Малко размисли...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 19 Ное, 2011 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖСК СОФИЯ написа:
До Търо: Ти имаш нещо против възгледите ми, не аз към твоите. Така че ако имаш да казваш нещо, го кажи. Пуснах тема за друго, ти почна, кой, къде ходил, как да е.

До Булгариста: 5 отговора даваш по тази тема и сега ме питаш за основният въпрос biggrin
Да, един от въпросите е за алтернатива, това е хубава българска дума, без нея не виждам как ще стане.
Основен въпрос обаче ми е да се опитаме да се обединим, да градим мостове помежду ни. Срамота е да сме толкова малко хора останали, на които им пука и да се дърпаме на 300 страни. Отношението към хора, които не са от "ядрото" е на моменти като към фенове на чужд отбор, а после "дай да пуснем смси да се съберем повече хора". Не го разбирам това нещо, честно! Колко пъти се случва напише нещо момчето от Варна или някой друг по-периферен и се грабва веднага. Що не дойде да подкрепяш отбора, ще еди какво си... Баща ми другия път освен да го карам факли да пали, за да отговори на критериите. Или и той не е локомотивец, защото не е бил в Разград например? Има ли смисъл от всичко това? И то не от вчера и днес. Времето е доказало, че това не помага, ако помагаше вече щяхме да сме като Рад, но се продължава, няма го уважението към другия, без значение от къде е и т.н. Трудните моменти сплотяват, а ние тук за 3 страници, стигнахме до шоуто на Бате Енчо.
Аз не съм от агитката на Локомотив София, разберете го, част съм от нея заради отбора на Локомотив София! Така са и други хора сигурен съм в това. А окръжна и В група са неща, които не искам и да си помислям, че може да се случат.
За да не оставам неразбран, държа да подчертая, че свалям шапка за всичко направено от вас през годините като организация и т.н., особено на Метъла, но това не ми пречи, за нещата които си мисля, че не е прав да ги казвам гласно. Правил съм го и преди, правя го и сега, правя го защото ми пука.



Просто на няколко пъти ти казах,че срещи с ветерани и намиране на спонсори вече го играхме през 2003,когато бяхме излъгани от всички ветерани до един.От тогава за нас важното е,а и това което зависи от нас е да имамер агитка.А какво по-хубаво от това,ако тя е най-голяма когато отбора не върви,пред закриване е, инищо чудно въпросния мач в Каварна да е последен за нас в професионалния футбол
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 19 Ное, 2011 18:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Добреее...значи търсим алтернатива. Ми тогава дайте да направим един инициативен комитет към Сдружението, чиято основна цел е да намери нов президент на Локомотив,който ще го изкара от калта и ще го върне към старата му слава. България така навремето цар си е намерила, та един президент ли... Или да се обърнем към Слави Трифонов следващото му реалити да се казва "Велик клуб си търси президент"...

Всички тия неща са много хубави ама истината е че трябва някой да си сложи гз на масата, да жертва лично време и пари и да почне да го прави. Защото ЖСК ще ти кажа че това за което пишеш е на 101% така,НО за да зейне тази огромна дупка в нашата публика между крайните и редовите си има много ясни причини и те се натрупват с години. Просто няма как да има единна сплав между хора които са всеки ден на барикадата и дават мило и драго за да се борят и други които само викат "Ура!" и "Да живей". И не защото на мен ми се иска да е така, а защото просто практиката го показва...

И след като "умерените" абдикираха, "крайните" останаха сами и излъгани че нещо може да се промени. Оттам идва разделението, идват Руменчовци, Мръсници и всички гиговисти и тва е. Защото исторически в нашата публика се е доказало че когато "умерените" са подемали нещо, агитката винаги ги е подкрепяла,но стигне ли се до обратното, нищо подобно, дори напротив. Е за тва стигнахме дотук и за тва ни и откраднаха и клуба....

Както каза и Венци за мен най-реалното е това - Бозата +2-ма,3-ма малко по-кинтаджии,някакъв що годе читав спонсор /да речем верига от национално значение/ Иво Тонев за изпълнителен и тва е. Бюджет и отбор за златна среда или на ръба на изпадане, залагане на школа и връщане на духа...Другото после само ще си дойде.


Историята е малко като кокошката и яйцето, на мен ми е правило впечатление, че отношението към другите, не е от вчера, та затова тази дупка, която казваш, че зее между "умерени" и другите привърженици също не е от вчера. Дадох ти обаче, конкретен пример, като му ги напишеш тези неща на момчето от Монтана(например) какво ще се промени? За толкова време какво се промени? Изборът какъв да бъде един човек(краен, умерен или друг) си е личен избор за всеки човек. Същото и това как приема любимият си отбор. Друг пример мога да дам...от доста време събирам неща от миналото на Локомотив, опитах се и тук да обособя раздел, в който да запаля хора, които да се интересуват, с които да обменям информация и материали, ами всичко хубаво, но не се получи...това обаче не ме кара да лепя етикети и да казвам, ти си еди какъв си или ти си по-малко локомотивец от еди кой си, нали? Искат ми се много неща и на мен, но реалността е друга. Огромната част от нещата, до които съм се добрал(някои дори само да ми бъдат, показани) са от хора, които не са от Локомотив. Това е положението и да се тръшкам и да не се тръшкам, нищо няма да променя, продължавам да си търся и така, не тръгвам да виня другите.
Знам само едно, агитка без публика няма как да се развива. Всеки един, който идва трябва да бъде на първо време привърженик на отора, а след това да се определи като част от агитка, група и т.н., защото в противен случай, като се "понатанцува" някой друг сезон отива да се изявява другаде. Познаването и вникването в това, какво е бил Локомотив през годините, за едни може да е израз на хората, които са "Да живей", но за мен е основното за една публика.
Ако се вгледаме е дугите(изключвам Левски и ЦСКАм щото те са друга бира), ще видим, че там дори между непознати има взаимно уважение и изрази от типа "Локомотивец лош човек няма"(при майните), може да е популистко, може да ви звучи всякак, въпросът е, че така и трябва да бъде.
Преди време ти започна една тема за създаване на "социум", ако помниш. Ами това е пътя. Детските партита бяха(са) уникална идея и с истинско умиление гледах снимките. Много неща се направиха и то точно от организираните фенове, въпросът е, че няма последователност. Първия коментар, който се пусне за клес или поучителните и заядливи коментари към по-умерени фенове и се връщаме пак на нулата. Миналото е нещото, което дава обяснения на нещата и показва пътя, който трябва да следваме и грешките, които не трябва да се повтарят.

Преди години Локомотив е имал публика, не е бил отбора с най-известната агитка. В голяма част от историята си не сме играли на нашият си стадион(в определени периоди не сме имали такъв). Това са все неща, които лесно могат да се проверят. Няма как да очакваме, да станем огромна агитка.
Уважение за всички, които намират време, възможност да пропътуват дистинцията до Каварна например, но това не значи, че всички други, които не са там, не им пука за тоя отбор. Не мисля, че идеята на групите е да се капсулират, нали? Ако беше така, нямаше да се "пускат смси"...

Процентово всяка една публика ходи навън около 10%. Левски днес бяха около 800-900 срещу Видима..., в провинцията за мач с Каварна от София това им е тавана, който ще отиде. За всеки един отбор важи същото... Знаем ние по колко ходим на домакинство...

П.С. До скоро и Иво Тонев го хранехме, а скоро ще плачем за него.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 20 Ное, 2011 9:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Пила, никой не е ходил за сметка на Гаубицата, нито в Агия Напа, нито в Анталия. Сами сме си плащали от джоба, пътували сме на собствени разноски и сме си плащали собствен хотел само с наши пари. От Кайчо, или от който и да било не сме взели една стотинка. Искам това да се знае, защото, като повториш една лъжа, а това е една долна лъжа, после ходи разправяй, че сестра ти не е курва. Не съм очаквал това да го чуя, най-малко пък това, но разни хора - разни идеали!!!
Или пък говориш за някакви други хора, за които аз не знам, но със сигурност не са били с нас, нито в Кипър, нито в Турция. Как и да е, от всичко досега във този форум разбрах, че човек трябва да си мълчи и да преглъща разни помии. В името на Локомотив и зад емблемата на Локомотив, забравям за казаното!!! acute acute acute
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 20 Ное, 2011 12:16    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖСК СОФИЯ написа:
До Търо: Ти имаш нещо против възгледите ми, не аз към твоите. Така че ако имаш да казваш нещо, го кажи. Пуснах тема за друго, ти почна, кой, къде ходил, как да е.

До Булгариста: 5 отговора даваш по тази тема и сега ме питаш за основният въпрос biggrin
Да, един от въпросите е за алтернатива, това е хубава българска дума, без нея не виждам как ще стане.
Основен въпрос обаче ми е да се опитаме да се обединим, да градим мостове помежду ни. Срамота е да сме толкова малко хора останали, на които им пука и да се дърпаме на 300 страни. Отношението към хора, които не са от "ядрото" е на моменти като към фенове на чужд отбор, а после "дай да пуснем смси да се съберем повече хора". Не го разбирам това нещо, честно! Колко пъти се случва напише нещо момчето от Варна или някой друг по-периферен и се грабва веднага. Що не дойде да подкрепяш отбора, ще еди какво си... Баща ми другия път освен да го карам факли да пали, за да отговори на критериите. Или и той не е локомотивец, защото не е бил в Разград например? Има ли смисъл от всичко това? И то не от вчера и днес. Времето е доказало, че това не помага, ако помагаше вече щяхме да сме като Рад, но се продължава, няма го уважението към другия, без значение от къде е и т.н. Трудните моменти сплотяват, а ние тук за 3 страници, стигнахме до шоуто на Бате Енчо.
Аз не съм от агитката на Локомотив София, разберете го, част съм от нея заради отбора на Локомотив София! Така са и други хора сигурен съм в това. А окръжна и В група са неща, които не искам и да си помислям, че може да се случат.
За да не оставам неразбран, държа да подчертая, че свалям шапка за всичко направено от вас през годините като организация и т.н., особено на Метъла, но това не ми пречи, за нещата които си мисля, че не е прав да ги казвам гласно. Правил съм го и преди, правя го и сега, правя го защото ми пука.


Oффф абе просто идвайте на стадиона, бе братче ! ! !
Щото това е основата и за към публика и агитка и т.н.
Има хора които не съм ги виждал на гостуване от години, ОТ ГОДИНИ!
Теб повече те притеснява, че можем да отидем при аматьорите. Ми голяма работа, кво ? Там футбол може би не се играе ли какво ?
И съвсем друго е да отидем примерно в Търговище 100 човека, а не 15. Щото тия 15 са си априори там.
Тва е по-нагоре се каза.Ние ще се ровим в калта, ние ще вършим черната работа, ама поне тези които се знаем - Ми елате на мач бе ! То това ако не можеш да направиш за отбора си...... bye
И сега с този протест вместо да се съберем пред стадиона, ДА ПОКАЖЕМ ПОЗИЦИЯ ЧЕ НЕ МОЖЕМ ДА ТЪРПИМ ПОВЕЧЕ ГАВРАТА С ЛОКОМОТИВ, ние се отказваме. Този полусезон да приключва и ЗА ДРУГИЯ ( разбира се ,когато имате възможност ) ИДВАЙТЕ НА МАЧ !

Нали така ? Най-елементарното нещо ,което може да направи един фен за отбора си е да дойде на мач.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 20 Ное, 2011 12:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Гена,кой па тебе те засегна,намекна и нагруби бе братче,

нищо подобно не съм имал предвид ,не мога да повярвам comando

след нова година се закрива и форум и все че си ебава майката-съвсем сериоизно
angry2

тая тема трябваше да в други форуми,

тука лична драма,сълзи и сополи,

angry2

аз наистина спирам да се занимавам с форуми и глупости,кой кво за което ми имате телефона,

БОРБАТА ПРОДЪЛЖАВА
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 21 Ное, 2011 16:51    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Пила, никой не е ходил за сметка на Гаубицата, нито в Агия Напа, нито в Анталия. Сами сме си плащали от джоба, пътували сме на собствени разноски и сме си плащали собствен хотел само с наши пари. От Кайчо, или от който и да било не сме взели една стотинка. Искам това да се знае, защото, като повториш една лъжа, а това е една долна лъжа, после ходи разправяй, че сестра ти не е курва. Не съм очаквал това да го чуя, най-малко пък това, но разни хора - разни идеали!!!
Или пък говориш за някакви други хора, за които аз не знам, но със сигурност не са били с нас, нито в Кипър, нито в Турция. Как и да е, от всичко досега във този форум разбрах, че човек трябва да си мълчи и да преглъща разни помии. В името на Локомотив и зад емблемата на Локомотив, забравям за казаното!!! acute acute acute


мисля че се разбрахме
и тва е пътя,право куме в очи и по малко писане с недомлъвки (от моя страна biggrin )
наздраве ....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 21 Ное, 2011 22:50    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
ЖСК СОФИЯ написа:
До Търо: Ти имаш нещо против възгледите ми, не аз към твоите. Така че ако имаш да казваш нещо, го кажи. Пуснах тема за друго, ти почна, кой, къде ходил, как да е.

До Булгариста: 5 отговора даваш по тази тема и сега ме питаш за основният въпрос biggrin
Да, един от въпросите е за алтернатива, това е хубава българска дума, без нея не виждам как ще стане.
Основен въпрос обаче ми е да се опитаме да се обединим, да градим мостове помежду ни. Срамота е да сме толкова малко хора останали, на които им пука и да се дърпаме на 300 страни. Отношението към хора, които не са от "ядрото" е на моменти като към фенове на чужд отбор, а после "дай да пуснем смси да се съберем повече хора". Не го разбирам това нещо, честно! Колко пъти се случва напише нещо момчето от Варна или някой друг по-периферен и се грабва веднага. Що не дойде да подкрепяш отбора, ще еди какво си... Баща ми другия път освен да го карам факли да пали, за да отговори на критериите. Или и той не е локомотивец, защото не е бил в Разград например? Има ли смисъл от всичко това? И то не от вчера и днес. Времето е доказало, че това не помага, ако помагаше вече щяхме да сме като Рад, но се продължава, няма го уважението към другия, без значение от къде е и т.н. Трудните моменти сплотяват, а ние тук за 3 страници, стигнахме до шоуто на Бате Енчо.
Аз не съм от агитката на Локомотив София, разберете го, част съм от нея заради отбора на Локомотив София! Така са и други хора сигурен съм в това. А окръжна и В група са неща, които не искам и да си помислям, че може да се случат.
За да не оставам неразбран, държа да подчертая, че свалям шапка за всичко направено от вас през годините като организация и т.н., особено на Метъла, но това не ми пречи, за нещата които си мисля, че не е прав да ги казвам гласно. Правил съм го и преди, правя го и сега, правя го защото ми пука.


Oффф абе просто идвайте на стадиона, бе братче ! ! !
Щото това е основата и за към публика и агитка и т.н.
Има хора които не съм ги виждал на гостуване от години, ОТ ГОДИНИ!
Теб повече те притеснява, че можем да отидем при аматьорите. Ми голяма работа, кво ? Там футбол може би не се играе ли какво ?
И съвсем друго е да отидем примерно в Търговище 100 човека, а не 15. Щото тия 15 са си априори там.
Тва е по-нагоре се каза.Ние ще се ровим в калта, ние ще вършим черната работа, ама поне тези които се знаем - Ми елате на мач бе ! То това ако не можеш да направиш за отбора си...... bye
И сега с този протест вместо да се съберем пред стадиона, ДА ПОКАЖЕМ ПОЗИЦИЯ ЧЕ НЕ МОЖЕМ ДА ТЪРПИМ ПОВЕЧЕ ГАВРАТА С ЛОКОМОТИВ, ние се отказваме. Този полусезон да приключва и ЗА ДРУГИЯ ( разбира се ,когато имате възможност ) ИДВАЙТЕ НА МАЧ !

Нали така ? Най-елементарното нещо ,което може да направи един фен за отбора си е да дойде на мач.


Абсолютно съм съгласен с това!
Много хора трябва да разберат,че за да променим нещо НИЕ трябва да сме на там-на садиона,било на НАШИЯ било на гостуване,на срещи и т.н.
Има ли хора,има ли публика-много хора-тогава нещата ще стоят съвсем различно.
Затова колкото повече в Каварна толкова по-добре!
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum