Шльонск (Полша)- Локомотив 28.07.2011,17:45 3 пр.кръг ЛЕ,TV+
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2011 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

преди мача по POLSAT камерите им 5 мин. фокусираха Метала biggrin не са виждали такъв тъмен балкански субект blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2011 10:43    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
преди мача по POLSAT камерите им 5 мин. фокусираха Метала biggrin не са виждали такъв тъмен балкански субект blum2


Имало е защо, повярвай ми ! biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2011 13:39    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
ииии Плевенската школа отново блести biggrin Безспорният № 1 в мача ИВО ИВАНОВ 0010-loko 0011-loko2
тва момче изигра страхотен мач.....а в реванша знаете кои ще ни класира,но НАЙ-ВАЖНОТО Е,ЧЕ ЩЕ ИМА ЯКА ПОДКРЕПА!!!!!Гордея се с тоя отбор ....МЪЖЕ!!!!! clapping


Далеч не бих казал, че Иво Иванов блестеше кой знае, да не кажа /това е мое мнение, подчертавам/, че си беше откровено слаб! Направи 2-3 симулации, особено едното в собственото си наказателно поле, от което щяха гол да ни вкарат, лесно му взимаха топката, и направи много грешни пасове. За мен Писаров бе над всички, както и Лахчев. За Галев също не лош мач /като се има предвид какъв палячо е/...Дано в четвъртък имаме и още по-голям късмет, и едно на мъка и нещо такова да се получи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2011 13:55    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
venci написа:
ииии Плевенската школа отново блести biggrin Безспорният № 1 в мача ИВО ИВАНОВ 0010-loko 0011-loko2
тва момче изигра страхотен мач.....а в реванша знаете кои ще ни класира,но НАЙ-ВАЖНОТО Е,ЧЕ ЩЕ ИМА ЯКА ПОДКРЕПА!!!!!Гордея се с тоя отбор ....МЪЖЕ!!!!! clapping


Далеч не бих казал, че Иво Иванов блестеше кой знае, да не кажа /това е мое мнение, подчертавам/, че си беше откровено слаб! Направи 2-3 симулации, особено едното в собственото си наказателно поле, от което щяха гол да ни вкарат, лесно му взимаха топката, и направи много грешни пасове. За мен Писаров бе над всички, както и Лахчев. За Галев също не лош мач /като се има предвид какъв палячо е/...Дано в четвъртък имаме и още по-голям късмет, и едно на мъка и нещо такова да се получи.


ВАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААЛЬО ГАААААЛЕВ !

НАЙ-ГОЛЕМИЯ ! 0011-loko2 0011-loko2
0011-loko2

Имаме добър отбор.Аз както винаги съм оптимист biggrin
Галев,Атанасов,Велев(играч на мача за мен),Писаров,Иванов,Преслав,Романов и един Манолов са младите на които да разчитаме.За тук дано всички за готови и да няма контузени и ги бием ! Огромен респект за групата пътувала до Вроцслав ! Дано да имаме повод за следващо гостуване след ответния мач тук !

и само ЛОКО !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2011 20:40    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
venci написа:
ииии Плевенската школа отново блести biggrin Безспорният № 1 в мача ИВО ИВАНОВ 0010-loko 0011-loko2
тва момче изигра страхотен мач.....а в реванша знаете кои ще ни класира,но НАЙ-ВАЖНОТО Е,ЧЕ ЩЕ ИМА ЯКА ПОДКРЕПА!!!!!Гордея се с тоя отбор ....МЪЖЕ!!!!! clapping


Далеч не бих казал, че Иво Иванов блестеше кой знае, да не кажа /това е мое мнение, подчертавам/, че си беше откровено слаб! Направи 2-3 симулации, особено едното в собственото си наказателно поле, от което щяха гол да ни вкарат, лесно му взимаха топката, и направи много грешни пасове. За мен Писаров бе над всички, както и Лахчев. За Галев също не лош мач /като се има предвид какъв палячо е/...Дано в четвъртък имаме и още по-голям късмет, и едно на мъка и нещо такова да се получи.



значи или друг мач си гледал или се насочи към друг спорт.....момчето навъртя сигурно над 12 км,обезличи Мила / най-добрия играч на поляците,капитан и национал / организираше и атаките ни заедно със Велев / също отличен мач /.......та ясно,че играчи като Кайо всички уважават и искат да играе ,но ако искаме успехи тва е пътя налагане на момчета като Иво,Велев,Преслав,Писаров,Романов,Лахчев и т.н.

за локомотивците като Кайо,Кичо благодарности за това което са дали и могат да поритват с червено-черната фланелка на мачове като тези в памет на Начко
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2011 23:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
обезличи Мила / най-добрия играч на поляците


Тоя им е играещата легенда ако ме питаш мене biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
demode



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 122

МнениеПуснато на: Нед 31 Юли, 2011 0:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Май ти си гледал някой друг мач или се насочи към друг спорт. Само за това което направи Иво в собственото му наказателно поле, заслужаваше да бъде сменен веднага. Да си припомним и мача с Литекс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 31 Юли, 2011 8:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Всички заслужават БРАВО обаче,

Иво си е пияно леке. Нито е локомотивец, нито ни харесва. Да си ходи у любимия Ботев и да му пее на ухо любимия Милко Калайджиев. Беше надежда ама е същия като момчето Димчо, като попадне топката в него всеки път изтръпвам, ще пада ли, ще му я вземат ли или ще пусне кьопав пас. Мислех, че ще е следващия голям след Пеев, но уви.

Кичо направи добър мач, второто поляците даже почти не нападаха през неговия фланг.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 31 Юли, 2011 18:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не знам какъв е тоя хейт тука, ама при очевидните разлики в двата клуба и отбора този хикс си е живо геройство. За мъка на всички спецове дето след мача с макетата ни качваха на 4-ки и 5-ци...Сега тука ще е Рубикона ама аз вярвам в успеха bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 31 Юли, 2011 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Както казах постигнахме минимума-Отстранихме 1 отбор и взехме точка на друг срещу който всички ни пишат аутсайдери.Всичко отгоре е добре дошло!В четвъртък каквото стане
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 8:02    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=20&oid=10220&cat=4161&photo=4#
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum