Локо(Пд)-Локо(Сф)-13.08.11-18 ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 14 Авг, 2011 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

А ти кой си, анонимнико?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 14 Авг, 2011 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом така подскача аз мисля ,че е лично засегнат biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Нед 14 Авг, 2011 12:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Сержиньо с 2 гола и червен картон за успеха на Локо Пд над Локо Сф
Президентът на Локомотив Пловдив Коко Динев излезе бесен след края на мача, въпреки победата на неговия тим. Динев скочи срещу рефера Николай Йорданов, като заяви, че е свирил безобразно, дори намекна, че съдията е свирил по този начин не само защото повече са му харесвали Локо София, а намекна за корупция. Той каза, че Йорданов е добър съдия, но днес е свирил само в полза на гостите.

„Много се радвам, че победихме и че мога да кажа с чиста съвест какво мисля за съдията, защото, ако бяхме загубили, щяхте да кажете, че се оправдавам с рефера. Просто такива съдии трябва да се изкоренят от българския футбол“, каза босът на Локо Пд.

„Ако се разгледат всичките му фаулове, които са стотици, сигурно има 2 за нас и 98 за тях. За да върви напред българският футбол, трябва да се изкорени това нещо.“

„Все пак по законова форма ще пуснем жалба срещу съдийството. Беше фалче до фалче навсякъде около пеналтерията ни. Знаете, че Локо София могат да вкарат само от статично положение.“

„Коста Янев ако твърди, че съдията ни е подпрял, значи никога не си е включвал телевизора, за да гледа футбол. Не е наложително на всяка цена да продадем Ненад Лукич.“

На въпрос дали е имал някакви взаимоотношения с арбитъра след края на мача Коко Динев заяви: „Главният съдия съм го обиждал само на ум, друго нищо не съм му казал. Каквото съм му казал на ум, ще го забравя само за себе си. Това беше преднамерен съдия, чудеше се как да не ни дава нарушения. Страхотно, преднамерено бутане, не е грешка. Бутане и корупция, това е. Едва ли го е направил, защото са му много симпатични Локомотив София. Съжалявам, че не ги бихме, но важното е, че ги бихме.“

Абе тоя що не земе да се гръмне! suicide2
хахаха biggrin ебати смешника
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 14 Авг, 2011 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

"КОООКО ДИИНЕВ!" clapping


Точно па тоя мухлесар ше ми говори за корупция. connie_29
И малко да се сети на кой отбор е президент, че времето тече "тик-так тик-так..." bye biggrin



Халал да им е победата, важното е, че напролет тоя гол на техния стадион ОТНОВО ше им излезе през всички дупки. mafia

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 14 Авг, 2011 22:14    Заглавие: Отговорете с цитат

За пореден път се видя че сме адски слаб,неподготвен, несработен и безидеен отбор...Този път физика и желание за победа имаше само второто полувреме. И бяхме на косъм от изравняването ....ех, само ако онова на Лахчев беше влезнало...
Но бяхме толкова страхливи,еднотипни и шаблонни, че не е истина. Като го гледах мача все едно бях в главите на наще футболисти и знаех точно какъв пас ще последва, какво отиграване,какво надлъгване и какво спиране. Да ама и майните го знаеха.. black_eye
Добре че дупката Мешич се отпуши ама не се знае дали няма да му е за пръв и последен път.Преслав - страхотна мишка. Не може да си таран с такава физика и при 4!!! поредни нахлувания в наказателното вместо да биеш да се строполяваш на земята покосен и то като си рамо в рамо с некой който ти е на половината кила....

И не искам да звуча като мегаклес ама е време да си мислим за нов треньор,защото този видимо не може да ги научи, нареди и мотивира...Така нищо добро не ни чака chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 14 Авг, 2011 23:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе Метъл малко я пресоли манджата .С риск да те въвлека във величествен клес спор си мисля че наще си играха това което си играят всеки път и се метат у мача как си треа, нещо за което аз лично съм си мечтал и сега го виждам.Ся се пак си гост нормално беше да започнем по-прибрано , но автогола на Галев и наистина една чудесно изиграна контра 2-0.Имаше и една греда още първата атака.Като цяло се опитваха да играят и последните 20 мин си ги натиснахме доста стабилно и имаше шанс да изравним.Не забравяйте че селекцията се направи в последния момент и тези футболисти ЩЕ ПОКАЖАТ НАЙ-ДОБРОТО СРЕЩУ БЕРОЕ !

Досега все някой наказан, все някой контузен, все някой неподготвен, а сега с Берое всички са на линия.Така че по-спокойно с уволнението на Петков. banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 14 Авг, 2011 23:26    Заглавие: Отговорете с цитат

7ДНИ Херца, нещо друго ли сте очаквали? Тия кога и да ги обесат на некой стадион се ше е късно.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пон 15 Авг, 2011 0:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
За пореден път се видя че сме адски слаб,неподготвен, несработен и безидеен отбор...Този път физика и желание за победа имаше само второто полувреме. И бяхме на косъм от изравняването ....ех, само ако онова на Лахчев беше влезнало...
Но бяхме толкова страхливи,еднотипни и шаблонни, че не е истина. Като го гледах мача все едно бях в главите на наще футболисти и знаех точно какъв пас ще последва, какво отиграване,какво надлъгване и какво спиране. Да ама и майните го знаеха.. black_eye
Добре че дупката Мешич се отпуши ама не се знае дали няма да му е за пръв и последен път.Преслав - страхотна мишка. Не може да си таран с такава физика и при 4!!! поредни нахлувания в наказателното вместо да биеш да се строполяваш на земята покосен и то като си рамо в рамо с некой който ти е на половината кила....

И не искам да звуча като мегаклес ама е време да си мислим за нов треньор,защото този видимо не може да ги научи, нареди и мотивира...Така нищо добро не ни чака chicken


Подкрепям!!! Мега смешния отбор на Локо Пд да изглежда като бразилци срещу нас е направо смешно!!! Това идва от треньора, който е тъпир и си прави сам пишки със състава всеки път. Отново казвам: Галев НЕ Е ВРАТАР!!! Запомнете го!!! Виде се ясно и отчетливо и ще се вижда още, ако го пускат. Тоя прави 1-2 мача и после-провал след провал!!! Това е иситината-на някой ако му халесва Галев, да си му иска автографи, но не и да се опитва да убеждава хора, разбиращи от футбол в този форум! Отново поредната глупост на Дидо Пелето-Васко Велев и Любен Божинов може ли някой да ми каже защо са резерви и влизат след 70 минута!?! Най-добрите си играчи ги държи резерви!?! За мен този, Д.П. ако е треньор, то Моцарт е хокеист?! Пълен провал и Дидо и е най-добре ВЕДНАГА ДА СИ ХОДИ!!! Ама ВЕДНАГА!!! За Елвис Пресли се знае - пича има нужда от психиатър, а не да играе футбол. Мега зле е - с тези показатели и физика и да симулира и да играе страхливо, ЖАЛКО за тази физика, но момчето е с МЪРТВА ДУША - това е! За защита и халфове няма да говоря-и двете са супер зле! С тази игра-и 8-то место ще е успех...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пон 15 Авг, 2011 0:35    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Абе Метъл малко я пресоли манджата .С риск да те въвлека във величествен клес спор си мисля че наще си играха това което си играят всеки път и се метат у мача как си треа, нещо за което аз лично съм си мечтал и сега го виждам.Ся се пак си гост нормално беше да започнем по-прибрано , но автогола на Галев и наистина една чудесно изиграна контра 2-0.Имаше и една греда още първата атака.Като цяло се опитваха да играят и последните 20 мин си ги натиснахме доста стабилно и имаше шанс да изравним.Не забравяйте че селекцията се направи в последния момент и тези футболисти ЩЕ ПОКАЖАТ НАЙ-ДОБРОТО СРЕЩУ БЕРОЕ !

Досега все някой наказан, все някой контузен, все някой неподготвен, а сега с Берое всички са на линия.Така че по-спокойно с уволнението на Петков. banned


Съветвам те да си изпиеш хапчето за сън и после да коментираш-нашите МЕГА ЗЛЕ!!! Ама МЕГА!!! Недейте да се заблуждавате - с тази игра и с този треньор след десетия кръг ще сме след 10-то място!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пон 15 Авг, 2011 0:39    Заглавие: Отговорете с цитат

dafchev100 написа:
lokoman написа:
Добър трипр но малко хора.За отбора няма да говоря ,старят се,но толкова си могат

е поне Мешич Вкара :D:D:D



Момче, махни си аватара, че е малко смешно да го държиш тоя календар!!! Разбирам те, че си малък и ентусиазиран, НО е време да осъзнаеш какно е футбол, какво е вратар и че Галев няма нищо общо нито с едно от двете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 15 Авг, 2011 8:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук искам и аз да кажа някои неща!
Първо-Има ли футбол в България,че говорим за Галев,Малев и Диди Пелето!Преди да коментирате разберете,че тук у нас всичко е ти на мен,аз на теб!Някой ще отрече ли,че Галев направи силни мачове с поляците?Но там мача беше истински,явно Галев е слаб артист-ама много слаб артист-хвърлен гол във вратата с Цска,2 гола за Литекс с асистент пак той,и отново хвърлена топка у вратата с Локо-Пд.НЯКОЙ ЗАДАВА ЛИ СИ ВЪПРОСА-ЗАЩО У НАС СРЕЩУ ТЕЗИ ОТБОРИ ТОЙ ПРАВИ ТАКИВА ГРЕШКИ,А В МАЧОВЕТЕ ЗА ЕВРОПА СЕ ХВЪРЛЯ ЗА СВЕТОВНО!Не съм адвокат на никой,най-малко пък на Галев,но за мен тва е истината.Нашия футбол е покупко-продажба и шуробаджанащина без изключение,за това и волейбола започна да го бие по популярност/справка вчера 12 000 на контролен мач!/Доказаха го сезон 2009/10 когато натиснати отгоре дадохме евроквотата на Левски,доказа го и миналия сезон когато играхме в Европа като компенсация за предния!Сега върнахме вересията на Локо-Пд,скоро ще я върнем и на Славия,догодина ще ни върнат те и така докато футбола ни се управлява от хора които се занимават с далавери,и не мислят за футбол
В заключение искам да кажа-Не разбирам от треньори,ама като говорите за Диан,поне се замислите имало ли е друг треньор близките 30 години,който да ни е уважавал така както той нас!Това за мен е достатъчно!Иначе бяхме силни да вдигаме плакати за Окука и прочие,с който верно,че бихме 4 пъти Левски,но не постигнахме нищо с далеч по-силен отбор!Да не говорим,че под него ръководство ни елиминира и наше село!

И не на последно място според мен Локомотив дефакто е във фалит,не случихме на трансфери без пари както го направихме преди,и няма кой да продадеме Гигов да напълни гушата!А Гигов в момента е президент не да дава(комсолските куфарчета с пари свършиха отдавна),а да взима!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 15 Авг, 2011 8:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм съгласен с Търо, и особено в частта с Диди - освен че наистина ни уважава нас, последните останали 50 мохикани, ни класира в Европа (според мен това ни класиране не беше толкова уредено, колкото масата стадо го изкарва) а там, с наличния "материал", записа 4 мача без загуба, като особено тези две равенства срещу поляците и ги "изигра" по възможно най-добрият начин. Да не говорим, че отборът, като отбор, заигра с хъс, с желание за нещо до последният съдийски сигнал. Аз това, честен кръст, в толкова поредни мача не съм го виждал. Дано и да продължа да го виждам, защото имам чувството, че вече започнаха да окапват психически. Все "за малко", все "а-ха да стане". Веднъж стомна, два пъти стомна... знаете.
Лошото е, че стартовата ни програма за първенството е хипер-тегава и не знам ако не ушиеме Берое тая неделя, какво ще се случва. Нямаме школа, нямаме стадион, вече (съвсем) нямаме и публика.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 15 Авг, 2011 8:59    Заглавие: Отговорете с цитат

sormbringare,

1-во и основно като въпрос имам към теб :

Ти на мача в Пловдив беше ли ?

2-ро айде по-полека с хапчетата ако обичаш comando
Всеки си има право на мнение и когато някой е на различно от твоето не означава че трябва да обиждаш.

За мен Петков прави и невъзможното с този отбор и като цяло тактиката му в Пловдив беше добра.Не можеш да се хвърлиш в мача на юруш. Нормално беше да започнем по-прибрани.Това е че ни вкараха супер тъпи голове ми какво да правиш това е футбола.
За Галев само ще ти кажа че ИЗВАДИ 3, ТОЧНО 3 ЧИСТИ ГОЛА СЛЕД КАТО НАПАДАТЕЛИТЕ НА ЛОКО(ПД) ОСТАВАХА ОЧИ В ОЧИ С НЕГО.

Стормбрингър очаквам да им отговориш на въпроса от което ще следват две неща :

ще те разберем веднага кой си biggrin
а ако отговора е НЕ ! значи определео някой друг има нужда от спешна медицинка помощ след като коментира мачове на които не е бил и не е гледал, но дава оценки !

В очакване на отговор banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пон 15 Авг, 2011 10:17    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
sormbringare,

1-во и основно като въпрос имам към теб :

Ти на мача в Пловдив беше ли ?

2-ро айде по-полека с хапчетата ако обичаш comando
Всеки си има право на мнение и когато някой е на различно от твоето не означава че трябва да обиждаш.

За мен Петков прави и невъзможното с този отбор и като цяло тактиката му в Пловдив беше добра.Не можеш да се хвърлиш в мача на юруш. Нормално беше да започнем по-прибрани.Това е че ни вкараха супер тъпи голове ми какво да правиш това е футбола.
За Галев само ще ти кажа че ИЗВАДИ 3, ТОЧНО 3 ЧИСТИ ГОЛА СЛЕД КАТО НАПАДАТЕЛИТЕ НА ЛОКО(ПД) ОСТАВАХА ОЧИ В ОЧИ С НЕГО.

Стормбрингър очаквам да им отговориш на въпроса от което ще следват две неща :

ще те разберем веднага кой си biggrin
а ако отговора е НЕ ! значи определео някой друг има нужда от спешна медицинка помощ след като коментира мачове на които не е бил и не е гледал, но дава оценки !

В очакване на отговор banned


Един странен пост, с още по-странни въпроси...Ако ти кажа, че не съм бил променя ли нещо това, или ако ти кажа, че съм бил и съм си пийнал малко мастика преди мача?! Не това е важното. Всеки си казва мнението. Приемам това за хапчето, че малко "пресолява супата"-ОК. Другото обаче е факт. Тук чета и изказванията на Търо-приемам ги и най-вероятно е прав за повечето неща. Аз единствено мога да кажа едно - ако е прав Търо за всичко това.......на практика не трябва да се сърдим, че хората не ходят на мачове. Аз поне така мисля. Обаче, ако Търо не е прав, и ако се окаже, че просто Галев толкова си може, и ако се окаже, че Пелето освен да поздравява публиката, друго не може!? Тогава май въпросите, които повдигнах, няма да бъдат толкова неоснователни, не мислиш ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 15 Авг, 2011 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
bulgarista написа:
sormbringare,

1-во и основно като въпрос имам към теб :

Ти на мача в Пловдив беше ли ?

2-ро айде по-полека с хапчетата ако обичаш comando
Всеки си има право на мнение и когато някой е на различно от твоето не означава че трябва да обиждаш.

За мен Петков прави и невъзможното с този отбор и като цяло тактиката му в Пловдив беше добра.Не можеш да се хвърлиш в мача на юруш. Нормално беше да започнем по-прибрани.Това е че ни вкараха супер тъпи голове ми какво да правиш това е футбола.
За Галев само ще ти кажа че ИЗВАДИ 3, ТОЧНО 3 ЧИСТИ ГОЛА СЛЕД КАТО НАПАДАТЕЛИТЕ НА ЛОКО(ПД) ОСТАВАХА ОЧИ В ОЧИ С НЕГО.

Стормбрингър очаквам да им отговориш на въпроса от което ще следват две неща :

ще те разберем веднага кой си biggrin
а ако отговора е НЕ ! значи определео някой друг има нужда от спешна медицинка помощ след като коментира мачове на които не е бил и не е гледал, но дава оценки !

В очакване на отговор banned


Един странен пост, с още по-странни въпроси...Ако ти кажа, че не съм бил променя ли нещо това, или ако ти кажа, че съм бил и съм си пийнал малко мастика преди мача?! Не това е важното. Всеки си казва мнението. Приемам това за хапчето, че малко "пресолява супата"-ОК. Другото обаче е факт. Тук чета и изказванията на Търо-приемам ги и най-вероятно е прав за повечето неща. Аз единствено мога да кажа едно - ако е прав Търо за всичко това.......на практика не трябва да се сърдим, че хората не ходят на мачове. Аз поне така мисля. Обаче, ако Търо не е прав, и ако се окаже, че просто Галев толкова си може, и ако се окаже, че Пелето освен да поздравява публиката, друго не може!? Тогава май въпросите, които повдигнах, няма да бъдат толкова неоснователни, не мислиш ли?


Значи в този случай всеки си каза мнението и съответно ще видим кой крив кой прав.Предлагам да изчакаме да видим мача с Берое, защото това е мача в който ще излезем с пълния си потенциал.
Сега специално за Галев определено е доста несигурен при центриранията, но има други добри качества.Не мислиш ли ,че примерно ако сложим до него един Владо Манолков , Галев просто се превръща в гигант.На младока Вато Андреев или на "национала" Пийков а разчитаме? В случая Галев е без алтернатива.Нека вместо да го храним ,да го подкрепяме,защото друг нема, а вратарския пост е най-невралгичен и неблагодарен.Казвам го от собствен опит.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum