Локо(Пд)-Локо(Сф)-13.08.11-18 ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 12 Авг, 2011 7:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
venci написа:
brun4ev написа:
айде стига сте треперили тоз контузен оня контузен-говорих с някой от футбалерите момчетата казаха че отиват за победа-мача ще се играе здраво acute acute acute



хаха с кой си говорил с оная варненска камила Танко ли???Тоя го взехме и два мача е наказан,три контузен....... angry2 квото дойде от тоя мач.....дано ги ударим тия ,важното е да играят както досега!!!!
На всеки се случва да разтегне кво толкова.Иначе мача е
0-0, 0-1 или 1-1 clapping


бате ква е тая синя фанела бе>???? bad biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 12 Авг, 2011 10:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде почнаха да ни подготвят отсега поне да не се нервираме bad

Георги Марков: Няма да е фатално, ако загубим на "Лаута"
12 август 2011 11:00
"Карвальо не ни плаши, повече ме притеснява как ще спрем Електричката", каза спортният директор на Локо Сф

Спортният директор на Локомотив (София) - Георги Марков побърза да се застрахова от евентуален провал на столичните железничари при гостуването им на "Лаута".

"И да паднем от Локо Пд, няма да е фатално.После може пък да бием в 10 поредни мача. Нищо не се знае. Има още цели 29 кръга", заяви шефът на червено-черните.

"Локомотив Пловдив се представи много добре срещу Лудогорец и мисля, че дори несправедливо им беше отнета победата. Както всеки мач, очаквам победа. Надявам се да играем хубав футбол. В първия кръг изпуснахме да вземем точки, за което малко съжалявам. Радостно за нашия тим е, че от мач на мач играем все по-добре. Отборът започва да се сработва, което е хубаво. Мисля, че точно тази несработеност ни попречи в Европа. За момента обаче Локомотив София е отборът с най-много изиграни срещи", добави той.

Марков увери, че никой в "Надежда" не се плаши от звездата на смърфовете Базил де Карвальо.

"Голяма работа, че е вкарал два гола за националния си отбор. Ако ни е страх от него, сме заникъде", отсече бившият национал.

"Основната ни задача ще е да обезвредим Зравко Лазаров. Електричката е много бърз, остър и нестандартен играч и може да вкара гол от нищото. Ако се справим с него, сме си осигурили наполовина победата. Смята, че имаме сил иза успех, въпросът е да излезем пределно мобилизирани на "Лаута"", завърши Марков.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 12 Авг, 2011 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо (Сф) без половината си защита в "железничарското" дерби
От Topsport.bg
Двубоят е в събота от 18,00 часа

Последна редакция: 11.08.2011, 16:14 Публикуване: 11.08.2011, 16:03 Размер на шрифта: a a a


Локо (Сф) ще остане без двама от защитниците си за втори пореден мач. Новопривлеченият Танко Дяков и сърбинът Дарко Савич не са възстановени от травмите си и няма да могат да вземат участие при предстоящето гостуване на Локо (Пд).

Освен тях, аут за мача е и наказаният Васил Велев.

Двубоят е в събота от 18,00 часа на „Лаута". Преди него, столичните „железничари" ще направят една тренировка утре в Пловдив.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 12 Авг, 2011 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Е щом ЕлекПИЧКАта ни е най-големият уплах...считай...Тоя най-опасното му качество е като му видиш малумната прическа да не се разхилиш biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пет 12 Авг, 2011 17:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Иво Тонев: Не чакаме турски спонсор в Локо Сф
Светослав Табаков / 12 август 2011 16:22 Размер на шрифта: T- | T | T+ АУДИО: Чуй Изпълнителният директор на Локомотив Сф Иво Тонев даде интервю за Гонг преди гостуването на неговия тим на „Лаута“. Миналия сезон именно Локо Пд бе един от основните съперници на „червено-черните“ за място в Лига Европа.

„Няколко пъти вече казах, че в първия, втория или петия кръг да се правят прогнози кой за какво ще се бори и къде ще завърши, за мен е несериозно. Всеки един отбор може да завърши в челната тройка, десети или единайсети. Към днешна дата такива предположения не могат да се правят. Локомотив Пд е един от традиционните тимове в „А“ група, с добро ръководство и добри футболисти. Публиката в Пловдив също е на ниво. Надявам се да стане хубав мач, който ние да спечелим“, сподели Тонев.

„Още утре ще разберем дали вече сме във формата, която на мен ми се иска да бъдем. Срещу ЦСКА, независимо от загубата, бях доволен най-вече от физическото състояние, в което се намирам отборът. В крайна сметка, само три дни преди това бяхме играли срещу Шльонск 120 минути и отпаднахме след дузпи, което неминуемо влияе и върху психиката на играчите“, продължи шефът.

Иво Тонев отрече информациите в пресата през тази седмица, че в Локомотив Сф се очаква да дойдат турски спонсори и дори един от тях бил баща на футболиста на тима Байкал. „Не, на този етап няма нищо вярно в това“, заяви той.

Тонев даде обяснение и относно друг слух, който циркулира в медиите – че обмисля напускане от Локомотив Сф. „Това е една тема, която тръгна от миналото лято, когато наистина имах такива мисли. Тогава беше тежък момент след провален сезон за отбора. Може би бях огорчен от някои неща. От друга страна ангажиментите ми нараснаха и времето ми не стига в някои дни. Нямах моралното право да си тръгна тогава. Имах няколко дни за размисъл и естествено разговор със собственика на клуба г-н Гигов. Както виждате, мина една година, която може да се каже, че беше успешна за Локомотив Сф. Сега не съм мислил по този въпрос. Съумявам да се справям, независимо от ангажиментите, които имам. Ако има нещо, естествено, че първият човек, на когото ще кажа, това е Николай Гигов“, обясни изпълнителният шеф.

Тонев призна, че в тези тежки времена и Локомотив оцелява трудно. „Всичко е трудно и по тази причина мога да изкажа благодарност на целия екип, с който работя в клуба – колегите в ръководството, треньорския състав, администрацията и футболистите, независимо от моментните забавяния, каквито имаше. Предстои много трудна година от финансово отношение за клубовете. Ще се радвам да се справим в тази ситуация и да продължим да правим футбол. Аз съм казвал многократно, че хората отстрани вероятно не си дават сметка колко е трудно да се прави футбол в България“, добави Тонев.

„Аз съм с икономическо образование, но не мога да кажа кога ще се появи светлина в тунела. Вижда се, че като цяло държавата се движи в правилната посока и се прави всичко възможно да се помага на спорта, включително и за стадионите. Надявам се колкото се може по-бързо да се урегулират нещата. Много зависи и от самите ръководители, затова да бъдат сложени нещата на здрава основа“, завърши Иво Тонев.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 12 Авг, 2011 19:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Додрайфа ми се от толко глупости накуп... bad bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 12 Авг, 2011 20:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да кажа как ще свърши мача,но мога да кажа че ние ще сме там и пак ще подкрепяме "Локомотив"!И пак ще "искаме" в Надежда! acute acute
0011-loko2
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 13 Авг, 2011 17:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересно ми е случайно ли Галев прави такива фрапантни грешки в някои мачове от първенството?
Иначе тоя коментатор на Дарик ебати глупака-Не спре да говори,че нападател за нас играе Преслав Гетов
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Съб 13 Авг, 2011 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече е 2-0 за тех па не знам biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Съб 13 Авг, 2011 22:19    Заглавие: Отговорете с цитат

В този мач мога да отбележа единствено слабата ни посещаемост!Кво да правиш другия път повече!
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Съб 13 Авг, 2011 23:39    Заглавие: Отговорете с цитат

tseko написа:
В този мач мога да отбележа единствено слабата ни посещаемост!Кво да правиш другия път повече!

оптимист! bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 14 Авг, 2011 7:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър трипр но малко хора.За отбора няма да говоря ,старят се,но толкова си могат
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dafchev100
Гост





МнениеПуснато на: Нед 14 Авг, 2011 8:23    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
Добър трипр но малко хора.За отбора няма да говоря ,старят се,но толкова си могат

е поне Мешич Вкара :D:D:D
Върнете се в началото
rikimaru
Гост





МнениеПуснато на: Нед 14 Авг, 2011 9:02    Заглавие: Galev-MISHKA Отговорете с цитат

батка, да беше поне на кирилица и без псувни, щях да ти го оставя...
Върнете се в началото
rikimaru
Гост





МнениеПуснато на: Нед 14 Авг, 2011 10:44    Заглавие: Re: Galev-MISHKA Отговорете с цитат

Галев много слаб вратар а Деян Петков(джуджето) му е баща...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum