здравеите на всички един не по малко локомотивец от вас
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dido burgas
Гост





МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 10:03    Заглавие: здравеите на всички един не по малко локомотивец от вас Отговорете с цитат

iskam da kaja je kato za najalo , iskam da buda izvinene je pisha na latiniza , no mi e po lesno a i ne sum pisal na kiriliza dosta vreme , sajeliavam je dosta godini me niama v bulgaria , i vse ne moga da buda do liubimiat si lokomotiv. znam je sega ste buda napadnat, i obijdan znam je ste mi se presmivat, no edna e istinata je naistina ne sum bil v bg i vsiakakvi opravdania ste sa smeshni. da loko e v dustata mi obijam si go , no jivota mi se e stekal taka je vse da sum dalej ot liubovta si , koiato e ot 1987 , BOLI ME JE E V TAKOVA POLOJENIA , boli me zatova reshih da se vklija i az . a koito me poznava i se seta za men dobre , a koito si misli je sum poredniat provenzialen fen koito idva za da jopli semki se luje no tova niama znajenie vajnoto e LOKO DA SI E LOKOTO KOETO AZ PREDI TOLKOVA GODINI SE VLIUBIH
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 10:07    Заглавие: Отговорете с цитат

добре дошъл Дидо,
в Бургас ли живееш сега?
рамо до рамо на барикадата с нас и ще го бъде нашия Локомотив.

Само Локо!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido burgas
Гост





МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 10:17    Заглавие: Отговорете с цитат

da jivea v burgas po tojno si kupih apartament ESTESVENO SEGA SUM SI V BULGARIA I MISLIA DA SUM S VAS V VSIJKI BITKI NA PROLET I SAMO NIEEEEEEEEEEEE LOKO SOFIA DO POSLEDNO
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

dido burgas написа:
da jivea v burgas po tojno si kupih apartament ESTESVENO SEGA SUM SI V BULGARIA I MISLIA DA SUM S VAS V VSIJKI BITKI NA PROLET I SAMO NIEEEEEEEEEEEE LOKO SOFIA DO POSLEDNO


е тва е истината,
евала clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido burgas
Гост





МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 11:08    Заглавие: Отговорете с цитат

nadiavam se vsijki koito sme ostanala da pomognem za noviat LOKOMOTIV 0002-fenove 0002-fenove 0002-fenove 0002-fenove 0002-fenove 0002-fenove
Върнете се в началото
lokomotiv_sofia_iztok



Регистриран на: 20 Юни 2011
Мнения: 247
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 16:13    Заглавие: Отговорете с цитат

БРАВО ПИЧ ! САМО ЛОКО 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 16:50    Заглавие: Отговорете с цитат

ЗДРАСТИ ДИДО! ДОБРЕ СИ ДОШЪЛ В БЪЛГАРИЯ И САМО ЛОКО ! bye connie_running 41259_808 41259_808 НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ПИШЕШ НА КИРИЛИЦА(НО ВСЕ ПАК СМЕ БЪЛГАРИ И Е ЖЕЛАТЕРНО) ИЛИ МАЙМУНИЦА ,НО Е ВАЖНО ,ЧЕ ТЕ БОЛИ ЗА ЛОКОТО... clapping КАТО ВСИЧКИ НАС !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido burgas
Гост





МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 17:16    Заглавие: Отговорете с цитат

kak da vi kaja , az jivea zaradi liubimiat mi otbor , az sum momje koeto e izjivialo nai mnogo podigravkite i unijenia ot dulbokata provinzia , lesno e da si otRNOVO jorbi i goveda, NO ISTINSKITE RAZBIRAJI SA MALKO , AZ MOGA DA BUDA I RAZBIRAJ I POZNAVAJ . SPOMNIAM SI KOGATO IMASHE PO 7 REISA FENOVA V PLOVDIV I V TURNOVO KAK SUM BIAGAL OT KUSTI SAMO I SAMO DA ZURNA LUBIMIAT SI FUTBOLIST OT 80 NIKI TODOROV I KIRIL METKOV. POKOINIAT MI BASHTA GONESHE REISA NA EDIN MAJ V VARNA ZA DA MI POISKA FANELKA OT STOIJO STOEV , NIAMA DA ZABRAVIA I MAJA S ETAR KOGATO TE BIAHA SHAMPIONI AZ BIAH NA STADIONA I SE GORDEEH ZNAM JE NE SUM OT SOFIA I NE MOGA DA SUM BLIZO DO LOKO , TOVA ME E BOLIALO VINAGI NO SEGA VEJE NA 35 GODINI SUM SE RESHIL clapping UMIRANE IMA OTKAZVANE OT NAI GOLIAMATA SI LIUBOV NEKA SE OBEDENIM I VSIJKI DA SI POVIARVAME A NE SAMO DA SE PLIEM I DA IZKARVAME JE PROVINZIATA E NESERIOZNA , VIJDATE SAMI KVO STAVA I S PARALIITE KATO GIGOV , DA TOI NAISTINA NIAMA PARI TOVA SE JUVA I V FRANZIA A AZ JIVIAH 11 GODINI V PARIS I ZNAM DOSTA NESTA KOITO VIE NE ZNAETE , NO KVO OT TOVA VAJNOTO E JE LOKO SE POGREBVA I TO PO NAI JESTOKIAT NAJIN POZNAVAM I DONJO DONEV I BADJANAKA MU I IMAM DOSTA INFORMAZIA NO TOVA NE OPRAVIA NESTATA TRIABVA DA SE ZAPOJNA OT AMATIORSKIAT FUTBOL I DA SE NAMERIAT HORA KOITO DA NE SE IZHVURLIAT S GOLEMI IMENA A DA SE NALAGA MLADIAT BULGARSKI .FUTBOLIST. POVIARVAI TE MI IMA MNOGO BG MOMJETA KOITO DA PE NROMENIAT I DA STANA LOKO TOVA KOETO KARASHE HORATA DA IDVAT PO STADIONA. LOKOMOTIV ZA MEN E NESTO KATO RELIGIA clapping
Върнете се в началото
dido burgas
Гост





МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 17:20    Заглавие: Отговорете с цитат

SAJELIAVAM ZA KRASNOPISA NO STE SE OPRAVIA ZASTOTO MI E DOSTA TRUDNO S NOV KOMP I NA KIRILIZA 0014-lokooo 0011-loko2 0010-loko 0009-acab 0036-00005 0038-00007 41259_808 0007
Върнете се в началото
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 17:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Брат САМО ЛОКО
за кирилицата пробвай да го конвертираш от тук http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php че много трудно се чете тая маймуница
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 30 Ное, 2011 19:15    Заглавие: Отговорете с цитат

ОООООООо къде си бе,човек??!?! Завърна се, а?!!? clapping clapping clapping Щом си в Бургас метни ми GSM-a ти на лично...Аз през седмица съм там да се виждам с чавето,така че ще измислим нещо да се видим и с теб и да ти разказвам какво изпусна тия години.

И САМО НИЕ! clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 01 Дек, 2011 0:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Е нищо бре ,напролет (АКО Е РЕКЪЛ ГОСПОД) ще му ходиме на гости на морето... biggrin chicken !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido burgas
Гост





МнениеПуснато на: Чет 01 Дек, 2011 8:21    Заглавие: Отговорете с цитат

VSEKI LOKOLMOTIVEZ E DOBRE DO6UL V BURGAS viannen_01 0017-bierfass00 a0553 41259_808 0012-loko3 0014-lokooo 0011-loko2 0011-loko2 0010-loko 0009-acab 0036-00005
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 01 Дек, 2011 8:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Като идваш в София знаеш на кого да звъннеш/пишеш ....

Само Локо 0011-loko2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido burgas
Гост





МнениеПуснато на: Чет 01 Дек, 2011 9:27    Заглавие: Отговорете с цитат

ИМАМ НОМ ЕРАТА НА ДВАМА , АКО НИАКОЙ ИСКА ДА СИ ОСТАВИ НОМЕРА ДА МИ ПИШЕ НА ЛИЧНИ, СТЕ СЕ ЧУЯ СЪС ВСЕКИ, НИАМА ПРОБЛЕМИ 0024-machkaputt
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum