Медиите за нас 2012
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 73, 74, 75
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 24 Дек, 2012 20:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Капитанът на сръбския национален отбор по футбол Бранислав Иванович и старши треньорът на Цзянсу /Китай/ Драгомир Окука са обявени съответно за най-добрия сръбски футболист и най-добрия сръбски треньор за 2012 година и получиха "Златна топка" на тържествена церемония в белградския хотел Метропол.

Президентът на сръбския футболен съюз Томислав Караджич връчи Златна топка на Иванович и на Окука, а след това каза: "Цяла Европа се възхищава на Бане, а Окука бе подценен от някои наши медии. Не може да се оспори обаче това, че Драгомир Окука бе избран за най-добър в Китай и блести в конкуренцията на една такава легенда като Марчело Липи". 58-годишният наставник е познат в България с работата си в Локомотив София.

През май Бранислав Иванович стана европейски клубен шампион с отбора на Челси след победа над Байерн във финала на Шампионската лига в Мюнхен, а Драгомир Окука като старши треньор на Цзянсу стана вицешампион на Китай. Най-добрият сръбски треньор за 2012 година Драгомир Окука каза след получаването на Златната топка: "Горд съм, че получих това признание, което е мечта за всеки сръбски треньор. Преди един месец в Китай в конкуренцията на 13 чужденци също бях обявен за най-добър треньор, което е признание не само за мен, но и за сръбския футбол. Бях горд за признанието си в Китай, но днешното е много по-ценно за мен, защото е най-трудно да бъдеш признат за най-добър в своята родина".

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Дек, 2012 11:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Кур за шоуто. Чичо Пенчо не дойде biggrin banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Вто 25 Дек, 2012 12:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Кур за шоуто. Чичо Пенчо не дойде biggrin banned


Поне разбрахме, че Вили като ни погледне на трибуната и може да ни назове по име bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Дек, 2012 13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

sim8onoff написа:
Metala написа:
Кур за шоуто. Чичо Пенчо не дойде biggrin banned


Поне разбрахме, че Вили като ни погледне на трибуната и може да ни назове по име bye


Малко ги гледах и слушах тия паляци ама много ясно че може. Нашето име е "ЖЕЛЕЗНИТЕ"! bb bb biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 25 Дек, 2012 13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

А на евреите сигурно им знае и родата до девето колено, айде стига.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 25 Дек, 2012 17:24    Заглавие: Отговорете с цитат

sim8onoff написа:
Metala написа:
Кур за шоуто. Чичо Пенчо не дойде biggrin banned


Поне разбрахме, че Вили като ни погледне на трибуната и може да ни назове по име bye


в смисъл?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Вто 25 Дек, 2012 18:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Разговора почна от "защо няма хора по стадионите", мина през "гледал съм Славия- Локомотив СФ на Национала пред 20 000 души" та се стигна до как всички от бригадите се познаваме, и Вили като се обърнел към трибуните ни знаел по имена. После същото говориха и за Славия
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 26 Дек, 2012 9:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
На 26 януари в Сандански Банско ще играе с елитния Локомотив (София). Както вече стана ясно, "железничари" ще премерят сили и с друг отбор от региона - с Пирин (Разлог) на 21 януари, отново в Сандански.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 28 Дек, 2012 9:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо София пести пари от билетите за Анталия
Железничарите привлякоха двама, до дни взимат и Стефано Кунчев


Самолетни неволи налегнаха Локомотив София в дните между коледно-новогодишните празници. Както е известно, вторият подготвителен лагер на Железничарите ще се проведе в турския курорт Анталия. По план възпитаниците на Емил Велев трябваше да летят с чартър заедно с още три български отбора. "7 дни спорт" обаче научи, че този вариант е пред провал. Причината е, че за полета шефовете на Локомотив трябва да извадят 10 хил. евро, тъй като трябва да заплатят и обратния курс на самолета, който ще бъде празен. Затова в Локомотив обмислят възможността футболистите да пътуват с редовен полет до Анталия, за да спестят пари.
Вече е ясно, че Железничарите ще отседнат в хотел "Алая", който разполага с огромна леглова база и няколко терена, на които Велев и помощниците му да водят подготовката.

Междувременно Локомотив София осъществи нови два трансфера. Железничарите привлякоха левия защитник Ивелин Янев, който през есента игра в Черно море, а след това разтрогна с варненци. Същевременно червено-черните си връщат и крилото Искрен Писаров, който досега играеше в Миньор Перник. Писаров беше в тима от Надежда и преди два сезона. Двамата парафираха със столичния Локомотив за 1,5 години. С привличането на Янев и Писаров, новите в Надежда станаха трима, след като преди няколко седмици бе ангажиран и централният нападател Крум Бибишков. До дни се очаква и преговорите с вратаря на Славия Стефано Кунчев да бъдат финализирани. Шефовете на двата столични тима трябва само да се разберат за цената на младия страж и начина, по който тя ще бъде платена.

Явор Гешев

"Сичку е добре и сичките неща ше бъдат наред..."
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 28 Дек, 2012 20:20    Заглавие: Отговорете с цитат

цитат от последното изречение на тоя Явор

Цитат:
Шефовете на двата столични тима трябва само да се разберат за цената на младия страж и начина, по който тя ще бъде платена


За колко начина на "разбиране" се сещаме между Венци тумбака-полуидиот и Кайчо Лъжеца?

-дай ми тоя играч,аз ще ти дам два мача
-мммм, поне 3 баце, не се прай сега
-еее,айде бе, пак ще ме кълнат и ще измислят песни за дъщеря ми
-добре де, айде да видиш,че и аз съм човек,два мача нека са
-разбрахме се
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 73, 74, 75
Страница 75 от 75

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum