Локо(Пд)-Локо(Сф)-07.04.07 17ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nakata
Гост





МнениеПуснато на: Съб 07 Апр, 2007 23:26    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
nakata написа:
venci написа:
nakata написа:
venci написа:
Ra4mO написа:
абе бихме ги

съдията беше купен на 100%

и тва е

тва беше мача на кратко

САМО ЛОКО СФ


от ЛАТЕКСА нали.....жалкото е,че отбор с име и традиции се продава на селянин :twisted: :twisted: :twisted:

Mда латекса го купиха да пусне два гола от засада и да не свири две дузпи срещу ОКОЛ Сф и да не изгони караджинов
БУХАХАХАХАХАХАХАХАААААААА
БОЖЕ, БОЖЕ колко дебили има на тоя свят!

по-добре питай кви пари обещаха от Латекса за тоя мач и за колко се продава черешоберача,масларя,Зума и тарторите :twisted: :twisted:

Ами сега какво кофти ви е, че не взехме на гигов парите и треаше да хващате тоя паляк да ви печели мача та и на кучетата им стана ясно колко " велик ' отбор е ОКОЛ Сф



МНОГО МИ Е КОФТИ 2-4 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ами аз лично съм щастлив като виждам тия млади момчета как играят с желание и след мача имаха сълзи на очите щото някой си нещастник /нещастници/са ги измамили и са се подиграли с труда им.
Няма проблеми да ни биете, ама да го направите с игра, а не със съдия.
Мен лично би ме било безкрайно срам отбора ми да си печели по тоя начин мачовете, ама вас толкова много години ви пецат, че вече явно и тва ви носи извратено удоволствие.
П.С.
Я ми напомни кога сте ни спасявали, че тва май го има само в болното ти съзнание.
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 07 Апр, 2007 23:28    Заглавие: Отговорете с цитат

готиното е да се замозалъгваш ...

нормално е съдията да е виновен ...

то и лошо няма ... ние бием , вие щом ви е угодно се задоволете с това че съдията ви е порязал ... и ние и вие сме доволни ...
_________________


Последната промяна е направена от Ra4mO на Съб 07 Апр, 2007 23:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Съб 07 Апр, 2007 23:29    Заглавие: Отговорете с цитат

братче, не се излагай. Всички гледахме видеоматериала! Бихме си ви редовно, нито дузпи имахте, нито някакви засади неверни ви вдигнаха...напротив. Срещу нас имаше две несъществуващи засади, които спасиха два гола...
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 07 Апр, 2007 23:31    Заглавие: Отговорете с цитат

пусни си на запис последния мач с евреите от 2004 год. и виж на кво се казва дузпа....при тва две :lol: :lol: :lol: :lol: и тогава коментирай!!!! Все пак ставате шампиони :oops: :oops: :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nakata
Гост





МнениеПуснато на: Съб 07 Апр, 2007 23:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Уф,вие нещо много ми напомняте на проскубаните ми съграждани, които си вярват че са ни пуснали, и вие така си вярвате, че може да ни биете без слугата си в жълто, ама нема проблеми бре бойс , той и нашия президент ще се усети, че като си имаш работа с долна измет не става да се правиш на принципен и да очакваш,че щото ти играеш дженталменски и боклуците ще постъпват така.
Пък жалките ви напъни ще се сринат съвсем скоро щото на гришата и Уефски с тия номерца от зоналните групи не може да изкачате, и ще ви позашлевят през ръчичките.
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 07 Апр, 2007 23:44    Заглавие: Отговорете с цитат

nakata написа:
Уф,вие нещо много ми напомняте на проскубаните ми съграждани, които си вярват че са ни пуснали, и вие така си вярвате, че може да ни биете без слугата си в жълто, ама нема проблеми бре бойс , той и нашия президент ще се усети, че като си имаш работа с долна измет не става да се правиш на принципен и да очакваш,че щото ти играеш дженталменски и боклуците ще постъпват така.
Пък жалките ви напъни ще се сринат съвсем скоро щото на гришата и Уефски с тия номерца от зоналните групи не може да изкачате, и ще ви позашлевят през ръчичките.

ходи помагай на твоя президент да береш череши...сезона иде :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nakata
Гост





МнениеПуснато на: Съб 07 Апр, 2007 23:59    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
nakata написа:
Уф,вие нещо много ми напомняте на проскубаните ми съграждани, които си вярват че са ни пуснали, и вие така си вярвате, че може да ни биете без слугата си в жълто, ама нема проблеми бре бойс , той и нашия президент ще се усети, че като си имаш работа с долна измет не става да се правиш на принципен и да очакваш,че щото ти играеш дженталменски и боклуците ще постъпват така.
Пък жалките ви напъни ще се сринат съвсем скоро щото на гришата и Уефски с тия номерца от зоналните групи не може да изкачате, и ще ви позашлевят през ръчичките.

ходи помагай на твоя президент да береш череши...сезона иде :wink:

А няма проблеми момче.
Аз , освен череши и други работи съм брал, ама ... и в надежда съм ходил неколкократно и...:lol: :lol: :lol:
А, знаеш ли, а вие поименно познавате ли се всичките дето се събирате в маршрутката, упс стадиона
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2007 0:02    Заглавие: Отговорете с цитат

nakata написа:

А няма проблеми момче.
:lol: :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Georgi G 1936
Гост





МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2007 0:06    Заглавие: Отговорете с цитат

всички сте форумни мишки много сте отворени пред компютъра ама как искам да се срещна с някой от вас очи в очи да ми каже едно от нещата по-горе [smilie=lil_red_devil.gif]
иначе за мача- до никъде няма да стигнете с това "РАМО"
[b] НЯМА КЛАСА ТЕ[/b]
ps.не си правете труда да ми отговаряте повече тук няма да влеза [smilie=x2fu.gif] [smilie=x2fu.gif] [smilie=x2fu.gif] [smilie=x2fu.gif]
Върнете се в началото
Georgi G 1936
Гост





МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2007 0:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Georgi G 1936 написа:
всички сте форумни мишки много сте отворени пред компютъра ама как искам да се срещна с някой от вас очи в очи да ми каже едно от нещата по-горе [smilie=lil_red_devil.gif]
иначе за мача- до никъде няма да стигнете с това "РАМО"
НЯМА ТЕ КЛАСА [/b][/size]
ps.не си правете труда да ми отговаряте повече тук няма да влеза [smilie=x2fu.gif] [smilie=x2fu.gif] [smilie=x2fu.gif] [smilie=x2fu.gif]
Върнете се в началото
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2007 0:07    Заглавие: Отговорете с цитат

ей смешен комплексиран сМърф !! и още по смешна позьорска публика !!толкова смешни и комплессирани майни !! МНОГО ВИ БОЛИ АМА СЪДЯТА ЛИ ВИ ВКАРА 4 ГОЛА ? С ВСЯКА ГОДИНА МИ ПАДАТЕ В ОЧИТЕ !! бЪЛГАРСКА АГИТКА НА ПОСРЕД НАЙ- ГОЛЕМИЯ БЪЛГАРСКИ ПРАЗНИК С ПЛАКАТ НА НЕАПОЛИТАНСКИ :roll: ТОЛКОВА СМЕШНИ И ПОЗЬОРИ ПРОСТО НЯМАМ ДУМА , ОСОБЕНО ТУЙ ТЕЛЕ ВАШИЯ СЕЛСИКИ ПРЕЗИДЕНТ ЧЕРЕШО БЕРАЧ И МАЗНИЯ ТЪП ЗУМА !!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2007 0:10    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
ей смешен комплексиран сМърф !! и още по смешна позьорска публика !!толкова смешни и комплессирани майни !! МНОГО ВИ БОЛИ АМА СЪДЯТА ЛИ ВИ ВКАРА 4 ГОЛА ? С ВСЯКА ГОДИНА МИ ПАДАТЕ В ОЧИТЕ !! бЪЛГАРСКА АГИТКА НА ПОСРЕД НАЙ- ГОЛЕМИЯ БЪЛГАРСКИ ПРАЗНИК С ПЛАКАТ НА НЕАПОЛИТАНСКИ :roll: ТОЛКОВА СМЕШНИ И ПОЗЬОРИ ПРОСТО НЯМАМ ДУМА , ОСОБЕНО ТУЙ ТЕЛЕ ВАШИЯ СЕЛСИКИ ПРЕЗИДЕНТ ЧЕРЕШО БЕРАЧ И МАЗНИЯ ТЪП ЗУМА !!


не се прави на форумна мишка :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: оставяй ги тия резултата е 2-4 :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2007 0:10    Заглавие: Отговорете с цитат

ГЕРГИ МАМА КОЙ НАБОР СИ ? ДА СЕ СРЕЩНЕМ АМА С НЯКОЙ МАЛОУМЕН ЩАНГИСТ ЛИ ША МИ ДОДЕШ МАЙНО? МАНГАЛИ МНОГО ПРАВИЛНО КАЗАНО И ИЗРАЗЕНО
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2007 0:14    Заглавие: Отговорете с цитат




ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nakata
Гост





МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2007 0:18    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
ГЕРГИ МАМА КОЙ НАБОР СИ ? ДА СЕ СРЕЩНЕМ АМА С НЯКОЙ МАЛОУМЕН ЩАНГИСТ ЛИ ША МИ ДОДЕШ МАЙНО? МАНГАЛИ МНОГО ПРАВИЛНО КАЗАНО И ИЗРАЗЕНО

Уф, нещо май доставките на шанаджииска конфета в квартал надежда се изпълняват от друг производител вече и тия момчета нещо яко ги пере.
Чао!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Страница 10 от 13

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum