ЛОКО(СФ)-ЧЕРНО МОРЕ-14.05.11г21ч(Събота)-Ст.Васил Левски.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 13 Май, 2011 11:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще направя всичко възможно за да дойда на тренировката в 5 и половина. Нека всеки, който има възможност да дойде!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Май, 2011 21:37    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=202397
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Май, 2011 21:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=202397

Еми само поклон на замесените и ега се скашка шефот ми зарад когото не успях да драсна и да дойда angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Съб 14 Май, 2011 22:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Turo_Bufera написа:
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=202397

Еми само поклон на замесените и ега се скашка шефот ми зарад когото не успях да драсна и да дойда angry2 angry2 angry2


Не лош мач! Грозно съдийство! Чиста дузпа не даде 1-то полувреме! Ако беше влязла гредата на Преслав, мисля, че щяхме да победим! Отборът за първи път според мен игра нещо. Подкрепата беше добра! Дано сега да бием Сливен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dafchev100
Гост





МнениеПуснато на: Съб 14 Май, 2011 22:31    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
Metala написа:
Turo_Bufera написа:
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=202397

Еми само поклон на замесените и ега се скашка шефот ми зарад когото не успях да драсна и да дойда angry2 angry2 angry2


Не лош мач! Грозно съдийство! Чиста дузпа не даде 1-то полувреме! Ако беше влязла гредата на Преслав, мисля, че щяхме да победим! Отборът за първи път според мен игра нещо. Подкрепата беше добра! Дано сега да бием Сливен.


Напълно съм съгласен с теб ,а Дафчев показа класа при изпълнението на дуспата
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 14 Май, 2011 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Галфони! Кога този отбор ще вземе най-после един ВАЖЕН мач? Кога? Убийците на мечти пак доказаха себе си. Тази дузпа накрая просто удължава агонията ни. Иначе наистина играхме смислено и с желание ама напред пак неква анемия и мъка...После второто полувреме едно отпускане за 15 минути и си еба майката... И после -безидейност и хаос..И Джуджето вкара наизустените смени и ептен си еба пипера...

Иначе респект за всички дошли на мача! biggrin clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 14 Май, 2011 22:42    Заглавие: Отговорете с цитат

чакай бе,ти кво искаш angry2 толкова могат ама играха......има много ако в тоя мач,но това е........но се доказаха като мъже и Лахчев и Савич,Писаров и Дафчев,Преслав и Дяков........търси виновниците в тези скаути 4 ли са 5 ли са дет довлякоха тия идиоти,без пари,без пари ама и в Горна баня играят по-добри,а за треньора извиняваи тва още да сме в борбата си е ПОДВИГ clapping евала на Диян Петков clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 14 Май, 2011 23:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Харесаха ми днес...играха момчетата, бориха се.
Така ако играем и останалите 3 мача няма да ги загубим и сме в Европа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 0:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Като не вкараш ти вкарват. Няма какво да виним момчетата, просто толкова си могат. Ако Генов беше свирил дузпата, където имаше ръка на играч на еклерите може би щеше да е друго, но малшанс. Вече няма как да сме четвърти - те имат мачове с орките, Каварна и Берое, ние със Сливен, селтекс и отгоре на всичко дерби с евреите. Сами си правете изводите...

За агитката, няма кво да се каже clapping aggressive2
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 0:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Горките не могат да изнесат топката, жестока дупка в центъра ... някои повечето им пасове бяха грешни ... но все си мисля че треньора не става... даже много си личи ... жалко!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 10:19    Заглавие: Отговорете с цитат

След такъв мач, единствено можем да виним късмета и факта, че нямаме нападател. Отбора игра мъжки и всички до един се раздадоха и искаха да вземат тозиа мач(подобно на мача с Черноморец). След такъв мач, аз лично не мога да се сърдя на играчите - бореха се мъжки. С този потенциал, който имаме не може да очакваме чудеса.
Първото полувреме тотално ги надиграхме, ако бяха влезли някои от всичките положения, мача го взимахме. След почивката морето ни вкара едно от общо 3-те си положения в мача, което си абсолютен малшанс. Не ни свириха и чиста дузпа. При такава игра или по-точно при такова себераздаване, аз на футболистите не мога да им се сърдя, а единствено да ги подкрепям. За селските изпълнения на футболисти и шефове на Мотрето изобщо не ми се коментира.
Колкото до турнирите, да с този потенциал, мисията е почти невъзможна(въпреки, че играем по-добре и от Берое, и от Локо Пловдив, и от Черно море). Липсата на добър нападател е големият ни проблем. За разлика от миналата година, обаче когато имахме много по-силен отбор и не се класирахме, тази година никой не може да ги обвини, че не искат. Желание и хъс имат тези момчета, които като отбор отстъпват значително на миналогодишният. Разликата обаче е, че компенсират с желание, за което само адмирации!
Незнам за вас, но аз това искам да вждам: себераздаване до последната минута и хъс. Момчетата се борят, и ако с този отбор се класираме, ще бъде равносилно на подвиг. Именно заради мъжкарството си заслужават нашата подкрепа, пък УЕФИ-те, турнирите нека оставим на Шабан от Черно море, Христо Бонйев, който го е решил и т.н.

И все пак нещата още си зависят само от нас, имаме 3 мача до края, и този отбор си заслужи пред всички уважението ни. Аз лично при това жел;ание за игра, дори да не се класираме, няма да си позволя, да кажа лоша дума за отбора.

Надежда(та) умира последна!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 10:27    Заглавие: Отговорете с цитат

първо голямо евала за подкрепата за кой ли път тоя сезон,
агитката ни е на ниво,което най ме радва clapping
и се гордея с нея...
браво за мъжката игра на отбора,колкото могат играят.

Генов е един тъп малоумник,съдииството е на такова ниво да с еугоди на всички,е не стаа.
Трябваше да даде 200% дузпа първото полувреме ,което се видя от самолет и три камери на стадиона.И тея герои Морето отиваха на резултат.
Няма нужда от храна,тренера объркал смените.Е с тея футболисти как и да ги въртиш се тая,дали Муши ще е титуляр или после ще влезе... black_eye .
3 кръга преди края все още нещата зависят от нас си дали ще сме четвърт,което е добре...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 10:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е само нападател(крило например) за съжаление... black_eye НЯМАМЕ СИ ГРАДИВНИ ХАЛФОВЕ,те тука ни е проблема освен Марчо никой си няма идея как да скалъпи нещо смислено и затова мачовете ни са мъка и с Цацоморец и с В кенефа Идеал и снощи с Черното мутре едно и също-много желание и борба (което е похвално) НО НИ ЛИПСВА МАЙСТОРСТВО да материализираме превъзходството във владеене на топката... comandoпропуснахме да си решим нещата с Миньор,Видима и снощи и сегааааа,пак ше гониме дивото с Латекса и Евреите beee Но сме там и САМО ЛОКО ! bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 10:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам що така пропуската мача със Слийн, щот' на първо време него трябва да вземем, след това един Х с Лялекс ще е истински подвиг, а с евреите, там вече как най-често ни завършват мачовете. connie_29

Най-хубавото от вчера беше, че момчетата (ни) показаха защо трябва да ги подкрепяме до последната секунда и да не губим вяра в отбора, щото след гола масата спихнаха и почнаха да си бъркат по дупките, а се сетиха (що-годе) да викат като изравнихме. black_eye

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

За отбора най-кратко може да се каже така:
Желание има, умения няма.Но за мен е хубаво това ,че поне има желяние.Така ,ако дойдат няколко качественни играчи ще стане отбор.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum