Локомотив(Сф)-Шльонск(Полша)-04.08.11/20:30ст.В.Левски
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 11:02    Заглавие: Отговорете с цитат

абе пич,дай да те командировам в Коверчано и като се върнеш да ни направиш шампиони.......За мене лично вчера играч на мача бе именно Диян Петков clapping колкото е малък толкова голям като тактик.....футбола е преди всичко тактика и ей там дето те пращам се учи / Италия / Като излезеш на терена си преценяваш плюсовете и минусите срещу съперника и почваш,когато минусите са ти много ,играеш да го излъжеш като тръгнеш да се надиграваш отнасяш 5 красиви гола и си смешен остава историята.1977 год. играхме страшно красиво,атакуващо и наивно срещу Андерлехт и онесохме 1-6 това остава в историята,тия деца дет са на стадиона вчера не са го гледали тоя мач,ама четат как са ни пребили в София.На другата година си направихме изводите и с катеначо 0-0 и 1-0 резултати станахме шампиони,после и успехи в УЕФА и така......Това е нашия стил здрава защита и надлъгване.......

Та за вчерашния мач железна тактика от Диди,но малшанс,че Дяков се контузи влизаше Романов и ги излъгвахме....не може да се надиграваш с отбор дет тука ще бие всеки с 3-4 гола за справка видя Литекс със супер Любо какво направи с по-слабия в момента от Шльонск Висла......Относно Наско Атанасов,отлично решение да се препокриват с Кичо просто щото и двамата издишат дет се вика от двама поне един biggrin тва ни е материала можеше за без пари да се купят два сносни бека,но не е късно и отбора си е ок.


Относно съпорта евала,заради такива мачове сме ЛОКОМОТИВЦИ и се гордеем може да сме малко но сме големи..... clapping
такива мачове остават в историята и се предават от баща на син,това е магията на тоя отбор и може да не сме с много титли,но сме НАЙ-ГОРДИЯ БГ ОТБОР резултатите ни в Европа го доказват.


За отбора една дума - МЪЖЕ clapping харесва ми много това от Гонг "ХРАБРИТЕ ЖЕЛЕЗНИЧАРИ" това казва всичко за тия момчета.Поклон за Вас и Ви благодаря!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен съм до голяма степен с мнението на Венци.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 11:43    Заглавие: Отговорете с цитат

незнам ,ама аз към края бях от другата страна на А сектор и настръхнах като чух и видях целия сектор на крака да вика.Ех ако можеше презз цялото време да е така ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 12:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Ейййй чувахте се чак у Англия да му еба майката да му я еба !
Счупих квартирата на сетра ми нз кво ше праа с лендлорда !
НО ТОЯ НАХУЙИНИК ИВО ИВАНОВ ГО ИСКАМ ГОЛ.ГООООООООООЛ! Дееби капутчето дееби.Така ли се бие дузпа бе манаф ?! Майкат ти дееба!

Иначе евала за мъжката игра ( с изключение на Иво Иванов бати долния селянин,цял мач симулира, два паса на кръст не даде ,защо го пускат тоя ?И с Борац прееба мача и с литекс и сега тук ! МЪРДА ДОЛНА ! ) наситина незнам с тая игра кой ще ни вкара гол biggrin

Да се подмиват чорбрите ,че баш сега е момента да ги разпорим !

АРЕ ЛОКО !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Ейййй чувахте се чак у Англия да му еба майката да му я еба !
Счупих квартирата на сетра ми нз кво ше праа с лендлорда !
НО ТОЯ НАХУЙИНИК ИВО ИВАНОВ ГО ИСКАМ ГОЛ.ГООООООООООЛ! Дееби капутчето дееби.Така ли се бие дузпа бе манаф ?! Майкат ти дееба!

Иначе евала за мъжката игра ( с изключение на Иво Иванов бати долния селянин,цял мач симулира, два паса на кръст не даде ,защо го пускат тоя ?И с Борац прееба мача и с литекс и сега тук ! МЪРДА ДОЛНА ! ) наситина незнам с тая игра кой ще ни вкара гол biggrin

Да се подмиват чорбрите ,че баш сега е момента да ги разпорим !

АРЕ ЛОКО !



стига хранил типично по селски бе клесар angry2

само уважение заслужават ,поне за желанието с което съчат да играят,колкото им стигат силите толко играят....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Само в едно изречение мога да кажа, че съм страшно горд с отбора и публиката в такъв напечен мач, независимо от крайният резултат!!! clapping clapping clapping
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 13:18    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
абе пич,дай да те командировам в Коверчано и като се върнеш да ни направиш шампиони.......За мене лично вчера играч на мача бе именно Диян Петков clapping колкото е малък толкова голям като тактик.....футбола е преди всичко тактика и ей там дето те пращам се учи / Италия / Като излезеш на терена си преценяваш плюсовете и минусите срещу съперника и почваш,когато минусите са ти много ,играеш да го излъжеш като тръгнеш да се надиграваш отнасяш 5 красиви гола и си смешен остава историята.1977 год. играхме страшно красиво,атакуващо и наивно срещу Андерлехт и онесохме 1-6 това остава в историята,тия деца дет са на стадиона вчера не са го гледали тоя мач,ама четат как са ни пребили в София.На другата година си направихме изводите и с катеначо 0-0 и 1-0 резултати станахме шампиони,после и успехи в УЕФА и така......Това е нашия стил здрава защита и надлъгване.......

Та за вчерашния мач железна тактика от Диди,но малшанс,че Дяков се контузи влизаше Романов и ги излъгвахме....не може да се надиграваш с отбор дет тука ще бие всеки с 3-4 гола за справка видя Литекс със супер Любо какво направи с по-слабия в момента от Шльонск Висла......Относно Наско Атанасов,отлично решение да се препокриват с Кичо просто щото и двамата издишат дет се вика от двама поне един biggrin тва ни е материала можеше за без пари да се купят два сносни бека,но не е късно и отбора си е ок.


Относно съпорта евала,заради такива мачове сме ЛОКОМОТИВЦИ и се гордеем може да сме малко но сме големи..... clapping
такива мачове остават в историята и се предават от баща на син,това е магията на тоя отбор и може да не сме с много титли,но сме НАЙ-ГОРДИЯ БГ ОТБОР резултатите ни в Европа го доказват.


За отбора една дума - МЪЖЕ clapping харесва ми много това от Гонг "ХРАБРИТЕ ЖЕЛЕЗНИЧАРИ" това казва всичко за тия момчета.Поклон за Вас и Ви благодаря!!!!


С цялото ми уважение към теб, Венци, че си буферче, и естествено си имаш право на мнение, НО ще ти кажа две неща: първо-айде да не ме прещаш в Коверчано и да не пишеш тъпотии във форума, става ли? Защото никой не се заяжда с теб и всеки си казва мнението. Второ - Шльонск се видя, че са общо взето един доста средностатистически отбор, от нашата черга /независимо от бюджета/, без кой знае какви футболисти!!! Въобще не могат да се сравняват с Висла, където в титулярните 11 има 7 национала, и то на различни страни!!! Така че, дай да не се отнасяме и да не възхваляваме Шльонск, които по мое лично мое мнение, с нищо не са подобри от БГ отбор от 1-5 место. Ама с нищо. Пак казвам - Висла, ги гледах и в двата мача - това е отбор с друго качество и с много добри изпълнители. Само Меликсон е достатъчно да спомена и повече няма да говоря! Който гледа футбол и разбира от тази игра знае за какво става въпрос. Няма да коментирам и разбирането ти Венци, да играе отборът с два леви бека, "за да се покривали"...../смях в залата - така се играе, за да не загубиш, но не и за да спечелиш/. Примерът ти с Андерлехт е доста смешен, защото ти говориш точно за периода, ПРЕДИ ДА сме станали шампиони, а не преди това, като е в същност....но да оставим историята намира. Тя е в миналото. Проблемът е, че почва настоящето и отборът, макар вчера да не допусна гол, не се вижда, как ще вкарва голове....По-надолу видях и някакъв комнтар на БУЛГАРИСТА за Иво Иванов. Мисля, че такъв коментар може да направи само човек, който идея си няма от футбол. Смятам, че вчера Иво беше над всичките!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 13:36    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
Смятам, че вчера Иво беше над всичките!


не
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 13:37    Заглавие: Отговорете с цитат

abe kalva4i.Mislite li 4e otbora ima nujda ot ofrumni taktici i razbor4ici?
zamislete se kakva e rabotata na fena...
Ne e da psuva i kalne igra4ite ,nito da dava6 akal kak e trqbvalo da se podredi otbora i t.n.
Pri cqloto mi uvajenie kam vsi4ki koito se misli za spec da si pra6ta CV za KANDIDATSTVANE ZA TRENIORSKA rabota.
A koito iskat da e prosto fen da pravi tova koeto se iziskva ot nego
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 14:22    Заглавие: Отговорете с цитат

полските евреи се паднаха с Рапид Букурещ bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 14:23    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
Смятам, че вчера Иво беше над всичките!

+1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 14:24    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
полските евреи се паднаха с Рапид Букурещ bye


Ах майка му дебааааааааа angry2 angry2 angry2 angry2 Е сега вече ме е яд aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 14:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
brat4eda написа:
полските евреи се паднаха с Рапид Букурещ bye


Ах майка му дебааааааааа angry2 angry2 angry2 angry2 Е сега вече ме е яд aggressive2 aggressive2


коооооооооооопелеее
а? banned
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 14:27    Заглавие: Отговорете с цитат

ма чакай бе.тва,че са се паднали с тех,незначи,че и ние щехме да се паднем.те беха в една група с литекс.т.е. ние ако се бехме класирали немаше да сме в една група с литекс и немаше да играем с рапид.така,че тва са химери
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 14:36    Заглавие: Отговорете с цитат

а Мариан Андонов напуска днес bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum