Нов ФК ЛОКОМОТИВ или плащане на дълговете????
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 20:31    Заглавие: Нов ФК ЛОКОМОТИВ или плащане на дълговете???? Отговорете с цитат

Хора, какво ще се прави? Нов ФК ЛОКОМОТИВ или плащане на дълговете, натрупани от Кайчо, и продължаваме???
едното означава нова регистрация, което е тъпо. Защото само отборите без корен и стойност си правят по 1000 регистрации, като видят Дебелия...
но пък трябва ли да чистим дълговете на НГ? при условие, че той е най-тъпото парче, управлявало клуб на планетата?
Между другото, днес чета в един жълт вестник, че дълговете са над 2 милиона лева...това си е много, много пара!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 20:58    Заглавие: Re: Нов ФК ЛОКОМОТИВ или плащане на дълговете???? Отговорете с цитат

belvedere написа:
Хора, какво ще се прави? Нов ФК ЛОКОМОТИВ или плащане на дълговете, натрупани от Кайчо, и продължаваме???
едното означава нова регистрация, което е тъпо. Защото само отборите без корен и стойност си правят по 1000 регистрации, като видят Дебелия...
но пък трябва ли да чистим дълговете на НГ? при условие, че той е най-тъпото парче, управлявало клуб на планетата?
Между другото, днес чета в един жълт вестник, че дълговете са над 2 милиона лева...това си е много, много пара!



вервай ми наистина са толкова дълговете!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 25 Ное, 2011 20:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Не беха ли три?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 26 Ное, 2011 13:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Да си оправя лайната глупака и да се маха.Само това е начина. Иначе да ходи в пандиза. Ако инмаше държава, отдавна щеше да е там. Кви са тия нови дружества ала бала...ние да не сме Пирин, Беласица или Велбъжд... bad angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 28 Ное, 2011 17:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Легенди и фенове обединяват сили с призив „Да спасим Локомотив София”


Легенди, фенове, шефове и служители на Локомотив (София) ще започнат съвместна акция за спасяването на клуба от фалит. Финансовата криза при „червено-черните” достигна критична точка и вече дори бъдещето на тима в професионалния футбол е поставено на карта.

Днес в Актуално студио „Дерби” легендата на Локо Ангел колев заяви, че вината за съдбата на отбора не трябва да се хвърля само върху собственика Николай Гигов. Според него трябва да се потърси широка подкрепа за бъдещето на „железничарите”.

„Не съм в кухнята на отбора, но ще бъде много жалко този отбор да отиде в аматьорския футбол. Не може вината да се хвърля само върху Николай Гигов. Явно е, че на него му трябва помощ. Заболя ме много, че ни наричат селски отбор. Основният проблем е финансовият. Една среща между легендите на клуба и феновете може да помогне. Трябва всички да се обединят - и президентът, и всички, които обичат Локомотив.”, заяви Колев в Актуално студио „Дерби”, което Novsport.com предава на живо.

„Не може да се намери само един човек, който да налее пари в клуба”, смята бившият играч и треньор на Локото.

Той даде за пример Лудогорец. „Лудогорец показа, че най-важното е да имаш добри футболисти и финансова стабилност. Трудно един затормозен психически човек може да покаже добра игра. Казвате, че те се забавляват – ми ще се забавляват, защото знаят, че в понеделник ще си получат парите”, пределно откровен беше Ангел Колев.
Представител на фенвоете на Локомотив заяви, че цялата агитка на тима страда за отбора. „Нещата вече са извън контрол, ние смятаме, че е най-добре да почнем от нула. Трябва да се махнат всички паразити, гравитирали в клуба. Да се махат и да се почне от нулата. Президентът като дръпне чертата излиза, че няма мениджърски умения. Каквото му кажат хората около него, той го прави. Той няма ни най-малка идея какво се случва”, смятат „червено-черните” ултраси.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokomotiv_sofia_iztok



Регистриран на: 20 Юни 2011
Мнения: 247
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Ное, 2011 20:29    Заглавие: Отговорете с цитат

МЕТАЛЧЕ А БЕ ТИ ВЯРВАШ ЧЕ ТОЗИ БОКЛУК ЩЕ СИ ПЛАТИ 2 ИЛИ 3 МИЛИОНА И ЩЕ СИ ТРЪГНЕ ЕЙ ТАКА !НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ЛОШ ПРОРОК НО ТОВА СПОРЕД МЕН НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 29 Ное, 2011 20:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Хаха, той освен, че не иска да плати, иска и да вземе барем едно милЬонче и за себе си. connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Вто 29 Ное, 2011 20:37    Заглавие: Отговорете с цитат

от меен да мине аз ще му платя дълговете ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
червено-черни
Гост





МнениеПуснато на: Вто 29 Ное, 2011 21:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Да си оправя лайната глупака и да се маха.Само това е начина. Иначе да ходи в пандиза. Ако инмаше държава, отдавна щеше да е там.

А как да има държава, когато:
Цитат:
“В България бях в безопасност, защитаваше ме техният разузнавателен сектор, Бойко Борисов, който по-късно стана кмет на София, и Николай Гигов, собственик на ФК “Локомотив”, с когото имах общ бизнес" Сретен Йосич (Йоца Амстердама), 08.04.2009 /цитат пред сръбски вестник "Блиц"/
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

ООООО Денис Smile Регистрация я? Така те искам!!!
П.С. Готино уточнение clapping biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Пет 02 Дек, 2011 10:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама защо свързвате махането на паразитите със започване от нула? Те трябва така и така да се махнат, като се направи нова организация...а тя да бъде - треньор, помощник-треньори - 2, двама души в администрацията и секретарка...това е
и съкращване на отбора - 14 професионалисти и групата се допълва от юноши. Така и така по-зле като класиране няма как да бъде...дали ще имаме 26 души на заплата или 14, според вас дали ще има разлика в класирането??? аз мисля НЕ
останалите пари - за още един терен, както и поетапно реновиране на стадиона...ако трябва една или две години само един сектор ще бъде отворен и толкова! по-добре така, отколкото при рогатите или при войската
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 02 Дек, 2011 11:10    Заглавие: Отговорете с цитат

belevdere,

Нали се сещаш че това дето го пишеш може и да стане така, ама аз не искам да ставаме Черноморец-Стара Загора-Бургас-София и да ни бият с 15-0 , нали се сещаш.
Както каза намира се един собственик, един треньор, един изп. директор и ТВА Е ! За "А" окръжна стадиона покрива критериите и няма проблем да се играе.Докато сме в "А" окръжна може да се оправи собствеността.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 02 Дек, 2011 12:48    Заглавие: Отговорете с цитат

belvedere написа:
Ама защо свързвате махането на паразитите със започване от нула? Те трябва така и така да се махнат, като се направи нова организация...а тя да бъде - треньор, помощник-треньори - 2, двама души в администрацията и секретарка...това е
и съкращване на отбора - 14 професионалисти и групата се допълва от юноши. Така и така по-зле като класиране няма как да бъде...дали ще имаме 26 души на заплата или 14, според вас дали ще има разлика в класирането??? аз мисля НЕ
останалите пари - за още един терен, както и поетапно реновиране на стадиона...ако трябва една или две години само един сектор ще бъде отворен и толкова! по-добре така, отколкото при рогатите или при войската


Това всичко добре.Ама клуба има 3 000 000 лева задължения(3 милиона лева)Кой ще е тоя луд дето ще дойде да ги изчисти
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Съб 03 Дек, 2011 17:35    Заглавие: Отговорете с цитат

м да 3 милиона са много пара
няма смисъл да се плащат, като са трупани от оня кретен
по добре да предицвикаме банкрут през май и от есента почваме на чисто в А окръжна или във В група
до 2 г сме в Б група, гаранция и още една и в А
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 03 Дек, 2011 19:03    Заглавие: Отговорете с цитат

belvedere написа:
м да 3 милиона са много пара
няма смисъл да се плащат, като са трупани от оня кретен
по добре да предицвикаме банкрут през май и от есента почваме на чисто в А окръжна или във В група
до 2 г сме в Б група, гаранция и още една и в А


Ааа ще дойдеш и ти на наща...Но наистина това е свързано с много тъпотии като лицензи, кой на кого е приемник и т.н./.А я си представете че Гигата вземе да направи рекордната тъпотия и да продаде лиценза ни на някой селски тим с пари, който иска да заеме мястото ни в "А" група?!! boast boast comando comando comando

Не съм много наясно с тия неща, дали може да ги направи, как и при какви условия, ама вече си мисля че сме били свидетели на подобни цинизми в българската футболна действителност black_eye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum