Ще бойкотирате ли домакинствата на ПФК Локомотив? Да-47.Не-2
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  

?
Да!Ще бойкотирам всички домакинства докато не се върнем на Локомотив
75%
 75%  [ 37 ]
Не!Ще ходя където и да е
4%
 4%  [ 2 ]
Може да направя компромис и да спра бойкота,ако играем поне на Васил Левски
20%
 20%  [ 10 ]
Общо гласове : 49

Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 15:46    Заглавие: Отговорете с цитат

еее
поне махна Живков от Аватара си и ще ти отговоря,
трудно е да доведем спонсори,
виж ти ако можеш да доведеш,няма да имаме нищо против biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokomotiv_sofia_iztok



Регистриран на: 20 Юни 2011
Мнения: 247
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 15:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Е БАЩА МИ НЕ ИЗКАРВА МИЛИОНИ НО ТИЯ ОТ БУЛСАТ ИСКАХА ДА КУПАТ ЛЕВСКИ НО ТОВА НЕ СТАНА АКО ИМ СЕ ПОМОЛИМ ДА ЛИ ЩЕ СЕ НАВИЯТ? ТЕ ВСЪЩНОСТ МИСЛЯ ЧЕ СА СПОНСОРИ И НА БЕРОЕ !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 18:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Булсатком??? Как няма да се навият, бе!!! Особено, ако им се помолим!!! И то, както подобава!!! Няма такъв смях, ебати и 3 пъти егати!!! biggrin biggrin biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 19:43    Заглавие: Отговорете с цитат

lokomotiv_sofia_iztok написа:
АКО ИМ СЕ ПОМОЛИМ ДА ЛИ ЩЕ СЕ НАВИЯТ?

Това е някаква паралелна реалност, честно... Laie_16

Да се помолим на МВФ и Световната банка, че са по-големи ? viannen_01
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokomotiv_sofia_iztok



Регистриран на: 20 Юни 2011
Мнения: 247
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 19:48    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕМИ ПИЧОВЕ ВМЕСТО САМО ДА ПЮЕТЕ ПО МЕН ПРЕДЛОЖЕТЕ НЕЩО ВИЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 20:40    Заглавие: Отговорете с цитат

lokomotiv_sofia_iztok написа:
ЕМИ ПИЧОВЕ ВМЕСТО САМО ДА ПЮЕТЕ ПО МЕН ПРЕДЛОЖЕТЕ НЕЩО ВИЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! acute


Пич, никой не плюе по теб!!! Просто, това упражнение е играно няколко пъти, но далаверата е толкова голяма, че няма изход от ситуацията!!! Гледай филма "Параграф 22", тогава ще светнеш!!! И се весвай по-често сред нас, въпреки родителското тяло!!! Но все пак, трябва и да го уважаваш!!!
biggrin biggrin biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 23:39    Заглавие: Отговорете с цитат

lokomotiv_sofia_iztok написа:
Е БАЩА МИ НЕ ИЗКАРВА МИЛИОНИ НО ТИЯ ОТ БУЛСАТ ИСКАХА ДА КУПАТ ЛЕВСКИ НО ТОВА НЕ СТАНА АКО ИМ СЕ ПОМОЛИМ ДА ЛИ ЩЕ СЕ НАВИЯТ? ТЕ ВСЪЩНОСТ МИСЛЯ ЧЕ СА СПОНСОРИ И НА БЕРОЕ !


ЛОКОМОТИВ ГО Е ИМАЛО ПРЕДИ ГИГОВ 65 ГОДИНИ,ТОГАВА СА НАПИСАНИ ЗЛАТНИТЕ СТРАНИЦИ НА КЛУБА!
ЛОКОМОТИВ ЩЕ ГО ИМА И СЛЕД НЕГО!
100% ОБАЧЕ Е СИГУРНО,ЧЕ ГИГОВ НЯМА ДА СЕ МАХНЕ ДОБРОВОЛНО!
МАХНЕ ЛИ СЕ ГАРАНЦИЯ НЯКОЙ ЩЕ НИ ВЗЕМЕ!
ЛОКОМОТИВ Е ИМЕ!ЛОКОМОТИВ Е МАРКА!И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО ЛОКОМОТИВ Е ОТ СОФИЯ-СТОЛИЦАТА НА БЪЛГАРИЯ!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Сря 02 Ное, 2011 23:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
lokomotiv_sofia_iztok написа:
Е БАЩА МИ НЕ ИЗКАРВА МИЛИОНИ НО ТИЯ ОТ БУЛСАТ ИСКАХА ДА КУПАТ ЛЕВСКИ НО ТОВА НЕ СТАНА АКО ИМ СЕ ПОМОЛИМ ДА ЛИ ЩЕ СЕ НАВИЯТ? ТЕ ВСЪЩНОСТ МИСЛЯ ЧЕ СА СПОНСОРИ И НА БЕРОЕ !


ЛОКОМОТИВ ГО Е ИМАЛО ПРЕДИ ГИГОВ 65 ГОДИНИ,ТОГАВА СА НАПИСАНИ ЗЛАТНИТЕ СТРАНИЦИ НА КЛУБА!
ЛОКОМОТИВ ЩЕ ГО ИМА И СЛЕД НЕГО!
100% ОБАЧЕ Е СИГУРНО,ЧЕ ГИГОВ НЯМА ДА СЕ МАХНЕ ДОБРОВОЛНО!
МАХНЕ ЛИ СЕ ГАРАНЦИЯ НЯКОЙ ЩЕ НИ ВЗЕМЕ!
ЛОКОМОТИВ Е ИМЕ!ЛОКОМОТИВ Е МАРКА!И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО ЛОКОМОТИВ Е ОТ СОФИЯ-СТОЛИЦАТА НА БЪЛГАРИЯ!

Звучи доста романтично и твърде далече от реалността. Не ми се спори хич, просто констатирам.

Пак ще ме разберат погрешно 100 човека, ама няма да е за пръв път. За да "ни вземе" някой при тая стагнация, трябва да очаква някаква сериозна печалба. Откъде ще дойде тя, сигурно никой няма да успее да ми каже.

С жив интерес следя развитието на Лудогорец, че нали тях "някой ги взе" и налива "яко кинти", ама ми е интересно, ако случайно останат извън евротурнирите, тоя някой колко време ще ги поддържа още, че се нагледахме на еднодневки с много пари за по половин сезон.

Ако клубът остане на самоиздръжка, ще просъществува не повече от 6-10 месеца. След това ще трябва да играе в аматьорската лига, защото даже играчите/треньорът/медицинският екип от "В"-група иска някаква редовна заплата. А като няма спонсор, няма откъде да дойдат парите за заплатите, та ще трябва да играят феновете и любители, и то до време, че поне за екипи, топки и наеми на игрища ще трябват пари.

С тая липса на собственост, не може да разчитаме, че някой ще ни вземе заради активите, а историята е повод за гордост, обаче не помага в настоящето. Абе въобще "надежда взорът от нийде не види"...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Чет 03 Ное, 2011 0:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Писането с капс си е чисто викане
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 03 Ное, 2011 0:41    Заглавие: Отговорете с цитат

voyagerx написа:
Turo_Bufera написа:
lokomotiv_sofia_iztok написа:
Е БАЩА МИ НЕ ИЗКАРВА МИЛИОНИ НО ТИЯ ОТ БУЛСАТ ИСКАХА ДА КУПАТ ЛЕВСКИ НО ТОВА НЕ СТАНА АКО ИМ СЕ ПОМОЛИМ ДА ЛИ ЩЕ СЕ НАВИЯТ? ТЕ ВСЪЩНОСТ МИСЛЯ ЧЕ СА СПОНСОРИ И НА БЕРОЕ !


ЛОКОМОТИВ ГО Е ИМАЛО ПРЕДИ ГИГОВ 65 ГОДИНИ,ТОГАВА СА НАПИСАНИ ЗЛАТНИТЕ СТРАНИЦИ НА КЛУБА!
ЛОКОМОТИВ ЩЕ ГО ИМА И СЛЕД НЕГО!
100% ОБАЧЕ Е СИГУРНО,ЧЕ ГИГОВ НЯМА ДА СЕ МАХНЕ ДОБРОВОЛНО!
МАХНЕ ЛИ СЕ ГАРАНЦИЯ НЯКОЙ ЩЕ НИ ВЗЕМЕ!
ЛОКОМОТИВ Е ИМЕ!ЛОКОМОТИВ Е МАРКА!И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО ЛОКОМОТИВ Е ОТ СОФИЯ-СТОЛИЦАТА НА БЪЛГАРИЯ!

Звучи доста романтично и твърде далече от реалността. Не ми се спори хич, просто констатирам.

Пак ще ме разберат погрешно 100 човека, ама няма да е за пръв път. За да "ни вземе" някой при тая стагнация, трябва да очаква някаква сериозна печалба. Откъде ще дойде тя, сигурно никой няма да успее да ми каже.

С жив интерес следя развитието на Лудогорец, че нали тях "някой ги взе" и налива "яко кинти", ама ми е интересно, ако случайно останат извън евротурнирите, тоя някой колко време ще ги поддържа още, че се нагледахме на еднодневки с много пари за по половин сезон.

Ако клубът остане на самоиздръжка, ще просъществува не повече от 6-10 месеца. След това ще трябва да играе в аматьорската лига, защото даже играчите/треньорът/медицинският екип от "В"-група иска някаква редовна заплата. А като няма спонсор, няма откъде да дойдат парите за заплатите, та ще трябва да играят феновете и любители, и то до време, че поне за екипи, топки и наеми на игрища ще трябват пари.

С тая липса на собственост, не може да разчитаме, че някой ще ни вземе заради активите, а историята е повод за гордост, обаче не помага в настоящето. Абе въобще "надежда взорът от нийде не види"...


Първо за капса.Пиша в тона на Изтока!
За другото-Гигов отдавна няма пари и това което ще стане е неизбежно,с тази разлика,че благодарение дали на далноводната политика на Тонев или някой менаджер,взехме без пари отборите на Спартак Вн,Берое и Локо Пд.След това будна кома-клубът разчиташе само на продажба на играчи,за да закърпи бюджета!
И като говорим за 1,5 млн бюджет на година,сметни трансферите на Генков,Камбуров,Асамоа(по-малките трансфери Кичо,Кайо и .т.н не ги слагам),сметни парите от спонсори и тв права,в това число не смятам ПРОДАДЕНИЯ СЕЗОН НА ЛЕВСКИ,както и парите от черно тото,и ще видиш,че Гигов не е дал нищо от години.Нито за нови играчи на ниво,нито за школа,нито за базата.Това е моята истина.А дори и да не е тя-Гигов пара за футбол няма,няма и да има тъй като комунистите няма да дойдат скоро на власт и това го знае цяла България,може би чака облага от базите!
Не го приемай за заяждане-Просто с аргументи си изказвам мнението,а че може да минем през В група или окръжните не е толкова фатално
Само за пример-Академик отбор без нашите традиции има кой да го издържа макар и в Б група
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 03 Ное, 2011 8:44    Заглавие: Отговорете с цитат

пак в Лудогорец се оглеждат,еднодневка,двудневка ама биха Левски като маче у дирек,
плюс тва Домусчиев ще го носят на ръце и без да имат отбор този град защото дава хляб на 655 човека 2011 година,
а Кайчо не ми се коментира въобще кво за кого прави,трансфера на Асамоа отиде във ВИП сепаретата на Найт флай angry2

ама ела някой път да пиеме по бира и да ти се обяснат некой неща...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 08 Ное, 2011 10:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Феновете на Локо София продължават бойкота на домакинските срещи
По материали от: ultras.bg


Феновете на Локо София обявиха,че няма да стъпнат на домакинските мачове на отбора,докато той не се завърне в "Надежда".Президентът Николай Гигов, беше подканен още веднъж ,да реши проблема със стадиона или да напусне.

Локомотив София ще изиграе втори пореден домакински мач от "А" група на "Български армия". Това беше съобщено от изпълнителният директор на "железничарите" Георги Марков.

Следващата неделя "червено-черните" ще приемат Монтана на стадиона на ЦСКА
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 29 Ное, 2011 15:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука от един отходен канал изтече информация, че другата седмица има договорена контрола с Миньор ( Перник ). Познайте на кой стадион ?

acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 29 Ное, 2011 18:15    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Тука от един отходен канал изтече информация, че другата седмица има договорена контрола с Миньор ( Перник ). Познайте на кой стадион ?

acute


Бедна ми е фантазията...
biggrin biggrin

Само знам че е поредното "поле за изява" biggrin aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 29 Ное, 2011 18:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bulgarista написа:
Тука от един отходен канал изтече информация, че другата седмица има договорена контрола с Миньор ( Перник ). Познайте на кой стадион ?

acute


Бедна ми е фантазията...
biggrin biggrin

Само знам че е поредното "поле за изява" biggrin aggressive2


Ся слушах интервю с Т.Велков по Гонг.

ТОЯ ПЕТЪК ИГРАЕМ С МАЛЕШ МИКРЕВО, А ДРУГАТА СЕДМИЦА С МИНЬОР ПЕРНИК !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum