НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН В КВ. НАДЕЖДА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2011 15:35    Заглавие: Отговорете с цитат

voyagerx написа:
Абе вие чувство за хумор нямате ли, че взехте насериозно тая статия, която очевидно не е сериозна и се ебава с това "Тука има, тука нема" за новия стадион. Laie_100


значи човек,
до гуша ми е дошло от хора с чувство за хумор.То и премиера хуморист и кой ли не.Така работа не се върши,да пишеш статии примерно,че слънцето ще изгрее от изток или ,че земата е кръгла....
Журналистите трябва да са коректив и нормална критика на случващото се.
Всеки гледа да се намърда на топло и да е "удобен",и за това винаги ще сме на всички опашки и на всички класации...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2011 17:10    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
значи човек,
до гуша ми е дошло от хора с чувство за хумор.То и премиера хуморист и кой ли не.Така работа не се върши,да пишеш статии примерно,че слънцето ще изгрее от изток или ,че земата е кръгла....
Журналистите трябва да са коректив и нормална критика на случващото се.
Всеки гледа да се намърда на топло и да е "удобен",и за това винаги ще сме на всички опашки и на всички класации...

Прав си, естествено. По-скоро идеята ми беше, че рубриката "Греда" никога не е била сериозна и не е предлагала анализи или новини, а по-скоро е звучала с доста голяма доза ирония и сарказъм. ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2011 19:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Сърказъм на гол гъз си е чисто ебане през гащите..Пи е прав...вместо да фанат да го надъфчат едно хубаво, те го сапунисват така че мехурчета да излизат connie_29 connie_29 connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 03 Апр, 2011 10:04    Заглавие: Отговорете с цитат

значи след изговорените тъпотии от Гигов,
чакаме да построят стадион на мястото на ст.Локомотив,като евентуално ще играем на него по модела на Звезда и Стяуа bad ....

кога ще се почне,кога ще се построи,ще играем ли на него на истина,финансиране от къде ще се намери???
и още много много въпроси agree
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 03 Апр, 2011 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Пропускаш думичката "евентуално", която той спомена някъде сред медените му думи.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 7:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Рових в интернет да търся инфо за втори метро диаметър ,
и това което видях и ми стана ясно,че това метро ще минава от Обеля по Ломското до надлез НАдежда посока център,
и ст. Локомотив остава на поне 15 минути пеша и 2 километра ходене,
пиша го това защото бе обявено като плюс че евентуалния нов стадион ще бъде там точно заради метрото,

нека някой от Надежда да даде инфо,да няма индикации че ще завива към стадиона,знам ли? blum2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 9:38    Заглавие: Re: НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН В КВ. НАДЕЖДА Отговорете с цитат

Ми то май няма нужда от коментар... Гигов и Тонев бутаха нещата натам от години... ЦУЦА се върна на стадиона си вече - другия им домакински мач ще е на Армията. Хората от Титан се хванаха и въпреки зверския наем, който плащат, въпреки дъжда от плюнки по тях от фенове и медии, спретнаха един ремонт и направиха ,каквото трябва . Бах го, не мое това да е истина... Как е възможно да има хора като Гигов, как е възможно да гледаш как децата си чупят краката и дишат прахта на сгурията и нищо да не направиш?! Как е възможно пред очите ти да загива един ВЕЛИК клуб и ти не само нищо да не направиш за да го спасиш, а и да му натискаш главата още по-надолу дупката с лайна, където си го завлякъл?! Не ща национален стадион, искам стадион ЛОКОМОТИВ! Това е то - делото на един търговец на смърт! Всъщност какво друго да очакваш от човек ,който си изкарва прехраната, продавайки средства за убиване на други хора с ясната мисъл, че с тях ще бъде отнеан човешки живот - деца, старци, жени - някъде по света, Либия, Йемен, Афганистан... и как да очакваш от такъв човек да има съвест за каквото и да било... Не знам - аз вече почвам да се отчайвам... И да ни разрешат да го ползваме тоя стадион като домакински - ТОВА ВЕЧЕ НЯМА ДА Е НАШИЯ ДОМ! Ако тая гад си бе мръднала поне малкия пръст - досега стадиона да е наш!!!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 06 Апр, 2011 9:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Еййй ама така като почне едно безмислено тръшкане...Ако беше търговец на детски играчки повече ли щеше да го обичаме? Аз не знам некой по света да издържа отбор с пари от продажба на сладолед и захарен памук. Не го защитавам ни най-малко,но това са суровите реалности на комерсиалният 21-ви век. Нека свикнем с това.

Вчера го казах и на хората които бяха на срещата. От моделът "Локо Москва",който е блянуван за нас, отива на модела "Спартак Москва". Начи може най-популярният руски клуб да няма стадион и да играе на Лужники, а ние не можем... black_eye

Каквото и да си говорим, това е тема с продължение и ще я следим изкъсо. Както и за пореден път се убедих че Кайчо ще остане в историята на този клуб или като най-великият или като най-долният лъжец connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 07 Апр, 2011 16:50    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Рових в интернет да търся инфо за втори метро диаметър ,
и това което видях и ми стана ясно,че това метро ще минава от Обеля по Ломското до надлез НАдежда посока център,
и ст. Локомотив остава на поне 15 минути пеша и 2 километра ходене,
пиша го това защото бе обявено като плюс че евентуалния нов стадион ще бъде там точно заради метрото,

нека някой от Надежда да даде инфо,да няма индикации че ще завива към стадиона,знам ли? blum2


Ще завива при бъдещото разширение и ще стига до квартал Илиенци.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2011 11:08    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78
Цитат:
съобразявам се с това,че нас в т.ч. и мен никой не ни пита,но из също си искам стадион "ЛОКОМОТИВ", а не нац.база на която да сме гости,винаги да се съобразяваме с някого за каквото и да е било и т.н.Утре ще дойде нова власт,ново БФС и какво ли не още и винаги могат да ни кажат: това не е ваше, айде намерете си къде да играете и да тренират децата ви. Спартак-Москва е гранд в Русия ,както казвате с най-много фенове и е с друг статут там, докато нас с тая малобройна публика никой за нищо няма да се съобрази с нас и да ни брои за живи,както се казва. Без собствен дом, база,школа и т.н. много по лесно ще бъдем отпратени в небитието,нямаме бъдеще така. Всички знаем ,че в къщи у дома си е най-добре.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2011 11:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
PILATA написа:
Рових в интернет да търся инфо за втори метро диаметър ,
и това което видях и ми стана ясно,че това метро ще минава от Обеля по Ломското до надлез НАдежда посока център,
и ст. Локомотив остава на поне 15 минути пеша и 2 километра ходене,
пиша го това защото бе обявено като плюс че евентуалния нов стадион ще бъде там точно заради метрото,

нека някой от Надежда да даде инфо,да няма индикации че ще завива към стадиона,знам ли? blum2


Ще завива при бъдещото разширение и ще стига до квартал Илиенци.


смисъл ще завива по Рожен посока Илиенци???
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2011 11:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва ако е така ще е "дебре курорте"! Ама има логика де...Махат трамваите и айде bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kapitana



Регистриран на: 07 Дек 2007
Мнения: 156
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2011 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

По Рожен ще минава метрото. Все си мисля, че празното място точно срещу стадиона ще бъде именно метро станция.
_________________
Няма враг непобедим, щом зад нас е Фармахим.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2011 11:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Kapitana написа:
По Рожен ще минава метрото. Все си мисля, че празното място точно срещу стадиона ще бъде именно метро станция.


Мога да кажа само "Ега!Амин! Дай Боже!" biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 09 Апр, 2011 16:38    Заглавие: Отговорете с цитат

50 млн. лева искат софийските клубове

Желанието на столичани поставя под въпрос проекта на Бойко Борисов за нов национален стадион

Повечето стадиони у нас са такива
50 млн. лева поискаха петте софийски футболни клуба, които се състезават в момента в „А“ група. Това са „Левски“, ЦСКА, „Славия“, Локомотив“ (Сф) и „Академик“. Средствата ще бъдат използвани изцяло за подновяване и основни ремонти на клубната база и стадионите на петте отбора.
Искането на клубовете бе оповестено след специална сбирка на президентите на четири от тях, без столичните студенти, които още преди това обявиха намеренията си да строят свой стадион, ако държавата помогне.
Тодор Батков, Димитър Борисов, Венци Стефанов и Николай Гигов не искат милионите на ръка. Те предлагат да бъде съставена експертна комисия, която да разработи специална инвестиционна програма. Така ще се гарантира целевото използване на парите и строгия контрол при похарчването им.
Идеята на столичани идва след като от БФС обявиха, че следващото първенство е под въпрос заради финансовата криза на отборите, задълженията им към централата и остарялата спортна база. А от УЕФА дадоха гратисен период именно до началото на следващото първенство. Дотогава нещата в българския футбол трябва да отговарят изцяло на изискванията на УЕФА.
Хвърлянето на толкова милиони от държавната хазна може да осуети намерението на премиера Бойко Борисов да построи нов национален стадион. Той смяташе това да стане именно в квартал „Надежда“. По новата схема обаче в София ще има поне 4-5 лицензирани стадиона, на които да може да се играе футбол.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 7 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum