Берое-ЛОКОМОТИВ СФ-03.04.11 15 ЧАСА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 9:14    Заглавие: Отговорете с цитат

По време на мача феновете издигнаха плакат: „Локомотив е мъртъв, а ние сме неговите зомбита.”. По този повод Петков каза: „Те са фенове и всичко могат да се викат. Аз не мога да се карам с тях. Колкото и малко да се играе, футболът е заради феновете. Защо да си тръгвам от клуба? Има си ръководство, което да каже.”

Джуджаро е умно копеле и си прави пас да ни се репчи, за разлика от някои свои предшественици. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 9:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Много слаб мач с толкова много брак ,че не е истина.
излезнахме за 0-0 ,а когато това стане винаги губим bye

Добра агитка им напраихме, а досега обикляйки спортните сайтове една снимчица няма на т.нар.плакат ( то се беше хорео ).

Аз не виждам някаква кой знае каква промяна...пак сме 4-ти горе-долу вървим по план ( 3 загуби поред ), очаквам Пирин отново да ни върне на земята и да спасим и тях.

НЯКОЙ ИМА ЛИ НУЖДА ОТ ТОЧКИ ?
Ако да, обърнете се към Локомотив София, ние даряваме и помагаме на всеки в беда. black_eye

И въпреки всичко ,ние ще сме пак там,зомбитата на Локо са единствените,които ще отидат на мач.Просто не виждам как нормален човек би дошъл да гледа наш мач....трагедия.

САМО НИЕ,САМО ЛОКО ! clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:

Добра агитка им напраихме, а досега обикляйки спортните сайтове една снимчица няма на т.нар.плакат ( то се беше хорео ).

Аз не виждам някаква кой знае каква промяна...пак сме 4-ти горе-долу вървим по план ( 3 загуби поред ), очаквам Пирин отново да ни върне на земята и да спасим и тях.
clapping


Значи обикаляш по грешните сайтове beee beee beee

Всичко има..споко! agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
samo_beroe
Гост





МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 13:00    Заглавие: Отговорете с цитат

101% red-black написа:
А ти що говориш така сякаш ни интересува шибания резултат? И вие форум нямате ли си, че всеки път в мач с вас пишете тук...
МИ ЯВНО ЩАБА ВИ ГО ИНТЕРИСУВАШЕ 0:0 БЕШЕ МИ ИНТЕРЕСНО КВО МИСЛИТЕ ЗА ТОВА ПИША ТУКА ЕЛА ПИШИ И В НАШИЯ САЙТ.САМО ВИЖТЕ КАПИТАНА ВИ КВО КАЗА ЗА ВАС ;)
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 13:21    Заглавие: Отговорете с цитат

жесток си,
осмисли си деня,айде у лево bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 14:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Кой капитан? Капитан Планета ли?Щото повечето футболисти са такиа анимационни герои че въобще не си заслужават да ги слушаш black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 15:38    Заглавие: Отговорете с цитат

samo_beroe написа:
101% red-black написа:
А ти що говориш така сякаш ни интересува шибания резултат? И вие форум нямате ли си, че всеки път в мач с вас пишете тук...
МИ ЯВНО ЩАБА ВИ ГО ИНТЕРИСУВАШЕ 0:0 БЕШЕ МИ ИНТЕРЕСНО КВО МИСЛИТЕ ЗА ТОВА ПИША ТУКА ЕЛА ПИШИ И В НАШИЯ САЙТ.САМО ВИЖТЕ КАПИТАНА ВИ КВО КАЗА ЗА ВАС ;)
Абе цървул.. големите ви фенове къде са пили, когато сте се разбрали вчера да се биете с Нафтата бе?Що сте се скрили от Нефтохимик бе мишки..Нека всички поне разберат кви мишоци сте, уговорили се да се бият с фенове на Нефтохимик, които гостуваха на Загорец и не дошли.. голиемите мъже от Берое
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 15:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
samo_beroe написа:
101% red-black написа:
А ти що говориш така сякаш ни интересува шибания резултат? И вие форум нямате ли си, че всеки път в мач с вас пишете тук...
МИ ЯВНО ЩАБА ВИ ГО ИНТЕРИСУВАШЕ 0:0 БЕШЕ МИ ИНТЕРЕСНО КВО МИСЛИТЕ ЗА ТОВА ПИША ТУКА ЕЛА ПИШИ И В НАШИЯ САЙТ.САМО ВИЖТЕ КАПИТАНА ВИ КВО КАЗА ЗА ВАС ;)
Абе цървул.. големите ви фенове къде са пили, когато сте се разбрали вчера да се биете с Нафтата бе?Що сте се скрили от Нефтохимик бе мишки..Нека всички поне разберат кви мишоци сте, уговорили се да се бият с фенове на Нефтохимик, които гостуваха на Загорец и не дошли.. голиемите мъже от Берое


Я,я,я...тва вече е интересно...Пипи,като си толкова ITK ще осветлиш какво точно е станалоо... acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 16:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
По време на мача феновете издигнаха плакат: „Локомотив е мъртъв, а ние сме неговите зомбита.”. По този повод Петков каза: „Те са фенове и всичко могат да се викат. Аз не мога да се карам с тях. Колкото и малко да се играе, футболът е заради феновете. Защо да си тръгвам от клуба? Има си ръководство, което да каже.”

Джуджаро е умно копеле и си прави пас да ни се репчи, за разлика от някои свои предшественици. biggrin


Наистина и след този мач мога да кажа: колкото по-бързо Гигата си тръгне заедно с всичките си "придворни" клоуни от Локомотив толкова по-добре!!! И за него и за отбора!!! По-добре във "В" група /за където сме и в момента с тази игра/, от колкото с това ръководство и в това унизително положение!!! Гигата затвори кръга-показа пълната си некадърност и незаинтересованост към Локомотив!!! Не виждам смисъл повече да седи и да мъчи и нас като публика и себе си! Да се спасява...Локомотив ще го има винаги!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aDinKa*



Регистриран на: 02 Апр 2010
Мнения: 108
Местожителство: Софuя ^^

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 21:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Много съжалявам , момчета, че не бях с вас в Стара Загора. Гледах мача и много ме беше срам от играта на отбора. Имах чувството, че всички играчи ги беше страх да не загубим. Този път не се ядосах от резултата , а от това , че не можах да бъда с вас.
_________________
Локо София до гроб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 21:58    Заглавие: Отговорете с цитат

И ние се ядосахме чичовото..Аре следващия път ще дойдеш два пъти. blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
aDinKa*



Регистриран на: 02 Апр 2010
Мнения: 108
Местожителство: Софuя ^^

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 22:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Обещавам! biggrin
_________________
Локо София до гроб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 22:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
И ние се ядосахме чичовото..Аре следващия път ще дойдеш два пъти. blum2
Чичовото го водете, като възродят волейбола на мач със Спартак.. и даже повече от 2 пъти clapping clapping clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 22:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Metala написа:
И ние се ядосахме чичовото..Аре следващия път ще дойдеш два пъти. blum2
Чичовото го водете, като възродят волейбола на мач със Спартак.. и даже повече от 2 пъти clapping clapping clapping clapping


Елате вие,бе хюмне biggrin Стига викали "Ура!" от Панорамата blum2 blum2 blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
samo_beroe
Гост





МнениеПуснато на: Вто 05 Апр, 2011 1:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
samo_beroe написа:
101% red-black написа:
А ти що говориш така сякаш ни интересува шибания резултат? И вие форум нямате ли си, че всеки път в мач с вас пишете тук...
МИ ЯВНО ЩАБА ВИ ГО ИНТЕРИСУВАШЕ 0:0 БЕШЕ МИ ИНТЕРЕСНО КВО МИСЛИТЕ ЗА ТОВА ПИША ТУКА ЕЛА ПИШИ И В НАШИЯ САЙТ.САМО ВИЖТЕ КАПИТАНА ВИ КВО КАЗА ЗА ВАС ;)
Абе цървул.. големите ви фенове къде са пили, когато сте се разбрали вчера да се биете с Нафтата бе?Що сте се скрили от Нефтохимик бе мишки..Нека всички поне разберат кви мишоци сте, уговорили се да се бият с фенове на Нефтохимик, които гостуваха на Загорец и не дошли.. голиемите мъже от Берое
1. цървула си ти .2.ние си гледаме отбора и като нафтата дойдат в А група да играят с нас на стадиона тогава ще ядат хурката Тръгнали сме към Нова Загора да се бием с 5-те фена на Нафтата и къде е тая уговорка че нещо не съм разбрал хахаха кой Петрол ви вкара тая муха в главата и 3. Ние сме фенове на отбор,който си ходи по мачовете и не се занимава с излишни селски истории от тези на нафтата видяхме ги кви биячи са 2007 година лично бях на бойното поле biggrin biggrin biggrin и видях че не бяха много големи мераклии УГОВОРКА БИЛИ ИМАЛИ МИШКИ ти първо спри да четеш спортал че мн лъжат послушай ми съвета няма да сгрешиш
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum