ЦСКА-Локо(Сф)-30.04.11(събота)-21:00ч.Ст.Българска армия
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 17:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Бате друга му е мисълта на колегатА
Или с 2 думи-Рибата се умирисва от към главата!Та за тва кой ще да е треньор.........!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 18:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Ревнем ли сега срещу тренера ще напрайм дюшеш на тия дето искат да изместят фокуса на реалните проблеми в друга посока.Според мен е по-добре да си направим среща с Джуджето, капитана и да речем Кайо и Марчо и да им кажем така и така кажете кви са ви проблемите да знаем кой да пцуеме
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 18:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ревнем ли сега срещу тренера ще напрайм дюшеш на тия дето искат да изместят фокуса на реалните проблеми в друга посока.Според мен е по-добре да си направим среща с Джуджето, капитана и да речем Кайо и Марчо и да им кажем така и така кажете кви са ви проблемите да знаем кой да пцуеме



и кво е виновен Диян Петков с тоя материал спечели 16 точки в 9 кръга които е начело на отбора clapping това и Мауриньо няма да го постигне с тия дървари в отбора blum2 и сериозно ли Метъл се чудиш кой е за пцуене boast днес пак го даваха по ТВ / канал 1/ извъртя още една свирка на цитирам"министър председателя,председателя на парламента и финансовия министър които са силно заинтересовани за възраждането на БГ футбола".......как той само давал и т.н. comando айде сега да не търсиме виновника......той е само един и всички го знаем angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 01 Май, 2011 18:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бе...аз го знам кой е...За тва да не плюем по един прост работник acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пон 02 Май, 2011 8:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ревнем ли сега срещу тренера ще напрайм дюшеш на тия дето искат да изместят фокуса на реалните проблеми в друга посока.Според мен е по-добре да си направим среща с Джуджето, капитана и да речем Кайо и Марчо и да им кажем така и така кажете кви са ви проблемите да знаем кой да пцуеме


Може би сте прави! Малко емоционално се изказах веднага след мача, НО все пак имам чувството, че Джуджето прави адски тъпотии със състава - съгласете се, че не може така страхливо да излиза срещу прасетата и най-добрия му футболист да му е резерва, то направо даже на продажба на мача бие, нищо че нема за какво да се продава този мач! Макар и прост работник Джуджето може да напакости доста и то се вижда реално!!! Това е моето мнение. Иначе истинския виновник е ясен-бил давал, а колко е взел и изпрал??? Некой защо не му зададе този въпрос на Гигата?! Остави отбора само с един свестен футболист и си прави ветър с устата....Ебати охлюва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 02 Май, 2011 8:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Още като видех как Шнорхело не е титуляр и ми стана ясно, че ше бутаме чорбата за второто место. Нема значение, все пак, може да кажем и, че това е било гениално решение на Дидито да запазаи Марчо за по-важните ни предстоящи мачове - тоя с чорбите си беше отписан по-принцип, за нас по е важно тия първите три отбора да бият тия, дето са около нас, а ние да си вземем останалите мачове... и съответно прасетата да додрапат до купата, що иначе се тая.



Ебати и зоро да сме у Европата, с тоя отбор ше ни клатат като джанки. black_eye

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum