Локо(Сф)-Литекс-14.04.07 17ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 14:01    Заглавие: Отговорете с цитат

по Диков казаха, че мача бил супер слаб :?:


да не са гледали некой друг мач тия? :?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 15:20    Заглавие: Отговорете с цитат

petkor написа:
Между другото който е гледал вчера Сашо Диков е видял и тяхната интересна гледна точка за подутото око на Пасков. През първото полувреме Живко Желев изпълни топовен пряк свободен удар и буквално хвърли в нокдаун кой мислите - естествено Пасков. Така че подутото му око може и да е от този момент! Ако това е така, и после целия отбор на Докото начело с Прасковата да застават и да лъжат пред камерите най-безсрамно ми се струва меко казано вулгарно!!![/b]


ХАХАХА YES YES XAXAXA
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 15:23    Заглавие: Отговорете с цитат

petkor написа:
Между другото който е гледал вчера Сашо Диков е видял и тяхната интересна гледна точка за подутото око на Пасков. През първото полувреме Живко Желев изпълни топовен пряк свободен удар и буквално хвърли в нокдаун кой мислите - естествено Пасков. Така че подутото му око може и да е от този момент! Ако това е така, и после целия отбор на Докото начело с Прасковата да застават и да лъжат пред камерите най-безсрамно ми се струва меко казано вулгарно!!![/b]


то и тфа че си се родил е безсрамно ама кой ли го забелязва


ааааааааааааа земи земи нема такова нещо полудех яко изродия неам думи просто такъф мач рядко се среща яко секс със животни сипи 100 и т.н 8) 8) 8)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 16:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Бах мааму!!! Снощи не помня бях ли на работа или не??? :shock: Ама на сутринта гледам, че съм на работа??? :shock: Било е яка изтривалка на всичко, даже сега като гледам фотосите и чета коментарите, се чудя дали въобще съм бил на мача??? :shock: :shock: :shock: Припомнете ми, моля ви!!! САМО САМО ЛОКО, САМО САМО ЛОКО, САМО САМО ЛОКО - ШАМПИОН!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 16:52    Заглавие: Отговорете с цитат

беше Гена, беше :lol:

ей ся видех по Крум Педераса - дузпичката си беше чиста, нарисувана отвсякъде, не ми се коментира къде ни беха забили репортажа за мача и колко време отделиха на леWCки, ЦДНА, Азис и брат му :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 16:54    Заглавие: Отговорете с цитат

parcaleste написа:
беше Гена, беше :lol:

ей ся видех по Крум Педераса - дузпичката си беше чиста, нарисувана отвсякъде, не ми се коментира къде ни беха забили репортажа за мача и колко време отделиха на леWCки, ЦДНА, Азис и брат му :roll:


абе заеби ти къде го забиха ... ама то беше 1 минута ... и то некъв недъгав репортаж
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
loko_mz
Гост





МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 16:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво за победата - отнесете и Левски от първото място!

Жалко само за червения картон на Цецко :-(
Върнете се в началото
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 17:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
parcaleste написа:
беше Гена, беше :lol:

ей ся видех по Крум Педераса - дузпичката си беше чиста, нарисувана отвсякъде, не ми се коментира къде ни беха забили репортажа за мача и колко време отделиха на леWCки, ЦДНА, Азис и брат му :roll:


абе заеби ти къде го забиха ... ама то беше 1 минута ... и то некъв недъгав репортаж


Манете го тоя Крум! Като го гледах и слушах как превъзнасяше и се мазнеше на Азис направо ми се доповръща :roll: :evil: Ега никога не спомене повече, че е от Локо, ча напрао ме е срам, че има такива като него :roll: :evil: :x

П.С. Гена, беше на мача :lol: Даже се поздравявахме след края :lol: :lol: :lol:

П.С. 2 Абе тия па наще кво си показаха задниците със Син Сити :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 17:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Еееееееее, успокоих се най-сетне, че наистина съм присъствал на нещо велико!!! САМО ЛОКО СФ!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 20:34    Заглавие: Отговорете с цитат

ауу сега платените селяците как ще отаднат за купата ....голям кеф и ще си ритат топка на село
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 22:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой случайно не е ли записал мача,мн искам да видя агитката и от малкия екран :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 22:19    Заглавие: Отговорете с цитат

По 2 бона и рев в съблекалнята

Всеки може да се тръшка, ние бихме, отсича Гигов


Страхотен рев огласи съблекалнята на Локо (Сф) точно когато течеше брифингът след мача. Героите стреснаха дори Люпко Петрович, който не се яви на пресконференцията, но бурно се обясняваше със Стойчо Стоилов в другия край на коридора. Възгласите посрещнаха шефа на Локо Николай Гигов. Бизнесменът влезе радостен в съблекалнята и започна да празнува с тима. Той вдигна рязко и премията. По правилник тя е 900 лева, преди мача бе завишена на 1500, а накрая скочи до 2 бона.
- Локомотив победи в най-важния си мач за сезона и вече е сигурен участник в евротурнирите - заяви след мача с усмивка Николай Гигов. - Генков прегоря, но това е нормално за неговата възраст. Във футбола се получават подобни грешки, но след тях идва прошката - оправда поведението на национала Гигов.
Бизнесменът не пожела да коментира претенциите на гостите за дузпата на Локо.
- Не ме интересуват думите и претенциите на Люпко Петрович. Всеки може да се оплаква и тръшка, ние също имаме подобни основания. Съветвам Петрович да коментира изгонването на Цветан Генков, а след това ситуацията за дузпа. Най-важното е, че се получи истински мач и Локо взе трите точки. Въпреки успехите продължава забраната ми да се говори за титла - завърши Гигов
.



Победителите показват задниците си, върху които е изписано името на новия съспонсор - "Син Сити". Ръководство и играчи празнуваха в клуба снощи
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Нед 15 Апр, 2007 22:21    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
По 2 бона и рев в съблекалнята

Всеки може да се тръшка, ние бихме, отсича Гигов


Страхотен рев огласи съблекалнята на Локо (Сф) точно когато течеше брифингът след мача. Героите стреснаха дори Люпко Петрович, който не се яви на пресконференцията, но бурно се обясняваше със Стойчо Стоилов в другия край на коридора. Възгласите посрещнаха шефа на Локо Николай Гигов. Бизнесменът влезе радостен в съблекалнята и започна да празнува с тима. Той вдигна рязко и премията. По правилник тя е 900 лева, преди мача бе завишена на 1500, а накрая скочи до 2 бона.
- Локомотив победи в най-важния си мач за сезона и вече е сигурен участник в евротурнирите - заяви след мача с усмивка Николай Гигов. - Генков прегоря, но това е нормално за неговата възраст. Във футбола се получават подобни грешки, но след тях идва прошката - оправда поведението на национала Гигов.
Бизнесменът не пожела да коментира претенциите на гостите за дузпата на Локо.
- Не ме интересуват думите и претенциите на Люпко Петрович. Всеки може да се оплаква и тръшка, ние също имаме подобни основания. Съветвам Петрович да коментира изгонването на Цветан Генков, а след това ситуацията за дузпа. Най-важното е, че се получи истински мач и Локо взе трите точки. Въпреки успехите продължава забраната ми да се говори за титла - завърши Гигов
.



Победителите показват задниците си, върху които е изписано името на новия съспонсор - "Син Сити". Ръководство и играчи празнуваха в клуба снощи


Гигов цака яките премии,дано да има резултат от тях.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Страница 9 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum