ЕПИЗОД 88: Ще има ли Локо Сф - новата дата е 20 април
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну, 2012 15:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Въпреки, че ме назначи за прес аташе на "умерените", да уточня само, че аз си говоря само от свое име. Към НФК отношение нямам. Когато е било нужно всички въпроси, които ни интересуват(като публика на този отбор) съм се опитвал да им дам гластност и да ги представя по начин, по който дори вие "крайните" искате. Доколко съм успявал вече други могат да кажат. Тия всичките неща ги пиша, не защото ми е фикс идея да споря с вас и да съм интересен(при това в работно време), а защото ми пука.
С епитети и щампи, на мен лично не можеш да ми повлияеш, така че не го играя и ощипана мома. Дори и доведен син на Гигов(опазил ме Господ) да ме изкараш или glory hunter, part/full time supporter, пак не ми пука и няма да ми повлияеш. Въпросът е, че не всички са така. Това си личи и по броя хора, които останаха да пишат в този форум.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну, 2012 15:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Въобще не съм те назначавал. Много се радвам на това, което правиш в частта История на "Локомотив София". А това че такива хора като теб не искат да имат общо с НФК е тъжно, защото всички имаме нужда от читав фенклуб.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну, 2012 16:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Въобще не съм те назначавал. Много се радвам на това, което правиш в частта История на "Локомотив София". А това че такива хора като теб не искат да имат общо с НФК е тъжно, защото всички имаме нужда от читав фенклуб.


Извинявай, мнението ми не е насочено към теб, а към Метала.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну, 2012 16:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Точка.Назначен си. blum2

Ма тва е показателно бе,Иво.Защо само ти си изразител на някакво течение /в което лошо няма/, а другите само да си бъркат в гз щото "не им се занимава". Е тва е синдрома,човек. Няма как да си пасивен и после да викаш "Ми що не става мойто". Тука не говоря персонално, а за редовия локомотивец.

Аз за тва бия камбаната 20 години...не искам всички да сме някви свирепи главорези ултри, но искам всички да имаме активно отношение към клуба си и да го чувстваме като нещо свое. Тва е...Щото в клесаците не ме вбесява толко ханцунга, пцуенето или семките, а най-вече тва че като каже "Локото" все едно говори за нещо чуждо и далечно,стерилно и изолирано некъде си там bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 12 Яну, 2012 18:40    Заглавие: Отговорете с цитат

тука е някакъв страхотен "Листопад",ебати. black_eye
Умерени,крайни,по-крайни,ултра' - хаха.
Нека всички да излезем от филма,моля ви. black_eye

Аз съм на мнение,че трябва да си "активен"фен,не че иначе не си,но най малкото трябва да си на стадиона.
Там в дъжд,пек,слънце.Не ти харесва гигов,изразяваш позиция,пишеш плакат псуваш,обръщаш знаме като на война.Но там,не форуми и пред банята под мустак да мърмориш....Не ти харесва тая фракция (тука малко смешно с нашия мащаб) стадиона за 20к зрители,има толкова много сектори,пак можеш да изразиш позиция против това което не си съгласен.
Въобще не ми е целта да гоня никого и да разцепвам,давам елементарен пример.
Ходят ли яко хора с позиция на стадиона,са съвсем различни нещата и не откривам топлата вода...

Няма тая публика/агитка традиции,за съжаление.Ниещо не наследихме средата на 90-те,много път обаче извървяхме и много постигнахме.Не сме перфектни,утре друг ще ни смени и толко,това е толко просто и логично.
acute .
Мислете как на първото домакинство да сме на макс.... acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 25 Яну, 2012 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Невиждан интерес към приватизация на "БДЖ Товарни превози"

Освен немската Deutsche Bahn, частните жп превозвачи от Румъния, Турция, Испания и Русия проявяват интерес към „Товарни превози“, съобщи за LiveBiz шефът на жп синдиката към КНСБ Петър Бунев


Според него, турците може да гарантират голям товаропоток, тъй като 5 турски компании вече обявиха интереса си "БДЖ Товарни превози" да вози техни товари с блок влакове през България. Възможен бил и интерес от страна на китайците, тъй като планират високоскоростна жп линия до Европа през Турция. Основната причина за интереса е обещана за 2014 г. жп магистрала Пловдив - Свиленград - турската граница, а оттам до Истанбул и през тунела под Босфора за азиатската част на Турция.



Според него за приватизация имало и кандидат от Русия, най-вероятно също от частен товарен жп превозвач. Интересът бил свързан и с фериботния комплекс във Варна, през който се осъществяват превозите с ферибота Варна – Кавказ.



Румънската компания GFR чрез дъщерната си БЖК („Българска железопътна компания“) също поглеждала към "БДЖ Товарни превози" за да увеличи дела си на българския пазар.



Основното изискване към стратегическите ивеститори е 500 млн. евро годишен оборот. "Синдикатите сме на позиция, това да е наистина финансово стабилен купувач, който да запази дейността. По нашите изчисления, изискване за 50 - 100 млн. лв. инвестиции за вагони и локомотиви също трябва да се заложи в пакета критерии на Агенцията по приватизация пред кандидатите", смята още Бунев.

Миналата седмица министрите на транспорта, информационните технологии и съобщенията и на икономиката, енергетиката и туризма Ивайло Московски и Трайчо Трайков се върнаха от посещението в Берлин с уверения от страна на най-големия жп превозвзач в Европа – германските държавни железници Deutsche Bahn. Kомпанията се интересувала от „Товарни превози“ чрез дъщерната си Schenker.


E тва е лека полека БДЖ-то ако го вземе Deutsche Bahn или Schenker просто си решаваме проблемациите по всички параграфи. Бъдещето на Локомотив е свързано с БДЖ ( или каквато нова абревиатура му измислят ) и това не трябва да го подминаваме, поне според мен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 12 Фев, 2012 21:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Нов главен селекционер при „червено-черните”
Светослав Табаков, Сандански / 12 февруари 2012 20:57Размер на шрифта: T- | T | T+

© Gong.bg
Любо Трайков е новият главен селекционер на Локомотив Сф, стана ясно днес. Той се завръща на същия пост, на който работеше допреди 3 години.

През този период Трайков работи отново в щаба на Тони Велков, но когато настоящият старши на „железничарите“ беше начело на Миньор Пк.

После пък Трайков работи заедно с друг бивш наставник на Локомотив Сф – Стефан Грозданов. През есента двамата бяха в отбора на Монтана.

Сега той отново ще помага на Тони Велков, но вече в Локо Сф.




Тва добре ли е?!? Я който има идея да каже!??!!? boredom boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пон 13 Фев, 2012 8:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми главен селекционер което е равносилно на - Шеф на водопад! Скаути и главни селекционери бол в нашия клуб! Познавам го лично човека ще ходи из страната да разузнава съперниците ни и дотам!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 13 Фев, 2012 8:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Беше в Надежда, по времето на Бай Гроздан, познавам и сина му. Последно беше в Монтана с Грозданов. 1000 пъти по-добър вариант от търгаши като Дончо и сие
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пон 13 Фев, 2012 10:16    Заглавие: Отговорете с цитат

По-добър вариант от търгашите ама те си остават в клуба и Чавовци и Дончовци-ЦЯЛАТА ИЗМЕТ! comando
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Фев, 2012 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
По-добър вариант от търгашите ама те си остават в клуба и Чавовци и Дончовци-ЦЯЛАТА ИЗМЕТ! comando


Е Дончо нали отиде при Иво да продава говеждо!!?? boredom connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Пон 13 Фев, 2012 15:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
krasi написа:
По-добър вариант от търгашите ама те си остават в клуба и Чавовци и Дончовци-ЦЯЛАТА ИЗМЕТ! comando


Е Дончо нали отиде при Иво да продава говеждо!!?? boredom connie_29


E, май още не е потвърдено...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 22 Фев, 2012 10:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Отново отложиха общото събрание в Локо Сф
22 февруари 2012 09:56
Фотограф: Десислава Комарова

Забавяне на вписване на промените в ръководството провалило събитието, което трябваше да се състои на 29-ти февруари

Обявеното за 29-ти февруари второ за 2012 година общо събрание на акционерите в Локомотив (София) ще бъде от­ложено, твърди „24 часа". То ще се проведе през март, като най-вероятно това ще стане след среда­та на месеца.
На 9-ти януари собственикът на клуба Николай Гигов реши да свика ново общо събрание. Тогава бизнесменът, който от близо 20 години налива пари в българския футбол, обясни, че иска да изчака развитие около стадиона в „Надежда”.

Още през ноември ми­налата година Гигов де­кларира, че ще продължи да финансира „железни­чарите" само при положение, че отборът се върне да играе домакинските си мачове на „Локомотив". „Червено-черните" оби­калят столични стадиони от лятото на 2010 година, като президентът им е дал за наеми към 700 хиляди ле­ва.
Съоръжението в „Надежда” ще бъде отворено, макар и частично, а с плащането на заплати и разходите по лагерите на отбора Гигов вече показа, че няма намерение да напуска.

Отлагането на събра­нието е свързано със заба­вяне на вписването на промените в ръковод­ството на Локомотив в Тър­говския регистър. От съ­вета на директорите на 9-ти януари излязоха общо 6 човека. Към останалите трима - Гигов, Георги Божов и Николай Николов, се присъедини само един - сменилият Иво Тонев като изпълнителен дирек­тор на „железничарите" Георги Марков.
На предстоящото съ­брание през март ще бъде изчистена 2011 година. Освен това се очаква в съвета на директорите да влезе по­не още един нов член. То­ва ще е представителят за България на германския спортен концерн „Пума" Валентин Николов. Мо­же да има и друго попълнение, но това предстои да се уточни.

Иначе вчера на лагера в Сандански очакваха ис­панското крило Гайска Саисар. Пристигането му обаче можеше и да се от­ложи. Със сигурност до­говор с „червено-черни­те" ще подпише дошлият от Монтана нападател Борис Кондев. В петък Локомотив играе с Пирин (Разлог).

aggressive2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Фев, 2012 10:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Демек водевилът продължава...Стара песен на нов глас и контрбас bad angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
georgi
Гост





МнениеПуснато на: Сря 22 Фев, 2012 15:47    Заглавие: Отговорете с цитат

то май ще откара така до .... нова година angry2
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Следваща
Страница 18 от 20

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum