Цветан Генков
Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 12 Май, 2011 7:40    Заглавие: Цветан Генков Отговорете с цитат

Нека в тази тема, всеки качва информация за Цветан Генков. Само поздравления за Цецо - прави наистина впечатляващ сезон в Полша clapping

Цецо Генков донесе успех на Висла

Българският национал Цветан Генков продължава с отличните си игри за своя Висла (Краков) в Полша. Нападателят отбеляза 6-ия си гол от началото на сезона и така донесе успеха с 1:0 над Лех (Познан) от 26-ия кръг в Екстракласа. Така тимът му е само на една победа от спечелване на титлата.

През първото полувреме двата тима не успяха да си отбележат гол, като в 18-ата минута домакините претендираха за дузпа за спъване на Генков, а в 33-ата минута нападателят пропусна добра възможност, като не успя да засече една прехвърлена топка в наказателното поле.

През втората част Малецки и Крим направиха сериозни пропуски пред вратата на съперника преди в 77-ата минута Генков да получи чудесен пас около точката на дузпата, обърна се и със силен удар донесе успеха на своя тим.

Така Висла събра актив от 50 точки и продължава да води в класирането с 9 повече от втория Ягиелония и четири кръга преди края тимът се нуждае от само една победа или три равенства в оставащите си двубои, за да стане официално шампион на Полша. В същото време Лех остава в средата на таблицата на 7-ата позиция с 36 точки.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 12 Май, 2011 8:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Last Friday Wisla defeated GKS Belchatow on the home grounds in Krakow and reinforced the domination in the league table. The victory over GKS prolonged Wisla winning streak. All the goals were scored in the second half - by Maor Melikson, Tsvetan Genkov and Cezary Wilk for Wisla and Mate Latic for GKS. Maor Melikson recorded added two assists to his opener and was chosen the man of the match. The match will be also remembered because of Patryk Malecki's new role - he missed a game due to the excess od cards and spent the match on the stands conducting the cheers of the Wisla fans with a microphone in his hand.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 12 Май, 2011 8:27    Заглавие: Отговорете с цитат

^ http://www.youtube.com/watch?v=4_apvMIGS1Y&feature=player_embedded JC-goalie
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 12 Май, 2011 9:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Бравоооо! Дано си е намерил мястото ... clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koljo shopa
Гост





МнениеПуснато на: Чет 12 Май, 2011 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето го и от Гонг!
http://gong.bg/view_article.php?article_id=201969

Супер е,когато те оценяват!Тъпите руснаци да се хапят по гъза! clapping
Върнете се в началото
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Чет 12 Май, 2011 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Генков с нов гол за Висла, тимът е на победа от титлата


Българският национал Цветан Генков вкара шестия си гол с екипа на Висла (Краков) и донесе победата над Лех (Познан) в първенството. Така, тимът е само на една победа от титлата в Полша.



През първото полувреме двата тима не успяха да си отбележат гол. Футболистите на Висла направиха няколко сериозни пропуска, като няколко бяха на бившия футболист на Локомотив София.


Едва в 77-ата минута Генков да получи чудесен пас около точката на дузпата, обърна се и със силен удар донесе успеха на своя тим.


Така Висла събра актив от 50 точки и продължава да води в класирането с 9 повече от втория Ягиелония, и четири кръга преди края тимът се нуждае от само една победа или три равенства в оставащите си двубои, за да стане официално шампион на Полша. В същото време Лех остава в средата на таблицата на 7-ата позиция с 36 точки.



Почти сигурният шампион на България Литекс може да се изправи срещу Висла в квалификациите на Шампионската лига.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 12 Май, 2011 11:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Цецко,Цецкоооооооооо защо ни остави Цецкооо...да се мъчим тука с мушенска вяра.. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 12 Май, 2011 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

гледах снощи мача по C+Sport PL Цецо ги носи на гръб тия дърводелци,лошото е че съотборниците му са слабички и трудно създават положение....но Генков е безпорната звезда и на практика им донесе титлата на Висла.6 гола в 8 мача,за инфо не игра в последните три кръга в края на април поради контузия и Висла записа 3 загуби.......дано го забележат и премине в по-класно първенство Италия,Англия,Испания......Цецо си е за там!!!!Успех!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет 12 Май, 2011 18:24    Заглавие: Отговорете с цитат

браво на Цецо Генков , много се радвам за него, аз гледам всички мачове на Висла заради него и мога да кажа че супер си пасна в тоя отбор. Полското първенство се следи от европеиските грандове и със сигурност няма да се задържи дълго там, добре че бързо се махна от тоя цирк тука clapping
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 12 Май, 2011 19:03    Заглавие: Отговорете с цитат

да питам някой може ли да даде ТОЧНА статистика колко мача и колко гола имат за Локо Цецо Генков и Марчо Дафчев ???Инфото от нета е доста противоречиво и не отчита последните сезони?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 13 Май, 2011 16:04    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
да питам някой може ли да даде ТОЧНА статистика колко мача и колко гола имат за Локо Цецо Генков и Марчо Дафчев ???Инфото от нета е доста противоречиво и не отчита последните сезони?


http://www.pfl.bg/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=64&lang=bg

тук мач по мач и ще е вярно
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
WislaKrakow
Гост





МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Hi, welcome again. U might remember i was asking about Genkov right after he joined my team Smile
Well now i know he's a very good player! He has 6 goals but could have had like 8 or more easy! He just started to show his real potential Last goal against Lech was really important for us and today 14.45 is a game for the championship title, i hope he will score again Smile
http://www.drhtv.com.pl/meczenazywo.html all Wisla's game are shown here i think, just requires to instal vshare plugin for your browser.

http://www.youtube.com/watch?v=vI8-Zp7B9Ko
http://www.youtube.com/watch?v=eWXcDv_T4jg
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 12:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Thanks dude, nice to hear. acute Man, do we need him right now to score some goals for us. Keep us updated if he is improving or so. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

WislaKrakow написа:
today 14.45 is a game for the championship title, i hope he will score again Smile



Zycze wam powodzenia przed Cracovia! Mam nadzieje,ze Genkov strzelic bramka! bb



P.S. hope i'm close to what i wanted to say biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 15 Май, 2011 14:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Българският национал Цветан Генков смята, че публиката на ЦСКА го мрази. Нападателят на Висла е на това мнение, защото цели седем пъти е пронизвал вратата на "червените". Той говори пред местните медии преди дербито на Краков между неговия тим и борещия се за оцеляване Краковия.

"Такива мачове не ме притесняват ни най-малко. Аз дори ги харесвам, защото и в България, и в Русия ми е вървяло в местните дербита. В ЦСКА сигурно ме мразят, защото съм им вкарвал седем пъти. Като цяло съм вкарвал и на останалите столични отбори и съм разплаквал феновете им. За съжаление обаче нямам победа над ЦСКА", заяви Генков.

При победа над градския съперник Висла може да стане отново шампион. Това е и целта пред нападателя, който почти веднага се превърна във водещия нападател на отбора.

"За мен е истинска чест, че ще стана вторият българин, печелил титлата на Полша. Досега това е правил само Радостин Станев в Легия", добави Генков.

Той разкри и интересни подробности от отношенията си с треньора на доскорошния му клуб Локомотив София Диян Петков.
"Треньорът ми пише постоянно във Фейсбук и ме хвали. Казвал ми е: "Вкарвай, прави ги шампиони и се връщай, че ми трябваш". Поласкан съм от интереса на Локо, но искам да спечеля титлата тук", заяви Генков.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща
Страница 1 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum