Феновете по света 2012
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 05 Дек, 2012 22:42    Заглавие: Отговорете с цитат

ако ст.Локомотив се напъли с 18 999 китайци, конгоанци и малайзиици с фотоапарати, ще ти е кеф ли да идеш на мач на Локото?
по скоро ще се забивам в първата в Надежда/Дружба/Облея с шал,фанела,шапка и литри бири и ще си пея "Вии помните ли Котето и Начко"
вижте къде са истинските фенс на Тотнъм,Арсенал и ако щете Милоул, по пъбовете...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 10 Дек, 2012 22:56    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras.bg/9808/BRUTALNO-%3A-Huligani-na-Galatasarai-i-Beshiktash-se-biha-na-basketbol-za-invalidi-%28SNIMKI-I-VIDEO%29.html

Не е реално comando comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2012 1:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Тифозо на Удинезе потресе Италия
Храбрецът изгледа сам в сектора за гости мач в Генуа
Генуа, Италия | Публикувано: 12 дек. 2012, 00:03



Привърженик на Удинезе стана истинска медийна звезда в Италия. Ентусиастът изгледа сам в сектора за гости победата с 2:0 като гост на Сампдория в понеделник. Нито един друг запалянко на “фриуланите” не присъства на стадион “Луиджи Ферарис”. Домакините потвърдиха, че са продали един единствен билет за трибуната. Медиите в Италия се поинтересуваха от историята на запалянкото, който сам бе разпънал знаме на Удинезе и подкрепяше тима на Франческо Гуидолин.

Оказа се, че 37-годишният Ариго Броведани е търговец на вино, който случайно се е намирал в региона и решил да отиде на мача в студената декемврийска вечер, който неговите любимци спечелиха. ”Бях в Генуа за работна среща и обикновено в този период на годината предприемам пътуване в този район. Пълно съвпадение е обаче, че Удинезе играеше тук по същото време, така че се възползвах и си купих билет, обясни Ариго. - Ако съм в град, където се случва да играе Удинезе, моите клиенти ми изпращат безплатни билети, тъй като те знаят за страстта, която изпитвам към този тим. Този път това не беше възможно и трябваше сам да се сдобия с пропуск за двубоя. Това не беше лесно, тъй като първо трябваше да си купя “фен паспорт”, за да мога да си купя билет за гостуване и това отнема 18 за издаването му. По тази причина написах писмо до Сампдория, за да съм сигурен, че всичко ще мине гладко и те бяха много отзивчиви.“

„Пътувах до Генуа, стигнах до стадиона и чак тогава разбрах, че съм единственият фен на Удинезе там! Тогава стюардите ме питаха дали искам да се преместя на централната трибуна, но аз настоях да гледам мача от сектора за гости, след като си бях купил билет за там. Имах знаме на Удинезе, тъй като го нося винаги в колата си. Тифозите на Самп ме аплодираха, след като вкарахме и те бяха наистина много мили. Стюардите ми предложиха кафе, тогава шефовете на Сампдория дойдоха, за да ми дадат фланелка на отбора, разказва Броведани пред медиите, цитирани от gong.bg. - След края на мача, когато си тръгнах, привърженици на Самп дойдоха при мен и ми предложиха да ме черпят нещо за пиене, поздравявайки ме за моята страст. За жалост обаче не можех да остана дълго, тъй като трябваше да се заема с работни ангажименти.”


Секакви прилики са "случайни"....!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2012 23:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Шльонск Вроцлав тудей
абе тея от къде се взеха,сериозно????


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 17 Дек, 2012 18:57    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras.bg/9851/20-godini-BULDOGS-Avstriia-Viena.html

Честито на наще ора!!! clapping clapping clapping congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 18 Дек, 2012 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

TOP 10 klubova po broju gledatelja u prvom dijelu sezone 2012. / 2013. u 12 nacionalnih prvenstava (Austrija, Češka, Slovačka, Slovenija, Mađarska, Hrvatska, BiH, Srbija, Makedonija, Albanija, Rumunjska, Bugarska):

1. Steaua Bukarest (Rum) 21.398
2. Crvena Zvezda (Srb) 16.911
3. Rapid Beč (Aus) 14.480
4. Sturm Graz (Aus) 11.699
5. Petrolul Ploiesti (Rum) 11.254
6. Botev Plovdiv (Bug) 10.375
7. Viktoria Plzen (Češ) 10.350
8. Austria Beč (Aus) 9.750
9. Hajduk (Hrv) 9.250
10. Red Bull S. (Aus) 8.987

Rezultati gledanosti po ligama:
Hrvatska:

1. Hajduk 9.250
2. Rijeka 4.300
3. Dinamo 3.200
4. Istra 2.200



Srbija:

1. Crvena Zvezda 16.911
2. Radnički Niš 5.100
3. Sloboda Užice 3.500
4. FK Novi Pazar 3.250
6. Vojvodina 2.800
8. Partizan 2.200
Bosna i Hercegovina:

1. Sarajevo 4.938
2. Čelik 2.857
3. Željezničar 2.857
4. Zrinjski 2.414




Slovenija

1. Maribor 2.300
2. Mura 1.200
3. Olimpija 1.200



Makedonija:

1. Skendija Tetovo 3.200
2. Bregalnica 1.667
3. Vardar Skopje 1.578
Albanija:

1. Skënderbeu 4.167
2. KS Besa 2.700
3. Flamurtari 2.080


Mađarska

1. Diósgyöri 7.000
2. Ferencvár. 5.703
3. Debreceni 4.778
4. Szombathel 4.250


Bugarska

1. Botev P. 10.375
2. Levski Sofia 5.125
3. CSKA Sofia 4.243
4. Lokomotiv P. 4.143
5. Ludogorets 4.143
Rumunjska

1. Steaua Bukarest 21.398
2. Petrolul Ploiesti 11.254
3. Dinamo Bukarest 6.968
4. Pandurii T 5.700





Češka


1. Viktoria P. 10.350
2. Slavia 7.854
3. Banik 7.826
4. Sparta P. 5.833
5. Sigma O. 5.584


Slovačka


1. Spartak Trnava 4.445
2. Trencin 2.767
3. MSK Zilina 2.464


Austrija

1. Rapid Beč 14.480
2. Sturm Graz 11.699
3. Austria Beč 9.750
4. Red Bull S. 8.987


connie_29 clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 18 Дек, 2012 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Ултрасите на Зенит: Не искаме черни и гейове в отбора


Намериха фалшива бомба с надпис: "Хълк, вън"

С абсурдно изявление група фенове на руския шампион Зенит (Санкт Петербург) заявиха, че не искат тъмнокожи футболисти, както и такива с хомосексуални наклонности.

Въпреки странното искане, феновете твърдят, че не са расисти, а просто искат да се запази националната идентичност на отбора. "Не сме расистки, но виждаме липсата на тъмнокожи играчи в Зенит като важна традиция", написаха на официалния си сайт фен групата Ландскрона. "Това ще позволи на Зенит да запази националната си идентичност, която е символ на Санкт Петербург. Искаме само играчи от братски славянски нации като Украйна и Беларус, както и от Скандинавия", помолиха още те.

Ултрасите изразиха несъгласието си с футболисти с гей наклонности. Зенит е единственият руски елитен тим, който досега не е привличал футболист от Африка. Тимът обаче ядоса доста фенове с купуването на бразилеца Хълк и белгиеца Аксел Витцел. Местната комунистическа партия направи молба към президента Владимир Путн да спаси клуба от алчността и да назначи севернокореец за мениджър. Фалшива бомба бе намерена на тренировъчния терен на Зенит, а на нея пишеше "Хълк, вън"
.


При тия е весело biggrin clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 23 Дек, 2012 22:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Отбор излезе с фланелки с имена на фенове


Испанският Реал Сосиедад направи интересен жест, с който изрази благодарността си към феновете за подкрепата им.

Снощи клубът излезе с фланелки, на които основният надпис бе с имена на различни привърженици на отбора.

Имената са били изтеглени от томбола, в която са взели участие 25 000 регистрирани фена на отбора. Общо 24 фена, колкото са и футболистите на Сосиедад, са видяли името си на фланелките.

"Феновете са душата, храната и причината за съществуването на Реал Сосиедад. Поради тази причина искаме да обединим имената на феновете с фланелките", обясни президентът на клуба Йокин Аперибай.

"Когато изпаднахме в Сегунда, успяхме да преодолеем това препятсвие, защото запазихме 20 000 фена".

"Много е важно феновете да усещат, че са необходими за този клуб, за да функционира. Поради тази причина взехме това решение - да слеем двете най-важни неща в Реал Сосиедад - фланелките и феновете".

Шансът тази интересна кампания да се осъществи бе възможен поради факта, че от началото на сезона Сосиедад няма генерален спонсор и в предишните мачове играеше без надпис на фланелките.

Халфът на тима Чаби Прието коментира по отношение на инциативата: "Срещу Севиля нашите фенове ще играят заедно с нас".

И изглежда феновете наистина са успели да помогнат, тъй като Сосиедад успя да победи с 2:1. Бившият нападател на Арсенал Карлос Вела откри резултата, след което Севиля изравни чрез Гари Медел. Победното попадение за баските вкара Алберто де ла Бея в 68-та минута.


Бахти доброто!!! Доколото помня, до скоро наще играеха без спонсор на фанелите... comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 24 Дек, 2012 16:18    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras.bg/9887/20000-fena-na-Union-Berlin-piaha-zaedno-koledni-pesni-%28VIDEO%29.html

Е така се прай фенски социум...Нещото което винаги ми е било голямата цел и огромното разочарование при нас.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Дек, 2012 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат



Не са лоши тия шалове...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Страница 10 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum