Локомотив (София) - ЦСКА 07.08.2011 от 20:30 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 9:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Мешич е много по-голямо дърво и от Муши и трябва начаса да си ходи.

ааа, недей така!
по-малко число от нулата няма.
като се стигне най-най-дъното, вече няма накъде да се копае...
така че по-слаб някой да е от Муши, няма как да се случи!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 9:06    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм доволен от момчетата евала им правя за мъжката игра и много се радвам че не отпаднаха и физически а се бореха до край.вчера просто съдята ни еба мамата тва е и нямахме никакъв късмет в положенията comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Unbreakable



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 44
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 10:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-голямата гавра вчера беше, че за да си взема билет за нашия сектор от нашите каси, трябваше да се редя на опашка заобиколен от чорбари!!! Не знам кой как и защо е виновен за това, но просто не е нормално и съм сигурен, че е имало хора, които са се отказали при гледката на червената напаст на НАШИТЕ каси! И после се чудим що сме 50 човека на стадиона...
Иначе за мача... вкараха ни много тъп гол в началото, но наще се бориха колкото можаха, а тоя Мешич наистина се изявява като достоен заместник на Муши comando И какво излиза... взехме 2-ма нападатели лятото - единия си тръгна, другия за нищо не става... звездна селекция както винаги comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

мда
предстоят "интересни" времена ,ще бъде феерично и зарево,
пуканки и гледане на сеир...

Иначе така и така трябваше тоя сезон да паднеме от прасетата,дали първи кръг или 13 се тая,по добре даже в началото,по натам да наваксваме,и евентуално ако има за какво да се борим наще "конкуренти" тогава ще падат от це де не ато ...

играят като за без пари повече от добре,сега кой колко може.Пак мъжество се показва за което евала...

съдията не е виновен за нищо,тоя как можаха така да го изпуснат така наще тролеи в началото ниския гигант с фигура на палячо/....

с оглед че Разград направиха отбор,стабилно стъпват,традиционно силните Литекс, ЛевСКА, от наща черга са титаните от |Тича и Локо Пд,традиционните бастуни от славия винаги могат да ни спънат,култови села като Враца,Севлиево,Търговище където традиционно всички са сини и червени и се напънат като гладни на сране мача с нас да си избиват комплексите,
та евентуално ще се класираме между 4-14 място,а?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 10:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Ндааа...Пилата го каза най-точно.Президентът не е мега жалкар,затова и ние сме клуб посмешище. Тия въпроси "как,кой, защо" и т.н. спокойно можете да ги отправяте към него и пак ще чуете дежурните отговори... bad bad bad

За тва не се ли дигнем веднъж като едно,оня ще си прави каквото си иска а ние ще си изчезваме по план boredom bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 10:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Тая непримиримост на отбора към загубата дано се задържи целия сезон. agree
Другото майната му - ще се оправя полека-лека.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 13:14    Заглавие: Отговорете с цитат

voyagerx написа:
Тая непримиримост на отбора към загубата дано се задържи целия сезон. agree
Другото майната му - ще се оправя полека-лека.


Май не толкова лош мач, май предварително се знаеше победителя /за любителите на спортни залагания acute /, май отново нема пари и май тази година ще "даряваме" точки на този и на онзи. Прасетата беха мега зле!!! Тия Стяуа ще ги шие яко...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 13:52    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
Тия Стяуа ще ги шие яко...


Tва нас какво ни брига...Като след това ще ги реанимираме, сега просто ги надъхахме..Иначе наистина са мегазле и поне един равен заслужавахме... boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 19:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Iskame v Nadejda , a Gigov da qde putka Govejdaaaaa i da se zadavi.....niama li koi da go dumne toq be!
Pisna mi ot luji......ama v4era im se drupna lainoto kat se kachihme nagore pod lojkite! Ako se bqhte setili na poluvremeto s polqcite da viknete Iskame v Nadejda shte6e da e extra, no i v4era se poluchi! Vidq mi se 4e Kaicho go niamashe........dano Nikoga poveche ne se poqvi! comando Obeshtaniata gi niama za nishto.....!
Otnosno vcherashnata ni broika sum Adski ama adski razocharovan, no ne i iznenadan! Pak edna ili 2 marshrutki se dra 90 minuti, za koeto kolkoto i da ni e bolno vinagi shte se gavrqt s nas za taq shibana broika! Za edno me e qd, 4e i nie ne sme po nazad ot teq det mrazime....... za Evropa nqmame prichina da ne doideme, a za ma4 s jivotnite se skrivame ....... jalko naistina jalko, no tova niama skoro da se promeni! Inache Bravo za podkrpata bqhme okolo 60 choveka, no na momenti zdravo si kunteshe! I tuk iskam da pozdravq ASHIKA: EVALLA BATE GOLIAM SI! agree agree agree
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто 09 Авг, 2011 0:37    Заглавие: Отговорете с цитат

може ли да отивам аз да си купувам билет, като е казано преди мача че билетите за нас се продават пред стадиона, и изведнъж гледам пълно с цесекари навсякъде angry2
Тоя пред мене вика аз съм от ЦСКА, оная му вика касата до мене .....
просто не е истина, все едно не сме домакини .... който беше на мача знае за какво става въпрос!Ми то ние навсякъде бяхме заобиколени от цесекари бе ..... и после що нямало хора!Еми защото си нямаме стадион и ни ебават както си искат ..... angry2
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 09 Авг, 2011 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

crosser написа:
може ли да отивам аз да си купувам билет, като е казано преди мача че билетите за нас се продават пред стадиона, и изведнъж гледам пълно с цесекари навсякъде angry2
Тоя пред мене вика аз съм от ЦСКА, оная му вика касата до мене .....
просто не е истина, все едно не сме домакини .... който беше на мача знае за какво става въпрос!Ми то ние навсякъде бяхме заобиколени от цесекари бе ..... и после що нямало хора!Еми защото си нямаме стадион и ни ебават както си искат ..... angry2


Наистина това е проблем!Такова нещо просто нема никъде.
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 10 Авг, 2011 8:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Не са виновни чорбарите че идват, а наще че не идват. Тва е истината.Стига сме се оправдавали с другите. Я да бяха дошли в неделя хората от четвъртък да видим с какво щеше да си заобиколен само.
Но това че нямаме дом дърпа адски много хора и им дава ОЩЕ една причина да не идват на мач angry2 bad banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 10 Авг, 2011 15:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой не говори за оправдание.
Просто такова нещо нема никъде!
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Сря 10 Авг, 2011 17:15    Заглавие: Отговорете с цитат

tseko написа:
Никой не говори за оправдание.
Просто такова нещо нема никъде!


Определено ако говорим за градивна критика, Гигсън и сие са направили много малко за да привлекат хората на стадиона ... да кажеме последно време - последните 5 години...

Най-свежото напоследък "картите" от миналия сезон и пътуването до Врозцлав с чартър. Друго к'во? Някой сеща ли се acute ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 10 Авг, 2011 19:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Направили !??! Градивно!@?!? Айде молам ти се...Те гледат всячески да ни изгонат, ти ми говориш за градене...Ние сме сигурно единственият феноменален прецедент в България и по света,където домакинът плаща 50% по-скъпи билети от гостите...И после излязоха с оправданието,че били объркали кочаните за касите моля ти се.... comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum