За или против Николай Гигов - резултат 10:61
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  

Трябва ли да остане в Локомотив?
Не!Колкото по-скоро се махне,по-добре!
85%
 85%  [ 61 ]
Трябва да остане,защото без него Локомотив ще загине
14%
 14%  [ 10 ]
Общо гласове : 71

Автор Съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 9:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Рачме абсолютно съм съгласен ,че нещата са преставени по съвсем различен начин пред редовия футболен запалянко.Но тук говорим за журналист който е наш фен и е достатъчно вътре в кухнята.Това е жалкото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 9:52    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
Рачме абсолютно съм съгласен ,че нещата са преставени по съвсем различен начин пред редовия футболен запалянко.Но тук говорим за журналист който е наш фен и е достатъчно вътре в кухнята.Това е жалкото.


Лампичката почва да мига... това е вече проблем, съгласен съм! Но това си е гледна точка ... но кво от това! biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 9:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Рачме, последните няколко месеца малко ли изказахме какво-защо по различни медии (bbt, livesport)? Явно докато не свикаме, хм, пресконференция относно случвщото се (а дори и тогава) никоя от така наречените "медии" няма да е наясно за позицията ни и ще продължава да изкривява общественото мнение. Щото ако бехме некой друг отбор щеше да се дълбае, да се правят репортажи по половин час (а не по минута и половина (респект за Илиан)).

Как да е, поне направихме инфото сега, там който се интересува може да чуе от първа ръка и да си направи сметка.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 10:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Е сега на Радко Кръстанов ли да отваряме очите?
мисля че е ясно,лично против него нямам нищо,даже по бира пиеме и прочие,
ама не може само да си циклиш,"ако не е той кой да е"?
бил дал,дай некви ордери дееба мамау дееба да видиме кво е дал,

Сухи факти,ако ръчкаш четеш нета,гледаш новини и четеш между редовете,
Държавата дължи 238 млн.евро на фирма Еврокоптер, Николайчо е на комисионна,да кажем 30%, Боко се запъва да ги плаща тея кинти,не се подава на извивания на ръце от Кайчо,
колко пари са 238 млн.евро за държавата България и защо се плащат толкова пари,минималната пенсия в тая държавица е 136 лева,вдовишките са вдигнати с 20 лева,ама не се знае от кога,
няма пари за гаубицата от тоя изтрадал народ,той от последна инстанция "закрива" Локомотив София,.
човека схема,оттук ще взема там ще сложа,
мерси..

След мача на герена и явната демонстрация от Путьовците, слушам Гонг на другия ден и щех да счупа всичко наоколо,
Томето:"аууу,ма те защо псуват по Гиги,той дава",
абе бай хуй плешив,стани дигни си дебелия гъз от кожения стол,иди до Требич,виж рагледай там,виж стадиона,виж трагедията в школата,
нему "давали"стадиона,
аха,значи поне му дават милиони за некви хеликоптери,стадион не му "дават",
важното е втора цедка и нерви лабави.
пак мерси comando .
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 11:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи не знам вие в коя страна живеете, ама тука от 20 година има две паралени нива на журналистика и информация - официалният и истинският. А познайте медийте кой представляват, кой НИЕ? И кой има повече пари и влияние. Кой промива мозъци и кой говори с факти. И това не касае само наща беда, а цялата държава. Щом бат ти Боко печели избори,сметай за какво скодоумие иде реч.

ТЪЖНОТО Е че още има гиговисти като Кръстанов,Руци и компания,които си живеят в овчедушната розова илюзия.

ХУБАВОТО Е че успяхме да обърнем мнението на активната и мислеща част от тия хора, което го показват и всичките ни анкети...

И трябва да копаме в тая посока, ама както каза ЖСК в една съседна тема, като НЕ предлагаме алтернатива яко висим и ни се смеят...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 11:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Е нали се пече нещо там ся, трай...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 11:49    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Е нали се пече нещо там ся, трай...


Пече се...Един чурек се пече.... bye bye bye chicken chicken chicken chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 11:52    Заглавие: Отговорете с цитат

За червено-черните изходът В група не е толкова страшен


Ако Локомотив (Сф) не се яви на двубоя с Калиакра, няма да забележи никой. Освен Весо Маркович, защото трябва да отбележи в бумагинте на БФС, че цонковите червенотиквеничковчета са били служебно 3:0. Няма да забележи никой и, ако "червено-черните" просто напуснат първенството. Освен бай Весо от маршрутката, която кара половината агитка от "Надежда" към стадиона, избран от Николай Гигов за домакински. Тимът от столичното предградие е най-безнадеждния в момента в "А" група. Толкова е тъпо там, че никой дори не се опита да каже нещо по обвинението как играчите, които залагали срещу себе си и затова падали с по 0:4. Толкова е тъпо там, че когато оръжейникът се закани да закрие Локомотив, никой не му каза нещо напреки, както в Дупница скочиха на Данчо Елечето. Толкова е тъпо там, че имаш чувството, че си наистина в "Етажна собственост".

От този Локомотив смисъл няма. Имаше навремето, когато в "Надежда" си беше най-добре. И затова от там я ще се появи Георги Пеев, я Емил Гъргоров. Николай Гигов каквото можа - уби. Довърши Локомотив, отнемайки му индентичността. Превърна го в столичен клошар, ровеш по чуждите стадиони. Затова е време не просто да заплашва, а да хване да закрие клуба, да го фалира и да се прибира на "Овча купел". Сигурен съм, че Локомотив във "В" група ще е далеч по-симпатичен от този на Гигов. Поне ние от квартала ще се върнем на стадиона. Защото от там ще са си тръгнали тези, заради които сега никой не ходи на стадиона. Няма друг клуб в света, в който началниците на щат да са повече от всички фенове! Е, когато тези с щата се махнат, ще се върнат нещатните ултраси. Ще се върне Локомотив.

Няма смисъл повече Николай Гигов да се мъчи. Да се маха като Иво Тонев. Били спасявали Локомотив. Глупости! Пътят към ада е осеян с добри намерения. Е, Локомотив е в ада. Няма настояще, защото скита между "Овча купел" и "Герена" с надеждата да го приютят за малко. Няма и бъдеще, защото школата дала Начко, Бойчо, Киро Метков, Павел Дочев, Стойчо Стоев е на практика закрита. Какъв му е тогава мотивът на Локо да го има? Само, за да може Николай Гигов да се появява чат-пат пред тв-камерите. Достатъчно е богат да си напазарува медийно присъствие и по друг начин. Нека не го прави повече на "червено-черния" гръб. Извинявайте, но всички живеят на него. Даже и такива загрижени като Иво Тонев. Той дойде като директор през 1994 година като детето на татко, което няма къде да работи. Днес е шеф на тотото, общински съветник. Поне като такъв можеше да помогне, лобирайки за разрешаването на проблема със събствеността на стадиона. Извинявайте, но Тонев е общински избор на Бойко Борисов. Николай Гигов пък играе тенис с генерала. Преди това оръжейника финансира НДСВ с пари и с красиви кадри. По-преди това управляваше партия, от която произлиза. Не държавата не иска да реши проблема със стадиона, такива като Гигов и Тонев не искат. На тях не им е мил стадионът, за тях е важно в "нощния полет" да има хора.

При това положение за Локомотив е най-добре да отиде във "В" група. Да започне начисто. Защото който и да наследи Гигов, няма как да промени нещата. В Локомотив е умряло най-важното - духът. Това, че от време навреме мъртвецът пръдва, не е борба за живот. "Червено-черните" нямат отбор, нямат стадион, нямат школа, нямат нищо. Имат само началници. Колкото повече, толкова по-некадърни. В Ботев имаха един Христолов. Локомотив е превзет от клонирани Христоловци. Много Христоловци! Пътят към "червено-черното" възраждане минава през спечелване на войната с тези клонинги. Лошото е, че фенове не останаха. Ако агитката влезе в ръкопашна битка с началниците, не е ясно кой ще има числено превъзходство.

Ясно е само едно - в "Надежда" не трябва да ги е страх от призрака "В" група. Това е необходимото чистилище, от което Локомотив ще се върне наистина...Локомотив. Ще си подреди къщата, ще си оправи школата. А ако е рекъл Бойко Борисов - и стадиона. В "Надежда" се нуждаят от нещо екстремно, за да излязат от летаргията. Иначе колкото и да вярват във футболното "Животът продължава", това тяхното не е живот. Да те бият Враца и Каварна, да те унижават Разград и ментето Черноморец, да се гаврят с теб Левски и ЦСКА. Не, това не е Локомотив. Това е ФК Гигов и компания. Време им е да се оттеглят в "Найт флайт" и да оставят клуба на тези, на които наистина им пука. А за Локомотив им пука на много хора. Пука им на всичките онези, които помнят едни други времена. В тях се ходеше на стадиона в "Надежда" заради някой. В ерата "Гигов" бе направено точно това - Локомотив остана отбор без символи. И в отсъствието на футболни такива, символи станаха Гигов и Тонев. Заради тях на стадиона няма да дойде никой. Защото Локомотив не е ЦСКА или Левски. Никой не знае нито един "червено-черен" Милко Балев, Добри Джуров или Димитър Стоянов. Но знаят Котков, Начко, Бойчо Величков, Нако Дойчев, Спиро Дебърски, Ването Деянов, Стойчо Стоев...Когато се чуе, че в школата на Локомотив се е появил някой като тях, това ще върне публиката. Независимо в "А" или "В" група.



ето и едно по-друго мнение на журналист,които не винаги сме харесвали,но които се доказва с това което е написал

Евала Автор: Владимир Методиев / ЧВОРЕТО / clapping
_________________


Последната промяна е направена от venci на Пет 25 Ное, 2011 11:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 11:52    Заглавие: Отговорете с цитат

^ При тоя точно се забелязва една (не особено) тънка омраза към агитката.

Metala написа:
pa®tci написа:
Е нали се пече нещо там ся, трай...


Пече се...Един чурек се пече.... bye bye bye chicken chicken chicken chicken

Покажи малко позитивизъм, не си дуум метълист, все пак. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
За червено-черните изходът В група не е толкова страшен



Евала Автор: Владимир Методиев / ЧВОРЕТО / clapping


Доста доволна статия ... браво! clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 12:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Чвореееееее, Чвореееееее...защо ти беха едни оранжеви времена Чворееее...Иначе тва е..Да се каже че царят е гол , а придворните са галоши и тва е.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 12:56    Заглавие: Отговорете с цитат

добре е написано на 90%,
колото до това че агитката се побира в един микробус,не е виновен Чворето,с са виновни хората че ги няма и заебаха,тва е.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 14:27    Заглавие: за или против Гигов Отговорете с цитат

много добре написано или както се казва " вярно с оригинала". Но защо чак сега,защо трябваше да минат толкова много години за да се види и да се убедят хората,че Гигов бавно ,но сигурно затрива Локомотив. Да се види,че Локомотив умира и то тежко и мъчително за разлика от други.
Та малко ли бяха уговорените резултати и все в наша вреда, малко ли бяха смехотворните загуби в продължение на цяло десетилетие и от Левски и от ЦСКА най-вече дори в сезони в които този отбор е губел от кого ли не,но само не и от нас. ЦСКА пада и от Минъор и от Беласица и от Марек и от кого ли не още да не ги изброявам,а ние " с гордост ги реанимираме",дори когато сме с класа не ,а с класи над тях като отбор ,игра, потенциал и т.н. На два пъти в ерата Гигов записваме тригодишни периоди без победа над неговия роден отбор от Овча купел при положение,че почти всяка година завършваме с огромна разлика от точки в крайното класиране преди славистите. Когато имаше пари раздава ги на какви ли не наемници,но не и на локомотивците от отбора,които бяха по-малко от пръстите на едната ръка защото ги пращаха " да се обиграват в провинцията" и там ги забравяха. А когато дойдеше финансовия недоимък- тогава обратното - викаха се момчетата от школата: те да вадят кестените с гола ръка от жарта и те да понесат обидите от загубите и т.н. Те да играят за без пари именно защото са от Локомотив.
Но както и да е,мога още много да напиша,но не искам,защото хем ме е яд на много хора от една страна, хем ми кърви сърцето от друга защото знам какво е за мен ЛОКОМОТИВ. Важното е,че се видя най-накрая какво истинско зло е Гигов за Локомотив, а някои хора от публиката и по точно от сектор "А" ,просто не искам да ги виждам и не знам как спят нощно време-здрав и спокоен ли им е сънят????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 15:21    Заглавие: Отговорете с цитат

И КАКТО СЕ КАЗВА НЕ ,ЧЕ ТОВА Е ЗА ТУК ДЕ НОООООО ....
ШИБАЙ БЕЛИТЕ , ШИБАЙ БЕЛИИТЕЕ biggrin
П.С. ОПС ТОВА СЪМ АЗ СТОЯН ХАХА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 15:47    Заглавие: Отговорете с цитат

amorkata написа:
И КАКТО СЕ КАЗВА НЕ ,ЧЕ ТОВА Е ЗА ТУК ДЕ НОООООО ....
ШИБАЙ БЕЛИТЕ , ШИБАЙ БЕЛИИТЕЕ biggrin
П.С. ОПС ТОВА СЪМ АЗ СТОЯН ХАХА


Стояне,влезни му във Фейсбик-а
и му "нахрани"всички приятелки
хаха

biggrin crazy Laie_22mini
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 4 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum