Има ли шанс Локомотив София да стане шампион тази година?!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ZmEiaT
Гост





МнениеПуснато на: Вто 19 Сеп, 2006 17:06    Заглавие: Отговорете с цитат

molveno написа:
За мен момчетата са шампиони.
Такава силна игра.Такъв хъс.
Душевният ми оргазъм е титаничен!


от твоята клавиатура, в божия сървър!
Върнете се в началото
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Вто 19 Сеп, 2006 18:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Дали имаме шанс????
Та ние почти винаги сме имали но просто не сме отбора на властта...като сини и червени лайна........
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Вто 19 Сеп, 2006 21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

ми хора аз разбрах 4е сме щели да станеме ШАМПИОНИ за да мое си опраиме стадиона и да играеме във шампионската лига било 10000% сигурно от информацията дет полу4их :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
PeSh0o0o
Гост





МнениеПуснато на: Вто 19 Сеп, 2006 21:23    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
ми хора аз разбрах 4е сме щели да станеме ШАМПИОНИ за да мое си опраиме стадиона и да играеме във шампионската лига било 10000% сигурно от информацията дет полу4их :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

от каде получи тази информация да се надяваме че си прав защото аз сам сигурен даже че ще бъдем шампиони тази година
Върнете се в началото
ZmEiaT
Гост





МнениеПуснато на: Сря 20 Сеп, 2006 0:22    Заглавие: Отговорете с цитат

мисля че ще е редно да изчакаме да минат мачовете с литекс цска и левски пък после след крайните резултати ще видиме дали ще можем да имаме наистина претенций към титлата Smile аз лично бих бил доволен да вземем и купата на БГ Smile
Върнете се в началото
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Сря 20 Сеп, 2006 18:41    Заглавие: Отговорете с цитат

мда пак ше напраат некфа мизерия тия така нареченото БФС :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 9:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва със шампиони е толко според зависи че няма накъде. То ще се види у другиден и в сблъсъците в т.нар. "грандове". Там ако не се представим на ниво нема да стане схемата. А и не знам с тая къса скамейка закъде сме тръгнали. Рано или късно ще спукаме гумите и после?

А тва за Купата само може да ме умори от смех.... :P
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 10:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе,айде бе,ако не станем шампиони няма да ни е за първи,нито зае последен път.Важното е,че имаме отбор,който играе красив футбол,а ако към това добавим и титла или поне купа,само може да ни радва повече.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега гледам една анкета озаглавена-
Шампион ли е вече Левски
с възможни отговори-
Да, може вече да се празнува
Не е сигурно, има гостувания на картофени ниви
ЦСКА ще се възроди и ще спечели титлата

Локо сф не влиза в сметките,дано ги изненадаме приятно.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ZmEiaT
Гост





МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

мисля че влизане в групите на УЕФА тази година, едно красиво място в топ 3 на БГ и купат на България ще са едно наистина перфектно начинание за този сезон Smile нали знаете, искайте малко за да ви дадат повече Smile
Върнете се в началото
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Вто 26 Сеп, 2006 19:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Не.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 6:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Гигов обявил премии при титла за Локо (Сф)

Гигов е готов да развърже кесията при титла за "железничарите".

От в. Топспорт
Размер на шрифта: a a a
В Локомотив (София) вече мислят за титлата, след като президентът Николай Гигов е обявил премии, ако играчите финишират на първото място.

Засега в "Надежда" отказваха да коментират златните медали, камо ли да се говори за финансови възнаграждения.

След успеха в Самоков с 3:1 онзи ден обаче босът на клуба е заявил, че футболистите му трябва да атакуват шампионската титла.

Той е споменал и сума, която играчи и треньори ще си поделят след края на първенството. Според непотвърдена информация ставало въпрос за по 10 хиляди евро на човек.

Локомотив (София) играе в следващия кръг с ЦСКА на собствения си стадион. Тимът спечели за последно титлата през 1978 година.



Айдеееее тая година титла - догодина две! То лошо нема да имаш претенции ама не знам дали това не е поредната вестникарска партенка.... :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 6:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе тази новина е доста съмнителна,но идва мач с цска и по-принцип е възможно преди такива мачове да се говори за премии?!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 8:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ми харесва това биене на камбаната,чуват се слухове отсекъде,че Гигов се земал на сериозно тая година и отбор и стадион да стегне,
ще видиме тая работа....
Само че не трееше да се раздува,вижте как без много шум бехме на крачка от групите на УЕФА :roll: са"конкуренцията"зима мерки :lol:

Помните ли в прав текст,когато каза,че '94 година ако искал щал да купи титлата ама не искал :twisted: :evil: :shock: ,е дано тая година происка.Иначе тогава въпреки "ОНАЯ"загуба от лецки пак бехме със златните медали,ама"изненадващи загуби"от отбори като Пирин и т.н.ни изедоха главата.
След мача в Самоков с Метушката си говориме за евентуална титла и му казаах,че прощавам всички грхове на Кайчо ако стане реялно -може и да викна за него с половин уста :lol: :lol: :lol:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 8:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Кайчо, за да си измие гз ще трябват много повече от една титла. А това дето не бил поискал да плати са си изхвърляния в типично негов стил. Но пак ви казвам че за момента не сме за шампиони - с тоя изкъртен стадион и с тая мижава публика - ай нема нужда. За мене целта са медали и влизане в групите. :o
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 2 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum