Цветан Генков
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 27 Май, 2013 23:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://www.sportal.bg/news.php?news=428518

Рогата пак се размечтаха... black_eye bye



След изпусната титла и оттеглянето на Тонев: Генков реже Левски за трансфер
27 май 2013 22:48
Неясната ситуация на "Герена" отказала нападателя от синия клуб

Нападателят на Висла Краков Цветан Генков по всяка вероятност ще откаже да премине в Левски през лятото след изпуснатата титла, научи donbalon.eu. Както е известно, националът беше начело на трансферния списък на сините, като лично Иво Тонев, който е в близки отношения с играча, щеше да се заеме с преговорите. След анонса на Силния човек на "Герена", че ще се оттегли, както и от пропиления шанс Левски да играе в Шампионска лига, Генков най-вероятно ще предпочете да си потърси друг отбор.

Според запознати неясната ситуация на "Герена" отказала нападателя. Той по всяка вероятност ще напусне Висла Краков, но вече е доста по-резервиран към шанса да носи синята фланелка.

Цветан Генков беше един от основните варианти за заместник на Базил де Карвальо, който почти сигурно ще бъде продаден през лятото.

Припомняме ви, че Левски сътвори уникален гаф, изпускайки титлата. На "Герена" вече търсеха класни попълнения, които да подсилят отбора и да му придадат класа, за да има шанс в Шампионска титла. Суми в размера на 1 млн. евро бяха спрягани за бюджет за селекция на Левски, но сега обаче ситуацията сериозно ще се промени и сумата, заделена за селекция, вероятно ще е по-скромна.

biggrin blum2 acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 15:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Я...Ма И.Т. окончателно ли си наби клинците? black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 17:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Досегашният изпълнителен директор в Левски Иво Тонев разкри в ефира на Гонг, че постът, който заемаше, ще бъде закрит. Самият Тонев е предложил такъв ход на президента Тодор Батков. Тонев ще остане в УС на клуба, до завършването на Сектор А на „Георги Аспарухов“.

„Имам основателна причина, за да помоля да отложим с един ден разговора си,“ заяви Тонев на живо по телефона за Спортно шоу Гонг, след като не успя да пристигне за гостуването си в студиото. „Виждам разни унизителни импровизации. Тази отсрочка не касае моето оставане в Левски.“

„Имахме два разговора с Тодор Батков, изяснихме всичко. Предложих му постът изпълнителен директор да бъде закрит, ще остана председател на Управителния съвет, за да завърша ремонта на Сектор А. Отсрочката не е свързана с мен,“ добави още Тонев. „Няма да се занимавам с делата в Левски от другата седмица. Утре ще говорим.“
bye bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 14:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Мирише май на посрано завръщане... chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 03 Юни, 2013 15:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм разговарял с никого от "Герена", заяви голаджията

Нападателят на полския Висла (Краков) Цветан Генков заяви специално за Sportline.bg, че би преминал в Левски.

Както е известно, бъдещето на голаджията на стадион "Хенрик Рейман" е неясно, а в медиите у нас упорито се пише, че "сините" проявяват сериозен интерес към бившия голмайстор на "А" група. "Не съм получавал оферта от Левски и не съм говорил с никого от клуба", заяви Генков пред Sportline.bg, с което потвърди думите на агента му Емил Данчев пред нашата медия.

Запитан на въпрос дали би играл със "синия" екип, той отговори: "Левски е един от най-големите отбори в България с невероятна публика. Има традиции и целите на отбора винаги са високи. На такъв тим не се отказва. Но днес ми е първият почивен ден и сега още не съм мислил за оферти, особено от чужбина. Искам да си почина хубаво и после ще видим къде ще играя", добави Генков, който има 18 мача за националния отбор на България.
bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Юни, 2013 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Запитан на въпрос дали би играл със "синия" екип, той отговори: "Левски е един от най-големите отбори в България с невероятна публика. Има традиции и целите на отбора винаги са високи. На такъв тим не се отказва.

..... Дали и тоя не е плакал след провала със Славия.... bye black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Юни, 2013 12:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Цитат:
Запитан на въпрос дали би играл със "синия" екип, той отговори: "Левски е един от най-големите отбори в България с невероятна публика. Има традиции и целите на отбора винаги са високи. На такъв тим не се отказва.

..... Дали и тоя не е плакал след провала със Славия.... bye black_eye


Ееее аре стига де...Това си е чиста пробва говежда пропаганда и ние много добре го знаем agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 17 Юни, 2013 15:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Цецо Генков напусна Полша, все по-близо e до Левски


Българският нападател Цветан Генков прекрати едностранно договора си с Висла (Краков) с официално писмо до ръководството на тима, съобщи клубният сайт на поляците.

29-годишният Генков по принцип има контракт с отбора до следващото лято, но заради финансовите затруднения в настоящия му клуб от Висла искаха да се разделят с него, тъй като той е сред най-високоплатените футболисти в състава.

Българинът бе закупен от руския Динамо (Москва) в края на януари 2011 година срещу 500 хиляди евро. За два сезона и половина нападателят вкара 17 гола в 55 мача за Висла в полското първенство.

Както е известно, интерес към Цецо Генков отдавна проявява българският вицешампион Левски. Наскоро самият той призна за преговори със „синия” клуб, макар че все още няма нищо официално.

Стрелецът обаче подчерта, че интерес към него проявяват още няколко отбори от Европа и не е взел окончателно решение за своето бъдеще.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 17 Юни, 2013 15:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам докога ще държим темата за тоя? Дори не знам с какво е заслужил, ама както и да е..... Да е жив и здрав в Левски и много успехи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 17 Юни, 2013 15:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Не знам докога ще държим темата за тоя? Дори не знам с какво е заслужил, ама както и да е..... Да е жив и здрав в Левски и много успехи


А шамар!? clapping black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 19 Юни, 2013 9:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Централният нападател Цветан Генков е третото ново име в Левски. В базата на „сините” го чакат да пристигне този следобед. На практика таранът вече се е договорил с шефовете на има и преминаването му на „Герена” е просто една формалност. Много е възможно още днес той да направи първо занимание със синята фланелка.

Цветан Генков е на 29 години и е роден в Мездра. Кариерата му стартира в местния Локомотив, но направи име при столичните „железничари“. За клуба от Надежда Генков изигра 112 мача и вкара 65 попадения. Нападателят направи скъп трансфер в Динамо Москва. За руския тим изигра 37 срещи с четири попадения. За последно носи екипа на Висла. В Полша Генков навъртя 55 мача и вкара 17 гола.

Привличането на Генков може да доведе до трансфер извън Левски на някой от сегашните нападатели. В момента тараните в „синия“ тим са трима – Базил Де Карвальо, Жоао Силва и Тодор Чаворски.
ХА ХА ХА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Юни, 2013 9:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Кофти,но факт bad bad bad bad

Ще е поредната тъжна гледка - наше момче по синя хавлия...ама какво да се прави....трябва да се яде... boredom boredom boredom boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 19 Юни, 2013 9:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Милият той, сигурно е в голяма депресия, че няма да може да играе за любимото ЦСКА, особено когато Кюрда им е президент black_eye
Метъл, не ме разбирай погрешно, уважавам футболиста Генков много, откакто се помня това е най-добрият нападател, който съм виждал с нашият екип. Просто за мен човекът Генков не струва, сега, ако недай Боже Дани Пеев ни напусне ще имаме ли тема и за него? Да не би да заслужава по-малко?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Юни, 2013 9:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Милият той, сигурно е в голяма депресия, че няма да може да играе за любимото ЦСКА, особено когато Кюрда им е президент black_eye
Метъл, не ме разбирай погрешно, уважавам футболиста Генков много, откакто се помня това е най-добрият нападател, който съм виждал с нашият екип. Просто за мен човекът Генков не струва, сега, ако недай Боже Дани Пеев ни напусне ще имаме ли тема и за него? Да не би да заслужава по-малко?



Заслужили много...А и се сети първия път като Дани Пеев напусна по какъв начин стана това и как го наричахме!? black_eye bye
Абе изобщо още един от уродливите аспекти на гиговщината е отношението към големи локомотивски имена при завръщането им след зенита на славата...Е питах баща ти кой е Кайзера, какво стана при завръщането от Монтпелие и как благодарение че беше натирен, говедата получиха може би най-звездния си миг в историята - голът срещу Рейнджърс...

Така че галерията на такива като Цецо се множи за съжаление bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 19 Юни, 2013 12:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Цветан Генков от днес официално е футболист на Левски, след като подписа договор с клуба за срок от 3 години.

Нападателят ще се присъедини днес към лагера на тима в Линдубрун.

Цветан Генков е роден на 8 февруари 1984 г. Висок е 184 см.

Играл е за отборите на Локомотив (Мездра), Локомотив (София), Динамо (Москва) и Висла (Краков
закривай темата..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Следваща
Страница 11 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum