ЦСКА-Локо(Сф)-30.04.11(събота)-21:00ч.Ст.Българска армия
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Съб 30 Апр, 2011 17:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Iznenada? 5-0 ... comando
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 30 Апр, 2011 21:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Всяка година по същото време bad bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 30 Апр, 2011 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

eвала на Марчо,не само за гола а и заради изказването след мача.......смешно първенство,смешни и жалки отбори и най-губещите ще бъдат тия дето ще идат в Европа надявам се да не сме там biggrin най ме изкефи при 3-0 за чорбарите пет минути се чува ЛОКОМОТИВ от 30 ЧОВЕКА.......евала момчета clapping това е.......за тия кур за футбола и ЦСКА banned САМО ЛОКО chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Съб 30 Апр, 2011 22:35    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
eвала на Марчо,не само за гола а и заради изказването след мача.......смешно първенство,смешни и жалки отбори и най-губещите ще бъдат тия дето ще идат в Европа надявам се да не сме там biggrin най ме изкефи при 3-0 за чорбарите пет минути се чува ЛОКОМОТИВ от 30 ЧОВЕКА.......евала момчета clapping това е.......за тия кур за футбола и ЦСКА banned САМО ЛОКО chicken


Трагичен отбор сме! При тоя слаб и страхлив УЕСЕКА нашите се бяха насрали от стах още от съблекалнята!!! Супер тъп треньор!!! Излиза за равен и не пуска Марчо...Това недоразумение Майкъл Джексън не заслужава и в Лихтенщайн да играе....За Галев0съм казаб отдавна, че е става да портиер на гарата-ебати смешния вратар!!! Тъжен и тъп отбор....А треньорът е пълен нещастник....Време е за Тониииии Велкоооооов!!! Поне отборът ще изглежда по-добре!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Съб 30 Апр, 2011 23:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Не Тони Велков ми ако ще Мо,Му и Сър-а да ни станат треньори едновременно се тая biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 30 Апр, 2011 23:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Поне си попяхме за отбора колкото можем!
Всеки път едно и също,като в матрицата
И всеки път на мач с ЦСКА я грешка на вратаря,я автогол,незнам вече.
Добре,че все пак измихме срама с почетния гол
От показаното за пореден път се видя,че половината ни футболисти не стават за А група
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venko155
Гост





МнениеПуснато на: Съб 30 Апр, 2011 23:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Толкова слаб мач на Локото не съм гледал.Нападатели като Муши и Джексън просто трябва да си ходят.Евалата на Дафчев,единственият, който знаеше какво прави на терена и на Добрев.Всички останали са жалка картинка.Гигов да спре да се стиска,а да привлече нови нападатели ,че с тая игра и отбори като Вихър горубляне ще ни отнасят.САМО ЛОКО!
Върнете се в началото
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 0:10    Заглавие: Отговорете с цитат

В нападение трагедия от 5 положения едно вкарахме и то най-"нечистото"

БРАВО на хората дето пяха и при 3:0 се чуваше ЛОКО.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 0:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Направихе си фиеста на лудите глави! Обедих се ,че като съм сред братя болката от безумната игра минава даже накрая става един як делириум!! Тук сме има ни ако ще и с 10 на нула да падаме ние пак ще зовем !! ЛААААААА ааа ОООООООО оооооооо И ТО Е САМО ЕДНО СТОЛИЧНОТО ЛОКО ОТБОРА В НАШTЕ СЪРЦААА ЛАААААААА ОООООООО!!!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
i-loko



Регистриран на: 24 Апр 2009
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 0:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Уникален мач на нашия отбор.Най добрия от 30 години насам!Наслада е да се наблюдава такава игра.Публиката остана без дъх до последния съдийски сигнал!Просто липса на късмет.Изпитвам удоволствие да гледам великолепната игра на Муши който е с 3 класи над Генков и Асамоа,но не му върви.Уникален вратар Галев,сигурно най-добрия произлязал от школата ни.Защита ни още малко трябва да се обиграе,но тва няма да е проблем след като и Преслав влезе в игра!Двамата с Муши са атомнен тандем,и ако се развихрят просто противниците ще играят в глуха защита!Момчета имаме супер отбор,който тази година заслужено ще играе в Европа за радост на г-н Гигов и г-н Тонев които дават мило и драго да сме там!С този отбор успехите няма да закъснеят!Дори и да не вземем нови попълнения,сме сигурни в групите на лига Европа!САМО ЛОКО!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dafchev100
Гост





МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 7:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Един Много слаб мач. Както казвах и преди марчо е единствения който играе смислено, знае как да подаде топката. А спрете да обиждате Галев защото ако небеше той нямаше да е само 1:3
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 8:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледах по нета головете и ми се додрайфа...Все едно и също. Търо е прав за матрицата...Сега поне нещата си дойдоха на место - ние сме аут от Европа и без да искам да клесея мисля че е време Джуджето да стяга куфарите bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 8:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Дафчев: Ако се класираме за Европа, не знам какво ще правим там


Футболистът на Локомотив (София) Марчо Дафчев бе крайно разочарован от загубата от ЦСКА с 1:3 и каза, че не знае какво ще правят „железничарите”, ако успеят да се класират за участие в европейските турнири.

„Заслужено ЦСКА си взеха мача. Всички мачове от полусезона играем страхливо. Доста късно се вдигнахме. Черно море, Локо Пд и Локо Сф се борят за Европа. И трите отбора имаме еднакви възможности играем еднакво, но ако отидем там, не знам какво ще направим. Може да спечелим някой лев.Просто бяхме тъжни днес”, допълни Дафчев, който вкара почетното попадение за своите.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 17:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Гледах по нета головете и ми се додрайфа...Все едно и също. Търо е прав за матрицата...Сега поне нещата си дойдоха на место - ние сме аут от Европа и без да искам да клесея мисля че е време Джуджето да стяга куфарите bye bye bye


Значи, дали клесеем или не-феновете трялва да изразят отношение, щом всички ние виждаме очевидни неща, а Джуджето не ги вижда...Ебати и тъпанара! Не вижда ли, че Романов е 100% по добър в пъти от Джексън-а!? За кво го държи тоя изобщо - да пуска млади момчета - Романов и Манолов и да трупат опит - те са много по-добри от негъра! Второ - можеш ли да си почнеш мача без Марчо-единствения ти играч, който може да измисли нещо!!! На това за му викам ТЪПИР!!! Така че, не съм съгласен с това, дето горе някой беше казал, че и Мо да дойде отборът щял да играе същото - може би пак ще паднем, но не по този начин и няма да изглеждаме така жалко, срещу един от най - слабите отбори на прасетата от години насам....Не знам-не е лошо за следващия мач да се подготви тапет по въпроса за Джуджето.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 17:38    Заглавие: Отговорете с цитат

dafchev100 написа:
Един Много слаб мач. Както казвах и преди марчо е единствения който играе смислено, знае как да подаде топката. А спрете да обиждате Галев защото ако небеше той нямаше да е само 1:3


Пич, уважавам локомотивското ти сърце, но просто с това изказване "влизаш в джаза" - вземи изгледай репортаж или нещо друго и тогава говори. Пейков е в пъти по-добър-факт!!! Но е резерва...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum