Екскурзия до Врoцлав
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
i-loko



Регистриран на: 24 Апр 2009
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Съб 23 Юли, 2011 20:37    Заглавие: Екскурзия до Врoцлав Отговорете с цитат

Националния фен клуб на Локомотив София организира екскурзия до Врацлав.Цена 200 лева.Записване до понеделник вечерта
Тръгва се във вторник вечерта и в сряда се спи в Краков
За справки 0895085730 и 0897895029
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 24 Юли, 2011 12:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Местят феновете на Локо Сф заради ремонт


Феновете на Локомотив (София), които ще пътуват за гостуването на Шльонск на 28 юли (четвъртък) в Полша, няма да бъдат настанени на трибуната за гости на стадион “Опоровска”.

УЕФА затвори сектора, тъй като е във временна реконструкция и не може да се използва. За българската агитка ще бъде отделен друг сектор на стадиона, чийто капацитет ще бъде намален с 1600 места заради затварянето на трибуната. Така от наличните сега 8346 места ще останат около 6500-6700.

Ръководството на Шльонск е отправило протест до УЕФА по повод решението, твърдейки, че въпросната трибуна зад една от вратите е изградена след реконструкцията на стадиона и никога не е функционирала като временна.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Нед 24 Юли, 2011 13:33    Заглавие: Отговорете с цитат

http://topsport.ibox.bg/news/id_1629440911

Топспорт или?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 24 Юли, 2011 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
http://topsport.ibox.bg/news/id_1629440911

Топспорт или?


Бе не знам..И аз сега го видях и не ми се верва...щото иначе ще побеснея свирепо... angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 24 Юли, 2011 14:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
УЕФА затвори трибуната за гости на Шльонск, само 6700 на мача с Локо

В писмо, изпратено в петък вечерта до офиса на Шльонск Вроцлав, УЕФА нареди затварянето на северната трибуна на ст. „Опоровска” за зрители по време на срещата от Лига Европа в четвъртък срещу Локомотив София. Това съобщава официалният сайт на съперника на Локо Сф в Лига Европа.

Според европейската футболна централа, трибуната за гостуващите фенове е с временна конструкция и не може да бъде използвана по време на мачовете от евротурнирите.

Това означава, че за феновете на Локомотив Сф, които присъстват на мача в Полша, ще бъде ограден отделен сектор на някоя от останалите трибуни, с което и без това малкият капацитет на съоръжението ще бъде намален с 1600 места от наличните сега 8346. Така на срещата ще могат да присъстват не повече от 6500-6700 зрители.

От ръководството на Шльонск са отправили протест до УЕФА по повод на това нейно решение, твърдейки, че въпросната трибуна зад една от вратите е изградена след реконструкцията на стадиона и никога не е функционирала като временна.

Ако решението на УЕФА бъде потвърдено, то няма да засегне присъстващите на мача български фенове, а ще намали от капацитета на трибуните за привържениците на Шльонск.



Айде сега иди разбери каква е истината... bad boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 25 Юли, 2011 7:41    Заглавие: Отговорете с цитат

глупости,
на какво основание ще спират Бг фенове?
че нямат стадион?

стига бе banned
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 25 Юли, 2011 7:52    Заглавие: Отговорете с цитат

пълни глупости.като немат стадион отиват да играят в друг град.не могат да ни спрат
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 25 Юли, 2011 19:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
"Железните бригади" в Сектор "А"
По материали от: football24.bg


Привържениците на Локомотив (София), които ще пътуват с отбора до Полша, ще бъдат настанени в централната трибуна на стадион "Опоровска".
На това съоръжение във Вроцлав "железничарите" гостуват на Шльонск в първи мач от третия квалификационен кръг на турнира Лига Европа. Домакините взеха това решение, след като от УЕФА окончателно забраниха използването на двата сектора зад вратите, които се считат за временни конструкции.
По Наредба подобни съоръжения не могат да бъдат използване по време на европейски мачове. Междувременно стана ясно, че всички фенове на Локомотив, които ще пътуват до Полша ще са в чартъра на отбора.



Е тва ако верно е така мноо тъпо... bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 25 Юли, 2011 22:18    Заглавие: Отговорете с цитат

http://obikolisveta.net/forum/index.php?topic=582.0
https://apieceofme.wordpress.com/tag/%D0%B2%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%BB%D0%B0%D0%B2/


Това е града в който ще бъдем.Вижда ми се доста забележителен град
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 25 Юли, 2011 23:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Начи да ви светна малко инфо за градчето от човек поляк мой приятел дето ги знае нещата.Оказва се че Вроцлав реално е немски град който няколко пъти минава ту в Полша ту в Германия, като за последно след края на Втората световна логично си остава в Полша. Но и сега има огромно немско влияние,много немски туристи и фирми. Като цяло е курортен град и има много яки сгради още от средновековието насам.Казват че това е полската Прага,защото по архитектура много прилича на нея. Особено центъра.
В него всичко се върти около Стария пазар. Там са повечето кръчми,заведения и магазини. Като цяло моя човек каза че много се радвали на туристите, ама ние не сме туристи....

Малко цени на стоки от първа необходимост ...Бирата по магазините е левче два наши пари...В заведения е 2.5-4 кинта. Има секви заведения за всеки вкус, включае дискотеки и метъл барове, в които цените били поносими. Евтина манджа имало по хипермаркетите дето си ги имаме и тука...каза колкото по-голям е магазина толко е по-тънко. За други "екстри" не съм питал щото тия неща не са за по интернета biggrin Тях ще си ги открием сами...Шише готина водка - 20 кинта...ама имало и некви местни за по 10...абе като тука...А съм чувал че полякините са с доста курвенски манталитет...абе пак като тука clapping clapping clapping

Само за справка...Едно евро е 4 злоти,демек една кинта е две злоти. Таксита ако се ползват - само такива дето пише че са радиотаксита или с некво често срещано брандиране,щото и там има мноо маргаритки...Тва е...Ще се видим там! clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 26 Юли, 2011 8:20    Заглавие: Отговорете с цитат

е добър ден,
Силезия си е немска провинция,
между другото са ни сменили съдията,незнам по какви причини за какво,сега ще надува дудука италианец blum2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 26 Юли, 2011 8:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Джентрееееееееее ди мареееееееееее...Тва не е много добре май boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
MajcinW
Гост





МнениеПуснато на: Вто 26 Юли, 2011 16:41    Заглавие: Отговорете с цитат

http://wroclaw360.pl/fotografia.php
Върнете се в началото
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 26 Юли, 2011 19:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Току що ми се обади Мариола и ми каза,че билетите за нас са по 18 евро или 70 злоти.Съответно техните фенове тук ще влизат на тези цени
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 26 Юли, 2011 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Току що ми се обади Мариола и ми каза,че билетите за нас са по 18 евро или 70 злоти.Съответно техните фенове тук ще влизат на тези цени


Дабе да..Ще влизат...Тва нали се сещате кой го е направил...Наще, за да земат яката пара...Че клубът така е затънал финансово че направо не ви се верва...Еми тва е..Ще ядем по-малко, без сувенири за путките и тва е biggrin bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum