    Заглавие: Отговорете с цитат

DenK@7a написа:
Абе аре бе какво говорите,не помните ли мачовете от рода 0:0 с Несебър в София и сезона 2002/2003 когато трудно вкарвахме кото домакини,камоли като гости.Мисля че това което постигна отбора ако наистина сме фенове :!: :!:


А? :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

е са се връщам от мачо...зле ... мн тъп мач...нищо интересно...ония си вкараха некви тъпи голове...ние играхме 5 мин вкарахме 1 гол и тва беше...90на човека бяхме...ако не се лъжа...агитка яко зле...та тва е накратко...съдията беше леко педераст...дано да сме се пазили за мача с фейнорд...а аз се радвам че паднахме че като за шампиони почнаха да ни впрягат... нищо дано да си напраим шоуто в холандия и така... НАПРЕД ЖЕЛЕЗНИ !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 22:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
е са се връщам от мачо...зле ... мн тъп мач...нищо интересно...ония си вкараха некви тъпи голове...ние играхме 5 мин вкарахме 1 гол и тва беше...90на човека бяхме...ако не се лъжа...агитка яко зле...та тва е накратко...съдията беше леко педераст...и така...дано да сме се пазили за мача с фейнорд...а аз се радвам че паднахме че като познаха за шампиони да ни впрягат... нищо дано да си напраим шоуто в холандия и така... НАПРЕД ЖЕЛЕЗНИ !

верно беше тъп ама са 13 победи и 1 загуба ништо нали сме ЛОКОМОТИВЦИ и требва да си ги подкрепяме навсекаде ама тъпото беше накрая доидоха само 5 40века да ни поздравят а си4ки си отидоха във съблекалнята :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 9:08    Заглавие: Отговорете с цитат

И кво пак паднахме от лиляк :(

Не почнем ли да бием тея наритани "грандове" за къде сме тръгнали???
А чувам,че нищо не сме играли,което е по лошото,програмата ни е добра но трябва да взимаме мачове и с/у по силните отбори.

Се пак са ни предстой мача на десетилетието,стягайте се :P
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 9:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
\...90на човека бяхме...ако не се лъжа...агитка яко зле...та тва е накратко... !


Добре бе да му еба майката! :evil: :evil: :evil: Защо все се получава така!?! добра бройка - мижава агитка? Алкохола ли ви беше малко, нямаше кой да ви води ли, ключови хора ли ви липсваха!??! Какво трабва да стане, за да се направи едно яко викане макар и при негативен резултат :oops: :?: :idea:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 12:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ra4mO написа:
\...90на човека бяхме...ако не се лъжа...агитка яко зле...та тва е накратко... !


Добре бе да му еба майката! :evil: :evil: :evil: Защо все се получава така!?! добра бройка - мижава агитка? Алкохола ли ви беше малко, нямаше кой да ви води ли, ключови хора ли ви липсваха!??! Какво трабва да стане, за да се направи едно яко викане макар и при негативен резултат :oops: :?: :idea:

ми пиене имаше,хора имаше,оба4е си4ки май беха допли да гледат а не да викат сигурно от тия 90 души около 10-15 пеехме а другите си блееха като (без да се обиждат) малумници абе за самоков ше сме пове4е и по грамогласни :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: а за патуването беше супер първа екскурзия и ве4е съм на 7 мото небе а ако и метала беше с нас сигурно щеше да е лудница :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 14:04    Заглавие: Отговорете с цитат


Добре дошли, гости от Илиянци
обяви дикторът на градския стадион в Ловеч и предизвика масов смях на трибуните. Въпреки заряда на двубоя, както и евроуспехите на двата тима, едва 1000 зрители дойдоха на стадиона край река Осъм. Феновете на Локомотив бяха около 80 и не спряха да подкрепят своите любимци


Майка им деба селска!!! :evil: :evil: :evil: Как ме е яд че не можах да дойда, че такива тапетчета им бях подготвил че щеха да родат слон! :roll: Нищо - другия път.

И кво - от 90 човека 15 викачи. Е направо неам думи! :oops: :(
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Blago
Гост





МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 14:05    Заглавие: Отговорете с цитат

метала е прав. липсваха ключови хора. визирам пилата както и самия метал! всеки от време на време си има неоложни ангажименти и не може да е на линия. но се вижда, че куца когато няма някои определени хора на стадиона.
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 17:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:

Добре дошли, гости от Илиянци
обяви дикторът на градския стадион в Ловеч и предизвика масов смях на трибуните. Въпреки заряда на двубоя, както и евроуспехите на двата тима, едва 1000 зрители дойдоха на стадиона край река Осъм. Феновете на Локомотив бяха около 80 и не спряха да подкрепят своите любимци


Майка им деба селска!!! :evil: :evil: :evil: Как ме е яд че не можах да дойда, че такива тапетчета им бях подготвил че щеха да родат слон! :roll: Нищо - другия път.

И кво - от 90 човека 15 викачи. Е направо неам думи! :oops: :(


Това за 15 викачи, незнам как го измислихте. Почти всички, които бяха на стадиона викаха, като изключим повечето пенсии, които не бяха чак толкова много в събота. Незнам вие какво сте очаквали да се случи на този мач: може би поредната "фиеста" :lol:
Можеше и много по-добре, но толкова са ни възможностите за момента и това е!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum