Има ли шанс Локомотив София да стане шампион тази година?!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 9:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе виж,че титла атакуваме средо на 10-12 години средно,не да я печелим,а да я атакуваме говора
и секи опит си мислиш,че е последен
вече вярвах,че нема да го вида никога тоя отбор шампион,

нека изживееме един път това,кво за догодина ще се е напълнил се едно стадиона и всички ще пеят като един-това нема да стане,пак ще сме си същите мутри,които вече едвамсе гледаме....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 11:34    Заглавие: Отговорете с цитат

абе от една страна си мисля 4е няма да има по-удобен момент за титла и левски и цска и латекса са слаби :!: космат ти ако 4акаш да напълним стадиона ще има да си 4акаш не видя ли 4е и евротурнирите не можаха да върнат хората ама по-принцип не ми се вярва да направим нещо ще бъдем трети и въобще не е хубаво тва политане в облаците щото лошо се пада справка 94/95 втория би парвия с 8 на 0 :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RED DEVIL
Гост





МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

ЦСКА и Литекс са наистина слаби в момента.Така че ако продължаваме в същия дух имаме много голям шанс поне за второто място, а за шампионска титла е още рано да се говори.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 12:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми тогава къде сме тръгнали!??! Кво ще станем шампиони като евреите пред 1000 души ли? Айде нема нужда. За евротурнирите си е така и сега остава да се разбули само последното фалшиво пророчество за връщането на нашата публика - победите над говеда и чорбари. Ако земем да ги треснем и пак нищо, начи наистина нищо... [smilie=disgust.gif] [smilie=damn.gif]

Ама че и нашите шефове нищо не правят да се върне публиката си е така. Сеа не е като едно време. Сега трябва активна работа - иначе кур! :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 20:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Еми тогава къде сме тръгнали!??! Кво ще станем шампиони като евреите пред 1000 души ли? Айде нема нужда. За евротурнирите си е така и сега остава да се разбули само последното фалшиво пророчество за връщането на нашата публика - победите над говеда и чорбари. Ако земем да ги треснем и пак нищо, начи наистина нищо... [smilie=disgust.gif] [smilie=damn.gif]

Ама че и нашите шефове нищо не правят да се върне публиката си е така. Сеа не е като едно време. Сега трябва активна работа - иначе кур! :evil:


вижте са...в момента левски цска литекс и кои ли не ... не са в върхова форма..левски едвам бие с 1-0 в петрич...просто сега ако не вземем поне да сме в 3ката нз...ние играем добре...бием...и тва е...сега тряя бием цска...този мач ни е може би 1ин от най важните от мн време...от тоя мач зависят мн работи...така че да видим кво ще се служи...а и мисля че твърде рано да говорим за титли и такива работки...още не е свършил 1вия полусезон...не сме играли с левски и цска...е от тях зависи мн..за самочувствие и тн...за тва чакаме и се надяваме и НАЙ ВЕЧЕ - ПОДКРЕПЯМЕ ОТБОРА ВИНАГИ !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 20:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе за тва за подкрепата винаги няма две мнения. 666 [smilie=happydance.gif]
Въпросът е дали сме дораснали да ставаме шампиони?Щото един шампион не е само една купа там и едно участие в квалификации за ШЛ. А ние да ти кажа досега един наистина решаващ мач имахме и го осрахме, така че нищо не се знае дали и с другите няма да стане така.
За мене програмата максимум тая година е следната - поне 3-то место, атака на групите на УЕФА, поне 4 точки от домакинства на говеда и чорбари, както и задължителна победа като гост на Божи гроб. :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 21:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе за отбора дали е готов да стане шампион-не знам.Предполагам,че да,готови са психически,физически,наясно са със себе си хората........

Обаче мога да ти кажа,че аз съм готов да стане Локомотив шампион баце.Бил съм до него в ебати моментите,бяхме на крачка да ни нема изобщо на картата,щехме да изпадаме;-3 точки и т.н.Обиколил съм смея да кажа секви села и паланки и долнонанагорнища,

и не само аз разбира се,НИЕ ЗАСЛУЖАВАМЕ КОПЕЛЕТА :!:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 22:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе и аз тва си мисля.Кво ви пука,че някой който е изоставил отбора когато не се представяше добре,че и сега няма да дойде и да види отбора как вдига титлата.Верно,че е гадно пред 3000 души да вдигаш титла,но това е положението.Тези които са били до отбора в тежки периоди,точно те са хората,които заслужават да видят и да се гордеят с отбор-шампион.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Окт, 2006 6:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Айдеее вие на философия го обърнахте. Принципно като агитка заслужаваме, защото през тия години въпреки че беше много дървено се запазихме и даже напред дръпнахме. Ама като публика като цяло не. А и клубната ни организация е на още много примитивно ниво.
Абе каквото и да си говорим може да станем шампиони по модела на майните НО трябва да бием поне чорбари и говеда като домакини. Иначе забравете.... :cry:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 17 Окт, 2006 15:31    Заглавие: Отговорете с цитат

предпочитам да бием по два пъти чорбари,говеда и евреи отколкото да сме шампиони.Такива титли като на Локо Пд,еврейската и последната говежда не ни трябват....Но си мисля,че в момента сме най-силни и с тая игра ще бъдем най-заслужения шампион за последните 10 години.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 18 Окт, 2006 13:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз предпочитам ДА СТАНЕМ ШАМПИОНИ-
това се помни и се пише в АНАЛите,тая 5 тилтла ше е толкова изтрадана,че нема на къде...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Окт, 2006 14:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдааааа една титличка определено ще ни се отрази добре, ако ще пък и да не бием говеда и чорбари. Ама пак една титла само по себе си нищо не значи, ако няма "исторически" последствия. :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 20 Окт, 2006 22:24    Заглавие: Отговорете с цитат

ще станем шампиони,вервайте ми.....титлата ще се реши предпоследния кръг в НАДЕЖДА бием говедата и край.....отмъщение за всичкото зло от тези миризливци.ТОВА Е ....ШАМПИОНИ СМЕ!!!!ВЯРВАЙТЕ И ПОДКРЕПЯЙТЕ ОТБОРА ДОКРАЙ!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DAVCHEV
Гост





МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Щеше ми се да мисля като теб,но в БГ реалностите са други,дори и да сме наи-силния отбор в БГ няма да ни позволят да сме шампиони,БФС е синио,а и след тоя хикс с прасетата се отдалечаеаме от титлата но вярвам че ако продължаваме така до 2-3 сезона ще сме шампиони. 8)
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе за нас е важно да се затвърдим в тройката,пък каквото дойде в повече е добре дошло.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 3 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum