НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН В КВ. НАДЕЖДА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 16:02    Заглавие: Отговорете с цитат

КУЛТ
clapping

още утре да се разпрати до медиите,според мен логичен отговор от страна на привържениците на Локомотив...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 16:05    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
КУЛТ
clapping

още утре да се разпрати до медиите,според мен логичен отговор от страна на привържениците на Локомотив...


То само нема как да се разпрати, ами некой треа да се фане...Иначе наистина много добра идея. clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 16:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Жалко, че напоследък ни се налага да пишем такива хубави статии само за такива... "лощи" неща. Но нека това е знак и към някои, че

ЛОКО СОФИЯ - ТОВА СМЕ НИЕ!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 16:28    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
Че няма да го бутнат няма да го бутнат.
Целата оферта е да може наще да се усукват.
Щото като му кажеш .
Абе лъжец нали щеше да оправяш стадиона
да може да ти отговори
Ааа не е мой нямам документ .За кво да го правя като уттре може да го бутнат...
Е тва е целата оферта.


Доста точно мнение... Бойко и самия той не си вярва, като ги приказва тия глупости. Да го бутат, че после пак да го строят и то при положение, че самото съоражение не е чак толкова зле...

Мен обаче друго ме боли и то много - как може абсолютно никой да не обели и една дума за нас феновете??? Как може никой да не ни брои за живи??? angry2 Ей така с лека ръка да затриеш един от стадионите, на които са играли легендарни футболисти... някой пита ли ни какво ще ни е на нас?


Последната промяна е направена от 101% red-black на Пон 28 Мар, 2011 16:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Докато "нема да им стъпнеме" нема и да ни броят. ;)

Иначе знаете ли защо ще го бутнат целия (ако ще стоят "национален" стадион)? Защото "стадионът е малък". Сега ще има изхвърляния за четири етажа, три мола, небостъргач и Айфелова кула... bye

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 17:34    Заглавие: Отговорете с цитат

абе тия ненормални ли са как ще събарят стадиона comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

абе вие сериозно ли вярвате ,че ще бутнат стадиона comando .......ще се вкарат не повече от 10 млн. и ще се изгради модерен стадион на който да играе национала и Локомотив.Кайчо е стар лисугер и това ще е един от най-силните му ходове.......няма ли по света стадиони на който да играе и национала и някой клуб......примерите са много....90 млн. за разрушаване на "Локомотив" и изграждане на нов стадион няма как да се извадят......но 10 млн.лв си е оферта......сега нека първо малко Бойко да се похвали agree и да се почва с ремонта
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 19:48    Заглавие: Отговорете с цитат

А така бат Венци ти го каза най-правилно май... biggrin Лично аз виждам голям шанс да се направи НЕЩО ГОЛЯМО ,ОТ КОЕТО И НИЕ ДА ИМАМЕ ПОЛЗА! clapping Не виждам кво се палите и скачате в празно пространство.Нали искаме нов стадион,с инфраструктура и база около него...е сега не виждате ли тука възможността за нещо такова ?!?А гледате с черните очила на принципа НЕМА ГО ,ГРОЗНО Е АМА ДР УГО НЕЩА...?Сегашната състояние да не би да е по-добро ?Данеби кайчо-шмекера да направи нещо сам .... bye Ше следиме кво става и ще реагираме както си му е реда ! congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 20:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Бат Вес.Да ти го кажа така...
Като построят този стадион мислиш ли ,че ще е за нас?
Кога ще оставяр новопостроено съоражение за милиони да се позлва от отбор на който му ходят 432 човека на мач?
Какви приходи от билети ще има?
Колкото и смешно да звучи ,8000-10 000човека по средна цена на билет 5 кинта са 40 - 50 000на мач. по 15 мача 600 - 750 000 не малка сума за наща действителност.
Сметни го по 400 човека за какво става въпрос...
Никой няма да остави отбор без публика(за това са виновни всички които не ходят и предпочитат други забавления и заради които сме на този хал вмомента) да използва скъпоструващо съоражение.
Е за това се дразня.
Щото дори и да ти го дадат да го ползваш този мач,за следващия може да ти кажат да си търсиш друг терен,понеже ще има трренировка на юношеския национал.
Стане ли този стадион национален ние ставаме наистина без дом.Тотално ще се зависими от благоразположението на този или онзи.
Да не говорим ,че е безумие да се разруши нещо което е вече построено и с парите за събарянето може да се приведе във вид в който може да се използва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 20:32    Заглавие: Отговорете с цитат

хайде сега националите като играеха на "Лазур" значи ли ,че Нафтата са без дом.....а юношки и младежи там не са тренирали.....има си там "Народна армия","Царско село" и т.н............та това си е оферта правят го стадион "Никола Котков" и е национален и на.....Локомотив chicken звучи добре и отлично замислено.....иначе няма как да се очисти района от улични търговци,ГСМ и тем потобни.....приемете го и да изчакаме да видим какво ще се случи. agree За игрите Кайчо е ненадминат,но в случая мисля,че силните хора са около Иво Тонев или баща....но хората са видели,че Гигов работа няма да свърши и полека ще го плъзнат......първо със стадиото пък после ще доведат и нов спонсор.....ЕДНО НОВО НАЧАЛО ,но за мене лично това е един шанс acute ЛИЧНО МНЕНИЕ.......иначе се надаите на Гигов и Аврионов angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kapitana



Регистриран на: 07 Дек 2007
Мнения: 156
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 20:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
А така бат Венци ти го каза най-правилно май... biggrin Лично аз виждам голям шанс да се направи НЕЩО ГОЛЯМО ,ОТ КОЕТО И НИЕ ДА ИМАМЕ ПОЛЗА! clapping Не виждам кво се палите и скачате в празно пространство.Нали искаме нов стадион,с инфраструктура и база около него...е сега не виждате ли тука възможността за нещо такова ?!?А гледате с черните очила на принципа НЕМА ГО ,ГРОЗНО Е АМА ДР УГО НЕЩА...?Сегашната състояние да не би да е по-добро ?Данеби кайчо-шмекера да направи нещо сам .... bye Ше следиме кво става и ще реагираме както си му е реда ! congratulate




+1
_________________
Няма враг непобедим, щом зад нас е Фармахим.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 22:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Яко противоречиви са нещата. Закриване или нов стадион клубно стопанисван от Локомотив ... Северна София е най-нашата зона. Осигурят ли се игрища и зали за школата съм 100% за този проект.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
demode



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 122

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 22:26    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз не виждам нищо невъзможно стадион на клубен отбор да е й национален такъв. В Европа са единици държавите където има термина национален стадион и 90 % от тях са соц страните. В Германия, Италия и дори Англия много от националните мачовете се играят на стадион на клубен отбор. Пълна глупост е в България да има национален стадион и на него да играе само националният отбор, а през другото време нищо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 22:33    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
хайде сега националите като играеха на "Лазур" значи ли ,че Нафтата са без дом.....а юношки и младежи там не са тренирали.....има си там "Народна армия","Царско село" и т.н............та това си е оферта правят го стадион "Никола Котков" и е национален и на.....Локомотив chicken звучи добре и отлично замислено.....иначе няма как да се очисти района от улични търговци,ГСМ и тем потобни.....приемете го и да изчакаме да видим какво ще се случи. agree За игрите Кайчо е ненадминат,но в случая мисля,че силните хора са около Иво Тонев или баща....но хората са видели,че Гигов работа няма да свърши и полека ще го плъзнат......първо със стадиото пък после ще доведат и нов спонсор.....ЕДНО НОВО НАЧАЛО ,но за мене лично това е един шанс acute ЛИЧНО МНЕНИЕ.......иначе се надаите на Гигов и Аврионов angry2



И аз съм на такова мнение.Вярно,че няма да е този стадион Локомотив,който помним,но ще е нещо ново и хубаво, от което може да имаме полза
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 28 Мар, 2011 22:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Вие нормални ли сте? КОЙ ще ДАДЕ на (П)ФК ЛОКОМОТИВ СОФИЯ АД СТАДИОН??? Давате ли си сметка какво ще последва? По-скоро ще ни пратят да си ритаме на Васил Левски, отколкото това да стане.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 3 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum