Антон Велков е новият старши треньор на Локомотив Сф
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Окт, 2011 18:03    Заглавие: Отговорете с цитат

кой написа тая декларация на феновете? Шапки долу пред истината и смелостта да бъде изречена по тоя начин! ЕВАЛА! БРАВО! Радвам се, че ви има, момчета!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Окт, 2011 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Тая тема не е за декларацията а за ВЕЛИКИЯ ТОНИ. Така че ако искаш да се радваш все повече и повече ела петък на контролата със Сиони, за да можеш да поздравиш Тони Велков за дебюта му в родният клуб bb air_kiss air_kiss air_kiss clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Окт, 2011 19:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Тая тема не е за декларацията а за ВЕЛИКИЯ ТОНИ. Така че ако искаш да се радваш все повече и повече ела петък на контролата със Сиони, за да можеш да поздравиш Тони Велков за дебюта му в родният клуб bb air_kiss air_kiss air_kiss clapping clapping clapping


Ти заяждаш ли се или какво? Огледах всички теми във форуми и не открих тема за декларацията. Струва ми се, че така, както Гигов е приватизирал името и отбора Локомотив София, така и тук няколко човека се опитват да си налагат мненито като единствено и неповторимо. А Тони Велков е зет на един от най-добрите ми приятели от юношите 74-75 Гошко Николов, за които съм играл 12 години чак до представителния тим, познавам го и изпитвам само най-добри чувства към него, защото е 100% рожба на Локомотив , и ако искам нещо да му честитя, мога да го направя и по друг начин. Едни и същи хора си въртите мненията тука и щом се появи различно - му се нахвърляте като няква глутница бесни песове. Кво очаквате след подобно отношение - и как очаквате да привлечете повече публика с анатемосване на мнения и хора различни от вас?
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Окт, 2011 19:40    Заглавие: Отговорете с цитат

ДЕ БРЕ ,НЕ СЕ ВПРЯГАЙ И ТИ ПЪК ТОЛКОВА !МЕТЪЛА ТИ КАЗВА ,ЧЕ НЕ СТИГА ДА СЕ КАЖЕ БРАВО А ТРЯБВА ДА ДОЙДЕМ НА СТАДИОНА(И АКО МОЖЕ ОЩЕ В ПЕТЪК) ЗА ДА ПРОДЪЛЖИМЕ БОРБАТА С ЕВРЕИНА -НАТРАПНИК В СВОБОДА... chicken ИНАЧЕ С НЕХОДЕНЕ И ЗАРАВЯНЕ НА ГЛАВИТЕ В ПЯСЪКА ПОЛЗАТА Е ЗА НЕГО ... bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Окт, 2011 20:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Я не се дръж като ощипана госпожица. Борбата е корава и искат кораво отношение. Цял респект за Тони, а що се касае за темите, ако за всяка акция се пускаше по отделна къде щеше да му излезе края....
И Весо е прав...Истината не е тука по форумите, а горе на трибуните. agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 05 Окт, 2011 21:14    Заглавие: Отговорете с цитат

gepardy написа:
Metala написа:
Тая тема не е за декларацията а за ВЕЛИКИЯ ТОНИ. Така че ако искаш да се радваш все повече и повече ела петък на контролата със Сиони, за да можеш да поздравиш Тони Велков за дебюта му в родният клуб bb air_kiss air_kiss air_kiss clapping clapping clapping


Ти заяждаш ли се или какво? Огледах всички теми във форуми и не открих тема за декларацията. Струва ми се, че така, както Гигов е приватизирал името и отбора Локомотив София, така и тук няколко човека се опитват да си налагат мненито като единствено и неповторимо. А Тони Велков е зет на един от най-добрите ми приятели от юношите 74-75 Гошко Николов, за които съм играл 12 години чак до представителния тим, познавам го и изпитвам само най-добри чувства към него, защото е 100% рожба на Локомотив , и ако искам нещо да му честитя, мога да го направя и по друг начин. Едни и същи хора си въртите мненията тука и щом се появи различно - му се нахвърляте като няква глутница бесни песове. Кво очаквате след подобно отношение - и как очаквате да привлечете повече публика с анатемосване на мнения и хора различни от вас?


Абсолютно съм съгласен с това мнение! С такъв тип коментари като на Метала, тука ще си пишат 5 човека и това е.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Окт, 2011 22:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Нали? По-лесно е да се нацупиши да се направиш на обиден и огорчен тип "Няма да стъпя" отколкото да си отстояваш мнението и позицията...Е за тва сме 100 човека макс на стадиона и Лъжльо си прави каквото си иска bad bad

Надявам се интересът към Тони Велков малко от малко да обнадежди хората и да се върнат заради него на трибуните air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 06 Окт, 2011 7:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Затова тука пишат 5 човека. Това е просто форум(място където всеки може да си изкаже мнението). Отстояването на позицията е хубаво нещо, но няма нищо по-важно от това да уважаваш мнението и на другите и да се опиташ да ги убедиш в правотата си, с аргументи, а не с нападки и заяждане. Говоря по принцип.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 06 Окт, 2011 7:49    Заглавие: Отговорете с цитат

декларацията е дело на хора ,които ги боли за Локомотив,

тва е, и

стига писали глупости acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 06 Окт, 2011 8:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, вместо да се обединим всички точно сега около една обща кауза, некои тука били обидени от какво написал някой си (истината) в един форум. Перфектният повод "да не им стъпнете" още двадесет години, нали, господа?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Окт, 2011 7:25    Заглавие: Отговорете с цитат

не се правя на ощипана госпожичка - споделих наблюдение. Не ходя често на мачовете, защото нямам възможност да идвам по-често. Когато мога - като с Черно море - идвам. Идвам за да си видя приятелите - най-вече Ламята (пом. треньора Явор Вълчинов - питайте го за тоя прякор като го видите кой му го е измислилSmile) и всички останали, с които съм играл и познавам в Локомотив. Винаги е било удоволствие да идвам на тоя стадион - там съм израснал. Друг е въпроса, че вече не играем на него и въпреки, че ми е по-удобен В. Левски, никога няма да се чувствам като у дома там. Ясно защо... За форума - ясно, че след като сте ултрас сигурно сте и с по-бурна кръв - лошо няма. Единственото срещу което винаги съм бил, както по отношение на вашите убеждения, така и по отношение на тоя форум - е неуважението и агресията срещу различните - различните по цвят на кожа, по мислене и т.н. за мен няма нищо по-лошо от това - омразата води до омраза. А аз Локо винаги ще го обичам - то е неотделима част от мен, трети бял дроб, втори черен, трето око, пето ухо - мдааа. И никой не може да ми го отнеме. Ясно е, че от същата тази позиция подхождат и някои хора тук, но не се усещат, че се опитват да приватизират тая любов и това обижда другите. Окей, не съм редовен на стадиона - уважителни или не - имам си причини. Н отова не променя нещата. Не променя факта, че съм дал 12 години от живота си на тоя отбор, бил съм се за това име(и докато болшинството мои съотборници бяха от други отбори, въпреки че носеха червено-черната фланелка, аз съм откърмен с тия цветове, с календарите на отбора от 1981,82,83 и т.н. в стената на кухнвята, където татко ги лепеше) в дъжд, сняг и зной. Трошил съм си краката в буквалния смисъл, в буквалния смисъл съм раздавал ритници и плесници на враговете и никога не съм отстъпвал на терена или извън него, когато е трябвало да се защити честта железничарска. Това е. От време на време влизам и си изразявам мнението тук, защото ви чувствах(ам) най-близки по убеждения и безусловната си любов. Този сайт беше едно от малкото места, където може да си кажеш мнението за любимия отбор и някой да ти отговори с болка и да му пука. За съжаление го има и тоя опит за приватизиране на любовта по даден признак - а именно - колко често сме на стадиона. Както казах - сори, имам си причини да не съм толкова често - но въпреки всичко аз ще си остана локомотивец до дъното на душата си и това никой не може да ми го отнеме.
Върнете се в началото
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Окт, 2011 7:29    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖСК СОФИЯ написа:

Абсолютно съм съгласен с това мнение! С такъв тип коментари като на Метала, тука ще си пишат 5 човека и това е.


10х за подкрепата, ЖСК - винаги страшно много съм харесвал постовете ти и особено материалите за историята на Локо, които си публикувал в сайта. Респект, човече, бъди здрав!
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 07 Окт, 2011 7:40    Заглавие: Отговорете с цитат

пак влизай и си отстоявай мнението,
не виждам проблем,

приятен ден acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 07 Окт, 2011 9:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Днеска е дебюта на Тони Велков! Да му пожелаем успех и наистина да ги стегне! clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 07 Окт, 2011 20:59    Заглавие: Отговорете с цитат

gepardy написа:
кой написа тая декларация на феновете? Шапки долу пред истината и смелостта да бъде изречена по тоя начин! ЕВАЛА! БРАВО! Радвам се, че ви има, момчета!


И все пак благодарим!
http://www.blitz.bg/sport/article/106665
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum