СТАДИОН ЛОКОМОТИВ - какво се случва с него - ОБЩА ТЕМА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 127, 128, 129  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 6:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Дебел, напълно те разбирам, но към момента прост трябва да се съобразяваме с обстоятелствата. И да вкараме малко позитивизъм след три години ГМЕЖ.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 6:23    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Дебел, напълно те разбирам, но към момента прост трябва да се съобразяваме с обстоятелствата. И да вкараме малко позитивизъм след три години ГМЕЖ.


Копеле,свикнеш ли да примиряваш народа с тоя "А" сектор ставаш баш евреите или марулите...Просто има малки дето не са помирисвали яката атмосфера на нашия си сектор.
Тоя пенсионерски пункт ебаси убива тва с което правехме разликата последните 15 години- КАЧЕСТВЕНИЯТ КОЛОРИТ наша си марка...Така че... acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 10:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
pa®tci написа:
Дебел, напълно те разбирам, но към момента прост трябва да се съобразяваме с обстоятелствата. И да вкараме малко позитивизъм след три години ГМЕЖ.


Копеле,свикнеш ли да примиряваш народа с тоя "А" сектор ставаш баш евреите или марулите...Просто има малки дето не са помирисвали яката атмосфера на нашия си сектор.
Тоя пенсионерски пункт ебаси убива тва с което правехме разликата последните 15 години- КАЧЕСТВЕНИЯТ КОЛОРИТ наша си марка...Така че... acute


Вчера май не беше? Гарантирам ти, че атмосферата дето я създадохме не я е имало от години. Включиха се и хората наоколо дето никога няма да дойдат във В. Тотално надвикване в наша полза спрямо майните. Не знам дали ви направи впечатление, но много от "обикновените" Локомотивци се бяха преместили от другата страна на А към Г сектор. Частта става наша biggrin
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе мани ти тая работа banned banned banned banned Няма какво да ми гаранитраш...Всички знаем каква огромна разлика има...И като си вътре е едно, но повярвай ми от страни е съвсем друго black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 19:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
pa®tci написа:
Дебел, напълно те разбирам, но към момента прост трябва да се съобразяваме с обстоятелствата. И да вкараме малко позитивизъм след три години ГМЕЖ.


Копеле,свикнеш ли да примиряваш народа с тоя "А" сектор ставаш баш евреите или марулите...Просто има малки дето не са помирисвали яката атмосфера на нашия си сектор.
Тоя пенсионерски пункт ебаси убива тва с което правехме разликата последните 15 години- КАЧЕСТВЕНИЯТ КОЛОРИТ наша си марка...Така че... acute

Абе кой ти говори за примиряване? Спираш, поемаш си въздух, прегрупираш се и пак настъпваш. Чисто за да постигнем нещо ни трябва реална маса, която в момента липсва. Почивка от тия ВЕЧНИ протести за нещо си - трябва ни време да успеем да дръпнем още някой и друг малък, самата ни публика да се вдигне на крака... С тоя негативизъм просто не виждам как ще стане това. В момента за отварянето на "В" единстваната причина, която мога да ти изтъкна е "за да има билети от (примерно) 10 и 6 лв.", а тази за да си веем последните останали мохикани знамената не мисля, че е съществена. В момента "работата" ни е да подкрепяме отбора и поне до края на този сезон да се опитаме да си отдъхнем от всякакви простотии, да се извърнем за секунда настрани и да опитаме да създадем нещо, а не пак и само и единствено да бутаме с рогата напред.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 19:23    Заглавие: Отговорете с цитат

при 750 човека няма и да го отворвят В сектор близко бъдеще.
Няма и да има повече хора при 10 кинта , нещо с карта да можеш да си отведеж детето до 16-18 години мисля че е нещо в правилна посока, или ученици/пенсионери за по 2 лева.
Всичко друго е ала бала.
И пак ще се съглася с Парцала,на мен ми бе омръзнало да обикалям Своге,Армия и да кълня кокала и да споря с Чаво на 2,9 промила,
малко светлинка в тунела и ще станат нещата.
Има определенни индикации че ще се случат нещата в тоя клуб.
Малко по положително ебаси.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 21:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Решителна маса!?! Е па кога сме били такава ебаси!?!?

И гледам,бихме един мач и вече виждаме оптимизъм.... boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... И гледам,бихме един мач и вече виждаме оптимизъм.... boredom

. . .
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 21:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Решителна маса!?! Е па кога сме били такава ебаси!?!?

И гледам,бихме един мач и вече виждаме оптимизъм.... boredom


можеш да виждаш каквото и както ти си пожелаеш,
за един сезон вече цял, не падаш от животните, биеш вчера отбор с кинти и каун за треньор.Играеш на стадиона си, макар и в тоя заухав А сектор, запиваш си в твойта кръчма, а не на гарата в Своге....Иначе за пълната и празната чаша ебан-ална фраза.

Няма как да стане решителна маса при нерешителни и слаби функционерски решения/или липса на такива.
Не може тоя клуб за последните 10 години да се лута от едната до другата крайност, безплатен вход - до 10 лева на мач с Лудогорец (!@№%?????§§!)
нещо златна среда,ала бала?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 21:23    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Metala"]
Pride написа:
2-3 ма за 10 лв. това пък как? Днес пред мен мина човек с карта № 171! Това някакви други карти ли са? На листа за влезлите с карти имаше отбелязани най-малко 120-150 номера.


От "онея" наще си карти май повече от 70 не са мръднали.


86 карти бяха допреди мача с Ботев
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 22:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Брех...значи това е показателно че нещо се променя..ама то все се променя , а нищо не става connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 22 Окт, 2013 9:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Metala написа:
Pride написа:
2-3 ма за 10 лв. това пък как? Днес пред мен мина човек с карта № 171! Това някакви други карти ли са? На листа за влезлите с карти имаше отбелязани най-малко 120-150 номера.


От "онея" наще си карти май повече от 70 не са мръднали.



86 карти бяха допреди мача с Ботев


Доколкото разбрах картите над №100 те се раздават на хора, които са допринесли нещо за клуба. Май поне 100-тина такива карти са раздадени. Общата бройка на всички хора с различни карти минава 200.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ


Последната промяна е направена от Pride на Вто 22 Окт, 2013 15:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 22 Окт, 2013 12:01    Заглавие: Отговорете с цитат

То аз където съм най-големия песемист виждам светлина в тунела.. След като миналата година ми бе писнало да бия по 50 лв за път до София и обратно и да гледам безлично 0-0.. Определено има светлина в тунела, подобрява се и играта и всичко.. Не знам дали осъзнавате, но в момента от всички софийски отбори сме най-добре като цяло. Евреите и говедата там думите са излишни, при чорбарите всичко е изкуствено и е въпрос на време да се спука балона и да си заминат всичките им "звезди", за неизплатени заплати.. Така че малко по-оптимистично да гледаме на нещата, не загубихме от животните, водим 5 точки пред Славия, които щяха да са много повече, ако не бе вересията от миналата година.. Записахме победа на гостуване в Бургас, взехме точка във Варна, бихме папагалите.. Стига с тоя песимизъм acute acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Окт, 2013 16:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Чай да видим до колко ще продължи серията,че и нашия балон да не издиша...
Ама темата не е за тва..В крайна сметка който и да бием,квито и точки да земем със стадиона движение зеро...така че black_eye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 06 Ное, 2013 12:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Стадион „Локомотив“ осъмна нашарен с надписи „Славия“

Стадион „Локомотив“ осъмна нашарен с надписи „Славия“


Столичният стадион „Локомотив“ осъмна нашарен с надписи „Славия“.Среднощна акция на десетина момчета е довела до въпросния резултат. Намесата на охраната, която е повикала полиция, е довела до разбягването на нападателите, които обаче на изпроводяк са хвърлили бомбичка на паркинга пред сектор „А“.

Веднага на стадиона са започнали дейности по заличаването на надписите.

Локомотив София и Славия играят днес от 14,45 ч. именно в „Надежда“, а случката от тази нощ е възможно да покачи напрежението около двубоя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 127, 128, 129  Следваща
Страница 82 от 129

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum