Малко размисли...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 16:23    Заглавие: Отговорете с цитат

никой никого не е спрел да ходи и да вика Локо срещу Монтана или с които и да било,
имаме си позиция,отстояваме си я,
в тоя форум освен да се сърдат хората друго нищо организационно не се случва,
за да се стигне дотука има ред причини ,просто чашата преля с това митарстване по стадиони,села и паланки,последните опашати лъжи на Кайчо,подарени акции на Метушката и сълзи и сополи....
Ако може Румен или който и да е там да организират някаква агитка и подкрепа да я направат,лошо няма,после ще се върнем на трибуната те ще изчезнат щото "нема им викам на тия бе,бахти и тарикатите за кви се мислят",ходим обичайните 20 до Варна,на приятелски мач в Солун се изсипват стотици и даже някой от тях успех ти пожелават :"айде,дано биете" -мерси приятел bye ...

иначе зад Идеята Локомотив едни хора скриха едни 20 000 лева на "ония" пари,други ходеха за сметка на Гаубицата в Агия Напа ,трети ядоха и пиха приоритетно пак за негова сметка,
е ние сме по глупави и си плащаме екскурзиите,чак членски внос се мъчиме да събираме и да оцелеем.И ще оцелеем.
Това сдужение е ОК като идея ,
НО
пак 'ония' 20 човека трябва да се юрнат,да регистрират,да събират ветерни и всичко на тях да легне...
НО
ще се опитат 'ония' 20 човека да направат нещо....
...може би за последно,
дано да не. chicken
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 16:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Знам само,че ако 50% от хората които имаме,са 50% толкова верни колкото съм аз,ще имаме агитка в топ 5 у нас.
Именно заради това,аз лично не харесвам комерсиални хора,които когато отборът върви или отборът играе в Европа,са готови да си дигнат гъза,и да дадат маса пари да идат до Ротердам,Рен,Вроцлав,че дори и Скопие...Докато за една Каварна,че даже и един Перник ги няма защото не им е интересно.Аз лично такива хора не обичам.От тях не очаквам нищо!Защото според мен те не обичат истински.А ако имат възможност нещо да направят за каузата са добре дошли.Въпреки,че не харесвам такива хора от мен лоша дума за тях няма да чуете.Просто лично мнение
А другите 20 сме се толко изчерпали,че незнам дали ме разбираш


Всичко хубаво имаш си високо мнение за себе си, в правото си си, но не си човека който да поставя крайни оценки кой е комерсиален и кой не и кой обича истински и т.н. Имаш право да оценяваш по тези показатели, хората, които членуват в организацията, която ти представляваш, а не за цялата публика на Локомотив. Дали съм истински или не, дали съм обикновен или не, са все неща, които има кой да ги преценява, така че това какво ти очакваш от мен(или такива като мен) въобще не ме интересува. Никъде не съм твърдял колко съм верен, който го твърди, той да се доказва. Малко си противоречиш в мнението си, но как да е,хубавото поне е, че си откровен, жив и здрав да си. Поогледай се в някои от членуващите ултраси от последните години, преди да слагаш оценките си за "клесарите, обикновените и т.н."
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 17:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде само молам ви се да не се сочите с пръст acute


Както каза Пи, никой не сме спрели да ходи с Монтана, както няма и да си спрем бойкота само щото някои си казал 'другари дайте да дадем'. Тъпото е че като тия хора правят макар и малка подкрепа ще изкочи утре Лъжльо и пак в типичния си стил ще се изтъпани "Ето, хората са на стадиона и МЕ подкрепят"... connie_29 chicken chicken chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 17:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... "Ето, хората са на стадиона и МЕ подкрепят"...

Аха, от 5 000 срещу Беласица на нашия стадион, на 50 (ха-ха) срещу Монтана... на не се знае кой стадион.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 17:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Айде само молам ви се да не се сочите с пръст acute


Както каза Пи, никой не сме спрели да ходи с Монтана, както няма и да си спрем бойкота само щото някои си казал 'другари дайте да дадем'. Тъпото е че като тия хора правят макар и малка подкрепа ще изкочи утре Лъжльо и пак в типичния си стил ще се изтъпани "Ето, хората са на стадиона и МЕ подкрепят"... connie_29 chicken chicken chicken


Къде видя, да пиша да се ходи на мача с Монтана?
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖСК СОФИЯ написа:
Turo_Bufera написа:
Знам само,че ако 50% от хората които имаме,са 50% толкова верни колкото съм аз,ще имаме агитка в топ 5 у нас.
Именно заради това,аз лично не харесвам комерсиални хора,които когато отборът върви или отборът играе в Европа,са готови да си дигнат гъза,и да дадат маса пари да идат до Ротердам,Рен,Вроцлав,че дори и Скопие...Докато за една Каварна,че даже и един Перник ги няма защото не им е интересно.Аз лично такива хора не обичам.От тях не очаквам нищо!Защото според мен те не обичат истински.А ако имат възможност нещо да направят за каузата са добре дошли.Въпреки,че не харесвам такива хора от мен лоша дума за тях няма да чуете.Просто лично мнение
А другите 20 сме се толко изчерпали,че незнам дали ме разбираш


Всичко хубаво имаш си високо мнение за себе си, в правото си си, но не си човека който да поставя крайни оценки кой е комерсиален и кой не и кой обича истински и т.н. Имаш право да оценяваш по тези показатели, хората, които членуват в организацията, която ти представляваш, а не за цялата публика на Локомотив. Дали съм истински или не, дали съм обикновен или не, са все неща, които има кой да ги преценява, така че това какво ти очакваш от мен(или такива като мен) въобще не ме интересува. Никъде не съм твърдял колко съм верен, който го твърди, той да се доказва. Малко си противоречиш в мнението си, но как да е,хубавото поне е, че си откровен, жив и здрав да си. Поогледай се в някои от членуващите ултраси от последните години, преди да слагаш оценките си за "клесарите, обикновените и т.н."


Това дали имам високо мнение за себе си не е толкова важно.Важното е,че лягам и ставам всеки ден с мисълта за Локомотив.Важното е,че няма от какво да се срамувам от себе си.Винаги съм давал и ще продължа да давам за този отбор и агитка 200% от потенциала ми на човек.Това,че не харесвам еди какви си хора,си е мое лично мнение.Не го налагам на никой,не се карам с никой.Всеки човек си има определени ценности.За един ценностите са иде до Ловеч когато играем за титла,или до Скопие за турнири.За друг са да ходи когато отбора не върви.Различни хора,различни интереси.Не всеки може да харесва всеки!
И нещо друго никъде не съм писал за ултраси,хулигани,железни бригади,прайд...........камо ли пък некъде да съм писал за клесове.Нито пък съм писал нещо по твой адрес.Това,че ти се оприличаваш на хората които не харесвам(и не само аз)вече си е твое мнение.
От мен лошо дума за Локомотивец няма да чуеш,без значение дали го харесвам или не!
Със здраве!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 18:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
ЖСК СОФИЯ написа:
Turo_Bufera написа:
Знам само,че ако 50% от хората които имаме,са 50% толкова верни колкото съм аз,ще имаме агитка в топ 5 у нас.
Именно заради това,аз лично не харесвам комерсиални хора,които когато отборът върви или отборът играе в Европа,са готови да си дигнат гъза,и да дадат маса пари да идат до Ротердам,Рен,Вроцлав,че дори и Скопие...Докато за една Каварна,че даже и един Перник ги няма защото не им е интересно.Аз лично такива хора не обичам.От тях не очаквам нищо!Защото според мен те не обичат истински.А ако имат възможност нещо да направят за каузата са добре дошли.Въпреки,че не харесвам такива хора от мен лоша дума за тях няма да чуете.Просто лично мнение
А другите 20 сме се толко изчерпали,че незнам дали ме разбираш


Всичко хубаво имаш си високо мнение за себе си, в правото си си, но не си човека който да поставя крайни оценки кой е комерсиален и кой не и кой обича истински и т.н. Имаш право да оценяваш по тези показатели, хората, които членуват в организацията, която ти представляваш, а не за цялата публика на Локомотив. Дали съм истински или не, дали съм обикновен или не, са все неща, които има кой да ги преценява, така че това какво ти очакваш от мен(или такива като мен) въобще не ме интересува. Никъде не съм твърдял колко съм верен, който го твърди, той да се доказва. Малко си противоречиш в мнението си, но как да е,хубавото поне е, че си откровен, жив и здрав да си. Поогледай се в някои от членуващите ултраси от последните години, преди да слагаш оценките си за "клесарите, обикновените и т.н."


Това дали имам високо мнение за себе си не е толкова важно.Важното е,че лягам и ставам всеки ден с мисълта за Локомотив.Важното е,че няма от какво да се срамувам от себе си.Винаги съм давал и ще продължа да давам за този отбор и агитка 200% от потенциала ми на човек.Това,че не харесвам еди какви си хора,си е мое лично мнение.Не го налагам на никой,не се карам с никой.Всеки човек си има определени ценности.За един ценностите са иде до Ловеч когато играем за титла,или до Скопие за турнири.За друг са да ходи когато отбора не върви.Различни хора,различни интереси.Не всеки може да харесва всеки!
И нещо друго никъде не съм писал за ултраси,хулигани,железни бригади,прайд...........камо ли пък некъде да съм писал за клесове.Нито пък съм писал нещо по твой адрес.Това,че ти се оприличаваш на хората които не харесвам(и не само аз)вече си е твое мнение.
От мен лошо дума за Локомотивец няма да чуеш,без значение дали го харесвам или не!
Със здраве!


"С незнам дали ме разбираш" в края става ясно, че май на мен говориш, спокойно няма страшно, няма "да ми падне реномето", кажи си каквото си мислиш, направо така се прави. Да аз съм един от хората, които са били в Скопие, в Рен, в Ротердам, в Галац, също и на мача за титлата в Ловеч, преди години съм ходил на почти всчики стадиони в България, миналата година от гостуванията бях в Благоевград, на толкова съм могъл, на толкова съм отишъл. Ако ти го обвързваш с "ценности" не е на добре работата, но ти си знаеш. Нито съм член на Бригади, нито на никой, когато мога ходя и винаги ще го правя. Не ми е в стила да бия тъпана с коя мисъл лягам и с коя ставам, както и да използвам високопарни слова за себе си, какъвто съм такъв съм. Казвам си нещата направо и си мисля, че така се прави. Реших да напиша мнението си, очевидно защото тази тема ми е болна, виждам нещата по друг начин и си го казвам, а тука се почна да си броим гостуванията. bad
Няма какво да ти обяснявам повече и аз много работи не харесвам ама такъв е живота.
П.С. Преди време имаше едно лапе дето ходеше навсякъде и беше мега надъхан, и на снимки в една книга го има, а сега го няма. Викай му ценности, комерс, обикновен, необикновен, ултрас, както искаш...
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 18:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааааааа е за тва иде реч...Че както трябва да се отървем от кьоравия овчар дето ни води към бездната със страшна скорост, така трябва да се отървем и от мършата дето е в нащо стадо.Щото овчяра точно на мършата се крепи и вика "Стадото е в отлична форма". Така че айде не почвайте да си мерите пишките и нападки на лична основа щото нема сми. Тъжен факт е че не сме едно като публика и за мен лично това скоро няма да се промени ама поне малко от малко да гледаме как да се координараме, да не си пречим и вътрешно да се самоизяждаме. Всеки с активно отношение може да бъде полезен стига да бъде правилно координиран.

А за мен в това е основният проблем сега. Няма кой да води едни бъдещи общи действия и за тва лицето Първанов още се изживява като събирателен образ bad bad bad angry2 angry2
aggressive2 aggressive2

Колкото и иронично и смешно да е ама при нас ситуацията точно като в БРЦК преди 150 г. Имаме две крила - "младите" /ултрас/ и "старите" /клес/,дето всеки си има собствени методи и виждания за постингане на целите, не вярва много много на другото крило, обвинява го в какво ли не, а през това време султанът си стои. Май е време да се поучим от собствената си българска история beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 18:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля че е по-добре,ако ти имаш нещо срещу моите и възгледи и аз срещу твоите да си кажем нещата в очите.Няма смисъл да правим говорилня.
По темата-Доказа се,че тези хора които сме,преди 10 години не успяхме да вдигнем ветераните.Не успяхме да обединим трибуната и за това не се и натискаме да го правим.Явно не можем.Нужни са нови лица които може да успеят да го направят
А за въпросния Ш.вината е на всички,и най-вече на тези дето не ходят.Доколокто го познавам му беше писнало да ходим 10-15 човека.Знаеш свят комерсиален.Има хора които предпочитат да бъдат от стадото.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖСК,
върнах се на темата и на първото ти мнение.
Там всъщност поне доколкото разбирам основния въпрос , който поставяш е кой да е алтернативата? Нали всичко останало как и да е, но това ли е въпросът ти ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 19:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Метушката е алтернативата. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное, 2011 23:47    Заглавие: Отговорете с цитат

До Търо: Ти имаш нещо против възгледите ми, не аз към твоите. Така че ако имаш да казваш нещо, го кажи. Пуснах тема за друго, ти почна, кой, къде ходил, как да е.

До Булгариста: 5 отговора даваш по тази тема и сега ме питаш за основният въпрос biggrin
Да, един от въпросите е за алтернатива, това е хубава българска дума, без нея не виждам как ще стане.
Основен въпрос обаче ми е да се опитаме да се обединим, да градим мостове помежду ни. Срамота е да сме толкова малко хора останали, на които им пука и да се дърпаме на 300 страни. Отношението към хора, които не са от "ядрото" е на моменти като към фенове на чужд отбор, а после "дай да пуснем смси да се съберем повече хора". Не го разбирам това нещо, честно! Колко пъти се случва напише нещо момчето от Варна или някой друг по-периферен и се грабва веднага. Що не дойде да подкрепяш отбора, ще еди какво си... Баща ми другия път освен да го карам факли да пали, за да отговори на критериите. Или и той не е локомотивец, защото не е бил в Разград например? Има ли смисъл от всичко това? И то не от вчера и днес. Времето е доказало, че това не помага, ако помагаше вече щяхме да сме като Рад, но се продължава, няма го уважението към другия, без значение от къде е и т.н. Трудните моменти сплотяват, а ние тук за 3 страници, стигнахме до шоуто на Бате Енчо.
Аз не съм от агитката на Локомотив София, разберете го, част съм от нея заради отбора на Локомотив София! Така са и други хора сигурен съм в това. А окръжна и В група са неща, които не искам и да си помислям, че може да се случат.
За да не оставам неразбран, държа да подчертая, че свалям шапка за всичко направено от вас през годините като организация и т.н., особено на Метъла, но това не ми пречи, за нещата които си мисля, че не е прав да ги казвам гласно. Правил съм го и преди, правя го и сега, правя го защото ми пука.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 19 Ное, 2011 10:50    Заглавие: Отговорете с цитат

алтернативата е ясна,Иво Тонев и Иван Василев + някой / мощен biggrin / спонсор,дай боже се намери.Кайчо и на слепите е ясно,че е бита карта и води след себе си негативи за клуба и простаци срамещи Локо / Марков и Чаво Цветков като ръководители / , / Първанов и Мръсницата като фенове /.Пари от него няма да се видят,само щетите за клуба ще се увеличават.Затова съм да се продължава активното отношение за отстраняването / оттеглянето / на Николайчо ,дори и цената да е В група.Лошо няма,но да се върне идентичността на Локомотив,а възможности за това бъдете сигурни има.Локомотив е Локомотив / 4-ия по успехи клуб в БГ и т.н да не изреждам/ Убеден съм ,че с връщането на традициите,ще се завърне и фенската ни маса!!!!

Та точка единствена към момента е ГИГОВ ВЪН!!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 19 Ное, 2011 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Добреее...значи търсим алтернатива. Ми тогава дайте да направим един инициативен комитет към Сдружението, чиято основна цел е да намери нов президент на Локомотив,който ще го изкара от калта и ще го върне към старата му слава. България така навремето цар си е намерила, та един президент ли... Или да се обърнем към Слави Трифонов следващото му реалити да се казва "Велик клуб си търси президент"...

Всички тия неща са много хубави ама истината е че трябва някой да си сложи гз на масата, да жертва лично време и пари и да почне да го прави. Защото ЖСК ще ти кажа че това за което пишеш е на 101% така,НО за да зейне тази огромна дупка в нашата публика между крайните и редовите си има много ясни причини и те се натрупват с години. Просто няма как да има единна сплав между хора които са всеки ден на барикадата и дават мило и драго за да се борят и други които само викат "Ура!" и "Да живей". И не защото на мен ми се иска да е така, а защото просто практиката го показва...

И след като "умерените" абдикираха, "крайните" останаха сами и излъгани че нещо може да се промени. Оттам идва разделението, идват Руменчовци, Мръсници и всички гиговисти и тва е. Защото исторически в нашата публика се е доказало че когато "умерените" са подемали нещо, агитката винаги ги е подкрепяла,но стигне ли се до обратното, нищо подобно, дори напротив. Е за тва стигнахме дотук и за тва ни и откраднаха и клуба....

Както каза и Венци за мен най-реалното е това - Бозата +2-ма,3-ма малко по-кинтаджии,някакъв що годе читав спонсор /да речем верига от национално значение/ Иво Тонев за изпълнителен и тва е. Бюджет и отбор за златна среда или на ръба на изпадане, залагане на школа и връщане на духа...Другото после само ще си дойде.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Съб 19 Ное, 2011 16:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина трябва да се търси алтернатива на Николайчо и Владимирчо.Обединителната линия между всички привърженици на Локо трябва да бъде БЪДЕЩЕ ЗА ЛОКОМОТИВ.Ще е трудно,но за да правим нещо заедно наистина трябва да спрем с негативното отношение между .... нас.Мен също,като някои ме дразнят репликите "клес" млес и т.н. и въобще подобно отношение.Не може хора,които не изпитват поне малко уважение един към друг да обединят сили за каквато и да е кауза.
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum