Хвърчат оставки в Локомотив.Тоталнa криза!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 9:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Копнато. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Копнато. acute


Откъде е това бе!? Чворенгяс!? Иначе добро...

П.С. Тоя като много знае да вика че плакатът бил нескопосан, следващият път да дойде той да го напише beee beee beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 9:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Ивайло Стоименов, да го wеб кафе. black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 11:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Тони Велков официалнои ни е треньор. Днеска първа тренировка от 16:00 май на стадиона

Гигов е казал,че ако в най-кратък срок не се оправи проблема с клубната база спира да издържа отбора.

???
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Отборът на Левски ще се опита да отмъкне крилото на Локомотив (София) Искрен Писаров. "Сините" са готови да използват размириците в "Надежда", за да вземат без пари играча, който утре става на 26 години, твърди "Меридиан Мач". Очаква се крилото да разтрогне договора си с "железничарите" заради неизплатени заплати. "Сините" гласят Искрен Писаров за заместник на юношата на Барселона Тони Калво, който разочарова с изявите си до този момент.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно наистина е настъпило време разделно за Локомотив. Жалко за Иво Тонев, Деян и Васев, които не са хората носещи вината за сегашната ситуация. Виновникът е ясен и го знаем всички. Не очаквах да падне чак толкова ниско, въпросният г-н Гигов. Чак заплашва, че щял да закрие отбора angry2 с тези си действия г-н Гигов копае дъното и вече наистина трябва да ни освободи от присъствието си.
Не искам да си го помислям дори, но този се очертава като новият Христолов в българският футбол. Бесен съм!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 13:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Още една оставка в Локо Сф
Светослав Табаков / 4 октомври 2011 11:51Размер на шрифта: T- | T | T+

Още една, трета оставка в последните 24 часа, стана факт в Локомотив Сф тази сутрин. Бившият старши треньор на отбора Димитър Васев депозира молбата си за оттегляне от клуба.

Васев води „червено-черните“ до миналата есен, когато бе освободен от поста и премина на длъжността скаут.

„Причините са, че позицията „скаут“ реално не работи в клуба. Фактически аз не върша нищо. За бездействие не желая да взимам пари. Не се чувствам полезен. Освен това, в Локомотив бях върнат навремето от Иво Тонев, а след напускането му се чувствам морално задължен да го последвам“, сподели пред Гонг Димитър Васев.

Както е известно, вчера с тима от „Надежда“ се разделиха Иво Тонев и Диян Петков.


clapping clapping clapping
Поне накрая постъпи мъжкарски..Дано всички посочени един ден се върнат в един истински и по-добър Локомотив. air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 14:24    Заглавие: Отговорете с цитат

sim8onoff написа:
Тони Велков официалнои ни е треньор. Днеска първа тренировка от 16:00 май на стадиона

Гигов е казал,че ако в най-кратък срок не се оправи проблема с клубната база спира да издържа отбора.

???
В Спортал има интервю, поредната доза лъжи...Ако не ни дадат стадиона ще се откажа..Нито стадион ще имаме, нито ще се махне тоя изрод. black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 14:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти виж колко е тъп казва Локомотив има ли друг спорт освен футбола.. bad bad bad Ама той годината не знае, че...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venko155
Гост





МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 18:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Положението е още по трагично след като изгони Караджинов и Марчо Дафчев.Тоя клуб отива към своя край за съжаление. comando
Върнете се в началото
venko155
Гост





МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 18:30    Заглавие: Отговорете с цитат

След треньора Диян Петков от Локомотив (София) си тръгват и двама от най-опитните футболисти - Калоян Караджинов и Марчо Дафчев. Халфовете бяха изгонени от президента Николай Гигов. Той влезе в съблекалнята преди днешната следобедна тренировка и съобщи, че Кайо и Марчо няма да бъдат използвани повече. Двамата приеха много тежко решението на боса и напуснаха бесни стадиона в квартал "Надежда".

На двамата ще им бъде предложено да разтрогнат договорите си по взаимно съгласие, а на Караджинов дори му дават възможност да си направи официален бенефис.

В злополучния двубой с Левски в неделя 34-годишният Кайо започна като титуляр, но изкара само до почивката, а 33-годишният Дафчев влезе като смяна на полувремето.

Работата си в Локо (Сф) напусна и кондиционният треньор Красимир Пунчев.
Върнете се в началото
Newman



Регистриран на: 25 Сеп 2011
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 18:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега по новините видях, че Кайо и Марчо са изгонени. Каква е причината?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Newman написа:
Сега по новините видях, че Кайо и Марчо са изгонени. Каква е причината?


напсували са тоя педерас дето смуче клуба и затова,а с обръщения на всяка втора дума г-н Гигов,Тони Велков допуска голяма грешка......жалко за него.Аз не бих работил с такъв шеф,дори и това да е мечтата на живота ми.....провала е сигурен......Евала на Митко Васев и Диян Петков,локомотивците първо имат топки между краката,а на края идва гела по главата......
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт, 2011 21:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Начало / Новини / Гигов изгони Дафчев и Караджинов от Локомотив
Гигов изгони Дафчев и Караджинов от Локомотив
Ивайло Стоименов 04.10.2011, 18:00 (обновена 04.10.2011, 18:05)
3 снимки Назад Напред
Гигов

Снимка: © NovSport.com

Босът на "червено-черните" отстрани от тима двама от тарторите на отбора
Локомотив (Сф) - Пирин 2:0

33-годишният Дафчев (на снимката) и една година по-възрастният Караджинов си го отнесоха заради протеста с извадените джобове и последвалия разгром от Левски
Тони Велков

Новият старши треньор Антон Велков отново е у дома си на стадион "Локомотив"
Президентът на Локомотив (София) Николай Гигов се срещна днес с футболистите и освободи от отбора ветераните Марчо Дафчев и Калоян Караджинов.

Вероятната причина за това решение е, че двамата тартори са били в основата на протеста на тренировката на отбора миналата седмица, когато играчите са излезли с извадени джобове в знак на недоволство за неизплатени възнаграждения. Отстранените футболисти приеха много тежко решението на клубния бос и напуснаха бесни стадион "Локомотив".

Гигов коментира, че Дафчев и Караджинов, заедно с Иво Иванов, са щели да бъдат освободени още в края на миналото първенство, но вече бившият треньор Диян Петков се е застъпил за тях и е настоял да останат за мачовете в Лига Европа.

Целият отбор днес бе глобен с по една месечна заплата след загубата с 0:4 от Левски в последния кръг, като Гигов каза още, че ще предложи нови договори на футболистите с променени условия и който не е съгласен, ще бъде свободен да напусне.

По отношение на забавените възнаграждение, президентът заяви, че всички нови в отбора са получили заплатите си, докато при старите играчи има забавяне от два месеца, което датира от миналата година.

Бизнесменът каза още, че лично е поканил за старши треньор Антон Велков - единственият специалист, който е работил в щаба на Локомотив и не е бил освобождаван от него, а си е тръгнал по собствено желание, за да поеме Миньор. Според Гигов сега само един истински локомотивец като Велков може да изправи тима на крака.

Президентът на "железничарите" уточни, че не е приемал оставката на изпълнителния директор Иво Тонев, а само на треньора Диян Петков, и до нова година Тонев е в отпуска, а след това ще решава на какъв пост ще работи той в клуба. Междувременно бившият спортен директор Георги Марков влиза в ролята на изпълнителен.
Коментари (0)| Вашият коментар
Сподели: Facebook Twitter
Антон Велков: Винаги съм очаквал, че един ден ще се върна начело на Локомотив

"Благодаря на всички от ръководството за доверието към мен. Едва ли някой е изненадан от назначението ми, защото едва ли има човек, който да не ме познава тук. Аз винаги съм очаквал и съм се готвил, че един ден ще застана начело на този клуб", заяви новият наставник и дългогодишен бивш играч на Локомотив Антон Велков.
Той уточни, че в щаба му остават досегашните помощници на Диян Петков Христо Коилов, Явор Вълчинов и Владо Манолов.
"Ако някои хора ме питат дали сега е подходящият момент да се върна в Локомотив, мога да кажа, че треньорските смени винаги стават, когато ситуацията е тежка. Но аз не мисля, че положението е толкова трагично. Предстои ни домакински мач с Ботев (Враца), а също така и доста време до него. Аз се надявам, че не само присъствието на нов човек ще бъде стимул за футболистите и постепенно отборът ще се изправи", допълни Велков.
"Аз лично никога не съм имал срок на договора с Локомотив. Като играч беше така, а и сега ще бъде така. Нормално е, тук е минал целият ми футболен живот. Предстоят ни седем мача за първенството, както и евентуално за купата. Това е достатъчно време, за да покажем желание за промяна", завърши новоназначеният старши треньор.
По темата

* Антон Велков пое Локомотив (София)

connie_29 connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Окт, 2011 8:34    Заглавие: Отговорете с цитат

venko155 написа:
Положението е още по трагично след като изгони Караджинов и Марчо Дафчев.Тоя клуб отива към своя край за съжаление. comando


Абе айде да не сте толкова крайни в изказванията без да имате цялото инфо. Колкото и да е кофти за самите момчета, които са емблематични,за мен това е знак за някаква промяна и че нещо се случва. Но трябва да продължим напред.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum