Локомотив (София) - ЦСКА 07.08.2011 от 20:30 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Нед 07 Авг, 2011 22:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Много, много плахо. С какво чорбарспор е повече от вторият в полското първенство не знам, но ако играхме така, както в четвъртък със сигурност резултата нямаше да е такъв.

Тоя Мешич и той да се стяга, щото още от сега започва да ми лази по нервите.

ПП: ИСКАМЕ В НАДЕЖДА! congratulate
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 07 Авг, 2011 22:38    Заглавие: Отговорете с цитат

101% red-black написа:
... С какво чорбарспор е повече от вторият в полското първенство не знам...

Аз ш'ти кажа бе - с Александър Костадинов. ;)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 07 Авг, 2011 22:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъжки мач и мъжка игра.Слаб подлизурко който подкрепяш свинете които са добър отбор и нямаха нужда от това! Не съм гледал такова желание дори и при 2:0 не спряха да се надяват и само малшанса ни изневери.
За тези които не дойдоха, почва да ме е срам от вас. При тази горда и мъжка игра в Европа и миговете подарени ни на Божи гроб - нищо не ви оправдава angry2 Затова макар и да не е сме малко ни викат че сме една маршрутка,защото точно в тези мачове си проличава вярната публика и аз ви нарича с правилното име и не ме е срам да Ви го кажа :
Вие СТЕ ,,ГОВЕДАТА НА ЛОКО" - ЛЕСНО Е В ЕВРОПА ИЛИ КАТО БИЕМ, А КОГАТО ТРЯБВА ДА СЕ ПОДКРЕПИ ВСЕКИ СЕ КРИЕ КАТО ДЪРВОТО ОТ ВЯТЪРА СТУДЕН И ИСКА ДА ПРИЖИВЕЕ СЛАДКО СЛАДКО ДЕН СЛЕД ДЕН!!!!
Браво на тези които бяха с мъжки сърца подкрепиха и пяха при негативния резултата ИМА САМО ЕДНА ДУМА РЕСПЕКТ ЗА ВАС !
ДОКАТО ВИ ИМА ЩЕ Е ЖИВ ЛОКОМОТИВ!!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 07 Авг, 2011 23:02    Заглавие: Отговорете с цитат

е
хайде сега да не нагнетяваме обстановката пак помежду ни.
Всеки има глава на раменете си и да си преценява.

Аз лично се гордея че съм локомотивец и няма сила която може да ме спре да подкрепям отбора.Поне за мачовете с Цска,Славия,Левски и т.н. е хубаво да се събираме.
В общи линии с бойкот или не ,ние всички си оставаме фенове на Локо и това е.Така че според мен ,рано или късно публиката ще се върне, а тя ще се върне,когато НАЙ-ВЕРНИТЕ СМЕ ВИНАГИ НА СТАДИОНА connie_29
Помислете малко и ще видите че за последните няколко години успяхме да си нароим доста млади и надъхани буферчета. Разгледайте снимките в нов спорт и ще разберете за какво говоря.Въпреки президента,въпреки безпаричието ,въпреки липсата на трофей в последните 16 години НИЕ СМЕ ПАК ТУКА и НЕ НИ ПУКА !

САМО ЛОКО !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Нед 07 Авг, 2011 23:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм доволен от играта на момчетата.Може да нямат много технически качества обаче продължават да показват че имат спортен хъс,дух и че са отбор!Диян Петков за мене много допринася за това.Съдията-то се знае че е ПЕДЕРАС и то от класа.
Turo ще си позволя да те поправя.Днес тези които показаха че си искат обратно дома не бяхте само вие,които бяхте на мача,а и всички останали/хиляди човека/,които не бяха.Просто си пролича.
НО,разликата е тази че Вие,които бяхте на стадиона го показвате активно,останалите си пасуват като седят пред телевизорите.ЕТО ЗА ТОВА НАИСТИНА МОЖЕ ДА СИ ПОМИСЛИТЕ!
Защото много по-голям отзвук щеше да има от това "ИСКАМЕ В НАДЕЖДА,У ДОМА!",ако вместо петдесет бяхме пет хиляди,а и момчетата щяха да получат много по-голяма подкрепа!
С не ходенето на мач не може да се постигне нищо добро.

Огромен респект за тези,които подкрепиха отбора днес на В.Левски!За другите-помислете в/у тези думи!
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Нед 07 Авг, 2011 23:12    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="lokoman"]Вие СТЕ ,,ГОВЕДАТА НА ЛОКО" [quote]

Съдията не ти ли беше достатъчен? nea
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Нед 07 Авг, 2011 23:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Мен ме беше срам от бройката, която бяхме събрали днес!

Иначе отборът играе с желание и хъс, на мен това ми стига.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 07 Авг, 2011 23:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега гледам снимки на "хореографията" на чорбите... майко и бездарие, майко и комплекси... connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 0:00    Заглавие: Отговорете с цитат

.... не може около нас, целият стадион пълен с чорбари и ние между тях 100 човека ..... кво да кажа просто ....
в момента си искам само стадиона, защото ме е срам просто колко бяхме .... не може така да се продължава, разберете го това !
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 1:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Загубихме един мач който трябваше да спечелим,защото в момента имаме отбор с много малко умение и с много дух и желание. Каквото и да си говорим на моменти бяхме толко хаотични че се чудех тия изиграли ли са 4 официални мача или се виждат за сефте. Те така и ни набутаха и двата гола. Нека не се лъжем - просто нямаме качествени състезатели, а за нападатели и дума не може да става.Мешич е много по-голямо дърво и от Муши и трябва начаса да си ходи. И Пресли за съжаление е пълно недоразумение. Почвам да се замислям и за Дидо Петков,но с такъв "набор от звезди"както да прави милият. А че и съдята беше пълен педераст не е ново, така е винаги... За съжаление много се плаша за бъдещето на тима щото се борят като лъвове, обаче нямат грам умение и сработване.....

Колкото за публиката - наистина жалка история. За пореден път се убеждавам че локомотивците сме много жалка пасмина от овчедушници, които на 100% заслужават съдбата си..>Ако имахме бройката от четвъртък чорбарите ги спуквахме.Но ние сме обречение да сме вечните нещастници, убитаци, да ходим като обречени , без кеф и т.н.Да си краен привърженик на Локомотив е вече нещо като мъченичество.Дори и мазохизъм не е.
Въпреки това бройката на тези които активно подкрепяха отбора не беше отчайваща. ВИждали сме и по-лоши картинки.Огромен респект за всички които преодоляха шубето си/щото гаранция повечето за това не дойдоха,не че са били по морето/ chicken chicken и пяха докрай. Въпреки съдия,резулата и т.н.

А това което се получи накрая беше много яко. Жалко че беше много стихийно и не беше организирано предварително ама понякога има нужда и от такава спонтанност. Все повече се убеждавам че докато сме на В.Левски и въпреки че се топим с всеки изминал мач активната форма на борба е по-добра от бойкота.
Затова дайте да се съберем най-после и да решим как ще се борим и да следваме този план. Всичко друго ни връща 20 години назад bye connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 5:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук подкрепям!И на мен не ми е приятно,че сме домакини на В.Левски,и за мен ходенето на мач с ЦСКА отдавна не е празник и ходя по задължение,но ГО ПРАВЯ ЗА КАУЗАТА ЛОКОМОТИВ!
Какво би се случило,ако всички които снощи бяхме на стадиона бяхме бойкотирали-но никой не знае?Във къщи със салатата и ракията,вдигайки рейтинга на БНТ?Тогава нямаше да има никой от наша страна!И какво печелим от това,освен доброволно да изчезнем от сцената?Друго е ако има организиран бойкот,тогава съм съгласен!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 6:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Кога е имало нещо организирано в тази публика?
Аз бях там където ни е мястото..
в нашия дом и така ще е целия сезон!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 6:49    Заглавие: Отговорете с цитат

bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 8:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Време ли е да приключим с тази тема.Както казах - сами си заслужаваме съдбата black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 8:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Е сега се изпокарайте и
закривай....

п.с. Евала на Иво Ангелов-коментатора по БНТ,вика искат си хората у дома,в техния стадион,само че Гигов го иска още по силно
хаха
нема такава ирония biggrin

скоро нема да играем на Локомотив за съжаление,президента ни е жалкар и сега се чакат да минат едни избори и да се наместат пластовете.... bye ...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum