Хвърчат оставки в Локомотив.Тоталнa криза!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм спокоен!Просто се опитвам да му помогна на човека да се осъзнае малко от малко!
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 13:12    Заглавие: Re: Изядоха ни душите и сърцата тия измекяри Отговорете с цитат

tseko написа:
gepardy написа:
Аз съм се отчаял тотално - даже и по ТВ вече не ги гледам (да, знам сега какво ще последва - канонада от постове от сорта - истинския локомотивец е локомотивец и в най-тежките моменти, трябва да се подкрепя отбора на стадиона независимо от всичко - ем явно не съм толкова истински локомотивец - писна ми, дойде ми до гуша... не съм се чувствал никога така - това не е истина. Изядоха ни душите и сърцата тия измекяри.



Добре са....кажи ни честно,да не би да искаш канонада от постове от сорта - истинския локомотивец трябва да е като теб,и в най-тежките моменти трябва да си седи вкъщи,и по-никакъв начин да не подкрепя отбора,камо ли па на стадиона!

Чуй се кво говориш,чуй се!

viannen_89
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 13:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
В Локо повториха модела ЦСКА
от Sportline.bg | 12:17 | София Сподели: Share on FacebookTweet this page
Забавени пари причина за бездушната разходка на "Герена"

Обърнати джобове в Локо са предшествали срещата с Левски. Играчите тренирали по примера на ЦСКА от зимата на 2008г., демонстирайки недоволството си от забавените заплати. Действието на футболистите разкри напусналият изпълнителен директор Иво Тонев. Пълният непукизъм на червено-черните играчи блеснал и след срещата със "сините", загубена с 0:4. Халфът Васил Велев запалил демонстративно цигара на излизане от съблекалнята, което ясно показва, че жепейците мислят за всичко друго, но не и за футбол.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 13:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Иво Тонев: Решението ми е категорично
Изпълнителният директор на Локомотив (София) Иво Тонев сподели за Novsport.com, че ще има среща с президента на „железничарите” Николай Гигов в 16 часа, на която двамата ще обсъдят подадената от него оставка.

Тонев обаче загатна, че най-вероятно няма да остане в щаба на столичното Локо.

„Общо взето решението ми е категорично и не се е променило”, коментира той.

Иво Тонев остана крайно разочарован от вчерашната разгромна загубата на Локомотив от Левски с 0:4, както и от играта на футболистите в последните мачове, като след края на срещата със „сините” обяви, че подава оставка.

Това стори и старши треньорът на тима Диян Петков. Очаква се днес да се реши дали те ще продължат работата си в отбора на Локомотив (София).

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 13:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
В Локо повториха модела ЦСКА
от Sportline.bg | 12:17 | София Сподели: Share on FacebookTweet this page
Забавени пари причина за бездушната разходка на "Герена"

Обърнати джобове в Локо са предшествали срещата с Левски. Играчите тренирали по примера на ЦСКА от зимата на 2008г., демонстирайки недоволството си от забавените заплати. Действието на футболистите разкри напусналият изпълнителен директор Иво Тонев. Пълният непукизъм на червено-черните играчи блеснал и след срещата със "сините", загубена с 0:4. Халфът Васил Велев запалил демонстративно цигара на излизане от съблекалнята, което ясно показва, че жепейците мислят за всичко друго, но не и за футбол.


всичко ок,
Николайчо на въженце,
ама кой да му еба майката беше Васил Велев,бате? angry2 bad
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Полузащитникът на Локомотив (София) Васил Велев е крайно учуден и огорчен от атаката по негов адрес. Появиха се информации, че той демонстративно е запалил цигара при напускането си на стадион "Георги Аспарухов" след тежката загуба с 0:4 от "Левски" снощи. Велев не се появи в игра за "железничарите", като сподели, че е изпитвал болки в коляното, но въпреки това бе вписан сред резервите. Велев се свърза с БЛИЦ, за да изясни ситуацията и да говори за случващото се в Локомотив.

- Васко, какво се случи след снощната загуба от "Левски"?
- Много съм учуден от някои неща, които се изписаха по мой адрес. Не знам от къде идва атаката. Как може да твърдят, че съм запалил демонстративно цигара? Категорично няма такова нещо. Аз дори не съм пушач. Ни най-малко пък на стадиона бих си позволил да запаля цигара. Пълни глупости се пишат по мой адрес, но както и да е. Да съм жив и здрав, а те нека твърдят каквото си искат.

- Откъде може да идва тази атака?
- Може би се търси сензацията, а и с оглед на лошия резултат. Те още малко ще ме изкарат виновен за загубата с 0:4 от "Левски". Дали съм играл или не, няма значение. Чудно ми е как се пишат подобни неща, при положение, че не съм палил цигара. Още малко и ще ме изкарат, че пиян съм излязал от стадиона. Несериозно е да се търси сензацията по този грозен начин.

- Треньорът Диян Петков сбогува ли се с вас?
- На полувремето е казал, че напуска. Аз не бях в съблекалнята, тъй като загрявах на терена. Изпитвах леки болки в коляното и решихме да не се рискува със здравето ни и заради това не влязох в игра. А и да бях на терена, едва ли щях да променя нещо. "Левски" ни смазаха.

- А след мача някой от ръководството не ви ли каза нещо?
- Единствено Георги Марков влезе в съблекалнята. Не знам какво ще става в Локомотив. Утре на тренировката ще разбера.

- Кой ще я води?
- Не знам, ще видим. Дано Иво Тонев си промени решението и да остане. Той е страхотен човек. Ние обаче му дължим много, както и на Диян Петков. Те са дали много на Локомотив, но ние явно не можем да им оправдаем доверието. Съжаляваме за слабите резултати. Надяваме се час по-скоро да се вдигнем и да измием срама. Тренираме, но някак си не се получават нещата. Тренираме едно, говорим, но на мача се случва съвсем друго. Нямам обяснение.

- Кога за последно Николай Гигов беше при вас?
- Повече от седмица не сме го виждали. Явно има някакви проблеми. Иначе често идва на тренировките, говори ни.

- По колко заплати и премии ви дължи?
- Трябва да се обърнете към хората от ръководството по този въпрос.

- Легнахте ли на Славия преди две седмици (б.а. - победата на "белите" с 2:1 на 18 септември)?
- Стига глупости. Много се спекулираше около този мач. Още месец преди него се пишеше как сме щели да им легнем, тъй като те ни били дали трите точки в края на миналия сезон. Това е несериозно. А и аз не знам какво е ставало преди, защото от това лято съм в Локомотив. Наистина изиграхме много слаб мач, изключително слаб дори. Не знам защо в някои срещи нещата не се получават.

- Искате ли Тони Велков за треньор?
- Г-н Гигов ще реши кой да бъде треньор. Велков е уважаван от всички в Локомотив. Той гледа не само мачовете ни, а идва и на тренировките.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 15:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Васко Велев е софиянец, нз чорбар ли е или говедо ,но е свесно момче, оставете го него.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 16:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааааааааа не!!! aggressive2 aggressive2 Само няма да "похарчат" Тони в сегашното положение и да замажат...Стига Гигов е изяждал хората които малко от малко им дреме за Локомотив. banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 17:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Гигов прие оставките на Тонев и Петков, Георги Марков е новият шеф

На извънредно заседание на управата на Локомотив София бяха приети оставките на изпълнителния директор Иво Тонев и старши треньора Диян Петков.

Георги Марков ще е временно изпълнителен директор на железничарите, поне до края на годината, а новият наставник ще бъде обявен утре.

Президентът на клуба Николай Гигов призна, че в процеса на размисъл от снощи до днес му е минало през ума дори да върне лиценза и да закрие Локомотив.

Очаквайте подробности!!!

------

Припомняме:

Локомотив изпадна до 10-то място в класирането, като от началото на сезона има само две победи. Тимът загуби и трите столични дербита, които игра. След поражението с 0:4 от Левски, старши треньорът Диан Петков и изпълнителният директор Иво Тонев подадоха своите оставки.

Досегашният изпълнителен директор Иво Тонев намекна ясно, че има финансови проблеми, и разкри пред Гонг, че футболистите са тренирали с обърнати джобове преди двубоя с Левски от последния кръг.

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=228931
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 17:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
Президентът на клуба Николай Гигов призна, че в процеса на размисъл от снощи до днес му е минало през ума дори да върне лиценза и да закрие Локомотив.

а да си закрие дупката в гъза с един голям магарешки може ли?

edit:
Типично в негов стил:
Гигов за оставките: Ще мисля 24 часа и тогава ще реша - 12:23 / Светослав Табаков
Гигов прие оставките на Тонев и Петков, Георги Марков е новият шеф - 17:31 / Светослав Табаков


Последната промяна е направена от Jenia LCI на Пон 03 Окт, 2011 17:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 17:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако треньор не ни стане Явор Вълчинов или Вили Вуцов ще е чудо...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 19:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Ако треньор не ни стане Явор Вълчинов или Вили Вуцов ще е чудо...


Чудеса стават не само на Коледа blum2 blum2 blum2

А през ума...ако му беше през ума щеше за тия 17 години да направи нещо...САМО ЧЕ МУ Е ПРЕЗ КУРА!!! angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Окт, 2011 19:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Марков: Има финансови проблеми, но не трябваше да правят демонстрация
Светослав Табаков / 3 октомври 2011 18:42Размер на шрифта: T- | T | T+

Георги Марков поне временно ще бъде изпълнителен директор на Локо София © Sofia Photo Agency

АУДИО: Чуй
Още по темата:
Иво Тонев: Към днешна дата не мисля за връщане в Локомотив
Гигов прие оставките на Тонев и Петков, Георги Марков е новият шеф
Иво Тонев: Не мога да приема това, което видях, тръгвам си
Заменилият днес Иво Тонев като изпълнителен директор на Локомотив София Георги Марков призна, че в клуба има финансови проблеми, но това не извинява играчите за слабото им представяне при загубата с 0:4 от Левски вчера.

„Да, временно ще е така положението, нормално е да има промени, нещата трябва да се оправят”, каза Марков, който заема поста на този етап временно.

„Това не го приемам добре, 4 гола за 30 минути не сме получавали никога. Не че не можем да ги получим, всичко е възможно.”

Футболистите не могат да постъпват така, това беше стряскащо и разочароващо. Не може да постъпват така футболистите, все пак те са професионалисти и трябва да си пазят футболните достойнства.”

„Причината не е финансова. Навсякъде има финансови проблеми. Ние не сме единственият клуб, който има финансови проблеми. Да имаме някакво забавяне, но всичко се изчиства постепенно. Не това е начинът и демонстрацията, която направиха.”

„Утре президентът ще ви каже повече. Има време до утре. Утре в 16 часа е тренировката”, заяви още Георги Марков, след като бе запитан кой ще е новият старши треньор на Локо София


Каква стилистика, каква лексика...какъв изказ!!! comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 9:07    Заглавие: Отговорете с цитат

КЛОУНАДА

Цитат:
„17 години клоунада - школата я няма, стадионът пропада".

Несръчно написаният трансперант, опънат вчера от малката вярна агитка на Локомотив (София) при гостуването на Левски на ст. „Георги Аспарухов", всъщност казва всичко. С тази разлика, че клоуните разсмиват децата и носят положителни емоции. А представянето на отбора вчера донесе радост само на чуждите деца - на привържениците на „сините".

Преди 17 години на власт в клуба дойде бизнесменът Николай Гигов. Оттогава насам, въпреки афишираните милиони, които той наливал в отбора, „железничарите" са спечелили нито повече, нито по-малко от... 0 титли и 1 купа. Всъщност първият сезон, в който Гигов стана президент на клуба, бе и най-успешният - отборът се класира на второ място в „А" група и спечели Купата на България. Съдейки по състоянието на отбора, както е тръгнало, 17 години по-късно тези върхове няма как да бъдат достигнати отново през настоящата кампания.

Локо обаче бе много близо до друго постижение от сезон 1994/95, макар и с отрицателен знак - през същия този сезон „червено-черните" загубиха от Левски с 0:8. Ако „сините" вчера не бяха спрели да играят след почивката при 4:0, като нищо срещата си отиваше към повторение на най-голямата загуба в историята на „железничарите", ако не и по-зле. След катастрофалното представяне на „Герена" старши треньорът Диян Петков и изпълнителният директор Иво Тонев подадоха оставки. Несъмнено, достоен жест след подобен срам, който е показателен, ако не за друго, то, за това че двамата поне милеят за клуба и Локомотив е в сърцата им.

Само че президентът и собственик на клуба, който вероятно е най-виновен за ситуацията, няма пред кого да подаде оставка и не може да си отиде, освен ако сам не реши. Неизвестно е какви точно са мотивите на Гигов да заема този пост - спестяване на данъци, суета или просто любов към спорта. Но фактите са налице - той не се справя с тази работа. Клишето гласи, че ако не били тези бизнесмени, футболът у нас щял да загине. Но когато налице са подобни резултати, човек се пита с какво положението е по-добро така.

Иначе, в медиите хора като Николай Гигов биват определяни с етикета „благодетел". Попитайте обаче какво мислят за това определение онези стотина фена на Локо, които вчера отидоха на „Герена" да подкрепят своя клуб.

Защото по документи той може да е на Гигов, но иначе е много повече техен.


Викам направо и тая тема така да я преименовате.
_________________


Последната промяна е направена от парци на Вто 04 Окт, 2011 9:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 9:15    Заглавие: Отговорете с цитат

копни го ако можеш че не ми отваря тоя сайт....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum