21.07.11-20:30ч Локомотив(София)-Металург(Скопие)ст.В.Левски
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 0:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Ходя на мачове близо 20 години и за сефте щях да се разрева от радост точно днес...Такива мигове не се научават, те се изживяват, за да се разказват....

Иначе съм бесен за толко много неща, че ми иде да убия някой...Но днес ще ви оставя да се нарадвате, а от утре ще ви запсувам та барем се замислите. acute aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zl_zlatev
Гост





МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 1:39    Заглавие: Дано си вземат поука... Отговорете с цитат

Нов във форума съм момчета...От 34 години съм привърженик на Локото,въпреки че съм от Стара Загора...Рядко идвам на мачове и то когато са на близко до града ми...но милея за отбора!
Днес плаках от радост и яд.С невероятна мъка и късмет бихме и дано ръководството си вземе поука от този мач!Моето мнение е че Савич и Караджинов са вече за бенефис(знам колко тачите Караджинов),но той няма футболни аргоменти да играе повече.А и мое мнение че ако се хванем на 21 с него може и да го победа...като гледам как спира топката!Савич като има бърз играч срещу него шанса му е да го спъне преди онзи да е минал като експреса през гара Калояновец.Гаров защо не се пуска?С тази защита от този мач ни чакат 3-4 прцала в Полша!А Преслав до кога ще се пуска само като златна резерва...Иначе браво за упоритоста на отбора и на вас агитката!!!М/у другото дано се получи правилото - Трудно начало води до по-напред в турнира! bye
Върнете се в началото
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 2:35    Заглавие: Отговорете с цитат

ГОСПОД НИ ПОКРИ!БЕХМЕ И С ДВАТА КРАКА СТЪПИЛИ В ТИНЯТА НА УНИКАКЛНИЯ СРАМ,НО СЕ ИЗМЪКНАХМЕ.ОТ ТУК НА ТАМ КАКВОТО И ДА НАПРАВИМ ЩЕ БЪДЕ ДАР БОЖИ
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BUFER4ETO



Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 479
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 7:05    Заглавие: Отговорете с цитат

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪПОРТА ВЧЕРА.

ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ НЕМА ТАКЪВ МАЧ НАПРАВО ОЩЕ НЕ МИ СЕ ВЯРВА КАКВО СЕ СЛУЧИ СНОЩИ, ИЗЖИВЯВАНЕТО БЕШЕ НЕСРАВНИМО.

П:С КАКВИ СА ТЕЗИ РАБОТИ ОБРЪЩАНЕ НА ГРЪБ,КУРВИ БЕЛО,И НЕКВИ ТАМ ПОДОБНИ. ОТБОРА СЕ ПОДКРЕПЯ 90 МИНУТИ А СЛЕД ТОВА, АКО ИСКАТ И ГАЩИТЕ СИ СВАЛЕТЕ.

В ТОЗИ МАЧ НИЕ БЯХМЕ 12-ят ИГРАЧ, АКО БЯХМЕ ОБЪРНАЛИ ГРЪБ НЯМАШЕ ДА СЕ КЛАСИРАМЕ....
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 7:38    Заглавие: Отговорете с цитат

няма такъв срам,
тва не се гледаше

не може 10 дена преди тея турнири да правиш"селекция" angry2

целото ръководство на въженце мамичката ви мръсна,щом не може да предвидите 1000 + зрители bad
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 9:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Време ли е да започнем с храната???? bad bad angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 9:12    Заглавие: Отговорете с цитат

радвам се че победихме но с тая игра сме за никаде-гледах поляците снощи и ще ни е доста трудничко срещу тях
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 9:40    Заглавие: Re: Дано си вземат поука... Отговорете с цитат

zl_zlatev написа:
Нов във форума съм момчета...От 34 години съм привърженик на Локото,въпреки че съм от Стара Загора...Рядко идвам на мачове и то когато са на близко до града ми...но милея за отбора!
Днес плаках от радост и яд.С невероятна мъка и късмет бихме и дано ръководството си вземе поука от този мач!Моето мнение е че Савич и Караджинов са вече за бенефис(знам колко тачите Караджинов),но той няма футболни аргоменти да играе повече.А и мое мнение че ако се хванем на 21 с него може и да го победа...като гледам как спира топката!Савич като има бърз играч срещу него шанса му е да го спъне преди онзи да е минал като експреса през гара Калояновец.Гаров защо не се пуска?С тази защита от този мач ни чакат 3-4 прцала в Полша!А Преслав до кога ще се пуска само като златна резерва...Иначе браво за упоритоста на отбора и на вас агитката!!!М/у другото дано се получи правилото - Трудно начало води до по-напред в турнира! bye


Добре дошъл и поздравления за верността ти, към Локомотив за всичките тези години.
Колкото за другите неща, които си написал, за някои имаш право за други не бих се съгласил, но всеки си има мнение. Има и други фактори, които хората, които са далеч от кухнята на клуба няма как да ги знаят. Селекция без пари, никакви пари за заплати, поставяне на треньор без никакви финансови претенции и т.н. обясняват донякъде картинката...
Футболистите силни или слаби играят мъжки и докрай.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 11:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи единственото радващо вчера е че имаше само и единствено воля и желание за победа докрая. И тва ни измъкна, и това е нещо което не е типично за нас в последните 20 години. Но както се казва - Господ обича смелите и затова може би ни помогна....

Но нека да не се лъжем - БЯХМЕ МЕГАТРАГИЧНА И КОМИЧНА ГЛЕДКА! И този мач се даваше да го гледа всеки. Сега ще ни излезе име на калитковци и всеки ще ни бъзика. По-зле от това не можеше да е, въпросът е какво да се направи, за да е по-добре. agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

В последните 10 минути 12-тия играч даде разликата. Настръхнаха, след като стадиона ехтеше здраво.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 11:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... По-зле от това не можеше да е...

Можеше, ама айде, измъкнахме се. Викам към момента да спрем с хранилката (не критиката) към отбора и да си насочим енергиите другаде.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 11:43    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Metala написа:
... По-зле от това не можеше да е...

Можеше, ама айде, измъкнахме се. Викам към момента да спрем с хранилката (не критиката) към отбора и да си насочим енергиите другаде.


точно,
футболистите направиха квото можаха,"не стреляй по пианиста" - нали така беше bye ...
Да измъкнахме се,ако не беше влязъл тоя гол за 3:2 ,сега щеше да има,"закривай", "боклуци", "бойкот" и прочие глупости,агонията ни се удължава с още няколко седмици.... black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 11:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Е пак ли ще си заровим главата в пясъка...Щото оня горе вика "играхме безобразно" ама нема да се бръкне за кинта за некой свестен играч, за качествен тренер или за база...И после вика - зле сме. Е как нема да сме зле братче...Ама наистина като се замисли човек за без пари ще ни се опират македонци, албанци,латвийци, малтийци и т.н. Сеа чакам да почнем да треперим и пред Андора, Лихтенщайн и Люксембург chicken chicken chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 11:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Лихтенщайн chicken chicken chicken



Войводина Нови сад - Вадуц Лихтенщайн 1-3 bye

та не подценявай и тия държави biggrin за вчера просто ще кажа,че след близо две години отново пропуших boast

да е жива и здрава плевенската школа и Преслав,в момента в Спартак има още 4-5 млади момчета на по 19-20 години дет са класи над тия ментета дет сме взели.....скаутите да питат и да ги насочвам biggrin няма смисъл да вземат чак от Босна ей го Плевен е на 200 км и играят за по 500 лв месечно.......та да е жив и здрав Преслав юнак!!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 14:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Ангел Колев ме изкефи вчера, вика "тоя Мешич е влезнал без пари и гледа мача отблизо, веднага да ходи да си плати билета " хаххахах biggrin
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum