Има ли смисъл Локомотив да съществува при Гигов?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 22 Мар, 2012 22:32    Заглавие: Има ли смисъл Локомотив да съществува при Гигов? Отговорете с цитат

Дайте мнения????Моето е ясно и отговори,че без него какво ще правим не се приемат!!!!!

Аз съм Локомотив да бъде закрит и да започне от аматьорските групи,но тия лица да се изнасят....ясно е кои!!!!???
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Мар, 2012 23:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Е нема как да ни закрият ,защото ЛОКО СОФИЯ ТОВА СМЕ НИЕ!!!
Венци, знам че много ти е криво, само не знам защо в последно време никакъв те няма, а сеа като се случи товак което се очакваш пак хейт и пак екзистенциални въпроси.

Нас ще ни има, ще преживеем този момент и Лъжеца, и Чавко и пак ще бъдем.Защото такава е съдбата на всеки един велик клуб air_kiss air_kiss air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 22 Мар, 2012 23:40    Заглавие: Отговорете с цитат

незнам сигурно си прав и вината е в мен,виновен съм ,че направих още 3 човека фенове на Локо и сега трябва да им разказвам за Котков и Начко за да ги успокоявам......повярвай вече е смешно всичко или ни има....или има Гигов....... angry2 МОЯТ ИЗБОР Е ДА НИ НЯМА...... angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 0:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми ако си щастлив с избора си давай acute А има и други отбори все пак. Ние продължаваме да държим знамето високо и да не хленчим...Всеки си избира пътя.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 0:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Гигов ще се махне ..скоро.Споко.
Аз не мога да разбера,но според мен темата ,която си отворил Венци по-скоро трябва да звучи : Може ли Локомотив без Гигов ? Аз мисля че Д А !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 0:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Ненавиждам Гигов!Казват,че добър човек,с добро сърце,но аз го ненавиждам!Този човек изкорени традициите на Локомотив!Той го направи разграден двор!Той назначава некадърни ръководители,какъвто е и той самия!
Но аз не мога да си представя да живея без Локомотив!А Гигов когато и да се махне ще е късно.................много късно!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 0:57    Заглавие: Re: Има ли смисъл Локомотив да съществува при Гигов? Отговорете с цитат

venci написа:
Дайте мнения????Моето е ясно и отговори,че без него какво ще правим не се приемат!!!!!

Аз съм Локомотив да бъде закрит и да започне от аматьорските групи,но тия лица да се изнасят....ясно е кои!!!!???


Спрете тези теми! Не помагат на никого Smile

Човека ще се махне според мен. Не сме толкова много да го предизвикаме по-скоро това, но е на път да стане!

Не се занимавайте с глупости! Гледайте си мачовете!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 7:41    Заглавие: Отговорете с цитат

По-скоро да си гледаме Локомотив. И въпросът е има ли смисъл от Гигов в Локомотив. Няма и скоро и той ще го каже.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

е колко скоро,18-та год. почва,за които единственото сигурно е,че ще живея 18 год. по-малко.....ама а дано го доживея......и верно толкова ли не разбирате,че на тва копеле целта му е да прибере парите от УЕФА и да бега....ама разбирачите варианта с В окръжна къв бил и т.н. ЩЕ ВИ КАЖА В Окръжна е блестящ вариант за тоя шибан клуб в момента!!!!!Щото ако се събереме еи тука от форума 11 човека и ще биеме сегашния отбор на чорбарите.....тия до края на първенството няма да вкарат 4 гола......Моля се тая путка Гигов да обяви,че закрива отбора....ама няма да го каже..кво стана със събранията и не знам,кво още.....бил добър човек,ами аз не обичам добрите хора и да се маха,когато си путка и тва което ръководиш е същото и го сцепват.....този е кошмар
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 9:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Отбора в момента се държи жив изкуствено, за да не изгори Сливчо от директорския пост в Лескье. Но дори при това положение не виждам надежда за нещо положително след пролетния полусезон.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 9:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Парци,къде го виде жив бре.Аз по-умрел клуб от нашия в момента не съм виждал.Държат ни в неква кома,щото така наречените грандове имат нужда от нас да ги реанимираме,като си взимат мачовете с разлика от нас.Ако не сме ние,в А група ще са Ботев,Нефтохимик,Етър и тогава ще им стане трудно.......
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 9:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Малиии...какви сте черногледи...баси хората..

Венцони, зимай един плат, пиши "Гигофф вън" и го закачай на фонтаните на центъра и тва е. Така ще има по-голям отзвук отколкото тука... acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 9:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Парци,къде го виде жив бре...

Забравих да сложа кавичките, извинявай. biggrin



boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 9:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Малиии...какви сте черногледи...баси хората..

Венцони, зимай един плат, пиши "Гигофф вън" и го закачай на фонтаните на центъра и тва е. Така ще има по-голям отзвук отколкото тука... acute


ако така ставаше отдавна да го нема,май с пищов ще стане acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2012 9:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Парци,къде го виде жив бре.Аз по-умрел клуб от нашия в момента не съм виждал.Държат ни в неква кома,щото така наречените грандове имат нужда от нас да ги реанимираме,като си взимат мачовете с разлика от нас.Ако не сме ние,в А група ще са Ботев,Нефтохимик,Етър и тогава ще им стане трудно.......


+1 да ни обединяват с евреите и да ни пращат във В група,идиотските ни отбори управлявани от "ченгета-доносници" са създадени с цел чорбари и говеда да се празнят над тях.Да ги закриват и да влизат Ботев и Нафтата и да се съживява футбола в тая "държавица"
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum