ЛОКО(СФ)-ЧЕРНО МОРЕ-14.05.11г21ч(Събота)-Ст.Васил Левски.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 13:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Aбе то добре у, а ,желание ала бала,дух,мъжество..ама за да я има я тая публика си треат успехи,турнири и да се взимат важните мачове.Видяхте ли кво стана след дузпата...Докато ние отивахме да сипваме на селянчетата всичко що беше останала публика по ложите ВИКАШЕ. Мене не ми се верваше ей! Некъв масов делириум на иначе тотално отричащата и овча наша публика...

Ама се топим..Като няма на кво да стъпим се топим. Вчера пак беше дошла с една идея повече народ ама и те не си тръгнаха широко усмихнати, а пак с един кисел привкус... boredom boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 17:59    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
чакай бе,ти кво искаш angry2 толкова могат ама играха......има много ако в тоя мач,но това е........но се доказаха като мъже и Лахчев и Савич,Писаров и Дафчев,Преслав и Дяков........търси виновниците в тези скаути 4 ли са 5 ли са дет довлякоха тия идиоти,без пари,без пари ама и в Горна баня играят по-добри,а за треньора извиняваи тва още да сме в борбата си е ПОДВИГ clapping евала на Диян Петков clapping


Споко, принципно Метъла е прав за безумните играчи и смени! Не стана ясно защо се пуска Муши и се вади Преслав-играй и с двамата, нали играеш за победа! Но и ти Венци си прав - скаутите са кретени. Може ли Джексън и тоя Юсеф въобще да помислиш да ги взимаш???? Това са недоразумения!!! Аз по - слаби футболисти не съм виждал, и не знам да е имало в нашия отбор!!! Но това е материала...Иначе респект за другите-раздадоха се, колкото можаха, еклерите бяха трагични и безидейни. Голът им падна след колективна грешка на вратар и защита, което си ни е слабост от както гледам този отбор, по принцип. Аз мисля, че ако така играе отборът може да вземе следващите 3 мача! Само ЛОКО!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 22:52    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
Аз по - слаби футболисти не съм виждал, и не знам да е имало в нашия отбор!!!

и сега го има бе - Муши!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 16 Май, 2011 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖСК СОФИЯ написа:
След такъв мач, единствено можем да виним късмета и факта, че нямаме нападател. Отбора игра мъжки и всички до един се раздадоха и искаха да вземат тозиа мач(подобно на мача с Черноморец). След такъв мач, аз лично не мога да се сърдя на играчите - бореха се мъжки. С този потенциал, който имаме не може да очакваме чудеса.
Първото полувреме тотално ги надиграхме, ако бяха влезли някои от всичките положения, мача го взимахме. След почивката морето ни вкара едно от общо 3-те си положения в мача, което си абсолютен малшанс. Не ни свириха и чиста дузпа. При такава игра или по-точно при такова себераздаване, аз на футболистите не мога да им се сърдя, а единствено да ги подкрепям. За селските изпълнения на футболисти и шефове на Мотрето изобщо не ми се коментира.
Колкото до турнирите, да с този потенциал, мисията е почти невъзможна(въпреки, че играем по-добре и от Берое, и от Локо Пловдив, и от Черно море). Липсата на добър нападател е големият ни проблем. За разлика от миналата година, обаче когато имахме много по-силен отбор и не се класирахме, тази година никой не може да ги обвини, че не искат. Желание и хъс имат тези момчета, които като отбор отстъпват значително на миналогодишният. Разликата обаче е, че компенсират с желание, за което само адмирации!
Незнам за вас, но аз това искам да вждам: себераздаване до последната минута и хъс. Момчетата се борят, и ако с този отбор се класираме, ще бъде равносилно на подвиг. Именно заради мъжкарството си заслужават нашата подкрепа, пък УЕФИ-те, турнирите нека оставим на Шабан от Черно море, Христо Бонйев, който го е решил и т.н.

И все пак нещата още си зависят само от нас, имаме 3 мача до края, и този отбор си заслужи пред всички уважението ни. Аз лично при това жел;ание за игра, дори да не се класираме, няма да си позволя, да кажа лоша дума за отбора.

Надежда(та) умира последна!
НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ ТОВА МНЕНИЕ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 16 Май, 2011 13:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Дисциплинарната комисия към БФС отложи за четвъртък разглеждането на скандалния случай с бития съдия Антон Генов след края на мача между Локомотив (София) и Черно море в събота заради неявяване на представител на варненския клуб.

Е нема такава държава...Понеже до края имат 2 домакинства, а при такова провинение наказанието е лишаване от домакинство за 2 мача, сега като ги накажат в четвъртък до края ще имат само 1 домакинство, което няма да е във Варна...Е няма толкова тъпа организация...Ако бяхме една нормална държава за удар над длъжностно лице преспокойно им отнемаха 20 точки..За пример как е в Англия?Отнемат се по толкова точки, като просрочиш заплатите... като не се издължиш по даден трансфер, същото.. за пример QPR до последно не знаеха да се радват ли, че са влезли в Премиършип, точно заради това...Ама тук е България..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Май, 2011 13:42    Заглавие: Отговорете с цитат

.Ей тия морето.Голяма реване по тия форуми.Голямо...!
За мен стана здрав мач!А Черно море няколко мача поред ни бият с късмет,както щеше да стане и снощи!2 положения 1 гол!
Тва с дисципа нещата са ясни,но спред и за мача с Берое да ги накажат,нема да им е лесно,ако Берое има теоретичен шанс за турнири
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 16 Май, 2011 15:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
.Ей тия морето.Голяма реване по тия форуми.Голямо...!
За мен стана здрав мач!А Черно море няколко мача поред ни бият с късмет,както щеше да стане и снощи!2 положения 1 гол!
Тва с дисципа нещата са ясни,но спред и за мача с Берое да ги накажат,нема да им е лесно,ако Берое има теоретичен шанс за турнири
Дори и да нямат шансове Берое, като цяло не се долюбват с морските отбори, така че..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 16 Май, 2011 22:34    Заглавие: Отговорете с цитат

последния кръг да го оставим,все си мисля,че дотогава ще е ясно всичко и както вървят нещата нищо чудно евреите да са преебали всичко..... angry2 а и са евреи все пак biggrin

а па и тая Европа,понякога е по -добре някои моменти да ги пропуснеш.Истината в момента е,че нямаме отбор,но се създава дух завръща се желанието в отбора и това е важното clapping нека да ги оставим еклерчетата или еврейчетата да си пробват късмета.....последния ми спомен от евроучастието на евреите беше 90 или 91 год. на Овча купел се преебахме с убииствен Х с Левски - 1:1 смачкахме ги греди,пропуски и поне 8000 буфера на божи гроб....преебахме се за сметка на евреите които си наредиха мача с чорбата - биха и Стоичков спечели Златната обувка.......Славия игра в Европа и 0-5 - 2 пъти с Партизан ...... blum2 та историята се повтаря acute нека ние си завърнем духа clapping а за "приятелчетата" успехите biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Май, 2011 5:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Принципно си прав ,но ДУХА НА ЛОКО ЩЕ ВЪРНЕ ЧРЕЗ СИЛНА ШКОЛА И СТАДИОН !А не с наемници и митарстване по стадионите нагоре-надолу... banned Иначе Джей-Джей и Муши... blum2 biggrin А наесен с...песен. bye А за оня мач с Уевски Гошо Петков ОЩЕ ГИ СЪНУВА ПРОПУСКИТЕ... comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dafchev100
Гост





МнениеПуснато на: Вто 17 Май, 2011 6:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Принципно си прав ,но ДУХА НА ЛОКО ЩЕ ВЪРНЕ ЧРЕЗ СИЛНА ШКОЛА И СТАДИОН !А не с наемници и митарстване по стадионите нагоре-надолу... banned Иначе Джей-Джей и Муши... blum2 biggrin А наесен с...песен. bye А за оня мач с Уевски Гошо Петков
ОЩЕ ГИ СЪНУВА ПРОПУСКИТЕ... comando


Ето такива изказвания обичам много си прав за да направим добър отбор и да имаме публика първо трябва да се оправят школите и стадиона, ама с нащо ръководство едва ли ще стане скоро
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Вто 17 Май, 2011 7:36    Заглавие: Отговорете с цитат

за първи път през сезона ми хареса духът с който играха...та чак ме хвана яд ,че изпуснахме толкова.Истината е ,че това ни е програма максимум.Колкото и да ми се иска някоя екскурзийка от типа Рен,няма смисъл да се точиме много.Все по-сериозно се говори за едни пари които титаните дължат на банка на Маджо и които ще бъдат забравени при определено развитие на един определен мач.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 17 Май, 2011 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Излезе видеото от боя над Генов - http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2712740
Директния линк - http://www.btv.bg/videos/sport/video/1309616166-Ekskluzivno_Kadri_ot_skandala_mejdu_Anton_Genov_i_shefove_na_Cherno_more.html

Не може да е истина през 2011-та. "Нема такава държава"! black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Май, 2011 11:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Хаааааааа...ебати свирепия ташак...Сега нас ли ни лъжат или кой? И ми е много интересно дали сега Дисципа ще вземе под внимание този запис или ще се направят че не съществува?

П.С. Лелчето с ключа е култ! clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 17 Май, 2011 12:17    Заглавие: Отговорете с цитат

i na6ia administrator minava v stil
"bitiq bit e b ANALNA fraza "

ahahah
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum