Локо(София)-Литекс-21.05.11.18ч.ст.Българска армия
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Съб 21 Май, 2011 21:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека мине финала пък после да правим сметки,че от много сметки все криви излизат..
За нас по важното от европа и т.н. е да защитим достоинството си с максимална мобилизация за божигорб
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 21 Май, 2011 21:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:

Все пак ако ЦСКА вземе купата,всчко е в наши ръце.Има вариант дори и със загуба на Овча купел да сме 4ти


вьпроса е има ли смисъл?????Загубите в Европа остават в историята и визитката на клуба ,парите отиват при президента.....нека оставим това удоволствие да ни представят в Европа на помачетата от Микре.....тия верно ще закрият футбола в БГ acute Лично за мен желая успех на Славия в сряда.......въпреки,че са ни големите врагове много повече ги уважавам и от говеда,чорбари и помаци angry2 нямаме място в Европа ,както всъщност и всички други отбори, но поне да се не срамим........
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Съб 21 Май, 2011 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци не заслужаваме а тия микренски мутри ги избутаха чак шампиони да станат, дай да не говорим глупости отбора се раздава ще е радост да се класираме на еврейското игрище.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Съб 21 Май, 2011 21:59    Заглавие: Отговорете с цитат

bad bad Как може фен на Локомотив да желае евреите да се класират за Европа за сметка на нееговия отбор...
Ако ще да паднем 1000 на 1 в първия мач ощее пак го предпочитам от това да отидат чифутите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 21 Май, 2011 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Венци не заслужаваме а тия микренски мутри ги избутаха чак шампиони да станат, дай да не говорим глупости отбора се раздава ще е радост да се класираме на еврейското игрище.



казах,че никои не заслужава,а най-малко помака от Микре,казвам ,че срама в Европа ще е голям и искам да го избегнем.......нека му се радват помака,Батков,титаните и .........които там иде......нека си оправиме стадиона,да се играе със сърце и това е......Европата тая година не е за нас...... agree по добре бавно,но славно....НО въпреки това, ако все пак се отдаде шанс да се класираме на божи гроб ще дойда да подкрепя отбора.....и ще ИЗПИТАМ УДОВОЛСТВИЕ biggrin ДАЙ БОЖЕ!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aDinKa*



Регистриран на: 02 Апр 2010
Мнения: 108
Местожителство: Софuя ^^

МнениеПуснато на: Съб 21 Май, 2011 23:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Този път момчетата ми харесаха и ако не бяха грешките на Галев и някои странни отсъждания на съдията, може би нямаше да загубим мача.
Днес освен Вальо, и Муши не знаеше къде се намира. Ако все пак се класираме за Лига Европа, ми се иска начело на Локомотив да бъде опитен треньор. Може да ми се смеете , но искам отново Бай Гроздан, защото при него биехме във всички села.

_________________
Локо София до гроб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dafchev100
Гост





МнениеПуснато на: Нед 22 Май, 2011 6:40    Заглавие: Отговорете с цитат

aDinKa* написа:
Този път момчетата ми харесаха и ако не бяха грешките на Галев и някои странни отсъждания на съдията, може би нямаше да загубим мача.
Днес освен Вальо, и Муши не знаеше къде се намира. Ако все пак се класираме за Лига Европа, ми се иска начело на Локомотив да бъде опитен треньор. Може да ми се смеете , но искам отново Бай Гроздан, защото при него биехме във всички села.


В този мач галев ни прееба . Единственият вратар освен галев и пейков който признавам в българия е уруш голубович . Аз мисля че с този отбор и още един вама класни играче ще натрием мутрите на всички
Върнете се в началото
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Нед 22 Май, 2011 7:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не става само с "играхме добре ама толкова си можем". Са селтекс, че са много по-добри от нас - така е, но е крайно време последния кръг да се хвърлим и да вземем да бием angry2 Толкова сме близо, а и този път някой хора нямат на кои да пускат........
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 22 Май, 2011 8:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Не спорете за глупости, каквото стане това. Лично за мен вчера един човек заслужава да му отдадем нашето уважение. Той обаче не беше на стадион Българска армия:

Цитат:
Треньорът на Миньоро: Срам ме е от гола на Черно море

Наставникът на Миньор Перник заяви след равенството с Черно море, че го е срам да коментира гола на моряците.

"Емоционален мач, най-вече след гола за Черно море. По-добре стояхме на терена. Футболистите проявиха характер, раздадоха се и показаха спортна злоба. Голът за Черно море чак ме е срам да го коментирам. Играхме добре и съм доволен. Желаехме победата и само заради малшанса в края не я постигнахме. Наистина нямаме достатъчно агресия по крилата, но Милен и Фарес още не могат да се отпуснат", заяви Стоев.


Истински мъжкар и локомотивец!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 22 Май, 2011 8:55    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖСК СОФИЯ написа:
Не спорете за глупости, каквото стане това. Лично за мен вчера един човек заслужава да му отдадем нашето уважение. Той обаче не беше на стадион Българска армия:

Цитат:
Треньорът на Миньоро: Срам ме е от гола на Черно море

Наставникът на Миньор Перник заяви след равенството с Черно море, че го е срам да коментира гола на моряците.

"Емоционален мач, най-вече след гола за Черно море. По-добре стояхме на терена. Футболистите проявиха характер, раздадоха се и показаха спортна злоба. Голът за Черно море чак ме е срам да го коментирам. Играхме добре и съм доволен. Желаехме победата и само заради малшанса в края не я постигнахме. Наистина нямаме достатъчно агресия по крилата, но Милен и Фарес още не могат да се отпуснат", заяви Стоев.


Истински мъжкар и локомотивец!



Евалата на Стойчо!Голям!
А гола на Черно море сега го показаха по ринг!Няма такава засада!Няма!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 22 Май, 2011 9:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе, от тоя мач за нас нищо не прочетох. Никакво интервю с треньор, а-у, чеп за зеле, нещо. Все едно Селтекс са играли сами със себе си.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 22 Май, 2011 18:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Учудваш ли се??? Ние бяхме само за фон banned bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Нед 22 Май, 2011 18:40    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Turo_Bufera написа:

Все пак ако ЦСКА вземе купата,всчко е в наши ръце.Има вариант дори и със загуба на Овча купел да сме 4ти


вьпроса е има ли смисъл?????Загубите в Европа остават в историята и визитката на клуба ,парите отиват при президента.....нека оставим това удоволствие да ни представят в Европа на помачетата от Микре.....тия верно ще закрият футбола в БГ acute Лично за мен желая успех на Славия в сряда.......въпреки,че са ни големите врагове много повече ги уважавам и от говеда,чорбари и помаци angry2 нямаме място в Европа ,както всъщност и всички други отбори, но поне да се не срамим........


Безумен коментар, който няма да коментирам! Смятам, че на фона на всички други отбори в момента, формата не е толкова зле, а за отборът е по-добре да играе в Европа-категорично!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Нед 22 Май, 2011 18:42    Заглавие: Отговорете с цитат

dafchev100 написа:
aDinKa* написа:
Този път момчетата ми харесаха и ако не бяха грешките на Галев и някои странни отсъждания на съдията, може би нямаше да загубим мача.
Днес освен Вальо, и Муши не знаеше къде се намира. Ако все пак се класираме за Лига Европа, ми се иска начело на Локомотив да бъде опитен треньор. Може да ми се смеете , но искам отново Бай Гроздан, защото при него биехме във всички села.


В този мач галев ни прееба . Единственият вратар освен галев и пейков който признавам в българия е уруш голубович . Аз мисля че с този отбор и още един вама класни играче ще натрием мутрите на всички


Галев винаги ни е преебавал!!! Трябва да бъде изгонен немедленно!!! Ебати и бездарника! И не ни преебава за първи път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Нед 22 Май, 2011 18:44    Заглавие: Отговорете с цитат

aDinKa* написа:
Този път момчетата ми харесаха и ако не бяха грешките на Галев и някои странни отсъждания на съдията, може би нямаше да загубим мача.
Днес освен Вальо, и Муши не знаеше къде се намира. Ако все пак се класираме за Лига Европа, ми се иска начело на Локомотив да бъде опитен треньор. Може да ми се смеете , но искам отново Бай Гроздан, защото при него биехме във всички села.
biggrin clapping man_in_love man_in_love man_in_love
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum