Хвърчат оставки в Локомотив.Тоталнa криза!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Окт, 2011 8:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Гигов: Футболистите вече ще играят, за да получават, а не обратното
Светослав Табаков / 4 октомври 2011 18:30Размер на шрифта: T- | T |

Николай Гигов даде пространно интервю пред медиите, в което засегнати почти всички наболели въпроси в Локомотив София.

„Започвам малко по-отзад. Иво Тонев си подаде оставката, но аз му казах, че ще я гледаме след Нова година. Никога не съм казвал, че съм му я приел. Мястото му се заема оттук-насетне от Георги Марков, докато решим какво ще правим след това. При всички положения обаче Георги Марков ще остане на силова длъжност в Локо Сф. И друго нещо. Тук чувам 4 месеца, 8 месеца, 20 месеца. Новите играчи са си взели всички пари. Старите играчи имат закъснение от два месеца, които се търкалят от миналата година. И тези, които останат, защото някои няма и да останат, както разбирате, ще си ги получат и ще бъдат приравнени към останалите. Бонусите за участието в Европа ще ги вземат, когато парите дойдат от УЕФА. Премиите се дават всяка седмица. Това за парите“, обясни Гигов.

„Продължаваме натам. Треньорът лично аз го поканих, защото Тони Велков е единственият човек, който не е освобождаван от тук. Тогава той ме помоли да отиде в друг клуб и аз го пуснах. В тази ситуация само един локомотивец може да се оправи. Второ, той понатрупа опит и добър, и горчив, за да води вече този отбор.“

На футболистите казах това, което мисля за тях. В този момент съм може би малко афектиран. Всичките тези години аз съм ги гледал като деца. Най-много ме обиди Калоян (Караджинов). Аз го върнах в отбора. Той и Иво Иванов бяха освободени, включително и Марчо Дафчев, въпреки Диян Петков, защото смятах, че ще ми трябват за УЕФА. Сега мога да ви го кажа. В един момент обаче ние повече не можем да си правим експерименти. Миналото си е минало, уважението си е уважение. Нещата стигнаха дотам, че да се направи някаква промяна. Караджинов няма да го ползваме повече. И вероятно той ще изиграе един бенефис. С Дафчев ситуацията е различна, той ще си вземе решението. Другия вторник ще решим какво да правим.“

„Аз бях на ръба да напусна Локомотив. Ако аз напусна, няма да има какво да говорим повече. Изморен съм, дойде ми в повече всичко това. И футболът ми носи напрежение. Имам железни нерви. Ако намерите някой в света да издържа сам отбор вече към 20 години, аз ще го почерпя. Възпря ме това, че Локомотив е най-старият железничарски отбор в Европа.“

„Стадион „Локомотив“ е най-новият стадион в София, открит е 1987 година и има 35 години гаранция. Преди три години платихме 90 000 лева на един институт и 163 000 лева за въжетата, за да ни дадат препоръка да играем. Частният клуб дава пари за държавния стадион, както разбирате. Миналата и тази година съм платил дотук 460 000 лева наеми за стадионите - за наем, за година и половина. Всички тези неща ми се струпват на главата.“

„Всички играчи ще бъдат глобени с една заплата засега и оттук натам ще има и други санкции, ако продължат да играят по този начин. Вече ще играят, за да получават, а не ще получават, за да играят. Има малка разлика, разбирате. Засега това е с днешна дата. Дали освен Караджинов и Дафчев ще има още, ще го коментираме през следващата седмица. Календарът ни не е натоварен, така че повече от 18 играчи плюс няколко юноши са достатъчни. Това не е чистка. Треньорът няма да ги ползва повече, какво да се измъчват повече. През лятото когато някои играчи ги помолихме да си отидат и да прекратим договорите, те не се съгласиха и останаха. Свободни играчи има колкото искате.“

„Само вчера поне 50 души ни бяха предложени за поста старши треньор на отбора“, разкри още Гигов.

„Аз лично помолих да не правим тук Национален стадион. Разберете ситуацията на правителството. Излишно е да го притискаме сега. Надявам се да отворим нашия стадион, за да можем да отворим стадион „Локомотив“ и да доиграем поне полусезона тук, докато започне ремонта“, заяви Николай Гигов.



Пак тъпотии. И пак неща които съм чувал през всичките 17 години клоунада. И много ги нема за нищо тия цифри бате.... angry2 angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 06 Окт, 2011 8:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Диян Петков:
Защо играчите мълчат?


Бившият наставник на Локо Диян Петков заяви, че не ръководството е причината той да си тръгне от Надежда.
- Нямам проблем да остана, но не искам - каза Диди Пелето. - Последният един месец ми дойде в повече! Аз от ръководството не мога да се оплача - всичко винаги е било коректно. Ако някой друг има повод за това - да го направи. Нека играчите да кажат нещо! Защо всички мълчат? Всичко мога да преглътна, но не и това, което се случи през първото полувреме с Левски и най-вече от някои играчи. Аз лично си давам добра оценка, но отборът не е същият без Генков и Асамоа - завърши Диян Петков.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 06 Окт, 2011 9:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Диян Петков: И други хора трябваше да поемат от вината

Бившият вече наставник на Локомотив (София) Диян Петков реши да се изповяда вчера. Треньорът подаде оставка след разгрома от Левски (0:4). Ето какво сподели той в обширно интервю за напускането си, обстановката в "Надежда" и бъдещето на тима.

- Г-н Петков, имаше ли шанс да размислите и да останете начело на Локо Сф?
- Не, не отдавна исках да си тръгна, тъй като виждах, че след мачовете от Лига Европа и след този с ЦСКА нещо започна да куца. Тогава още пожелах да напусна, но ръководството нямаше готов вариант за заместник. Ето че сега напускането ми вече е факт.

- Какво ви накара да останете тогава?
- Отношенията ми с ръководството. Те винаги стояха зад гърба ми и ме подкрепяха. Не съм видял нито едно лошо нещо от тяхна страна. Винаги ми помагаха който с каквото може и заради тях най-вече останах досега. Както и естествено заради Локомотив. Всяка седмица се надявах, че нещо може да се подобри, но явно е, че не успяхме да го направим. Затова и вече нямаше накъде.

- Защо трябваше да се стигне дотук и къде е вината?
- Имаше много причини. Сигурно и аз имам вина, и футболистите, а предполагам и ръководството. Нещата са много общи и комплексни. Може би тази промяна се случи за доброто на Локомотив и за мен. Дай Боже отсега нататък отборът да тръгне нагоре.

- Опита ли се г-н Гигов да ви разубеди и да останете?
- Много пъти са опитвали и г-н Гигов, и Иво Тонев. Няма смисъл вече да говорим за това дали съм могъл да остана или не. Трябваше да се случи това нещо, за да се стреснат малко всички хора, които работим там, и да се тръгне в по-възходяща линия. Нещата бяха изпаднали в дълбока летаргия.

- Чувствате ли се предаден от някой от футболистите или някой от клуба?
- Не, аз поех вината си. Хубаво щеше да е и други хора да поемат вината си като мен, но всеки мисли за себе си. Въпреки всичко не се срамувам от това, което работих в този клуб, като изключим последния месец. Много добре помните, че когато дойдох, пак имаше петнайсет човека, които се махнаха. Пак се говореше, че този клуб няма да съществува, но ние успяхме да класираме отбора за Европа. Мисля, че колкото и някои хора да го отричат, за мен Локомотив София се представи добре или поне не срамно. Всички говореха за "преодолимия" Шльонск, но в момента те са на първо място в полската лига.

- Какво се промени спрямо миналия сезон?
- Много неща се промениха оттогава. Не успяхме да вземем футболистите, които желаехме, по една или друга причина. Не можахме да направим селекцията като постове, както трябва, и това повлия. Тогава разполагахме с много вътрешни халфове и много централни защитници. Куцахме в атака и откъм външни халфове, но така се случи, че имахме много идеи да вземем футболисти, но не можахме да се преборим с други отбори.

- Споделяли ли са играчите с вас, че не са получавали заплатите си редовно и че това им влияе по един или друг начин?
- Естествено. Споделят постоянно, което и на мен ми влияе зле и е нормално. За мен обаче на първо място е моралът, а след това са парите, но всеки трябва да си получава заплатите за труда, който полага. С това ръководство съм израснал и като футболист, и сега ме взеха като треньор. Не мога сега да тръгна срещу тях. Лично аз никога не съм плакал за пари и не съм го изтъквал като причина за слабото представяне.

- В началото на сезона г-н Гигов се застъпи за Караджинов и Дафчев да останат в отборa, а сега ги изгони, защо?
- Аз не съм искал тях да ги няма. Просто в началото имахме уговорка да вземем да подмладим малко отбора с други футболисти, но тъй като не можахме да осигурим такива играчи, беше нормално те да останат. Не знам защо са махнати сега. Важното беше да се направи някаква радикална стъпка, за да може да се тръгне напред. Иначе щеше да се кара по начин, по който нямаше да е добре, и това е видно от резултатите ни до момента.

- Имате ли съмнения, че срещу Левски е имало демонстративна игра от страна на футболистите, които ден преди мача в знак на протест тренираха с извадени джобове?
- Няма да коментирам нищо за това. Не искам и да си го помислям, че е възможно. Аз съм човек, който вярва много на играчите си, но бях и много обиден от това, което играхме. Това най-вече ме накара да напусна. На полувремето им казах, че си тръгвам. Единственото, което направих, е смените, и им казах през второто полувреме да играят за себе си, защото ние вече станахме за срам, поне те да се раздадат докрай. Не мога да кажа, че съм обиден на когото и да било. В интерес на истината трябва да им благодаря, че в много трудни моменти през миналата година показахме морала, който сега го нямаше, и успяхме да се класираме за Европа, въпреки че никой не ни вярваше. Не мога за един месец да затрия нещата, които направиха миналата година. Дори не успях да си взема довиждане с футболистите, но другата седмица ще пътувам до София. Не вярвам да е имало бойкот срещу мен, но трябва да питате и тях. Просто не виждам на какво основание трябва да е този бойкот.

- Има ли нещо, за което съжалявате?
- Съжалявам само за последния месец. Казах ви, че гледам само позитивните неща. Естествено, ще си извадя поука и от негативните, но винаги ще си спомням само с хубаво за Локомотив. Единствените, които ще запомня с лошо, са четирима-петима фенове, които от първия ден псуваха, дори и да биехме. Какво да направим обаче. Различни хора, различни интереси. Познавам ги по лице и тези хора псуват абсолютно всеки, което беше много грозно. На мен Локомотив ми е дал много, аз не чак толкова, но съм се опитал и като футболист, и като треньор да покажа максимума от себе си. Знаете, че всеки човек си има и някакъв лимит.

- Какво следва оттук нататък за вас?
- Може да работя, може и да не работя. Сега ще си почина малко. Треньорската професия е най-трудната и това го обясних на футболистите. Много по-различно е да си футболист. Треньорът винаги е виновен и на пейката е много по-трудно отколкото на терена.

- Има ли вариант да продължите работата си в Локо Сф, но на друг пост?
- Не, засега няма такъв вариант. Най-хубавото е, че там оставих доста приятели и не мисля, че тези хора, с които работих, ще кажат нещо лошо против мен. Това е най-важното. Първо трябва да бъдеш човек, а после всичко останало.

- Какво ще кажете на вашия наследник?
- Мисля, че трябва малко да се промени политиката, но все пак там има шефове, които трябва да го обсъдят. Пожелавам успех на Тони Велков, тъй като с него сме добри приятели. Видяхме се вечерта, преди да стане треньор, и обсъдихме доста неща. Благодаря му, че остави и екипа, с който работих. Дано да направи нещо, за да тръгне отборът нагоре, в което не се и съмнявам.

- Светло ли ще е бъдещето за Локо София след тези сътресения?
- Нещата са две - или ще бъде по-добро, или ще бъде по-лошо. Аз мисля, че ще бъде по-добро. Ще се стреснат и някои от момчетата, и ръководителите и мисля, че ще се работи по-добре и нещата ще се оправят.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 06 Окт, 2011 9:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
- Има ли нещо, за което съжалявате?

- Съжалявам само за последния месец. Казах ви, че гледам само позитивните неща. Естествено, ще си извадя поука и от негативните, но винаги ще си спомням само с хубаво за Локомотив. Единствените, които ще запомня с лошо, са четирима-петима фенове, които от първия ден псуваха, дори и да биехме. Какво да направим обаче. Различни хора, различни интереси. Познавам ги по лице и тези хора псуват абсолютно всеки, което беше много грозно...

Познахте ли се, мърши? bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 07 Окт, 2011 9:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Оръжейният бос сам искаше голяма "А" група, а дойде време да не може да издържа Локомотив (София)
Ако още не сте го разбрали, време е да проумеете, че съдбата обича да си прави бъзици с нас когато най-малко очакваме, но никой не ни пита кога точно можем да предвиждаме и примем неприятностите. Ето го доказателството с уважавания футболен инвеститор Николай Гигов, който в последните години няколко пъти провокира да му се случи нещо неприятно в бизнеса, в случая с Локомотив (София). Не говорим за подигравката с хората с двете циркови изпълнения със Славия от последните месеци.

Всъщност вероятно става дума и за останалите му дейности, защото той винаги е изсипвал странични средства във футболното си хоби.

Подобна е ситуацията и при останалите така наречени олигарси, които се осветлиха чрез спорта. Всички изсипват едни пари, само те си знаят дали това им се връзва като осребряване на обществения имидж и реклама, но няма някой да се изпъчи и да покаже черно на бяло как е теглил чертата и отдолу се е появил знак плюс. Цифром всички са на загуба.

Тези дни обаче съдбата сериозно се подигра с Николай Гигов. По последните му две селекции си личеше, че световната финансова криза сериозно е засегнала бизнеса му. Иначе, повярвайте, той никога

нямаше да търпи
подобно унижение.

Той е част от така нареченото ръководство на българския футбол. Взима дейно участие във всички заседания на Изпълнителния комитет на БФС, като държи мнението му да се чуе когато някой повдигне въпроса за броя на участниците в А група и когато в пространството се обсъжда уволнение на националния селекционер или назначението на следващия.

Ето го знакът на Съдбата: Николай Гигов, който винаги е искал А група да се състои от 16 отбора, вече няма пари да издържа неговия Локомотив София. Плаши с напускане, с връщане на лиценза и аматьоризация. Тоест, моментното финансово състояние на червено-черните е за ниво Б група. Като член на ръководството на БФС Гигов е отговорен и за това, че всяка година този орган си затваря очите относно лицензирането на отборите. Ако трябваше в началото на всеки сезон клубовете да депозират една сума, която да гарантира заплатите на футболистите, той нямаше да се справи. При записана точка „да се предостави банкова гаранция”, положението щеше да е същото, защото е ясно, че средствата са на привършване или както каза самия Гигов „положението е катастрофално и трагикомично в цялата „А” група”. Само, че нас цялата елитна група точно сега не ни интересува, вълненията ни са насочени около Локомотив София.

След като БДЖ е пред фалит от две години насам и е на изкуствено дишане, а през два дни българските влакове се запалват, футболният Локомотив София също избухна в пламъци. Запалиха го играчите, а Николай Гигов много добре знае как тези негови служители, наричани също хрантутници, не знаят две и двеста, те знаят само двеста и когато ситуацията се сниши до две, те си вадят джобовете и бойкотират, ако това с бойкота изобщо е вярно.

Бившият вече треньор Диян Петков призова медиите да питат играчите какво става. Няма смисъл да ги питаме каквото и да било. Тяхната е ясна. Те нямат сърце да бойкотират като хората, дори Сашка Васева щеше да го направи по-тарикатски. Ако на Гигов играчите бяха мъжкари, изобщо нямаше да излезнат да играят срещу Левски на „Герена”, а щяха да постъпят като в Испания и Гърция. Изобщо където и да е в Европа, знаят какви са им правата и си ги търсят. Някои първенства започнаха със закъснение иманно заради пари.

Но там има
синдикати.

Тук да сте чули Дончо Донев и колегата му Бойчев да вземат някакво отношение по въпроса с неиздължените заплати в „Надежда”? Няма и да чуете. Не защото Дончо Донев е част от ръководството на Локомотив София. Просто тази организация е една от многото кухи у нас. В Сливен опищяха целия свят, че са били на по 50 лева на месец, Илийката Илиев показа документи, че не му е плащано повече от половин година. Какви синдикати, какви шест лева нацяло, няма такива филми у нас, никой не се застъпи за сливенските сомалийчета.

И какво стана сега, никой футболист не си потърси правата, според които при неполучаване на 2 заплати, могат да разтрогнат. Добре де, ще разтрогне Танко Дяков, и къде ще отиде после да си изкарва картоните с безумните нарушения, къде ще отиде Любчо Любенов, кой ще даде повече пари на Румен Горанов... Тези хора са си доволни да си живуркат при Гигов и накрая му се качиха на главата. И какво се оказа, че група недоволни футболисти диктуват правилата?!

Излиза, че няма смисъл такива като оръжейния бос да плашат гаргите, че футболът ни отивал на ниво Лихтенщайн. А кой го докара до такова дередже? Кой поддържаше изкуствено някякъв фалшив и издишащ мит за футболните центрове, за школите в страта и т.н. Вече споменахме, че Гигов бе голям радетел за голяма А група, за много и големи Б групи.

И Боби Михайлов се връзва на хората от Изпълкома, че така сме си добре. Е, няма що, много сме добре. Евроучастник от тази есен едва свързва двата края, какво да говорим тогава за Светкавица и други отбори, които са прекрасни футболни дружества, но не за елитната група. Там играчите пък хептен няма смисъл да стачкуват, защото е ясно, че изобщо нямат друг избор, ако държат да продължат да се занимават с футбол. Ако не ти плащат в Любимец, разтрогваш и тръгваш на север към Силистра. Като свършат и там парите, поемаш към Брестник и това е. Но да тренираш с обърнати джобове и да се бъзикаш с футбола, хайде не на нас тия. Хората си плащат, за да отидат на стадиона да гледат спортно състезание,

а не имитация
на присъствие.

Това са те, българските играчи, големи тарикати, които при първата премия щракат с пръсти на масата когато наблизо пее Азис, а на следващия ден мразят циганите.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 07 Окт, 2011 13:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
В Локо Сф: Трус вместо апокалипсис
Светослав Табаков / 4 октомври 2011 11:16Размер на шрифта: T- | T | T+

Когато в природата се натрупа напрежение, следва трус, който наред с разрушенията води и до разреждането на това напрежение. Ако трусът е прекалено силен, обаче, той може да се превърне в апокалипсис, който да заличи всичко.

Само в рамките на 24 часа Локомотив Сф бе на границата между труса и апокалипсиса. Че ще има нещо, се очакваше отдавна, въпросът бе кога и с каква сила. Ключовата дума за напрежението в „Надежда“ е „пари“, която се оказа по-силна от думичката „морал“.

Последва трус, при това сериозен. Защото по мнението на мнозина след Наско Сираков не е имало по-качествен директор от Иво Тонев в българския футбол. А той напусна. С клуба се раздели и треньорът Диян Петков, който, да не забравяме, класира отбора в Лига Европа отново без наличието на онази ключова думичка.

После само в рамките на едно денонощие имената на толкова много треньори се завъртяха в орбитата на Локомотив Сф, че се разбра – въпреки пустата ключова думичка клубът продължава да бъде притегателна сила.

Но трябва да е ясно на всички, че вместо трус, Локомотив можеше да бъде сполетян от апокалипсис. И да престане да съществува. Това явно не е само заплаха. Николай Гигов призна, че е обмислял сериозно варианта, макар и в кратките срокове на кризисната ситуация, възникнала след случилото се на „Герена“.

Сегашният тежък трус може да се окаже здравословен за клуба. Но всички трябва да знаят, че някога е имало отбори като ФК-13 и АС-23, които сега са само във футболната история. Би било жалко клуб с 82-годишна традиция, какъвто е Локомотив Сф, да остане само в дебелите исторически книги
.


Ей ше го еба у крокодила пак рони сълзи на чужди гробища. И пак федероски сакън да не секнат командировчиците за лагерите bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 07 Окт, 2011 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха

http://www.blitz.bg/sport/article/106635
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 07 Окт, 2011 17:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
... Не е ясно обаче дали Гигов и швейцарецът от турски произход ще се разберат...

Ясно е, ясно е; да дойдат да им кажа... black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 07 Окт, 2011 22:03    Заглавие: Отговорете с цитат

бах маа му, докъде ни докараха, да предпочитам президент да ни стане швейцарски турчин или турски швейцарец или там какъвто турчин е...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Окт, 2011 21:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Върнаха Дафчев в Локо София, Караджинов - не
13 октомври 2011 20:29
Автор: don balon Фотограф: Десислава Комарова
Халфът се срещна с ръководството, засега остава в тима
Халфът на Локомотив София - Марчо Дафчев бе върнат в отбора от шефовете на клуба, стана ясно преди минути.

Днес полузащитникът е провел дълга среща с ръководството и боса Николай Гигов, след която е станало ясно, че той ще продължи да носи червено-черната фланелка.

Припомняме ви, че след загубата на "железничарите" от Левски с 0-4 преди две седмици от отбора си тръгна наставника Диян Петков, а собственикът Николай Гигов реши да изрита Марчо Дафчев и Калоян Караджинов.

Днес обаче Гигов е преценил, че Дафчев ще може да свърши още работа за отбора и засега ще бъде ползван. Караджинов обаче няма да бъде връщан и въпроса с неговия статут не е на дневен ред в квартал "Надежда".


Айдеее....начи кайчовските чистки и промени бяха ден до пладне и идими-додими.Защо ли не съм учуден bad bad angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пет 14 Окт, 2011 10:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Извън темата, но понеже всичко започна с копие от http://forum.gong.bg/lokosf/.

Вече не пиша във форума на гонг. И докато евреина е модератор там не мисля и да пиша. Да си пишат сами и да сложат левскар да модерира във форума на ЦСКА и обратното. bad
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 14 Окт, 2011 11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Мда, аз сигурно съм рекордьор по Банове там.
БОЙКОТ на форума на Гонг.
БОЙКОТ НА СВЕ ПИЧКУ МАТЕРИНУ ! banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Окт, 2011 11:16    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Мда, аз сигурно съм рекордьор по Банове там.
БОЙКОТ на форума на Гонг.
БОЙКОТ НА СВЕ ПИЧКУ МАТЕРИНУ ! banned


Ми дайте да го разкараме тоя чифут от там бе! Няма място за отстъпление. На кой треа да се каже, за да се махнат чифутите от всичко свързано с Локомотив? angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Окт, 2011 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Единия вариант е тотален бойкот на тъпите форуми на Гонг,
другия е да пратим 6789 мейла до Гонг.бг,
което Ви предлагам да направим.

щом супер умерен човек като Pride ги е ядосал,кво остава аз да тръгна да им наливам акъл,

кур за тъпия Гонг,заедно с подлогата на Кайчо - Табаков angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Окт, 2011 11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе кур,кур ама са си фактор да ги еба. Много са популярни така че не треа да се пренебрегват като промивачница. black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum