Малко размисли...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 17 Ное, 2011 15:24    Заглавие: Отговорете с цитат

И ето точно тук ЖСК идва и нека го наречем "разделението" на ултраси и на обикновени фенове. НИЕ СМЕ НАВСЯКЪДЕ ! Независимо с кое село играем acute

И сега мача с Каварна що да не е важен ? Що да не можем като решим, да се дигнем ? Що един път майка му дееба като се реши един мач да сме на макс и винаги НЕ сме ! Щото за евротурнири всеки е готов ама за други мачове се муси.Примери колкото щеш.....както каза Пилата поне бъдете под някаква форма активни, аз лично нз каква ще е точно тя.
Щото ако трябва да съм докрай прям, много добре ми е ясно през годините на кого мога да разчитам и на кого не.
boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 17 Ное, 2011 17:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
И ето точно тук ЖСК идва и нека го наречем "разделението" на ултраси и на обикновени фенове. НИЕ СМЕ НАВСЯКЪДЕ ! Независимо с кое село играем

И сега мача с Каварна що да не е важен ? Що да не можем като решим, да се дигнем ? Що един път майка му дееба като се реши един мач да сме на макс и винаги НЕ сме ! Щото за евротурнири всеки е готов ама за други мачове се муси.Примери колкото щеш.....както каза Пилата поне бъдете под някаква форма активни, аз лично нз каква ще е точно тя.
Щото ако трябва да съм докрай прям, много добре ми е ясно през годините на кого мога да разчитам и на кого не.

Хубаво е, че изплю камъчето и казваш нещата направо. Аз лично никога не съм се бил в гърдите, че съм някакъв ултрас и т.н. това е и причината да не съм член на някаква организация. Интересното е друго без да знам колко точно са членовете на Железни Бригади например, в друга тема виждам бройката хора заявили, че ще пътуват за цитираният от тебе мач, ще се съгласиш, че има някаква "мааалка" разлика между двете.
Говорейки ми в множествено число, незнам в коя категория точно ме поставяш, очевидно в толкова любимата ви "Клес" група или т.нар. обикновени фенове, нямам проблем с това. Далеч съм от мисълта да слагам разделителни линии, по подобие на това което ти пишеш с термини като обикновени и необикновени фенове. Каквото имах да казвам го написах, който го разбира, разбира. С това кой на кой може да разчита малко не те разбрах, но не ми е спешно.
Говорейки за активност към клуба, малко си сбъркал човека на който да му ги пишеш тези неща. Активността не се изразява само в това да отиде човек да се размаже два дни в Каварна има и други начини, но не ми се влиза в детайли.

Махайте я темата и това е
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 17 Ное, 2011 17:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, извинявай не разделям абсолютно никой.
Уважавам абсолютно всеки един фен на Локо, независимо какъв е. ( дори Румен Първанов, който изцяло е на 180 градуса на това ,което правим).

Въпроси ми беше.
От Железни Бригади обявихме тази и тази позиция и всички са ОК.Останалите наши ( в случая и теб ) Ви чакаме ЗА ПОЗИЦИЯ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 17 Ное, 2011 23:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми прай се "Бъдеще за Локомотив",
тва е едната стъпка,другата е активно отношение,
навсякъде ,много идеи се разтягаха,ама квото и да се поеме като курс трябва хора...
Иначе все некой е крив сега тоя капут фалирал така и така ще ни зазтрие ,ще са виновни :бойкотиращите",
кво искахте е сега сме у ЖМЪ група,заради вас тва,
все едно,

въпроса е един,живеем в супер комерсиален свят и не сме от харчещите се и модерни отбори,

любим въпрос е :"кво предлагате?"

отговор :а вие кво предлагате?

нищо,

ние сме независими,от нас нищо не зависи....

не ни хранат приказки и високопарни фрази "че идеята ще е жива винаги в нас",
на никой не му се ходи във В група,едва ли ще има такъв дебил,на всеки му се ходи в Ротердам,Рен,Шльонск вместо в Малеш Микрево,
виновни до тук сме всички,всикчки четящи книжки за великия Котков,Начко,петици по таблата срещу евреите от програмките на наще бащи,включително и тях да са живи и здрави как проспахме момента нашия любим клуб тихомълком да бъде пререгистриран от спортно в търговко дружество от двама капути,Николайчо и Авриончо,
виновни са предните поколения,да нема кой едно знаме да развее преди 15 години на Васил Левски,
сложна тема и дълга и не е тука местото....

съдбата на давещите е в техните ръце,клише но факт
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 8:59    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Не, извинявай не разделям абсолютно никой.
Уважавам абсолютно всеки един фен на Локо, независимо какъв е. ( дори Румен Първанов, който изцяло е на 180 градуса на това ,което правим).

Въпроси ми беше.
От Железни Бригади обявихме тази и тази позиция и всички са ОК.Останалите наши ( в случая и теб ) Ви чакаме ЗА ПОЗИЦИЯ.


Питаш за позиция, ами ще си напиша моята за да не си мислите глупости...Това повече няма как да продължава! Хората, които управляват, изпразнените от съдържание футболен и спортен клуб, трябва да се махнат възможно най-скоро. (По темата преди време се пусна една декларация, ако помниш, ако я прегледаш, не мисля, че ще ме питаш какава ми е позицията).
Да се потърси сплотяване на всички и обединяване около една цел. Бъдеще за Локомотив е не лоша идея, но въпросът е да се привлекат максимален брой хора към тази идея, в това число и известни личности, на които все още им пука за Локомотив. Може поне да се опита, примерно ако се привлече към една такава кауза дори един-единствен по-известен човек (Пърпъла, Славчо Пеев и т.н.) той може да повлече крак и да се появат и други. За да се случи това обаче, няма как да стане с "търговеца на гаубици да умре" и т.н. лозунги, а да се потърси градивен подход за исканата промяна.
Организираните групи или по-точно техни представители да потърсят вариант за среща с Илиян Василев - Бозата или да се разбере от човек от кухнята за евентуални намерения на сегашният собственик. Тъй като знам, че има човек, който пише и тук, нека ако има желание да се включи в дискусията.
На висок глас е заявно вече, че ръководството не се ползва с доверие от никой, така че позицията е ясна. По ред причини, ситуацията е такава, че освен от действащите организации от дръг не могат да се очакват действия, а и лозунга нали е "Само Ние, Само Локо!" ?

Колкото до мнението на Пилата с програмките не мисля, че го разбрах, напълно, но за публиката споделям на 100% това, което е написал. Книжките за великият Котков и Начко е задължително да се четат от малките, за да не отглеждаме бояджии. За да знае всеки един каква е аурата на този клуб, да вникне в идеята, а не като стане на 15-16 и вече се има за оформен ултрас и хулиган да отиде в Б или Г или пък да се преорентира към адашите от Пловдив!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 9:21    Заглавие: Отговорете с цитат

култово мнение съм написал по нощите,заеби дори и не помня.
това са общо взето пътищата написани по горе.... connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Иниеста спасява родния си клуб
Андрес Иниеста,


Андрес Иниеста, снимка: ЕПА/БГНЕС
Sportni.bg
Коментари 0
18.11.2011| 10:46 часа
Видяна 465| Размер на шрифта
Футболистът на Барселона Андрес Иниеста е една от последните възможности за спасяване на тредизионния тим на Албасете, пишат медиите в Испания. Халфът е юноша именно на този тим и никога не е крил любовта си към него.

Иниеста прави първите си стъпки във футбола в Албасете, където тренира като дете от 1994 до 1996 година преди да бъде привлечен в школата на Барса. 15 години по-късно играчът още пази добри спомени от престоя си в родния си клуб и е готов да помогне за оцеляването му, като стане главен акционер.

Милион и двеста хиляди евро ще се опитат да съберат в Албасете чрез увеличаване на капитала. Голяма част от ценните книжа по увеличението вече са изкупени именно от Андрес, чиято заплата в Барса е около 5 милиона евро годишно.

Играчът обаче отказва да назове колко пари е вложил, но от клуба заявиха, че вече са реализирали около 5400 акци
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

По темата ще кажа само "КОЙТО ОТЕБАВА, ГО НАЕБАВАТ" и ще спра защото ако си отворя пак устата за неща, които повтарям над 15 години ще си ебе майката.

Да се дава живот на Сдружението и да се търсят алтернативи. А междувременно яко борба за разкарването на Лъжеца и Крадеца - демек Николайчо и Владимирчо и това е...Ама за това си треат повече активни хора, а не обичайните 20 black_eye connie_29 boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 15:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
По темата ще кажа само "КОЙТО ОТЕБАВА, ГО НАЕБАВАТ" и ще спра защото ако си отворя пак устата за неща, които повтарям над 15 години ще си ебе майката.

Да се дава живот на Сдружението и да се търсят алтернативи. А междувременно яко борба за разкарването на Лъжеца и Крадеца - демек Николайчо и Владимирчо и това е...Ама за това си треат повече активни хора, а не обичайните 20 black_eye connie_29 boredom


В другата тема си пуснал мнение, което си е като от реклама на Нескафе 3 в едно: първо обезмисля цялата тема за консолидиране, а в същото време затвърждава последното ти изречение от този пост bye Така се прави bad


Цитат:
Локо София ми провали живота ахахахахах biggrin biggrin biggrin

А тоя малкия ако само един път дойде на едно по-силно гостуване ще трепери и като се върне... biggrin congratulate

Като цяло напоследък гледам че се прокрадват някакви немутирали гласчета, които мънкат нещо за отменяне на бойкота и т.н.Дори във Facebook мернах нещо по въпроса...По който ще кажа само - А моа ли да ви... black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye

Предполагам че това са чавета манипулирани от Руцигъз Дупеблизев и групичката му ибрикчии с грапави езици, само че ако си мислят че като викнат "Локо" 3 пъти на мач с Монтана на това му се вика подкрепа, да чуят сътвореното в Разград и пак ще си говорим... bye blum2 bb


Слагайте ключа
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако могат някакви нови лица нека направят нещо.Явно,че ние няма да успеем...
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Спокойно,спокойно имаме сделка,имаме сделка, че Ви я кажем на уше..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 15:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Какви "нови лица" бе, Търалане? Те повечето малки се пребоядисаха групово, сещаш се защо. bye Ако нас ни няма хептем нищо няма да остане.

ЖСК, адски, ама АДСКИ си обидчив! И винаги първата ти реакция (както и тази на останалите "умерени") е да се обидиш и "да не стъпнеш", а не - дайте да работим в посока решаване на проблема.

На Дебелия специално не можеш да му кажеш копче за това което говори. това, че на някои им е нелицеприятно, че им казват истината в очите не значи, че същата истина трябва да се спестява. както виждаш в темата има конструктивни предложения, зад които всички застават (освен онези, платените и тези, които се "обиждат"). Въпросът сега е "КЪДЕ И КОГА?" а не "нема да ви стъпна!"

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 15:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Що да се обезмисля консолидирането!? Само че я се замисли дали след едни събития 11-те апостоли щеха да се консолидират с Юда е така....в името на Християнството. Щото консолидиран или не Юда винаги ще си е Юда. Е за тва не исках да отварям уста щото зад високопарните фрази и зад емблемата с годините се криха и се крият орди от Юди.

Аз лично НЕ вярвам в еволюционните методи с които искаме да се случат нещата,но подкрепям хората които се мъчат да ги прилагат,защото поне са на барикадата и правят нещо...

П.С. И съм много съгласен,че точно "нема им стъпна" и "затваряй темата" нагласите на редовите са ни още по-голям проблем и от Лъжльо и Крадльо connie_29 connie_29 connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 16:01    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Какви "нови лица" бе, Търалане? Те повечето малки се пребоядисаха групово, сещаш се защо. bye Ако нас ни няма хептем нищо няма да остане.

ЖСК, адски, ама АДСКИ си обидчив! И винаги първата ти реакция (както и тази на останалите "умерени") е да се обидиш и "да не стъпнеш", а не - дайте да работим в посока решаване на проблема.

На Дебелия специално не можеш да му кажеш копче за това което говори. това, че на някои им е нелицеприятно, че им казват истината в очите не значи, че същата истина трябва да се спестява. както виждаш в темата има конструктивни предложения, зад които всички застават (освен онези, платените и тези, които се "обиждат"). Въпросът сега е "КЪДЕ И КОГА?" а не "нема да ви стъпна!"


Повярвай ми, че не съм обидчив, както и реакциите ми не са израз на "няма да им стъпнем", просто явно ни се различават гледните точки за нещата, което не е драма. Колкото до това, какво мога да кажа на Метала за тези реплики, и преди съм го казвал и ще продължа да го казвам, това е тотално погрешно и се отблъскват "обикновените"(както се казва) хора. Като обясни нещата на малолетно момче от Монатана в тази стилистика и с тези епитети, ще го спечели завинаги за каузата, нали или пък всички останали ще си вземат поука сигурно и ще станем като Бока Хуниорс?
За да има развитие тази агитка, около нея трябва да има публика, докато не го разберем ще сме си същите 50 човека, под 10 различни знамена и това е.
Всички искаме да сме като Рад Белград например, обаче реалностите са други, и тука не пишат само закоравели навиячи, а има и от ония ...обикновените.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 16:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Знам само,че ако 50% от хората които имаме,са 50% толкова верни колкото съм аз,ще имаме агитка в топ 5 у нас.
Именно заради това,аз лично не харесвам комерсиални хора,които когато отборът върви или отборът играе в Европа,са готови да си дигнат гъза,и да дадат маса пари да идат до Ротердам,Рен,Вроцлав,че дори и Скопие...Докато за една Каварна,че даже и един Перник ги няма защото не им е интересно.Аз лично такива хора не обичам.От тях не очаквам нищо!Защото според мен те не обичат истински.А ако имат възможност нещо да направят за каузата са добре дошли.Въпреки,че не харесвам такива хора от мен лоша дума за тях няма да чуете.Просто лично мнение
А другите 20 сме се толко изчерпали,че незнам дали ме разбираш
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum