Отиде си проф. Георги Златарски
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 09 Ное, 2011 17:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Бог да го прости!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 09 Ное, 2011 17:12    Заглавие: Отговорете с цитат

да почива в мир човека,
ама наистина дано вече няма такива новини connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 09 Ное, 2011 17:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Само не мога да разбера защо след като човека е дал от живота и кариерата си на толкова много отбори,го причисляват само за такъв на сините?Защо господа журналисти промивате мозъци на гърба на отишли си от този свят хора?

Почина бившият футболист и треньор на Левски Йончо Арсов
9 ноември 2011 15:28 Размер на шрифта: T- | T | T+
След дълго боледуване, днес на 82-годишна възраст почина бившият футболист и треньор на Левски и националния отбор Йончо Арсов.

Поклонението ще се извърши на 10 ноември (четвъртък) 2011 г. от 15,00 часа в комплекс за траурни услуги и ритуали КРАТОС (преди входа на гробищен парк "Бакърена фабрика").

Йончо Арсов е роден през 1929 г в София и играе като полузащитник в столичните Септември, ВВС (1949-1955) и Левски (1956-1962). С екипа на "сините" има 173 мача и 6 гола и е носител на Купата на България за 1956, 1957 и 1959 г. Има 5 мача в "А" националния и 8 мача с 1 гол за младежкия тим на България.

През 1966 г. завършва треньорска школа в Югославия. Между 1963 и 1972 г. е помощник-треньор и треньор на Левски, като е шампион на България през 1970 г. и носител на купата през 1970 и 1971 г. От 1973 до 1979 г. работи като съюзен треньор в БФФ (сега БФС). Старши-треньор на Локомотив (София) е от 1974 до 1976 г. и на националния отбор (23 мача), "Б" националния отбор (2), и младежкия национален отбор (8).

Заслужил треньор от 1969 г. От 1979 г. е треньор в Кипър, където печели голям авторитет особено в двата си периода начело на гранда Омония (1988 и 1999/2000), с който на два пъти печели купата на страната.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 10 Ное, 2011 8:32    Заглавие: Отговорете с цитат

да и по спортните новини на националните телевизии
"бивш на левски и националния отбор" angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 10 Ное, 2011 9:01    Заглавие: Отговорете с цитат

За футболиста Йончо Арсов е нормално да го обявяват като игра на Левски, все пак там е минала кариерата му. Вече за треньора е тъпо, че не се споменава Локомотив, защото за тези 3 години се оформя отбора, който по-късно под ръководстовото на Шпайдела става републикански шампион. В този период е и финала за купата срещу Славия, загубен нещастно от 2:1 до 2:3.
Все пак не бива да бъдем дребнави в конкретния случай. В едно заглавие се извежда синтезирано новината, а и като имаме в предвид, че сме в България е съвсем нормално по този начин да го обяват.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 10 Ное, 2011 9:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееееее ми вие какво очаквате....То ако не е тая промивачница на мозъци, животинските отбори никога нямаше да са това което са.... boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 10 Ное, 2011 9:30    Заглавие: Отговорете с цитат

На 82 години

след дълго боледуване почина бившият футболист и треньор на "Левски" и националния отбор Йончо Арсов. Преди да заиграе при "сините" през 1956 г., е бил в столичните "Септември" и ВВС. За "Левски" има 173 мача и 6 гола до 1962 г., като е печелил 3 пъти Купата на България. Има 5 мача за националния тим. Арсов е бил треньор на "Левски", като печели титла през 1970 г., водил е "Локо" (Сф) и националния тим (23 мача), а след това дълги години е бил начело на отбори в Кипър, като има 2 купи на страната с "Омония". Поклонението ще е на 10 ноември от 15 ч. в комплекс КРАТОС преди входа на гробищен парк "Бакърена фабрика". Поклон пред паметта му!

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 11 Ное, 2011 15:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Почина славният ''железничар'' Димитър Донков


Отборът на Локомотив София от 1964 г., снимка: Архив
Sportni.bgКоментари 0
11.11.2011|15:36 часаВидяна 0|Размер на шрифта
След кратко боледуване на 74 година почина бившият футболист и треньор на Локомотив София Димитър Донков. Бившият съотборник на Никола Котков, Васил Методиев, Спиро Дебърски, Апостол Чачевски и другите славни "железничари" бе шампион с тима от 1964 година.

Като треньор Донков започва също в Локо София като помощник на Васил Методиев. Двамата извеждат "червено-черните" до последната му шампионска титла през 1978 година.

През 1980 година двамата водят тима до най-големия му успех в евротурнирите - четвъртфинал за купата на УЕФА, като отстраняват отбори като Ференцварош, Монако и Динамо (Киев) на Валери Лобановски.

Донков работи и като помощник в Локомотив София на Апостол Чачевски, като под тях но ръководство изгряват звездите на Ради Здравков, Венци Арсов, Румен Горанов, Атанас Михайлов, Бойчо Величков, Георги Бонев, Йордан Стойков-Бумбо, Ангел Колев и др. Бил е треньор на юношеските национални отбори на България до 16 и 18 години. Също така е бил и съюзен треньор към Българска футболна федерация.

Донков е баща на бившия национал и футболист на Левски, ЦСКА, Ботев (Пловдив), Бохум и Кьолн и настоящ помощник-треньор на немския Бургхаузен Георги Донков. Погребението ще се състои на 12 ноември в 15:00 часа на Централните софийски гробища.

R.I.P.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 11 Ное, 2011 16:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека почива в мир! Само в рамките на няколко дни 3-ма души свързани с онзи чист и романтичен Локомотив си отидоха....за съжаление лека, полека и клубът си отива!

Без никаква реакция на съпричастност поне към близките от "Клуб"/"Клубен Сайт"/"Ръководство".....нито ред дори в този сайт....СРАМ!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 11 Ное, 2011 18:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе какво става бе!?! Това да не е поличба някаква!??! Или просто на хората не им издържат сърцата вече да гледат какво става... beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Съб 12 Ное, 2011 19:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо, бог да прости човека. Съболезнования към близките.

Съжалявам за никаквата реакция от моя страна, но чак сега намирам начин и време да вляза във форума и да видя новината...

ОБАЧЕ имам телефон и e-mail, на който може да ме известявате при спешни случаи - за качване на материали и снимки в сайта!
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Нед 13 Ное, 2011 8:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Лека му пръст!
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 13 Ное, 2011 21:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Двубоят започна с минута мълчание заради кончината на трима души свързани с историята на Локомотив София – проф. Георги Златарски, Йончо Арсов и Димитър Донков.


Е тва поне добре и доста нетрадиционно clapping


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 14 Ное, 2011 8:51    Заглавие: Отговорете с цитат

до трима души като си отидат и се затваря кръга
....

дано вече са весели новините!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 14 Ное, 2011 10:08    Заглавие: отиде си професор Златарски Отговорете с цитат

явно, че никой не знае и затова не пишат,че при Йончо Арсов- баща на Венци Арсов / състезател от шампионския отбор на Локото/, сме спечелили и балканската клубна купа през 1973 г. побеждавайки румънци на финала пред 15000 хил.публика на нац. стадион " Васил Левски". Капитан на отбора беше Ивайло Георгиев, бях на този мач и макар и дете тогава съм го запомнил и до днес.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum