Контроли зима 2012
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 15 Фев, 2012 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Мача е на помощното изкуствено не на стадиона. Помощтното май е само с една трибуна?



http://levski.gong.bg/view_article.php?article_id=167527
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 15 Фев, 2012 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

да бе пред В сектор,има достъп откъм Владимир Вазов.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 16 Фев, 2012 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо Сф и Ботев Вр играят от 12 ч. контрола в Сандански


Локомотив Сф и Ботев Враца ще изиграят контрола помежду си днес от 12 часа. Проверката е на изкуствения терен в Сандански. Главен рефер на срещата е Христо Ристосков.

ЛОКО СФ излиза в състав: Галев, Коев, Гаров, Върбанов, Добрев, М. Димитров, Св. Петров, П. Петков, Пеев, Велев, Атанасов

БОТЕВ ВР ще играе в следния вид: Митов, Куанг, Ванков, Альошев, Найденов, Валериев, Чалъков, Илиев, Костадинов, Коконов, Владинов.

Ще следим по-интересните моменти от двубоя в нашия сайт.


Контрола! biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
georgi
Гост





МнениеПуснато на: Чет 16 Фев, 2012 12:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Докато натисна refresh .... то вече 1:1 biggrin
Върнете се в началото
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 16 Фев, 2012 13:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив София и Ботев Враца изиграха контрола помежду си днес по обяд, в която врачани спечелиха с 2:1. Мачът започна в 11.50 часа на изкуствения терен в Сандански.

Столичани откриха резултата – 1:0, още в 7-ата минута, когато точен беше Васил Велев. Той оползотвори с крак добър пробив по крилото и центриране на Кристиян Добрев

Врачани бързо отвърнаха на удара. 1:1 направи Бранимир Костадинов 16-ата минута с глава след изпълнение на ъглов удар.

След почивката и в двата отбора бяха направени много смени. Играта вървеше равностойно.

В 81-ата минута Николай Маринов с лек удар успя да преодолее вратаря Михайлов и изведе Ботев напред - 2:1. При този резултат приключи срещата.

ЛОКО СФ: Галев, Коев, Гаров, Върбанов, Добрев, М. Димитров, Св. Петров, П. Петков, Пеев, Велев, Атанасов /Михайлов, Бранеков, Стоев, Ю. Петков, Манчев, Монолов/.

БОТЕВ ВР: Митов, Куанг, Ванков, Альошев, Найденов, Валериев, Чалъков, Илиев, Костадинов, Коконов, Владинов /Ценовски, Д. Пенчев, Балтанов, А. Петров, Раденцов, Н. Христов, Рангелов, Н. Маринов/.

clapping мачкаме нареддддд
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Чет 16 Фев, 2012 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Е това ли е мачкане, да те бие Лъчко Балтанов, ами той не е изтрезнял от Нова година!

Лично аз съм оптимист за представянето на отбора през пролетта! Загубите в контролите не трябва да ни плашат! Бием на 5 март майните и нещата ще потръгнат! agree Трябва пълна мобилизация в редиците на Агитката, СТЯГАЙТЕ СЕ!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 16 Фев, 2012 18:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Ръководствата на Локомотив (София) и Локомотив (Пловдив) постигнаха съгласие да преместят мача си от 17-ия кръг на "А" група за 03.03.12 (събота), съобщи административният директор на ‘'смърфовете'' Атанас Узунов пред plovdiv24.

Очаква се в началото на следващата седмица спортно техническата комисия на БФС да разгледа предложението и да го приеме тъй като в София в същия ден няма други мачове.

Припомняме, че първоначално срещата бе насрочена за 05.03.12 (понеделник) от 15,30 часа.

clapping ама на кой стадион това е след 2 седмици почти bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
АКАДЕМИК София



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 23
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 16 Фев, 2012 22:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте. Разбрах, че на 18ти февруари (събота) ще играем контрола с вас. Имате ли представа къде ще състои, както и в колко часа?!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 16 Фев, 2012 23:22    Заглавие: Отговорете с цитат

АКАДЕМИК София написа:
Здравейте. Разбрах, че на 18ти февруари (събота) ще играем контрола с вас. Имате ли представа къде ще състои, както и в колко часа?!


Лично аз от теб разбирам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 17 Фев, 2012 1:37    Заглавие: Отговорете с цитат

АКАДЕМИК София написа:
Здравейте. Разбрах, че на 18ти февруари (събота) ще играем контрола с вас. Имате ли представа къде ще състои, както и в колко часа?!


Информацията ти е грешна/или стара/.Няма да има такава контрола!
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
АКАДЕМИК София



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 23
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 17 Фев, 2012 19:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Така пишеше в Novsport и Football24.bg
Цитат:
Академик (София) има уговорка с Локомотив (Сф) за спаринг на датата 18 ти февруари.

http://www.novsport.com/news178458_1007.html и http://football24.bg/novina/69193-pirin-i-akademik-zavyrshiha-1-1
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 19 Фев, 2012 15:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Току що се връщам от Герена. Не лош мач за Локомотив, особено през първото полувреме. Второто, след смените беше по-слабо, но определено имам оптимизъм за този състав. Доста публика се беше събрала, имаше и не малко познати наши физиономии. Левски изпуснаха дузпа второто полувреме, Маджо пък удари греда от перфектено изпълнен фал през първото. Първата част определено стояхаме много по-добре от Левски, поне според мен.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Нед 19 Фев, 2012 16:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Много говеда бе...човек не може спокойно да си изгледа мача angry2
За отбора определно съм оптимист! Все още липсва малко сработеност, но по нищо друго не отстъпвахме на Левски. Като цяло всички играят с голямо желание и много се борят. Хареса ми момчето с дългата коса,което влезе накрая (май е Кондев).Манчев отново голямо разочарование...в края изпусна 2 много чисти положения. comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Нед 19 Фев, 2012 22:30    Заглавие: Отговорете с цитат

DenK@7a написа:
Много говеда бе...човек не може спокойно да си изгледа мача angry2
За отбора определно съм оптимист! Все още липсва малко сработеност, но по нищо друго не отстъпвахме на Левски. Като цяло всички играят с голямо желание и много се борят. Хареса ми момчето с дългата коса,което влезе накрая (май е Кондев).Манчев отново голямо разочарование...в края изпусна 2 много чисти положения. comando


Гледах контролата по СПОРТАЛ-а. Определено не лош мач за отбора. Говедата са мъртъвци без лица - добре, че им влезе Калво през второто, който вкара един гол и определено срещу него и Велков и Коев изпитваха много трудности. Нашите изтърваха много положения: през първото - греда на Маджо от фал /и вратарят реагира де/; през второто - Манчева-А на два пъти сама срещу вратаря не можа да вкара и Андрей Атанасов - също сам срещу вратаря би в страни. Оптимистични са нещата, но ни трябва добър нападагел определено. Марчо не беше на линия за този мач - мисля си, че с него нещата ще изглеждат много, много по-добре. Интересно и според мен полезно играе Юли Петков като централен халф - определно му се получава. Марто Димитров пък направи не лошо второ полувреме. Въобще отборът стои не лошо, според мен даже по-добре от първия полусезон. Дано да тръгнем добре срещу смърфиетите и да мачкаме наред!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 20 Фев, 2012 14:28    Заглавие: Отговорете с цитат

© Gong.bg
Контрола с лидера в Югозападната „В” група Пирин Разлог уговори отборът на Локомотив София. Проверката е предвидена за четвъртък, 23 февруари, в санданското село Дамяница.

Тази зима на два пъти Локо Сф стигаше до договорка за спаринг с този отбор, но той пропадаше по различни причини. Сега такава среща е на път да се осъществи.

Локомотивци заминават в понеделник на 5-дневен лагер отново в Сандански, където вече проведоха два свои лагера.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 6 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum