ЕПИЗОД 88: Ще има ли Локо Сф - новата дата е 20 април
Иди на страница 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 11:53    Заглавие: ЕПИЗОД 88: Ще има ли Локо Сф - новата дата е 20 април Отговорете с цитат

Турчин иска да купи клуба само ако получи базите

Бъдещето на Локомотив (София) ще стане окончателно ясно до няколко дни. Собственикът Николай Гигов заплаши, че клубът ще спре да съществува от януари, предаде репортер на БЛИЦ. Този път заканата изглежда повече от сериозна, след като в момента тече спешна сбирка на всички ръководни фактори в клуба. Събитието е на улица “Бенковски”, на която е офисът на Гигов. Босът на “железничарите” заявил, че има реален купувач за акциите.

Става въпрос за турски бизнесмен, като почти сигурно това е бащата на халфа на Локомотив Байкал Кулаксъзоглу. БЛИЦ ви информира за интереса на бизнесмена още в началото на октомври. Условието на евентуалния нов шеф обаче е да получи базите. Само тогава ще налива пари в Локомотив. Както е известно, Гигов се бори вече няколко години да получи стадиона в квартал “Надежда”, но безуспешно.

“До 20 декември, ако не получим стадиона, няма да има Локомотив от средата на януари”, заявил Гигов. Той привика на срещата изпълнителния директор Георги Марков, треньора Антон Велков и лидерите на отбора – Кристиян Добрев, Димитър Телкийски и други.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 12:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Каквото и да стане,няма как да няма Локомотив София.Ако трябва ние от агитката ще играем и пак ще го има името
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 12:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Айдеееее...Каза ли си гооооооооо!?!? Базите та базите. И пак фантомните турци, и пак "после ще видим". Лъжееееееец махай се! Ще ни има и след това aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 12:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де БАЗИТЕ ДА ВЗЕМЕ... black_eye bye
И ПОСЛЕ ...КВО ШЕ ГИ ПРАВИ КАТО НЯМА КИНТИ...ТОЙ ЗАПЛАТИ НЕ Е ПЛАЩАЛ ОТ ЮНИ...С КАКВО ЩЕ ГИ РЕМОНТИРА ,ПОДДЪРЖА И Т.Н....??? connie_29
КАКВИ ПРОЕКТИ ИМА ГОТОВИ АКО ГИ ВЗЕМЕ ,КОЛКО ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ НАЛЕЯТ И КАК ЩЕ ПЕЧЕЛЯТ ТЕЗИ БАЗИ ???
НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА КАЖЕ НЕЩО ПО ВЪПРОСА ? bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Добре де БАЗИТЕ ДА ВЗЕМЕ... black_eye bye
И ПОСЛЕ ...КВО ШЕ ГИ ПРАВИ КАТО НЯМА КИНТИ...ТОЙ ЗАПЛАТИ НЕ Е ПЛАЩАЛ ОТ ЮНИ...С КАКВО ЩЕ ГИ РЕМОНТИРА ,ПОДДЪРЖА И Т.Н....??? connie_29
КАКВИ ПРОЕКТИ ИМА ГОТОВИ АКО ГИ ВЗЕМЕ ,КОЛКО ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ НАЛЕЯТ И КАК ЩЕ ПЕЧЕЛЯТ ТЕЗИ БАЗИ ???
НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА КАЖЕ НЕЩО ПО ВЪПРОСА ? bye


Ти пък къде такива сложни операции.Важното е да ги вземе......Ама аз мисля,че нема да ги земе....
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 13:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Е ти пък!? Той иска да ги вземе, за да прибира той наема от китайците или всякакви търговци, които имат сергии. 100 % има някаква задна мисъл, а не мисли изобщо за футбола...и тия турци да ги махаш, нахалник! Как ще дойдат, като първо трябва да ти покрият дълговете, а после да строят всичко на ново! Да не са идиоти????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 15:34    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.blitz.bg/sport/article/111937

Гигов: Закривам Локомотив, писна ми да си хвърлям парите на вятъра!

Няма друг човек в света, който 20 години сам да издържа футболен клуб, заяви огорченият президент на Локо (Сф)

Президентът на Локомотив (София) Николай Гигов е огорчен от ситуацията около клуба му и най-вече от факта, че 20 години сам го издържа. Босът беше любезен да приеме няколко журналисти в офиса си, сред които и репортер на БЛИЦ, за да разясни ситуацията около случващото се с тима от "Надежда".

- Г-н Гигов, ще го има ли Локомотив (София) след Нова година?
- Локомотив (Сф) няма да го има! Вече ми писна. Закривам го! Аз още преди три месеца казах, че имам намерение да се откажа от футбола. По куп причини, една от които е базата. Защото клуб без база стои във въздуха и не виждам как може да съществува.

- Какво става при това положение?
- Какво да става? Ще се случи същото, което с Пирин (Благоевград). Съжалявам, но наистина вече нямам сили. Толкова години си хвърлям парите на вятъра. Няма друг човек в света, който 20 години сам да издържа футболен клуб. Само аз си знам какво ми е коствало това.

- Как могат да се оправят нещата? Има ли кандидат-купувачи за Локо (Сф)?
- Ще видим какво ще стане. Трябва да изчакаме до 16-и. Тогава най-вероятно ще има някакво развитие по въпроса. Дали ще дойде друг човек на моето място, дали няма да дойде. Това е въпрос на време.

- Приехте на среща Тони Велков и лидерите на отбора. Какво им казахте?
- Обясних им какво се случва. И на тях им казах, че до 16-и може да има развитие. Тогава ще се знае какво става.

- Не бяха в добро настроение след срещата с вас...
- И аз не съм, но какво мога да направя.

- Обиден ли сте на някого?
- Обиден съм дотолкова, че някои хора не знаят какво се случва. Други не знаят какво се дава и трети хора не знаят какво значи отбор без спонсор и без собственик. По този начин Локомотив не може да съществува, защото той е абсурден. Не може да се плащат огромни наеми, за да играем извън нашата база. За евротурнирите плащах по 38 000 лева наем на "Васил Левски" за всеки мач, за "А" група - по 18 000 лева. A идват по 300 човека. С тези пари може да се издържа някой клуб от провинцията. Надявам се до 16-и да се намери едно разумно решение затова Локомотив да продължи да съществува в различен вид от този. Аз от три месеца не съм стъпвал на стадиона, не съм ходил на мач по известни ви причини и на никого нищо не съм обещавал. Не е вярно, че съм лъгал футболистите. Никога не съм казвал кога ще се срещам с тях.

- Г-н Бойко Борисов помага на "Левски" и ЦСКА, търси им спонсори. Защо не удари едно рамо и на Локо (Сф)?
- Не знам. Той помага много в неговите възможности. Сега в момента виждате в какво състояние е държавата. Прави каквото може.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 15:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Егати и интерпретациите на едно и също интервю. biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 16:01    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
... Надявам се до 16-и да се намери едно разумно решение затова Локомотив да продължи да съществува в различен вид от този...


Ами и ние се надяваме ама истината е, че Б.Б. няма да сколаса да се занимава с всички софийски отбори дотогава. А и какво е направил кой знае какво досега? Накара ЦСКА да си плати част от борчовете към държавата?!

Този човек ще се опита да изсмуче и последния келипир от този клуб, нещо като случая Христолов...

Съжалявам да го кажа, но ако нещата са толкова зле решението е да се почне отначало...май Ботев така се отлепиха от дъното.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

admin написа:
PILATA написа:
... Надявам се до 16-и да се намери едно разумно решение затова Локомотив да продължи да съществува в различен вид от този...


Ами и ние се надяваме ама истината е, че Б.Б. няма да сколаса да се занимава с всички софийски отбори дотогава. А и какво е направил кой знае какво досега? Накара ЦСКА да си плати част от борчовете към държавата?!

Този човек ще се опита да изсмуче и последния келипир от този клуб, нещо като случая Христолов...

Съжалявам да го кажа, но ако нещата са толкова зле решението е да се почне отначало...май Ботев така се отлепиха от дъното.



Това е решението ! Но ние не сме Ботев ,сеш се ? boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 16:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Груповият етап на ЛЕ свършва на 15 декември, а на 16 от УЕФА ще се разплатят с вс. отбори за участието им до тук, просто Гигов ще остане до тогава за да вземе и тези пари Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 16:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Груповият етап на ЛЕ свършва на 15 декември, а на 16 от УЕФА ще се разплатят с вс. отбори за участието им до тук, просто Гигов ще остане до тогава за да вземе и тези пари Smile


И аре после чао bye bye bye aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 20:02    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Дек, 2011 22:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Пърциле,малко хора ще ти схванат алегорията... bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Вто 06 Дек, 2011 0:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Пърциле,малко хора ще ти схванат алегорията... bye bye



Хахах Smile това много свежо значи!

Ако се замислим логически, единствените хора, които могат да ни "помогнат" са Перуката или Преми'ра. Клубът ще съществува под някаква форма докато един от двамата каже "НЕ" или реши, че ще се намеси с нещо там каквото той си реши или уговори.

Второто няма да се случи, въпреки че Гигата силно се надява на някакво чудо (или по-скоро изречение) от тяхна страна.

...И все още не мога да разбера защо този човек говори: "Чакам някакво развитие до 15-16ти...“. Не е ли просто някакво тъпо протакване за да мине времето?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Следваща
Страница 1 от 20

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum