Хвърчат оставки в Локомотив.Тоталнa криза!
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 02 Окт, 2011 21:31    Заглавие: Хвърчат оставки в Локомотив.Тоталнa криза! Отговорете с цитат

Копирам заглавието и първото мнение от форума на гонг



Хвърчат оставки в Локомотив. Тотална криза
от Pride на 02 Окт 2011 20:59

Старши треньорът на Локомотив (София) Диян Петков подаде оставка след загубата с 0:4 от левски на "Герена" в мача от осмия кръг на "А" група.

"Аз поемам вината. Явно не мога да мотивирам отбора. Затова ще помоля ръководството да ме освободи от поста. Може би с друг човек футболистите ще имат по-добра нагласа за игра", каза веднага след срещата Петков.

Той определи представянето на тима в дербито като "срамно" и "безхаберно".

"Това, което показахме е срамно. Пълно безхаберие. Искам да се извиня на феновете ни. Аз обичам Локомотив и с такава игра само петним емблемата на клуба", каза Петков.

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2719898


Иво Тонев: Не мога да приема това, което видях, тръгвам си

Изпълнителният директор на Локомотив София Иво Тонев заяви ексклузивно в интервю за Дарик радио, че напуска клуба след загубата от Левски с 0:4. Веднага след последния съдийски сигнал старши треньорът на отбора Диян Петков също обяви, че си подава оставката.

„Много ми е тежко и трудно да говоря в момента. Още на полувремето се обадих на президента Николай Гигов и му казах, че от утре искам да напусна. Това, което видях през първото полувреме не мога да го приема. По стечение на обстоятелствата животът в последните 30 години ми е свързан с този клуб и нещата ги приемам много лично“, коментира Иво Тонев.

„Не бих могъл да гледам мача и да си мисля, дали някой ни бойкотира и да тренира с извадени джобове. Може да има проблеми, но кой в днешно време няма. Мисля, че трябва да има морал и професионално отношение. Човек трябва да обича клуба, в който работи. На никой не сърдя, благодарен съм на всички хора и най-вече на Николай Гигов, който ми да даде възможност да работя в този клуб.“

„Няма да коментирам нищо повече. Утре ще се видя с Гигов. Искам да приспя и утре ще поговорим. Не мога да кажа дали оставката ми ще промени нещата, но аз ъм отговорен човек. И преди съм обмислял да напусна, нов въпреки всичко съм намирал време да работя, да продължа да се занимавам с отбора.“

http://lokosofia.gong.bg/view_article.p ... _id=228779



Това е мнението на потребителя Pride
Всички, които обичат Локомотив си тръгват. Няма как да се оправи кашата на Гигов, докато той е начело. Преди мача писах, че левскарите могат да ни благодарят, ако ги победим, но благодарността май трябва да е от нас. Дано стене буря, която най-накрая донесе търсеното пречистване.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 02 Окт, 2011 21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Финансови проблеми тресат Локомотив София
2 октомври 2011 20:49 Размер на шрифта: T- | T | T+
© Gong.bg Финансови несгоди най-вероятно са основният проблем за Локомотив София, стана ясно след злополучния мач на столичните „железничари“ срещу Левски, загубен с 0:4.

За това намекна изпълнителният директор на тима Иво Тонев, който в ексклузивно интервю за Дарик радио обяви, че напуска клуба. Тонев е уведомил лично президента на Локомотив Николай Гигов за решението си още на полувремето на мача. Тонев също разкри, че вчера футболистите на отбора са тренирали с обърнати джобове в знак на протест за неполучени финансови възнаграждения.

На пресконференцията след мача, старши треньорът на Локомотив София Диян Петков, нито потвърди, но и не отрече информациите за финансови сътресения в Надежда. Петков също пое отговорност за слабите изяви на „червено-черните“ и също подаде оставка.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 02 Окт, 2011 21:50    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха ще стане интересно в А група:

- Левски и ЦСКА + Лудогорец,Литекс,Черноморец,Видима,Монтана,Кокодиневците от 1926 год.,Каварна,Мълниите ,Еклерите и ТЕЦ Марица Изток

в Бгрупа:

- Локо Сф,Славия,Ботев Пд,Нафтата,Пирин,Спартак Пл,Дунав Рс,Спартак Вн


едните с президенти баровци- фирмени отбори,а другите на феновете.....

Да работим в тая посока......да изгоним първо Гигов и после от В група.....по примера на Ботев ПД / един достоен отбор /
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 0:32    Заглавие: Отговорете с цитат

В мутренските времена живеем, Гигов си мисли, че е Локомотив и докато управлява е прав, но като цяло се лъже. И радости и срам донесе, но вече му е време да се маха.
Цитат:

Отчаяният Горанов: Играем единствено за феновете в този момент (видео)

Футболистът на Локо София Румен Горанов беше сломен след позорната загуба с 0:4 от Левски на стадион „Георги Аспарухов”.

„Куцаме много, на много нива. Имаше някакво настроение, докато играехме в евротурнирите от там нататък всичко тръгна надолу. Какво да кажа на феновете? Те ни подкрепят, единствено за тях играем в момента.”, отчаяно заяви Горанов пред репортер на Novsport.com.

“Ние играем, но треньорът е прав за своите думи. Има доста проблеми в клуба, едва ли треньорът е най-големия. Опитваме се, но проблемите не са от вчера. Трудно ще се получат нещата”, призна „железничарят”.

Той обаче не пожела да коментира дали играчите получават редовно заплатите си.

„Мотивация имаше, хубав терен, хубав стадион, публика, мотивация имаше, но… А и мача тръгна лошо за нас – няколко грешки, няколко гола.”, лаконичен бе за загубата с 0:4 Горанов.

http://www.novsport.com/news162348_1070.html


п.с. Пуснах темата в гонга да се вдига шум.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 7:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Позора е голям и проблемите явно още по големи да се вдигаме защото стана крайно време.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 8:13    Заглавие: Отговорете с цитат

на Горанката му се плаче на момчето,
напрао не е истина....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 9:49    Заглавие: Отговорете с цитат

http://gong.bg/view_article.php?article_id=228781
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 11:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва го разбрахме ами я вижте тука!
http://gong.bg/view_article.php?article_id=228863
Тоя боклук май не му е харесало че Иво иска да си тръгне и са сигурно ше му се моли да остане!
Както каза локомен:"Позора е голям и проблемите явно още по големи да се вдигаме защото стана крайно време."
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко е нагъл тоя!! Малкоооооооооо!!!! aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 angry2 angry2 angry2 angry2

Пак ще се направи че нищо кой знае какво не е станало и пак ще си говори тъпотийте на кило...Ама вече и тия от кликата му не му вярват. bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 12:43    Заглавие: Изядоха ни душите и сърцата тия измекяри Отговорете с цитат

имам един пост от предишния мач с Уевски точно след като махнаха Митьо Васев - няма смисъл да се повтарям... Човека не става за треньор, другия тотално предаде Локо за всички тия години през които го крепеше на Гигов - да си вървят. Но ОНЯ дето отдавна трябваше да си е отишъл явно няма такова намерение и ще продължава да ни копае гроба... Аз съм се отчаял тотално - даже и по ТВ вече не ги гледам (да, знам сега какво ще последва - канонада от постове от сорта - истинския локомотивец е локомотивец и в най-тежките моменти, трябва да се подкрепя отбора на стадиона независимо от всичко - ем явно не съм толкова истински локомотивец - писна ми, дойде ми до гуша... не съм се чувствал никога така - това не е истина. Изядоха ни душите и сърцата тия измекяри. Оня извънземен мач македонците, после и с поляците тук - това донякъде ми напомни за отминалата слава. Но Локомотив София все повече се превръща в изпразнено от съдържание име - няма я школата, няма го стадиона, няма я индентичността ни - това не е моя Локомотив София. Останахте само вие - железните фенове - дано издържите и се преборите. Но, честно казано, не виждам изход в момента - освен ако отнякъде не се появи някой солиден купувач с червено-черно сърце... което е химера, утопия в тая криза
Върнете се в началото
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 12:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Метала гледа металското предаване Smile Аз също много я тача тая музика, макар повече да съм фен на пънка и рока, но те са разклонения на едно и също, така че - аз викам да си говорим за музика тука вместо да хабим нерви покрай любимия отбор Smile)))))))))))))))))))))))))) ще се побъркам, не е истина
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 12:54    Заглавие: Отговорете с цитат

gepardy написа:
Метала гледа металското предаване Smile Аз също много я тача тая музика, макар повече да съм фен на пънка и рока, но те са разклонения на едно и също, така че - аз викам да си говорим за музика тука вместо да хабим нерви покрай любимия отбор Smile)))))))))))))))))))))))))) ще се побъркам, не е истина


Аре стиа тъпотии...Метъла като музика има кой да го мисли, там нещата са наред. С Локомотив не са...Клубът изчезва, отборът загива, а Кайчо Лъжеца ръчички потрива...Не знам дали ще издържим да се борим докрай ,защото и на мен взе свирепо да ми писва... bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 12:57    Заглавие: Re: Изядоха ни душите и сърцата тия измекяри Отговорете с цитат

gepardy написа:
Аз съм се отчаял тотално - даже и по ТВ вече не ги гледам (да, знам сега какво ще последва - канонада от постове от сорта - истинския локомотивец е локомотивец и в най-тежките моменти, трябва да се подкрепя отбора на стадиона независимо от всичко - ем явно не съм толкова истински локомотивец - писна ми, дойде ми до гуша... не съм се чувствал никога така - това не е истина. Изядоха ни душите и сърцата тия измекяри.



Добре са....кажи ни честно,да не би да искаш канонада от постове от сорта - истинския локомотивец трябва да е като теб,и в най-тежките моменти трябва да си седи вкъщи,и по-никакъв начин да не подкрепя отбора,камо ли па на стадиона!

Чуй се кво говориш,чуй се!Не ти ли се д . . . . а
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!


Последната промяна е направена от tseko на Пон 03 Окт, 2011 13:04; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 13:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Цекооооооо...казах ти да успокоиш страстите. На всички ни се драйфа, но точно сега не е момента да се караме помежду си. Имаме си голям и ясен враг - нека се насочим натам acute aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 13:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Или се вземи в ръце,или не ни занимавай с твойте съждения ако обичаш.Казвам ти го като на приятел!
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum